Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Legjobb: Szerintem az aukciós ház. A relikviák segítségével egyedivé teheted a karakteredet, és némelyikkel kitörhetsz a szürke tömegből. Bár ha túl látványosan csinálod, akkor Random Béla érdekeire hivatkozva megreformáltatja (értsd: tönkrebassza) egy bizonyos rosszindulatú réteg. Mindegy, nem ide tartozik.

Legrosszabb: Ismételhető küldetések, pontosabban az értük járó jutalom. Mégis milyen jogon jár érte dukát? Az AH elvileg úgy lett beharangozva, hogy nagy illetve kisebb szintűek azonos eséllyel indulnak rajta. Na most ehhez képest... Akinek megvan az ismételhető, az napi szinten jut előnyhöz ahhoz képest, akinek nincs. No meg ilyenek, hogy az elején naponta több is teljesíthető, 3 dukátért, utána meg jön egy korlát, anélkül hogy aki megszedte magát attól elvennék, illetve anélkül hogy aki meg nem, annak lehetőséget adnának a felzárkózásra. Undorító az egész úgy ahogy van. És akkor ez csak egy mellékhatása ennek a nagyszerű fejlesztésnek, ott vannak még a krit/kábítás miatt napi szinten rommá vert karakterek, ésatöbbi, ésatöbbi...
Dátum: 2010.01.05. 00:19:03
Idézet: Birka - 2010.01.05. 00:06:06
kétszerese az övének, vagy max. 20 szinttel nagyobb.


Az 50-es kari is max 70-est vehet fel...


Az én értelmezésem szerint, HA a cucc szintje több mint kétszerese a tiédnek, DE még szint+20on belül van, akkor használhatod. Remélem hogy jól értem... Gondoljatok bele, szint*2 az 20as szint felett mindig nagyobb mint szint+20... Így a szint*2es résznek semmi értelme nem lenne, marad tehát az én értelmezésem.
Dátum: 2010.01.03. 19:25:36
Höhö, én is szoktam elég szép összegeken csücsülni, főleg bajnoki előtt...
Dátum: 2010.01.02. 21:09:33
Harci körönként. Amennyit sebzel, annak a 7%át elszívod az ellenféltől. Varázslat körre nem vonatkozik.
Dátum: 2010.01.02. 16:17:07
A különbség ott van, hogy míg egy pók hatóköréből ki lehet érni, addig a t0p hatóköréből (bajnoki tekintetében) nagyon nehéz. Mivel mindig az alattuk levő kategóriához vannak hozzácsapva, ami akár lehet tőlük 20 szintre is, nem lehet tőlük lemaradni, kivéve ha valaki 2 kategóriányit marad le. Ami pedig eléggé nonszensz.

Amúgy meg ezt nagyon bírom, ha valami hátrányosan érinti a Felnőtt, Játékért Fizető Emberek Társaságát, és nem tudnak érveket felhozni a változtatás ellen, akkor rögtön elkezdenek másokra mutogatni, hogy de ŐŐK IS!! ...
Dátum: 2010.01.01. 17:59:12
Persze És a gyémánt bónuszt is
Pontosan úgy van ahogy mondod. A pók karakter temporális előnye később semmit sem ér majd a normálisan játszó játékos globális erősségnövekedésével szemben. Ne indíts pókot.
Dátum: 2009.12.26. 00:37:42
winnie attól hogy téged nem ütnek le 6 szintről, attól még lehet, hogy másnak ez problémát jelent...
Dátum: 2009.12.26. 00:35:50
.
Dátum: 2009.12.24. 15:51:24
PP=játékélmény? Ezt örömmel hallom, ezek szerint nekem folyamatosan maxon van a játékélményem...
Dátum: 2009.12.23. 17:03:09
Az bizony...
Dátum: 2009.12.22. 19:04:25
Ööö...
http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=profil_posts&user=2
Dátum: 2009.12.21. 20:15:20
Idézet: Prisma - 2009.12.21. 17:47:20

Ez miért alávalóbb, mint az, aki szerencsét növelt? A mágiának ráadásul még annyi haszna sincsen, mint a szerencsének.


