Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mi nem tetszik a kalandokban?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
441. hozzászólás - 2009.12.23. 00:14:43 (Válasz Miklós #434 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.22. 13:04:05
Ezt a fejlesztést a hírekbe is kiraktam:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.160
és elkezdték lepontozni! Mindjárt megnézem pontosan, kiknek nem tetszett, de addig is, mindazok, akik ezt kérték, Birka, McPaul, Kócos, Ariel stb. kezdjétek el gyorsan felpontozni mert még kivesszük! Egy teljes munkanap ráment, irgum-burgum, ha mégsem szeretnétek...


Jajj Miklos, tudhatnad, hogy az emberek zome ugy latja helyesnek, ha a topnak minden ketszer olyan nehez, elvegre ok vannak elol, es amiatt ugyais olyan konnyu nekik minden, tehat ezt kompenzalni kell. Ennel fogva ha valahol egyenlo eselyeket kap a top es a tobbi jatekos, akkor azt nem mindenki latja szivesen.
Pontszám: 5.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
442. hozzászólás - 2009.12.23. 08:10:36
Asszem kócos ötlete bevert mindent, ha nincs új szaki a kalandban, akkor tényleg 5-8 as krp átlagot hozok most már, és valami ilyesmi volt az eredeti terv, ha jól emlékszem.
Arról meg nem Miklós tehet, hogy az új szakikat nem fejlesztettem

Respekt a változásra, jól sikerült!
Pontszám: 5.43
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
443. hozzászólás - 2009.12.23. 08:28:11
Nekem is beindultak a kalandok! Szerintem is jó lett a változás!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 7.92
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
444. hozzászólás - 2009.12.23. 08:53:21
Gyerekek, ezt a Top nem Top, szinthuszár, pók, "vf-es genya" dolgokat elfelejthetnénk már, nem az a jó,ha mindenki jól szórakozik, nem az lenne a cél egy játékban,hogy mindenkinek sikerélménye legyen?
Ha valami irreálisan nehéz, vagy hátrányosan érint sok embert azon változtatni kell nincs mese, még a néha nehézfejű játékvezetés is belátja ezt, egyesek meg ezért köpködnek. Még egy játékon belül sem tudunk örülni annak,ha valakinek valami könnyebb , jobb lesz?
Dorn
Pontszám: 8.76
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
445. hozzászólás - 2009.12.23. 11:35:05 (Válasz Kocos #441 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.12.23. 00:14:43
ha valahol egyenlo eselyeket kap a top es a tobbi jatekos, akkor azt nem mindenki latja szivesen.


nem, megint félreérted és a nemtop szájába adsz szavakat elég gusztustalan módon és áldozatnak állítod be a topot. FYI: a többség szereti, ha a top is egyenlő esélyt kap. a többség azt nem szereti, ha a top kisír magának dolgokat. és azét nem szereti a többség, ha a top kisír magának dolgokat, mert a top hajlamos a sírásra. és a top sírása általában "megértő fülekre" talál, ergó a top sírása hatásos, és ezt a top is tudja, s ha kisebb fajta kellemetlenség éri, akkor sírni kezd, mert tudja, hogy ez hatásos.

kár ezen felháborodni és gúnyolódni, ha nem mindenki tapsol annak, ha a top sírására könnyítenek a topnak. (mondom ezt úgy, hogy a topot még véletlenül se magadra értsd, hanem mondjuk a top50-re és akkor én is benne vagyok. érdemes megnézni, hogy a topból ki szokott hüppögni és kinek nem hallani soha a hangját.)
Pontszám: 5.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
446. hozzászólás - 2009.12.23. 17:01:31 (Válasz winnie #445 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.23. 11:35:05
kár ezen felháborodni és gúnyolódni, ha nem mindenki tapsol annak, ha a top sírására könnyítenek a topnak.


Nem tudom hol olvastal olyat, hogy felhaborodtam vagy gunyolodtam, de ugyan linkeld mar ide. Amit leirtam, azt nem adtam senkinek a szajaba, se gusztustalanul se sehogy. Szamtalan ilyen velemeny jutott el igy megfogalmazva kozvetlenul hozzam, nem en talaltam ki. Meg azt sem mernem allitani, hogy nincs logika benne, nem elfogadhato az erveles. Lasd hatalom tornya, ahol ez az elv gyakorlatba is atultetesre kerult, es bar a bevezetes modja vitakat szult, magat az alapelvet alig vitatja valaki.

