Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Mi nem tetszik a kalandokban?
kedvelt tagKathrinaNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
761. hozzászólás - 2012.08.15. 12:54:54
Köszi a válaszokat , így már értem
Majd feltankolok kp-ból , ne az ilyeneken menjen el egy próba
Pontszám: 10
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
762. hozzászólás - 2012.09.11. 15:12:54
Lenne egy kérdésem:

Miért van az, hogy megtalálok egy kalandot, de amikor el akarom vállalni, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem teljesíthetem...

ez miért van?

A félreértések elkerülése végett, nem elbukom menet közben, hanem amikor az elvállalom gombra ráklikkelek, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem vállalhatod el, és eltűnik a kaland a listáról...

Miért?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.56
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
763. hozzászólás - 2012.09.19. 06:37:21
46. szintű csapdakészítés próba: csapdakészítés: 30 + 5 + 11 kristálypont = SIKERES
A szaki max szintje 30. Legyünk már reálisak aminek van szint határa ne emeljünk már még rá, ha lehetne.
De úgy is falra hányt borsó.
Pontszám: 7.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
764. hozzászólás - 2012.09.19. 06:50:03 (Válasz Gtr2 #763 hozzászólására.)
Egyrészt nem 30 a max szintje, de ez a legelején is már felmerült és akkor is leírták Miklósék, hogy nem cél a fix 0 kristálypontos próba. Ugyanúgy számolja, mint a kalandszakikon kívül a többi szakit. Szinteden lévő karakterek átlaga + szinted/3. Ha kevesebb, mint 3-an vagytok a szinteden, akkor módosul a képlet az alattad lévő szinteken megtalálható karakterekkel é s bejön az extrapoláció.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.09.19. 06:50:45-kor
Pontszám: 8.84
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
765. hozzászólás - 2012.09.30. 20:51:00 (Válasz Syabo #762 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2012.09.11. 15:12:54
Lenne egy kérdésem:

Miért van az, hogy megtalálok egy kalandot, de amikor el akarom vállalni, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem teljesíthetem...

ez miért van?

A félreértések elkerülése végett, nem elbukom menet közben, hanem amikor az elvállalom gombra ráklikkelek, akkor kiírja, hogy ezt a kalandot nem vállalhatod el, és eltűnik a kaland a listáról...

Miért?


Nem tudom kaptál e már erre választ de ennek a dupla kattintás az oka kaland kiválasztásánál elég egyszer rákattintani tudom kipróbáltam!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.62
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
766. hozzászólás - 2012.10.12. 17:27:30
Úgy gondoltam, újabb "kihívást" keresek a játékban, elolvasom a kalandokat.

"Másnak kora reggel ébredsz, Sylar már vár rád. Elindultok keletre, Sylar szerint egy kegy belsejében van a tükör."

"Nem is igazán a vadászat volt kimerítő, hisz szinte rutinból megy már. De az ájult végzeturakat egyesével elcipelni a kínzókamrába sok energiát és időt vesz igénybe."

"egy rövid nekifutás után, minden erődet beleadva belököd a gólemet a térkapuba. Az még az utolsó szó jogán megüt téged otromba kőöklével, majd beleveszik a tér szövedékébe."

Kész, komolyan. Öt kalandot olvastam eddig el, nem semmi szövegeket tolnak az írók..
Pontszám: 7.53
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
767. hozzászólás - 2012.10.20. 17:46:14 (Válasz Maci #766 hozzászólására.)
"Egy kincses barlang ami tele van lila kristályokkal. De közönséges kristályok helyett ezekben tárolhatod a varázspontjaid."
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
768. hozzászólás - 2012.10.20. 17:51:01 (Válasz Ariel #767 hozzászólására.)
"Vadászatod után kicsit fáradtan indulsz haza.
Ugyanazon az ösvényen vezet az utad, amin reggel jöttél, de a hajnali köd felszállása után félúton egy hegyet pillantasz meg. Kíváncsi vagy, mi lehet a csúcsán, de ahhoz, hogy kiderítsd meg kell másznod..."
Pontszám: 7.53
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
769. hozzászólás - 2012.10.31. 23:09:52
Egy most megoldott kaland címe:

A relytéjes gyilkosság!

Ez odafák rendesen.

