Mi nem tetszik a kalandokban?
1. hozzászólás - 2009.10.29. 22:14:31
1. hozzászólás - 2009.10.29. 22:14:31
Ide írhatsz mindent, ami nem tetszik a kalandok fejlesztéssel kapcsolatban!
Pontszám: 6.67


Helyesen vàlaszolok, aztàn meg a nagy semmi 

Vagy ha látod wikin hogy sok a sebződés egy kalandban, akkro toljad az ép potikat kaland előtt magadba, és imádkozz, hogy nem csapnak le fentről mire megnyomod a kaland gombot 