Nem hiszem el, tényleg komolyan gondolja!!! LOL!! xD Prisma, nem gondolkoztál még rajta, hogy miért nincs még egy bajnokid se?? Álljuk körbe és nevessük ki, én ezt nem bírom tovább...
Dátum: 2009.12.21. 17:17:27
Először minden egyes mondatodra külön akartam válaszolni, de annyira felbasztam az agyamat rajta hogy inkább hagytam az egészet... Ilyen mértékben még a topperek sem néznek soha hülyének senkit... Miért hiszed azt, hogy ha sokszor beírod ugyanazt a hülyeséget attól igaz lesz ?
Dátum: 2009.12.21. 15:30:57
De abba beleszámít az építés szaki, illetve a manakonstrukció is, utóbbi pedig ingyen építés.
Hohóó, egy 100K-s rablás már csúnya dolgokat eredményezhet... Főleg hogy a 0%os +100%ot visz a teljes fertőzöttől. Így már nem feltétlenül érné meg őket támadni, ez elég jókis tápnak hangzik, de nem brutálnyerstáp, nekem tetszik.
Dátum: 2009.12.21. 14:21:22
Idézet: Prisma - 2009.12.21. 12:13:13
Idézet: Faust0ne - 2009.12.21. 12:07:20
A szerencse az eggyik legjobb tulajdonság. Ezt csak akkor nem értheted ha pók vagy. És akkor megértem az álláspontodat is. Szerencse kell mindenhez. Térkapuhoz, vadászathoz...stb. Volt egy karakterem aminek ez alap tö-je 200se volt, de a magas szerencse miatt verhetetlen volt nagyjából. Harcban is rengeteget jelent.


Szerintem a legfeleslegesebb tulajdonság, de hogy jön a csizma az asztalra, vagyis hogy jön ehhez az egész kérdéskörhöz az, hogy a szerencse jó tulajdonság, vagy nem?
Szerintem az IQ sokkal hasznosabb. Kössük inkább ahhoz. Miért nem jobb az?


Prisma, szerintem nem az a baj hogy nem tudod, hanem hogy nem akarod megérteni mások mondanivalóját. Nem azért akarjuk a szerencséhez kötni a dolgot, mert azt a tulajdonságot hú de szeretjük (pedig amúgy szeretjük... ), hanem azért, mert az a Nyers beépített LE mérőszáma. Ha lenne egy olyan sor a karakterlapon, hogy "nyers beépített LE", akkor ahhoz kötnénk.

Az IQ meg attól nő, hogy ARRA költöd a LE-t, és nem az építésre. Ezért nem lenne jobb. Ha még ezután sem érted, inkább hagy el a topicot, nincs szükség arra, hogy ezzel a hozzáállással hátráltasd a fejlesztést...
Dátum: 2009.12.20. 23:11:27
Nem a bónusz lett lekorlátozva, hanem a szintek. 40. szinten pl 20. szintű gyaktér érvényesül, tehát +60/60.
Dátum: 2009.12.20. 21:07:11
Jaj bocs, én még ott vagyok leragadva hogyha a tárgy szintjénél kisebb vagy akkor csökken a hatékonysága... A 2x-es szorzó jónak tűnik nekem is.
Dátum: 2009.12.20. 21:03:16
Abban egyetértek, hogy az epik tárgyakkal kezdeni kell valamit, hogy ne kerülhessenek túl alacsony szintű karakterek kezébe, de könyörgöm, ne szinthez kössük már! Az alapvető probléma az, hogyha az adott karakter nem dolgozott meg a tárgyért. Például köréépítenek egy szövestéget, és ingyen kiütik neki. De vegyük például az én példámat, 40. szintű vagyok, VF/portyás alternatív valami. A szövetségemben nagyon sok erős és magas szintű tag van, haladnak is az epikkel rendesen. Most tartunk a 70es tárgyaknál. A brutálabb tárgyak 1500 kincspont körül szoktak elmenni, nekem van most cirka 500. +1000 kincspontért ~1.666.666 nyers LE-t kéne beépítenem. Ne gyertek nekem a manakonstrukcióval, azzal mindenki épít, többszörannyit mint én. Az epiket meg persze megkarcolni sem tudom. Na most 1 millió LE-ből simán kihúzok egy tulajdonságot 150ről 200ra durván. Még ha tényleg beépíteném ezt a LE-t, akkor is necces lenne durva tárgyat szerezni. És ti most azt akarjátok elérni, hogy még ha neadjisten tényleg szereznék valami imba tárgyat, akkor se használhassam rendesen. Hát köszönöm szépen...
Kicsit a kreatívos mókára emlékeztet ez az egész, a kreatív egy jól működő szakértelem volt, 2 ember csinált vele brutál exploitot, és ezért mindenki meg lett szivatva a korláttal. Itt nem kéne elkövetni ugyanezt a hibát. Legyen minimum kincspont költség, vagy akármi, csak NE szint...