A történet amúgy rendben van, de ezt a címet rendbe kéne tenni...
Pontszám: 8.99
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
770. hozzászólás - 2012.11.30. 21:38:25
95. szintű másodlagos támadás próba: Azta
Pontszám: 8.32
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
771. hozzászólás - 2012.11.30. 21:53:59 (Válasz Mortu #770 hozzászólására.)
Nekem fixen +100-as az értékemhez képest (korlát miatt nem lehet több) a kivégzés és többiek helyzetétől függően a másodlagos vari is. Az az igazi.
Pontszám: 8.48
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
772. hozzászólás - 2012.11.30. 22:10:19 (Válasz Craslorg #771 hozzászólására.)
Nem éri meg az árát szerintem
Pontszám: 8.32
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
773. hozzászólás - 2012.12.01. 06:39:34 (Válasz Mortu #772 hozzászólására.)
Jelenleg 8676 kristálypontod van.

Szerinted?
Pontszám: 8.48
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
774. hozzászólás - 2012.12.01. 11:32:20 (Válasz Craslorg #773 hozzászólására.)
Jelenleg 28572 kristálypontod van.
Másodlagosok 6-on (BU-ban húzós lesz az állatkivégzés... :-X), Kalandszakik 17-20 (a VT óta "veszettül" megugrottak).
Szerinted? :-D ;-)
Mondjuk ez a Krp mennyiség dolog öléggé játéktaktika függvénye is.
/Apró Kieg.: Teljesített kaland - 1968, ergo volt Krp fogyasztás rendesen, de ennek ellenére én még soha nem vettem Krp italt.../
A hozzászólást McMad módosította 2012.12.01. 11:45:07-kor
Pontszám: 8.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
775. hozzászólás - 2012.12.01. 11:45:06 (Válasz McMad #774 hozzászólására.)
Aki VF-es és kihívásozik több 10.000 krp-vel rendelkezhet. Én, aki minden erőforrást ellövök (igaz, küldikre optimalizálva) gyűjtöttem ennyit. Hozzáteszem, a VT is megdobta, illetve 1 évvel ezelőtt, mikor a szintemen egyedül voltam és alulról számolt extrém értékeket szinte minden 15 kalandhoz venni kellett 1-2 italt.
Pontszám: 8.48
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
776. hozzászólás - 2012.12.02. 20:23:25 (Válasz Craslorg #773 hozzászólására.)
VF-esként nem kell ennyi Kristálypont
Pontszám: 8.32
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
777. hozzászólás - 2012.12.28. 22:53:23
1376. ÍQ próba!

Ezt lehetne javítani
Pontszám: 8.32
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
778. hozzászólás - 2012.12.28. 23:41:07
A hatalom átvétele 2 - a hatalom meg tartása
Sok idő telt már el a csata óta, amit a vezetői címért vívtál. A szövetség szépen épülget a háborúk is, elkerülnek titeket. A szövetség falai masszívak nehéz is lenne áttörni őket. Pár szövetségest is szereztél a diplomácia képességeddel. A szövetség falain belül békében zajlik az élet. Legalább is mostanáig azt hitted. Hű alattvalódtól nyugtalanító híreket kaptál. A régi vezetőnek még akadnak követői és meg szeretnék szerezni a helyedet. Okosnak kell lenned minden bizonyíték nélkül nem, végeztetheted ki őket az, csak bonyolítaná a helyzetet, és még te jöhetnél ki negatív személyként. Gondolkozz, ki kell találnod valami okosat.
IQ próba:
Meg van! Párviadalt rendezel a vezetői címért. Nem sokan vannak, akik ki mernének állni ellened, de utána ők már nem zavarnának meg a békét. Magadhoz hívod a hűséges alattvalódat és elmondod neki mi a dolga. Bólint egyet, és a dolgára siet. Három nap elteltével meg is van a végleges lista. Ahogy sejtetted csak három jelentkező van, de legnagyobb sajnálatodra nem könnyű ellenfelek.
Ki hirdeteted az eredményt és az időpontokat egy nap alatt, akarod elintézni őket, mert így az erődet is, bizonyítod elfojtva a gondolat csíráját is esetleges többi kételkedőben. A csaták között egy óra pihenők lesznek bárki, győz, az megy a következő csatára. Mindenkinek tetszik az ötlet. A csaták halálig tartanak.
Későre jár mindenki nyugovóra tér. Meglepő, de gyorsan elalszol, és mély álomba zuhansz.
Szerencse próba
Egy apró neszre fel riadsz hatalmas szerencséd, van, mert az ágyad felett áll az egyik ellen feled és ép le akar döfni. Neki rontasz, és fegyvered után nyúlsz, amit az ágyad alatt tartasz.
Mi van, nem bírsz várni holnapig? - kérded tőle.
Nem szól semmit. Meg lepte az éberséged. Most már nincs meg az előnye, és így már csatáznia kell az életéért.
Hát akkor gyere és rendezzük le itt és most. - mondod dühösen.
Egymásnak rontotok.

Te nyerted a csatát, jutalmad 3490 lélekenergia és 18 TP!

A csata hangjaira bejönnek az őrök, de addigra már végeztél is vele. Sajnos szereztél egy szép sebet is.
Vigyétek ki a holtestet, és azonnal hívjátok a doktort! - adod ki a parancsot.
A doktor mindet meg tesz, de a sebed nagyon fáj és akadályozni fog a holnapi csatákban, de nem lehet változtatni. Holnap minden képen csatázni kell a vezetői címért. Az éjszaka többi része nyugodtan teli.
Az arénában nagy a tömeg a parancsodra közlik a tömeggel az éjszaka eseményeit. Nem hisznek a fülüknek, hogy ilyen alattomos volt az egyik társuk. Nincs idő tovább rágódni a múlton, mert itt az első csata ideje.
Az aréna közepére mentek és meg is kezdődik az első csata.

Te nyerted a csatát, jutalmad 1894 lélekenergia és 18 TP!

Legyőzted, de az éjszaka szerzet sebed felszakadt és nagyon fáj. A második ellenfeled nem várja ki a pihenő időt azonnal neked, ront. A fájdalomtól nem bírsz mozogni, azonnal kell egy gyógyital, különben véged. Előre látó voltál és a páncélod alá, rejtettél egyet. Azonnal benyúlsz érte, de összetört.
Véged van ezt nem éled túl. - gondold magadban.
Az ellen feled már ott van előtted, és le akar szúrni mikor a hűséges alattvalód közétek, veti magát, és őt döfi át az ellenfeled kardja. Az alattvalód egy gyógyital hozott magával, amit oda ejt a kezedbe. Azonnal megiszod
Felhasználod a következő gyógyitalt: kristály gyógyital.
Érzed, hogy visszatér az erőd. Az alattvalód holtan fekszik köztetek. Az őrök eközben oda érnek hozzátok és elfogják az árulót. Azonnal orvoshoz viszik a megmentődet, de te tudod már késő halott.
Elengedni ő az enyém! - ordítod.
Ezért kettéváglak te mocsok! - mondod, és felé szegezed a kardod.
Egy kört álnak körétek az őrök és ebben a körben elkezdődik a csata

Te nyerted a csatát, jutalmad 1113 lélekenergia és 18 TP!

Vége megölted! Megbosszultad az alattvalód halállát. Alig állsz a lábadon, mégis a fegyvered a magasba emeled. A tömeg éjjenez és tapsol. Ismét kivívtad a békét legalább is egy időre. Másnap eltemeted a megmentődet nélküle most nem lennél itt. A szertartás után magányra vágysz és a szobádba mész az ágyad melletti asztalon egy csomagra, leszel figyelmes. Kibontod, és egy cédula van benne, amin a halott alattvalód írását olvashatod. Uram ezeket a lélekgyémántokat találtam és tudom, hogy gyűjtöd őket.- írja. Mindig hozott neked néhányat. Nincs idő az érzelmekre, mert kopognak az ajtón. Gyere be.- szólsz. Egy hírnök az. Uram baj van!- közli a hírnök.
Gratulálunk, teljesítetted a kalandot!

Hát ebben rohadt sok helyesírási hiba van!
Pontszám: 8.32
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
779. hozzászólás - 2013.08.26. 18:20:13
Na ezzel van tele a faxom a kalandokban!
A csatában összesen 31799 sebzést okoztál, és 16161 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1069 lélekenergia és 21 TP!

Mindez 136. szinten...

mod: Lassan ott tartok, hogy jobban "rettegek" egy kaland-csatától, mint az epikustól és az entitástól!
A hozzászólást Zolti módosította 2013.08.26. 18:29:31-kor
Pontszám: 9.39
népszerűDobozostejFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mi nem tetszik a kalandokban?
780. hozzászólás - 2013.10.03. 11:27:41
Támadt ma egy ötletem. Ha már úgyis kategorizálva vannak a kérdések, nem lehetne megoldani, hogy a kalandoknál csak 1-2 kategóriából adjon kérdéseket? Mert az még reális, hogy a kalandban lévő kvízkérdés egy találós kérdés mondjuk, de a mindenféle történelmi események és egyéb a játékhoz semmilyen módon nem kapcsolódó kérdések illúziórombolók tudnak lenni.

Szóval a javaslatom, hogy ha megoldható csak a találós kérdések közül adjon feladványt a kalandokban!
Pontszám: 8.29
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője