Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
81. hozzászólás - 2010.01.09. 18:53:33
Már meg ne haragudj Mortimer, de gusztustalan amit csinálsz... Amint sikerült valakinek tönkretenned a játékát, rögtön már keresed a következő célpontot... Kíváncsi vagyok mikor jön majd az a javaslat, hogy akinek a karakterneve nem "Mortimer"-re végződik, az kapjon minden vadászatból -10%LÉ-t, mert így tönkreteszik azoknak a játékát akiknek viszont "Mortimer"-re végződik a neve...

Egybéként a legjobb fejlesztésnek az Epikus/Entitást tartom. Mert változatosságot visz a karakterek fejlesztésébe és csökkenti az uniformitást. Ugyanezen szempontok miatt nagyon jó még az Aukciós ház. Zarknod szintén nagyon jó volt egyrészt mert nem lehetett tudni a végeredményt, másrészt pedig mert végre lehetőséget adott, a hordák közti versengésre.

Legrosszabb fejlesztések közé talán a KH-t és a manakonstit sorolnám, mert mind a kettő aránytalanságot szül a játékon belül.
A hozzászólást DzsoniKSL módosította 2010.01.09. 19:24:31-kor
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 9.13
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
82. hozzászólás - 2010.01.09. 19:15:05 (Válasz DzsoniKSL #81 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2010.01.09. 18:53:33
Már meg ne haragudj Mortimer, de gusztustalan amit csinálsz... Amint sikerült valakinek tönkretenned a játékát, rögtön már keresed a következő célpontot


Viszont mekkora profizmusra vall a zökkenőmentes váltás
Én még csak hebegek az epikus kincseken, Morti már új harctérre vetődik, új ellenfelek, új csaták, egy igazi harcos soha nem pihen
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.82
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
83. hozzászólás - 2010.01.09. 19:25:43
Mortimer:
szerintem nincs igazad a VF-fel kapcsolatban! Ha jól értelmeztem az egyik irományodból, te teljesen ellene vagy a VF-nek a póklétnek, és mindenkinek, aki kicsit is okosan fejlesztette a kariját és időt(esetleg még pénzt sem sajnálva)kereste a kiskapukat, hogyan lehetne a karaktere OPTIMÁLIS. A VF egy újabb színfolt, aki nem fejleszti(új regisztráltak) azok elvéreztek. Igazad van, elvérzik az,akinek nincs VF-e attól akinek van. De nem kell lebutítani a VF-et! Ha ezt előbb nem vették észre, most ne rontsák már el más játékos LE-befektetését! Tovább kellett volna tesztelni a játkot a fejlesztőknek, töprengeni a kiskapukon,megláni ezeket a lehetőségeket. Szerintem a VU a kezdetekben az egyik legjobb netes játék volt... most már... elveszik tőlünk az epikcucokat stb...
Pontszám: 4.66
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
84. hozzászólás - 2010.01.09. 20:27:11 (Válasz Craslorg #80 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.01.09. 15:29:33

Legrosszabb: büntető és társai betétele a játékba, azaz olyan tárgyak, amelyek durva vagy taktikától függően durvának tűnő kárt okoznak és NINCS ellene védekezési mód.


Azért álljunk meg egy pillanatra. A büntető fél csp-t visz el (átlagban), ami a szintemen kb. 1200 LE. Cserébe az illetőt be tudod kamrázni, esetleg tudsz belőle szerezni LE-t (ha van nála), illetve pl. bénítós küldetésnél bevihetsz 3-4 bénítást, ami egy tizednyi küldetés, azaz 1500-2000 LE bevétel. Szóval azt azért túlzott kijelentésnek tartom, hogy durva kárt okoz, mert egyértelműen pozitív mérleggel lehet kijönni egy büntetős csatából. Én is rendszeresen támadok büntetős karakterre, és engem is szoktak támadni amikor büntető van rajtam, és olyan játékosok, akik odafigyelnek a karakterükre, csak már kiszámolták ezt ők is. Arról nem is beszélve, hogy ha elköltöd a csp-det, akkor SEMMI károd nincs, tehát VAN ellene védekezés, csak oda kell figyelni.
Az tény, hogy jobban megéri olyat támadni, akin nincs büntető - no de pont ez az értelme a tárgynak.
Pontszám: 7.65
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
85. hozzászólás - 2010.01.09. 21:44:17 (Válasz Cyron #48 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2010.01.08. 16:31:11

Mondd kedves Darksol, mivel dühítettelek fel a régmúltban annyira, hogy 5-öd íziglen szemmelveréssel is kírtanád a felmenőimet ha tehetnéd, mert olyan szinten gyűlölöd az AL-t és szerénytelen személyemet?


