Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
41. hozzászólás - 2010.01.08. 12:23:04 (Válasz Darksol #39 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2010.01.08. 11:48:36
Azt hiszem, Miklós ti éles szemmel látjátok meg, hol kell belenyúlni a játékba. Az állatsebzés a veszélyes, persze. Meg a pókok. Meg a VF... Lol


az állatsbezés minden játékosra hat. a pókok is sokakra. meg a VF. de cyron csak a top problémája maximum. ergó megint a top sír. tapsoljuk meg a kommentet.

engem speciel nem zavar. megérdemli. és húúú, de nagy táp a +20%. míg mások tápcuccokat szereznek, neki van egy jó kis 100-as szívossága (még pár embernek dettó). meg inspirátora, amivel dettó elhúzhat a többiektől, így az sem zavarja nagyon őket. mármint a többieket, akiknek jó része inkább lemaradna. egyelőre. ergó a cyron-probléma, mint olyan nem létezik, illetve nagyon kevés emberre hat.
A hozzászólást winnie módosította 2010.01.08. 12:30:44-kor
Pontszám: 1.48
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
42. hozzászólás - 2010.01.08. 12:27:19
Legjobb fejlesztes: a gyorsitas. Messze ez novelte meg legjobban a jatekelmenyemet.

Legrosszabb fejlesztes: Nem is tudom, mindig van a jatekban olyan resz ami nem jo, vagy nem eleg jo. Amin lehet finomitani, vagy lehetne jobba tenni, de egyreszt sztem elegge el vagyunk kenyeztetve fejlesztesekkel, masreszt a rossz, hibas dolgok a jatekosok kerese rendszeresen valtoznak. Ami megis ki tudok emelni mint negativum, az az, hogy sajnos a fejlesztes nem jar a jatekosok elott. Sokszor belerohanunk abba, hogy valami meg nincs kesz, pedig mar elertuk. Bar az utobbi idoben itt is jelentos javulas allt be.
Pontszám: 8.30
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
43. hozzászólás - 2010.01.08. 12:36:12 (Válasz winnie #41 hozzászólására.)
Winnie, most meg kell védenem Darksol-t, még ha nem is kérte. Az én karakterem is csak a TOP szemét zavarta, mégis azonnal huszonhatmillió fajta terv született, hogy hogyan kellene lekorlátozni, mert a JV nem akarta hogy valaki úgy játszon, ahogy én azt tettem. A JV azt is megmondta, hogy nem akarták, hogy a dukát termelő relikviák egy kézbe kerüljenek, mégis megtörtént, mégsem tesznek ellene semmit. Persze, hogy szúrja a játékosok szemét, hogy van aki bármennyire borítja fel a játékegyensúlyt semmilyen következménye nincs, mást meg egy kis táp után azonnal lekorlátoznak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.86
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
44. hozzászólás - 2010.01.08. 13:18:43 (Válasz Ricardo #43 hozzászólására.)
Ricardo: elfelejted, hogy winnie egy a JV által leprogramozott bot... Ennek fényében hiábavaló volt a hsz-ed, de azért kösz!

mod: amúgy szó sem volt Cyron problémáról, a játékegyensúlyt felborító, szűk rétegnek szóló fejlesztésekről volt szó, ennyit még egy ilyen 1.0-s, BASIC nyelven írt botprogram is felfoghatna....
A hozzászólást Darksol módosította 2010.01.08. 13:20:52-kor
Pontszám: 6.47
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
45. hozzászólás - 2010.01.08. 13:24:51
Legjobban nekem Zarknod tetszett, adott egy olyan célt, ami miatt úgy éreztem, hogy érdemes játszani.

Legrosszabb? Több korrekciónál éreztem azt, hogy nincs átgondolva rendesen a dolog és mégis bevezették őket, legjobban az zavart, mikor azt éreztem egy-egy ilyennél, hogy ugyanazt a logikai hibát követik el már sokadjára.

Aukciós házról meg csdak ennyit:

Idézet: Miklós - 2009.02.07. 23:37:58

De igen, a tárgyakat nem lehet visszaváltani, elcserélni, és nem fogsz tudni minden héten egy újabb egyedi tárgyat venni, mert akkor azok nem lennének egyediek... Egyedi tárgyat vásárolni csak néhány száz top játékos fog, és csak páran lesznek közülük, akik egynél többet is megvehetnek fél éven belül. De ha másra nem, ajándékokra bárki fog tudni licitálni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.48
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
46. hozzászólás - 2010.01.08. 14:01:03 (Válasz Kocos #40 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.01.08. 12:19:46

Csak jelzem, hogy nem volt neki 1500 dukatja talin, de ugye eltelt azota tobb mint egy honap.


És egy hónap alatt csak ennyi dukátot lehet összeszedni? Nem gondoltam volna, hogy ennyire gyenge cucc az aukciós bérlet.
Pontszám: 7.59
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
47. hozzászólás - 2010.01.08. 14:47:55
Legrosszab otletek a VF, a szingularitas, a manakonstrukcio, hogy PP-bol nem lehet dukatot venni, mert Miklos szerint az szemet, kozben meg a fele nepessegnek a CSP a szemet... Jo minden olyan fejlesztes, ami a felesleges kattintgatasok szamat, az idopocsekolasokat, es a gephezkotottseget csokkentik.. Meg persze amik szinesitik a jatekot, pl. Zarknod, ha tullepunk a gyerekbetegsegein, illetve a kalandok, es az Entitas...
Pontszám: 7.25
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
48. hozzászólás - 2010.01.08. 16:31:11 (Válasz Darksol #39 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2010.01.08. 11:48:36
Ma, 10:54 Cyron az aukción megvásárolta a következő tételt: Aranytallér 838 aranydukátért.

Ki kell egészítenem magam. Legalább 1500 dukátja volt a talin. Azt hiszem, Miklós ti éles szemmel látjátok meg, hol kell belenyúlni a játékba. Az állatsebzés a veszélyes, persze. Meg a pókok. Meg a VF... Lol


Mondd kedves Darksol, mivel dühítettelek fel a régmúltban annyira, hogy 5-öd íziglen szemmelveréssel is kírtanád a felmenőimet ha tehetnéd, mert olyan szinten gyűlölöd az AL-t és szerénytelen személyemet?

Egyértelműen óriási táp a bérlet (sose tagadtam), de hadd tegyem hozzá, hogy van 550 teljesített küldetésem amiből kijönne az első 3 relikviám és még maradna is.
(amúgy 1200 dukátom volt a talin)

Jókor voltam jó helyen, felismertem hogy mire kell ráfeküdni, ez az én kiugrási pontom.
Galmuszkot ígysem érem utol sohase, pedig jóval később kezdett mint én.
Mindenki jó valamiben... nekem ez jutott... én kérek elnézést, ha ez Téged frusztrál!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 5.26
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
49. hozzászólás - 2010.01.08. 16:32:52
ha már itt vagyunk, a legrosszabb ötlet: VF (még akkor is ha használom) és szingularitás

legjobb ötlet: relikviák, epikus és random kaland
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.68
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
50. hozzászólás - 2010.01.08. 16:37:10 (Válasz Cyron #48 hozzászólására.)
Cyron, napi legalább 10-12 dukátot termelsz, azaz háromhavonta megvásárolhatsz BÁRMIT, a legerősebb relikviákat. Sokkal több CSP-t kapsz, mint mi, ráadásul most már a küldetésekért is többet kapsz.

Még két ilyen vásárlás (fél év), és szimplán törölheti a közeledben mindenki a karakterét, mert szart se fog érni ellened. Aztán tök jó lesz neked is ha egyedül malmozol, ütve a saját KH-s klónodat.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.08. 16:38:18-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.89
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
51. hozzászólás - 2010.01.08. 16:42:10
A kristályhordát azért nem írtam sehova, mert amit én javasoltam az teljesen más volt.

Ez így most csak egy szűk rétegnek megoldás (top 5-200), míg én szerettem volna ha minden szinten van 3 különböző erősségű NPC karakter, akit lehet ütni naphosszat. Nem túl sok LE van bennük (erősségtől is függ), de bármit lehet csinálni (küldi, és főleg PP elköltése).

Ez megoldotta volna a portyázás problémáját, a KH csak elodázta...

Remélem lesz még valami végleges megoldás is...
Egyszerűen csak létre kellene hozni 3 féle erősségszámítású random manót amit a gép a szintedhez generál támadáskor... ennyi.
Olyasmi mint a térkapus dög.