Azt viszont merem allitani, hogy ennek eldontese a jatekvezetes dolga. Ha a jatekvezetes akarcsak egyszer is leir olyat, hogy a top reszere a probak szandekoltan nehezebbek, akkor azt el kell fogadni. De nem errol volt szo, hanem arrol, hogy a keplet amit osszeraktak nem allt ossze, ezert korrekciora volt szukseg, hogy elerjuk azt az allapotot, ami az eredeti cel volt.

Namost arrol, hogy most milyenek a kalandok: feltunoen konnyuek. Szamomra legalabbis eddig 50-60 KRP-bol megoldhato kaland tok atlagos volt, es olyanokat dolbaltam, amikbe 100-150 pontot kellett volna onteni. Innen most visszaestunk oda, hogy a nehezebb kalandok is kijonnak 20-30 pontbol. Sajnos nekem nincs masik vilagon a kozepmezonyben kelendozo karakterem, aki megfelelo osszehasonlitasi alap lenne, hogy megmondjam, helyere kerultek-e a dolgok. Esetleg a jatekvezetes valami KRP koltes logolassal allapithatna meg ezt.
Pontszám: 8.05
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
447. hozzászólás - 2009.12.23. 19:35:46
Kristálypont nélkül nem lehet megoldani jó pár kalandot ez tuti.

Az, hogy a Topnak miért volt ilyen magas az elején a kritérium?

Mert el kell költeni az alapból meglévő pontokat vegyed csak kavicsért a Kék kristályital.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7.55
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
448. hozzászólás - 2009.12.23. 20:03:03 (Válasz Meszy86 #447 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2009.12.23. 19:35:46
Mert el kell költeni az alapból meglévő pontokat vegyed csak kavicsért a Kék kristályital.


talán, ha központoznál..., de van, aki PP-t (játékélményt) és őskövet (forintot) EGYSZERRE költ kristályitalra??? álságos a kérdés, biztos, van, de érdekelne nagyon, hogy kik azok. inkább a reggeli kízókamra bevételből veszek 4 zöld italt, feltolom 100-ra a KP-limitet és szurkolok, hogy ne olyan legyen a kaland, hogy 2 zárnyitás után egy mászást meg csapdaészleést kér:)
Pontszám: 1.76
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
449. hozzászólás - 2009.12.23. 23:44:26 (Válasz winnie #448 hozzászólására.)
Én pp-ből és öskőből szoktam italt venni.
Pontszám: 5.94
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
450. hozzászólás - 2009.12.24. 15:51:24 (Válasz winnie #448 hozzászólására.)
PP=játékélmény? Ezt örömmel hallom, ezek szerint nekem folyamatosan maxon van a játékélményem...
Pontszám: 7.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
451. hozzászólás - 2009.12.24. 22:16:55 (Válasz winnie #448 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.23. 20:03:03
Idézet: Meszy86 - 2009.12.23. 19:35:46
Mert el kell költeni az alapból meglévő pontokat vegyed csak kavicsért a Kék kristályital.


talán, ha központoznál..., de van, aki PP-t (játékélményt) és őskövet (forintot) EGYSZERRE költ kristályitalra??? álságos a kérdés, biztos, van, de érdekelne nagyon, hogy kik azok. inkább a reggeli kízókamra bevételből veszek 4 zöld italt, feltolom 100-ra a KP-limitet és szurkolok, hogy ne olyan legyen a kaland, hogy 2 zárnyitás után egy mászást meg csapdaészleést kér:)


Miutan nincs KH, sot tiltott a portya es csordulnek PP-bol igy peldaul en.
Pontszám: 6.59
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
452. hozzászólás - 2010.01.02. 08:33:38
.
A hozzászólást gabibácsi módosította 2010.01.02. 12:14:09-kor
Pontszám: 9.00
fórumozóToky01Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
453. hozzászólás - 2010.01.02. 21:03:48
Sziasztok
Nekem az nem tetszik hogy a legtöbb kalandot úgy bukom el hogy nincs varázsital; gyógyital vagy LE kellene esetleg vesztek varázs- vagy életpontot és kicsit sok időt vesz el hogy minden kalandot kikeressek a wikidotról valahogy meg kellene oldani (a kalandok neve mellé valamilyen jelzés) hogy ne ilyen "kis" dolgokon múljon a siker!
Pontszám: 2.15
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
454. hozzászólás - 2010.01.02. 21:30:35 (Válasz Toky01 #453 hozzászólására.)
megnyitod a wiki-t a kalandoknál, Ctrl+f (keresés) és elkezded begépelni a kaland címét és már tudod is, hogy mi kell a megoldáshoz. Mivel max. 10 kalandod lehet, ezért ez nem vehet el olyan sok időt. (amúgy meg mindig legyen nálad legalább egy varázs ill. gyógyital és akkor nem ezen múlik)
Pontszám: 7.63
fórumozóToky01Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
455. hozzászólás - 2010.01.03. 21:14:33
Ez is egy megoldás, köszi
Pontszám: 4.07
népszerűtlenSolskepFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
456. hozzászólás - 2010.01.04. 15:33:09
az nem tetszik a kalandokban, hogy szerintem csak az igazán erős, "fasza," karakterek tudják talán megcsinálni őket. nekem volt szerencsém kettőt megcsinálni,de azokat is csak úgy, hogy az egyiknél oksoan válaszoltam a kérdésekre, a másiknál meg vettem sokféle gyógyitalt, és az egyikkel sikerült.... de szerintem így semmi értelme, hogy egyből mindenki rohan a wikidotra, így senki sem fog gondolkodni, hogy legalább annak tudjon örüpni hogy ő jött rá, hogy mit kell csinálni, mert én ilyen vagyok. (pfhú, de haosszú mondat...) lehet hogy ez az én bajom... de akkoris
Pontszám: 4.40
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
457. hozzászólás - 2010.01.05. 18:18:17 (Válasz Solskep #456 hozzászólására.)
Ez falra hányt borsó... A Beholder minden játékáról volt adatbázis, amit a játékosok készítettek és idővel szabadon hozzáférhető lett,meg ha jól emlékszem azért a Beho is kiadta a folyamatosan az infókat szinte mindenről. Anno az ŐV-t is azért hagytam abba,hiszen semmi kihívás nem volt már abban,ha mindent egy gombnyomás alatt megtud az ember.Semmi tapasztalat,csak tervszerű készülődés. Pfuj...
Valóban változtatna a játékélményen, ha nem lenne, de sokak anélkül azért elvesznének. Így választhatsz: nem használod és lemaradsz azokkal szemben, akik élnek vele, vagy te is beállsz a sorba. A te döntésed.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.47
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
458. hozzászólás - 2010.01.05. 18:49:11
Az nekem sem tetszik hogy sokba kerül a sok lötyi miatt, már lassan arra keresek a vadászatokból, meg ki tudja melyik kell neki, még szerencse hogy nem ősköves cuccot követel... de legalább kicsit feldobta ezt az unalmassá tett játékot, a legyünk egyenlőek varázsában
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.34
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
459. hozzászólás - 2010.01.05. 18:52:51 (Válasz Sznoopy #458 hozzászólására.)
A wikidoton a kalandok többsége fenn van, meg tudod nézni, mi kell hozzá. Ezt megveszed előtte (ÉP/ VP lötty). Ha a kristálypontos itallal van a probléma, akkor olyan kalandokat kell csak csinálni, amit kristálypont nélkül vagy minimális kristálypont felhasználásával meg tudod oldani.

szerk.: arról nem is beszélve, hogy szerintem megérik a tárgyak a befektetett LE-t
A hozzászólást Maximuss módosította 2010.01.05. 18:53:38-kor
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.40
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
460. hozzászólás - 2010.01.06. 19:00:21
Nem a leggyengébb lötyimet vitte el a kaland.
Hogy lehetséges ez?
Pontszám: 8.00
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője