Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
1. hozzászólás - 2010.01.05. 21:08:08
Sziasztok!

Ezt a topicot mindenfele kulonosebb cel nelkul inkabb kivancsisagbol hozom letre. Szeretnem, ha mindenki leirna, hogy a jatek indulasa ota neki melyik fejlesztes tetszett legjobban illetve melyik valtotta ki a legnagyobb ellenszenvet. Lehetoleg csak egyet-egyet emeljetek ki ne felsorolas legyen. Indoklas tetszes szerint irhato.

Meg is kezdem a sort.

Legjobb: a kepessegek oskobol ujrahasznalata koltsegenek harmadolasa (sajtolas, turbo, stb). Szoros versenyt vivtak nalam a kronokompenzacio megerositesevel, de nalam akkoriban volt pont egy hullamvolgy, h nem fizetek be tobbet a jatekba, mert nagyon sokba kerul es ez szamomra remekul lett idozitve.

Legrosszabb: manakonstrukcio bevezetese. Tonkrevagta az epitkezest es a HT-t. Jot nem tudok rola elmondani. Ha ez nincs meg ma is kitartananak az eredeti epuletek.

Es nalatok?
Pontszám: 9.31
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
2. hozzászólás - 2010.01.05. 21:16:33
Nálam a legjobb fejlesztés a V3 képlet volt játéktechnikailag. A lérabszolgázást kivédte, komoly teljesítmény kell, ha a létoplistán szeretnél maradni.

Legrosszabbnak a VF-et és a Manakonsit tartanám ha döntenem kellene nagyon nehéz a döntés, mind a a 2 dolog iszonyatosan el van rontva, de valszeg a VF vezet, a manakonsi limit mennyiségű épület mellett elveszti idővel a problémás részét
Pontszám: 5.53
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
3. hozzászólás - 2010.01.05. 21:19:59
Legrosszabb(eddig): ha fejlesztésnek mondható, akkor a "kritbug" javítás, ami eléggé megskalpolta a stratégiámat.


Legjobb: a kalandozás. Az nagyon tetszik. Igaz, hogy nem mindig van időm végigolvasni a kalandokat, de tetszik. És ami még pozitívum számomra, hogy lehet egy csomó relikviát szerezni KIIIINCS(nyálcsurgató szmájli^^)

egyenlőre ennyi így estefelé
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.36
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
4. hozzászólás - 2010.01.05. 21:28:16
Nekem a legjobb fejlesztés éppen a VF volt. Több, mint 1 hónappal a játék indulása után kezdtem el játszani és csak jóval később lettem prémium tag. Addig persze elég sokan legyőztek, így épp kapóra jött a VF, hogy lemaradjak tőlük.

A legrosszabb számomra az eddigi legutolsó állatreformon belül az a rész, hogy amikor eltaláltam az ellenfelet, akkor sokkal kisebbet sebeztek átlagban az állatok, mintha nem. Eleinte én is kicsit idegesebb voltam, aztán alkalmazkodtam. Úgy vettem észre amúgy, hogy ez a probléma azóta javítva lett (vagy csak szerencsésebb vagyok ).
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.43
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
5. hozzászólás - 2010.01.05. 21:28:20
Hát kellett gondolkodnom rendesen... Nehéz választani...

Kedvenc: entitás. Tárgy miatti kiegyensúlyozatlanságot szüntet meg és akkoriban nagy szövi, nagy epi kis tagjaként biza nem akármilyen élmény volt újra ilyeneket püfölni.

Negatív: hajjaj... annyi minden van... de talán kreaff-kivégzés-szkarabeusz és társai bekorlátozása. Magyarul az amikor ha valaki jól játszik, azt büntetni kezdjük, mert sokan sírnak. Kiöli a kreativitást a játékból.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.85
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
6. hozzászólás - 2010.01.05. 21:30:01
Nekem a legjobban az aukciós ház jött be. Egyedivé lehet vele tenni a karakteredet és ennél nem is kell több. Az, hogy egyeseket zavar, ha más sikeres lesz emiatt, illetve, a JV-nek nincs kapacitása új tárgyakat bevezetni és így kevés a tárgy az más lapra tartozik.