Egyszerű, olcsó, és mindenkinek jó.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 8.34
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
52. hozzászólás - 2010.01.08. 16:44:34 (Válasz Mortimer #50 hozzászólására.)
Hát, ha egy játék PVP, akkor azt meg lehet nyerni, ha viszont ez vég nélüli is, akkor ott fellép valami paradoxon vagy mi
Trueblood is megnyerte anno ugye, Sharpa is megnyerte egyszer, meg Kócos is nemrég:P Meg Mongoose is lényegében.
Szerintem ha kitartó vagy Morti, egy idő után, lehet hamarosan te is megnyered
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.56
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
53. hozzászólás - 2010.01.08. 16:45:31 (Válasz Mortimer #50 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2010.01.08. 16:37:10
Cyron, napi legalább 10-12 dukátot termelsz, azaz háromhavonta megvásárolhatsz BÁRMIT, a legerősebb relikviákat. Sokkal több CSP-t kapsz, mint mi, ráadásul most már a küldetésekért is többet kapsz.

Még két ilyen vásárlás (fél év), és szimplán törölheti a közeledben mindenki a karakterét, mert szart se fog érni ellened. Aztán tök jó lesz neked is ha egyedül malmozol, ütve a saját KH-s klónodat.


Napi max. 9 dukátot termelek, ha összejön minden (ebben benne van a tyúk, a bérlet, az ism.küldik is).
Még mindig nem érzem magamat olyan hű de nagyon erősnek, Galmuszk simán lealáz bármikor, Őt meg Kócos veri meg, szóval vannak nálam erősebbek és nyilvan lesznek is, ha tovább játszanak.
Egyszer fenn, egyszer lenn... most kezdem úgy érezni, hogy összejönnek a dolgok.
Tényleg azt kívánjátok, hogy érezzem szarul magam emiatt?
Hát nem ezért játszik mindenki, hogy valamiben jó legyen?
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.28
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
54. hozzászólás - 2010.01.08. 16:53:36 (Válasz Cyron #53 hozzászólására.)
1 a tyúkból, 1 az ismételhetőből (legalább), 2 az aukciós házas munkából (simán megteheted inspirátorral, nem vesztesz vele semmit), és napi hat térkapuból legalább 2 kincs biztosan esik, ez nálad hat dukát. Ez 10, ennél csak több jöhet, hiszen mindjárt leelőzöd Prófétát ismételhetőkben, magas szerencsével pedig nem két kincs esik (igen, tudom, fókuszkristályra nem hat a bérlet).

Nem arról szólt a hozzászólásom, hogy érezd szarul magad, hanem hogy ha teljesen esélytelen a játék akkor minek folytassa az ember? Pl. ma tök örültem, hogy nyertem Galmuszk ellen, mert ez azt mutatja, hogy be lehet hozni, de viszont nálad, ha egyszerűen minden cselekedetedért több LE-t kapsz, mint mindenki más, lehetetlen lesz, ergo az egész játék értelmetlen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.29
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
55. hozzászólás - 2010.01.08. 17:03:43 (Válasz Cyron #53 hozzászólására.)
Igen erezd magad szarul Te haracsolo...
Amugy Morti van olyan kari akit ecsetelsz, tobb is.. Lent a VF-esek kozt is szerintem jopar, de fent is.. Nekem ilyenek Galmuszk, Profeta, akik akkor es ott vernek ossze, ahol akarnak, illetve a buntetosok, akik nekemjonnek mikor manaregenek, vagy az epikus cuccomban vagyok, de visszatamadni alig lehet oket... Es ez utobbi nagyon frusztralo..
KH, vagy a karakterhez generalt ellenfel.. A KH-t barmennyire is szidjatok, meg mindig jobban modellezi a normal karakterek eleni harcot, mint barmi mas.. Ki kell valogatni melyik ellen van eselyed, melyik ellen lehet kuldizni, melyik ellen nem, stb.. Gyakorlatiklag a normal karik ellen is ezt csinaljuk.. Azt tamadjuk, aki ellen jo eselyunk van.. Egy a karihoz generalt ellenfelnel most vagy egyforma erosre generaljuk, akkor full random, hogy ki nyer, vagy gyengebbre, hogy tobb eselye legyen az embernek.. De mindket esetben egy muvileg meghatarozott eselyed lesz.. Semmi taktika, merlegeles, oltozkodes, bekuldod, es ha jot dob a random, vagy Miklos kegyesen allapitotta meg a parametereket nyersz, ha nem, nem.. Semmi agymunka, csak katt, katt, katt...
Pontszám: 7.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
56. hozzászólás - 2010.01.08. 17:07:18 (Válasz Cyron #48 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2010.01.08. 16:31:11

Egyértelműen óriási táp a bérlet (sose tagadtam), de hadd tegyem hozzá, hogy van 550 teljesített küldetésem amiből kijönne az első 3 relikviám és még maradna is.
(amúgy 1200 dukátom volt a talin)
Jókor voltam jó helyen, felismertem hogy mire kell ráfeküdni, ez az én kiugrási pontom.


Ezért téged senki sem kárhoztat, én is megtettem volna Sajnálatos, hogy ilyen cucc játékba kerülhetett. Te azok között a jó játékosok között voltál, aki időben felismerte a lehetőséget, ráadásul tudtál is élni vele.
Az azonban, hogy lehetséges, hogy mindegyik Beholder találkozó legjobb cuccát ugyanaz vegye meg, úgy, hogy közben megveheti az aukció is a legjobb tárgyakat, az nem stratégia vagy játéktudás kérdése (mondom ezt anélkül, hogy csorbítani akarnám játéktudásodat), hanem baromi nagy játéktervezői baklövés.
Pontszám: 9.31
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
57. hozzászólás - 2010.01.08. 17:07:37
CSP-t nem fogok dukátra pazarolni, hiszen az inspirátort azért vettem hogy CSP-t kapjak és visszahozzam azt, amit előtte elköltöttem (így lemaradva pl. Galmuszktól).

Nekem pl. még mindig nincs LE szívó cuccom, küldetés bónuszt adó is csak most jött az entitásból... a szerencse nem kedvezett ilyen téren nekem (az egész AL-nek alig esett 1-2 ilyen tárgy).

Én ezt tartottam igazságtalannak, de nem nyüsszögtem sehol se miatta, csak morogtam magamban, meg a Dühöngőben.
Ez van, ezt dobta a gép.

A bérletnél viszont magam alakítottam a sorsot, és beelőztem jobbról.
Tudom, hogy fáj az ha valaki erősebb nálunk, de ettől még az élet nem áll meg.
Én elfogadtam és beletörődtem, hogy Galmuszk megver, de ettől még nem hagytam abba!

Bár ha így folytatódik és ilyen ütemben fogynak a bajtársak, akkor előbb-utóbb az lesz a vége.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.80
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
58. hozzászólás - 2010.01.08. 17:12:27
Ja igen, az egyik legrosszabb fejlesztés a büntetős tárgyak berakása!
Ezt majdnem el is felejtettem...

Büntetni egy PVP játékban a PVP játékot elég nagy anomália és baklövés!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 8.35
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
59. hozzászólás - 2010.01.08. 17:12:58 (Válasz Jeriko #56 hozzászólására.)
Szerintem leginkább az inspirátorral van probléma, nem véletlen, hogy aukción egyáltalán nem lehet megvásárolni. Egy olyan alapfeltételt változtat meg, a naponta kapható CSP-k számát, amit sehogyan, semmilyen játékban lévő eszközzel nem lehet kompenzálni.

Sebezzen 5%-al többet varázslattal, kapjon több LE-t a küldetésekért, legyen hét harci köre, stb., mindezek eltörpülnek a több, bárhogyan felhasználható CSP mellett, melynek TP értéke VF-fel manipulálható.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.08. 17:14:18-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.15
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
60. hozzászólás - 2010.01.08. 17:16:19 (Válasz Mortimer #59 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2010.01.08. 17:12:58
Szerintem leginkább az inspirátorral van probléma, nem véletlen, hogy aukción egyáltalán nem lehet megvásárolni. Egy olyan alapfeltételt változtat meg, a naponta kapható CSP-k számát, amit sehogyan, semmilyen játékban lévő eszközzel nem lehet kompenzálni.


No igen. Amikor megláttam egyértelmű volt, hogy ilyennek nem lenne szabad a játékba kerülnie, de akkor le lettem hurrogva.
Azért kíváncsi lennék, ha Begginer, Nabilius vagy Nephila kezébe kerülne egy ilyen, hányan ordítanának korlátozás után közülük.
Pontszám: 7.26
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője