Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
41. hozzászólás - 2009.06.26. 23:15:15 (Válasz Byzon #20 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.06.26. 19:23:55
Mondjuk megjegyezném: a HKK lapjai között van Lord Kovács, Ifjabb Lord Kovács József, Zurgblug, Krákogó Sütőtök, Sistergő Pumpa, Sutor Kragoru... Ha ezek a nevek nem rombolják a fantasy hangulatot...


Ezek TF-es NPC-k, es azert a TF-nek van egy ironikus beutese is... Jonehany kalandozo lap meg a TF-es jatekosok karaktereibol lett megalkotva.. Errefele mindennek az alapja a TF..
Pontszám: 8.33
népszerűAshcrofttFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
42. hozzászólás - 2009.06.26. 23:39:14
Azért az Orbitális mackósajtál kevés jobb lapnév van.
http://www.beholder.hu/php/hkk_lapkep.php?id=570
A hozzászólást Ashcroftt módosította 2009.06.26. 23:39:28-kor
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
43. hozzászólás - 2009.06.26. 23:45:11
Az semmi, hanem mikor jon szembe a labirintusban a fold alatt, es kihajit az urbe helybol.. Az duuuurvaaaa....
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
44. hozzászólás - 2009.06.27. 00:19:42
Két dolog:

1. Lehessen licitálni, de a korábban említettek alapján, aki megérdemli alapban, arról igenis legyen lap licit nélkül. Már többen felsorolták, kiket látnának szívesen, nagyjából én is egyetértek velük.

2. Mint leendő Uralkodó, nekem nem is feltétlenül csak lap jár, hanem az egész pakli neve, azaz HKK - Craslorg kiegészítő (mint a korábbiak) és természetesen én döntök, hogy melyik leendő alattvalóm szerepelhessen.
Lehet hozzám járulni adományokkal!
Pontszám: 9
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
45. hozzászólás - 2009.06.27. 00:30:13
Idézet: Craslorg - 2009.06.27. 00:19:42

2. Mint leendő Uralkodó, nekem nem is feltétlenül csak lap jár, hanem az egész pakli neve, azaz HKK - Craslorg kiegészítő (mint a korábbiak) és természetesen én döntök, hogy melyik leendő alattvalóm szerepelhessen.
Lehet hozzám járulni adományokkal!


Nagyjából mennyire vagy könnyen megvesztegethető?
Megírlak az emlékirataimban, jó? Csakhogy senki ne felejtse el Craslorgot, az igazságos és kegyelmes uralkodót, aki elhódította a trónt az egyetlen IstenKirályCsászár elől...
Illetve, ha IKCs nyerné a hatalmi harcot, akkor persze őt írom meg uralkodónak... Persze az a lényeg, hogy az utókor is emlékezni fog a nevetekre... nem úgy mind szegény moákra, akikről alig lehet tudni valamit!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
46. hozzászólás - 2009.06.27. 00:31:07 (Válasz Craslorg #44 hozzászólására.)
Én szerepelhetek?
Felajánlok 200 dukátot
Pontszám: 3
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
47. hozzászólás - 2009.06.27. 01:01:58 (Válasz Khetty #39 hozzászólására.)
Önkritika és alázat?

Na az itt nincs..
Pontszám: 7.44
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
48. hozzászólás - 2009.06.27. 03:03:21
ez egy kedves gesztus...bár halhatatlan nem leszek ha ráteszik a fiktív karakterem nevét egy kártyára az biztos =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.27. 03:08:50-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
49. hozzászólás - 2009.06.27. 07:30:52
Én fogok rá licitálni... mind a 49 dukátom... nem tudom mennyire vagyok ismert V1-en, de remélem azért egy picit... minden esetre nagyon kiváncsi vagyok kik viszik majd el ezeket a tételeket.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
50. hozzászólás - 2009.06.27. 07:38:12
Csatlakozom azokhoz, akik szerint hiba lenne egy ilyen dolgot dukátokért árusítani. Nem így kell ezt eldönteni, hanem például egy játékbeli szavazással, ahol beírhatsz öt karakterszámot egy ablakba, és amelyik számokra legtöbben szavaztak, azokból legyen kiválogatva az illusztris társaság.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
51. hozzászólás - 2009.06.27. 09:32:25 (Válasz Ajgatsz #49 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.06.27. 07:30:52
Én fogok rá licitálni... mind a 49 dukátom... nem tudom mennyire vagyok ismert V1-en, de remélem azért egy picit... minden esetre nagyon kiváncsi vagyok kik viszik majd el ezeket a tételeket.


lehet, hogy fanatikus játékosok, akiknek megéri az ilyesmi és nem fognak patakkönnyet hullatni azért, mert nem közvetlenül LE lesz a dukátjukból. akik sajnálják a dukátLE-t, nem érdemelnek halhatatlanságot. ők megérdemlik.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
52. hozzászólás - 2009.06.27. 09:34:29 (Válasz Mortimer #50 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.27. 07:38:12
Csatlakozom azokhoz, akik szerint hiba lenne egy ilyen dolgot dukátokért árusítani. Nem így kell ezt eldönteni, hanem például egy játékbeli szavazással, ahol beírhatsz öt karakterszámot egy ablakba, és amelyik számokra legtöbben szavaztak, azokból legyen kiválogatva az illusztris társaság.


persze, hogy a kisebbeknek esélye se legyen. most legalább lehet, igaz a dukátmennyiség behatároltja a kisebbséget, de megint előre agyalunk, ami tök felesleges. majd, ha realizálódik a dolog, akkor lesz érdemes, mst még senkinek sincs foalma arról, hogy fog mindez beválni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
53. hozzászólás - 2009.06.27. 09:37:45 (Válasz winnie #52 hozzászólására.)
Kijöhetne már a winnieBot 3.0! Azt ígérték, az már használja a szerkesztés gombot a dupla hozzászólás helyett!
Pontszám: 9.50
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
54. hozzászólás - 2009.06.27. 09:49:32 (Válasz Khetty #45 hozzászólására.)
Csata az uralkodói címért? Ugyan már, ilyen kicsinyesnek nézel? Craslorg nyugodtan uralkodgathat, ha úgy gondolom. Mint egyetlen valódi létező örömömet lelelem alentitásaim önmegvalósításra irányuló cselekedeteiben, melyre irányuló vágyat persze én plántáltam beléjük.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 9.38
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
55. hozzászólás - 2009.06.27. 09:50:34
Gondolom itt a közlésen túl a véleményekre is kíváncsiak a kártyatervvel kapcsolatban.
Sajnos sok nevesített karakter nem lehet, mert értelmetlenné teszi a kiegészítőt.Aki ismeri egy kicsit a HKK-t az tudja,hogy beleférnek viccesebb nevek is bőven. Mondjuk egy történettel rendelkező kártyajátékban azoknak kellene szerepelnie a kártyán akik, valamit elértek a játékban, vagy érdekes taktikával próbálkoznak.Shardulának azért mert megszabadult a fertőzéstől, Winnienek azért mert teljesen fertőzött lesz Lannak azért, mert 200 kivégzése van, stb. stb. stb.
És igen lehessen dukátért bekerülni, de csak mondjuk világonként egy karakternek. Ötvöztük a kettőt és talán jó megoldás születik, mindenki boldog
Dorn
Pontszám: 8.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
56. hozzászólás - 2009.06.27. 09:57:38
Én nem fogok rá licitálni, még a 250+ dukáttomal sem...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
57. hozzászólás - 2009.06.27. 11:55:55 (Válasz Khetty #39 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2009.06.26. 22:59:45
És ne csak a harci skilleket nézzük és simán adnék Incubusnak/Byzonnak egy lapot a hatalmas türelméért, amivel kismilliószor elmagyarázta minden kérdezőnek, hogy ki is az a Drakin és hol is lehet megtalálni


Köszönöm a megtisztelő felvetést.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.33
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
58. hozzászólás - 2009.06.27. 12:55:46
Szerintem baromság a "tradicionálisan nagy" neveknek adni automatikusan a lehetőséget. Miért? Mert ők az elsők között regeltek? Pl. Anababa lehet, hogy simán feltörölné Sharpával a padlót, ha nem indul nála fél évvel később...
Már TF-en sem értettem kiből lesz kártyalap, néhány kivételtől - mint Rius pl. - eltekintve. Valszeg Miklóssal való haverság alapján ment. Ennél azért objektívabb módszer a licitálás. Mindenkiben kell lennie annyi felelősségérzetnek, hogy nem licitál olyan karakterrel, aki nem felel meg a feltételeknek (köztük annak az íratlannak is, hogy legyen mit felmutatnia) akiben pedig nincs, az bebukja, mert nem fogják elfogadni...
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
59. hozzászólás - 2009.06.27. 13:09:47 (Válasz Khetty #18 hozzászólására.)
Őőő, nem. Mérgező leves képesség. 1 VP elköltése, minden végzetúr kap egy méregjelzőt
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
60. hozzászólás - 2009.06.27. 13:13:33 (Válasz Darksol #58 hozzászólására.)
Pontszám: 3.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!