A legrosszabb fejlesztésnek a Kristály hordát tartom. Amellett, hogy csak egy nagyon-nagyon minimális réteg tápolási lehetőségeit növelték vele drasztikusan teljesen értelmetlenné teszi a legendát is, hiszen ha én fél év múlva érek a 60. szint körüli KH elleni harc részhez már semmi köze nem lesz a legendának a játékhoz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.43
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
7. hozzászólás - 2010.01.05. 21:30:05 (Válasz Maximuss #4 hozzászólására.)
Csak szerencsés vagy nekem elég táposak a dögjeim. Alapszint elég magas és az akt szint sem kicsi és mégis csak a töküket lóbálják. A VF az nekem is bejött egyébként
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.53
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
8. hozzászólás - 2010.01.05. 22:18:36
Kedvenc:
VF és a kalandok, (nagyon várom a szöviszintű verzáját).

Fujj:
A korlát korlátozásának korlátozása, mert kedvet szeg, játékosbázist veszít, és rossz szájízt hagy.
Helyettük jobb lenne "ellen"adni.
A hozzászólást Darah módosította 2010.01.05. 22:19:54-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.49
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
9. hozzászólás - 2010.01.05. 22:20:38
Legjobb fejlesztés: entitás bevezetése, nagyon jól el lett találva, meg kell szenvedni a cuccokért!

Legrosszabb: Egyértelműen a manakonsti. HT-ben ugyan nem vagyok érintett, de mind az építkezést, mind a háborút teljesen hazavágta (ki fog elverni 30 PP-t egy1-2 napi manakonsti mennyiségű lééért a kútba?).

Én ide tennék még egy harmadik gondolatot is, mert kikívánkozik belőlem; "leendő (?) leghasznosabbnak vélt fejlesztés" címén:

Új küldetések. Vagy 50-100. Új célokat adna 60-70-80-100+ szinteken is, nagyon érdekes és kreatív küldiötletek lettek leírva a Küldetések topicban, melyek nagy részét még leprogramozni se túl fájdalmas.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.78
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
10. hozzászólás - 2010.01.05. 22:21:49
Legjobb: Vf, Aukciós ház.

Legrosszabb: Birka.
Na, viccet félretéve, legrosszabb, a sok korlátozás, leginkább kreaff-kivégzés, kémgömb(ez engem pl nagyon kiakasztott), és minden lekorlátozása ami a kicsiknek jó, a nagyoknak nem. Ja és még valami. Mindig valahogy kilehetett törni a tömegből. Ez egyre inkább elveszik, és ez senkinek sem tetszik.
A hozzászólást Szabinho módosította 2010.01.05. 22:23:19-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.62
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
11. hozzászólás - 2010.01.05. 22:26:42
Legjobb: Zarknod, kalandok.

Legrosszabb: Ismételhető küldik, unalmas, céltalan, új küldiket a népnek!
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.89
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
12. hozzászólás - 2010.01.05. 22:30:08 (Válasz PottomPanna #11 hozzászólására.)
Zarknod ébredése tényleg jó esemény volt
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 8.23
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
13. hozzászólás - 2010.01.05. 23:07:16
Legjobb: Szerintem az aukciós ház. A relikviák segítségével egyedivé teheted a karakteredet, és némelyikkel kitörhetsz a szürke tömegből. Bár ha túl látványosan csinálod, akkor Random Béla érdekeire hivatkozva megreformáltatja (értsd: tönkrebassza) egy bizonyos rosszindulatú réteg. Mindegy, nem ide tartozik.

Legrosszabb: Ismételhető küldetések, pontosabban az értük járó jutalom. Mégis milyen jogon jár érte dukát? Az AH elvileg úgy lett beharangozva, hogy nagy illetve kisebb szintűek azonos eséllyel indulnak rajta. Na most ehhez képest... Akinek megvan az ismételhető, az napi szinten jut előnyhöz ahhoz képest, akinek nincs. No meg ilyenek, hogy az elején naponta több is teljesíthető, 3 dukátért, utána meg jön egy korlát, anélkül hogy aki megszedte magát attól elvennék, illetve anélkül hogy aki meg nem, annak lehetőséget adnának a felzárkózásra. Undorító az egész úgy ahogy van. És akkor ez csak egy mellékhatása ennek a nagyszerű fejlesztésnek, ott vannak még a krit/kábítás miatt napi szinten rommá vert karakterek, ésatöbbi, ésatöbbi...
Pontszám: 7.77
népszerűBLOODs2Nő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
14. hozzászólás - 2010.01.05. 23:45:12 (Válasz Cavalorn #13 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2010.01.05. 23:07:16
Legjobb: Szerintem az aukciós ház. A relikviák segítségével egyedivé teheted a karakteredet, és némelyikkel kitörhetsz a szürke tömegből. Bár ha túl látványosan csinálod, akkor Random Béla érdekeire hivatkozva megreformáltatja (értsd: tönkrebassza) egy bizonyos rosszindulatú réteg. Mindegy, nem ide tartozik.

Részben igazad van. De az aukciós ház csak a "felsőháznak" van kitalálva, mert ha alulról elér valaki az aukciós házhoz akkor kb a büdös életben nem fog hozzájutni semmihez. Valahogy ezt is szelektálni kellett volna 15-20 szintenként minimum. Ezt nem tartom Random Bélának
A hozzászólást BLOODs2 módosította 2010.01.05. 23:59:43-kor
Magunkon ítélkezni sokkal nehezebb, mint máson. Ha sikerül helyesen ítélkezned saját magad fölött, az annak a jele, hogy valódi bölcs vagy.
Pontszám: 5
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
15. hozzászólás - 2010.01.05. 23:54:26
Legjobb: a karakterlap fölötti fejlécen az információs sáv.

Legrosszabb: portya "reformok"...
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 9.22
kedvencWoronFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
16. hozzászólás - 2010.01.06. 01:06:25
Legjobb: kalandok+Zarknod, nagyon eltalált mind a kettő!

Legrosszabb: manakonstrukció. Kifutnak az épületek, nagyon lecsökkenti a háborús nyereség/veszteség értékét. Valamint az ezzel rendelkező szövik hatalmas előnybe kerültek és kerülnek azokkal szemben, akiknek még nem elérhető.
Pontszám: 5.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
17. hozzászólás - 2010.01.06. 08:34:12
Legjobb: VF (ha nem lenne, már tutira nem játszanék, jah, és a VF maxolása után kezdtem el őskövet venni, előtte csak egyszer vettem, amikor a kristályosítót építettük), entitás (billent a mérleg az esélyegyenlőség felé, számomra ad célt a karakterem fejlesztésére), manakonsti (nézzétek el nekem, közepes szöviben vagyok, én örülök, hogy a támadáslistában nem 25/25/15 portyaépületes emberek verik agyon a 10/10/10-es társaimat), kalandok.
Ha vállasztanom kéne, én a VF-re voksolok elsősorban.

Legrosszabb: Az AH, úgy ahogy van (de főleg az aukciós bérlet és az ismételhetők miatt, le is álltam a dukátok termelésével). A Zarknod event felezett manaregje. HKK-s relikviák. HT (szükség van egy maximális szint nélküli épületre, de nem így kellett volna megoldani).

Amit NAGYON várok: Szövetségi küldetések, szövetségi városok.

Összességében továbbra is elégedett vagyok a játék színvonalával, vannak céljaim (pl kinyírni a támadóm mind a négy állatát, eddig 2 volt a max). Pár helyen kilóg a lóláb, de véleményem szerint a VU továbbra is a kategória egyik gyöngyszeme. (A Doomlord bukása szerintem a rossz marketingnek tudható be.)
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.63
népszerűTompapaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
18. hozzászólás - 2010.01.06. 08:44:51
Nekem is az entitás jött be. Így a nagyobb lélekszámú szövetségek gyengébb tagjai is kapnak esélyt arra, hogy elfogadható relikviákhoz jussanak, nem csak a maradékon osztozhatnak. Egy átlagos karakternek a 2. cucc megszerzésért már komolyan meg kell dolgoznia.

Legrosszabb szerintem is a manakonstrukció lett. Citadella-reform ide vagy oda, akkor is megborította a szövetségek közti egyensúlyt, bár bizonyos kicsavart szempontból jó irányba is. Gondolok itt arra, hogy erősíti a nagyobb tagszámú szövetségek helyzetét a kisebb ügyeskedő vagy portya szövetségekkel szemben, mivel ők így már minden plusz taggal több mint kétszer akkora malter-kapacitáshoz jutnak, mint előtte - ez kicsit sok lett a jóból. Érdemesebb tehát összefogni a nagyobb bandát és kibővíteni 30-35 főre.
Pontszám: 6.98
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
19. hozzászólás - 2010.01.06. 10:57:46 (Válasz S0laris #17 hozzászólására.)
A hkk-s relikviákkal csak az a gond szerintem, hogy az elsők közül lett kivéve, miután van aki már szerzett belőle, ill az hogy nekem még nincs...
Aukciós házban a bérlet, és a tyúk a hiba.

Doomlordot tényleg jobban kellett volna reklámozni! Szerintem jobb lenne, ha leállítanátok, és mondjuk fél év reklám után újra elindítanátok, mert a jelenlegi formájában többet árt mint használ.
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 6.70
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
20. hozzászólás - 2010.01.06. 11:02:59
Jobb sok van, nem sorolom.

Legrosszabb: VF, manakonstrukció
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.30
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!