Kedves Cyron, én ezúttal nem ellened szóló személyes kirohanásnak szántam a hsz-t. (azt hogy rendszeresen támadom a szövetségi társaidat ne is vegyük ide, mert nem ide tartozik)
Azt készséggel elismerem, hogy nagyszerűen láttad meg a dukáttermelő tárgyakban a fantáziát és ügyesen raktad össze ezt a nyerő kombót. Tényleg, le a kalappal!
A probléma avval van, hogy jópár játékosnak esélye sem volt, hogy hozzád hasonlóan cselekedjen, mert az AH bejövetelekor nem tudtak dukátot gyűjteni, nem volt térkapu, meg ismételhető küldetés, ezáltal ők meg sem láthatták ezt a lehetőséget... Én ezt egyenlőtlenségnek érzem és ezért az AH jelenlegi formáját a játékban zavaró, egyenlőtlenséget kiváltó fejlesztésnek tartom....
Pontszám: 7.38
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
86. hozzászólás - 2010.01.09. 22:51:45 (Válasz Jeriko #84 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.01.09. 20:27:11
Idézet: Craslorg - 2010.01.09. 15:29:33

Legrosszabb: büntető és társai betétele a játékba, azaz olyan tárgyak, amelyek durva vagy taktikától függően durvának tűnő kárt okoznak és NINCS ellene védekezési mód.


Azért álljunk meg egy pillanatra. A büntető fél csp-t visz el (átlagban), ami a szintemen kb. 1200 LE. Cserébe az illetőt be tudod kamrázni, esetleg tudsz belőle szerezni LE-t (ha van nála), illetve pl. bénítós küldetésnél bevihetsz 3-4 bénítást, ami egy tizednyi küldetés, azaz 1500-2000 LE bevétel. Szóval azt azért túlzott kijelentésnek tartom, hogy durva kárt okoz, mert egyértelműen pozitív mérleggel lehet kijönni egy büntetős csatából. Én is rendszeresen támadok büntetős karakterre, és engem is szoktak támadni amikor büntető van rajtam, és olyan játékosok, akik odafigyelnek a karakterükre, csak már kiszámolták ezt ők is. Arról nem is beszélve, hogy ha elköltöd a csp-det, akkor SEMMI károd nincs, tehát VAN ellene védekezés, csak oda kell figyelni.
Az tény, hogy jobban megéri olyat támadni, akin nincs büntető - no de pont ez az értelme a tárgynak.


Ne viccelj már!
1. Nagy mákodnak kell lenni, hogy bármelyik szinten annyit kapjál az illetőtől kamrából mint amennyi fél CSP értéke fejlesztett Lé szerző szakiknál + sajtolás.
2. A küldetéses dolog még igaz is lenne ha folyamtosan azt a küldetést csinálnád és habár bevihetsz ugyan 3-4 bénítást, elméletileg, de gyakorlatilag az átlagban nem fogsz.

Tehát a büntető igenis büntet és nem arról híres, hogy jól jössz ki belőle. Persze, megtörténhet, százból egyszer: de attól még el fogod kerülni az illetőt, ha csak nem akarod szivatni. Az átlag meg nem akarja szivatni hanem portyázni akar és saját magát sem akarja szivatni azzal, hogy csak miatta elköltse a CSP-t, tehát inkább mást választ. Ergo: el is érte a tulaj, amit akart.
Tehát az utolsó mondatod az egyedüli, amivel egyetértel, de azzal nagyon .
Nem azt mondom, hogy NINCS ellene védekezési mód, mert van. Csak nincs értelme foglalkozni vele, amikor lehet mást is ütni.
A hozzászólást Sleeper Cell módosította 2010.01.09. 22:52:07-kor
Pontszám: 4.72
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
87. hozzászólás - 2010.01.09. 23:40:02 (Válasz Sleeper Cell #86 hozzászólására.)
Azt kellett volna már észrevenni, hogy akiken büntető van, azok a kevés támadás miatt könnyebben elkényelmesednek vadászat közben és többször van Náluk LE 15% alól kijőve. Simán megéri egyszer-kétszer rájuk próbálni, ha hosszabb időre eltűntek a portyalistából, aztán meg újra előkerülnek, mert nagyobb esély van rá, hogy LE-ben gazdagok, mint a nem büntetős célpontok.

Ha hetente csak egyszer veszed le ~10k LE-vel, akkor azzal simán kárpótoltad magadat 3-4 csp-ért, amit lehet el sem buksz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.44
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
88. hozzászólás - 2010.01.10. 00:45:35
*
A hozzászólást Aurri módosította 2010.01.10. 00:46:38-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.30
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
89. hozzászólás - 2010.01.10. 09:48:30 (Válasz Sleeper Cell #86 hozzászólására.)
Idézet: Sleeper Cell - 2010.01.09. 22:51:45

Ne viccelj már!
1. Nagy mákodnak kell lenni, hogy bármelyik szinten annyit kapjál az illetőtől kamrából mint amennyi fél CSP értéke fejlesztett Lé szerző szakiknál + sajtolás.


???
Egy nap 50csp-t kapsz (prémiummal). Ennek (plusz sajtolás portya, térkapu, küldetés) 1%-át kapja, aki bekamráz. Az 50 csp-ből tehát min 0,5 csp-t, ami pont annyi, amit veszítesz büntetőn. Ehhez azért nem kell nagy mák, éppen hogy átlagos, és akkor a fentebb felsorolt bevételi forrásoktól eltekintettem.
Pontszám: 5.17
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
90. hozzászólás - 2010.01.10. 11:16:53 (Válasz Ricardo #87 hozzászólására.)
Ehh, mióta bizonyos Dutch visszavonult én is elkényelmesedtem
Pontszám: 7.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
91. hozzászólás - 2010.01.10. 11:20:12 (Válasz Jeriko #89 hozzászólására.)
Sírásdetektort kéretik bekapcsolni!

Nekem az 50% valahogy nem 50%, hanem 80, de ezt már kiderítettem, hogy a büntető hatásánál van egy ilyen opció: IF támadó=craslorg THEN esély = 80%.
Ugyanez igaz a jó kis állatkinyírós varifókuszkristályra, az 5-10% nálam 50%

Ettől függetlenül a büntető megint csak egy olyan tárgy, ami a PVP-t bünteti egy PVP-nek indult játékban.
Pontszám: 8.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
92. hozzászólás - 2010.01.10. 16:32:30 (Válasz Jeriko #84 hozzászólására.)
Törölve. Rájöttem, hogy ezt a témát nem kéne szétoffolni véleményütköztetésekkel.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.01.10. 16:33:17-kor
Pontszám: 6.61
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
93. hozzászólás - 2010.01.10. 17:43:36 (Válasz Jeriko #84 hozzászólására.)
De komolytalan vagy Jeriko.. Ha meg tamadunk is, az megint neked jo... Jezusom, azert ne nezz hulyenek... Bunteto.. Elvileg azert kerult be, hogy azoknak adjon nemi vedelmet, akiket az erosebbek allandoan tamadnak.. De mar reg nem errol szol a nota...
Pontszám: 5.91
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
94. hozzászólás - 2010.01.10. 19:15:50 (Válasz Solina #93 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.01.10. 17:43:36
De komolytalan vagy Jeriko.. Ha meg tamadunk is, az megint neked jo...


Mintha a játékban egyedül nekem lenne büntetőm. Neked max. eggyel több büntetős ellenfeled van, mint nekem.
Pontszám: 5.16
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
95. hozzászólás - 2010.01.10. 21:17:23
Elnézést, hogy a topic címének megfelelően kifejtettem, hogy szerintem melyek a legrosszabb fejlesztések. Örülök, hogy felkavartam az indulatokat kicsit, de talán folytatni lehetne a következő topicban: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán, az alábbi linkre kattintva máris hozzászólást írhatsz, ha akarsz az említett topicba: hozzászólok
Ezt a topicot meg hagyjuk meg annak, ami
Pontszám: 8.79
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
96. hozzászólás - 2010.01.11. 14:14:32
Eddig, minden tetszett és minden fejlesztésnek örültem mint majom a farkának..
De az új szaki az energiaelnyelés nevetségesen rossz. Nálam elérte az év legrosszabb fejlesztése címet.
Pontszám: 8.69
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
97. hozzászólás - 2010.01.11. 15:13:25
Módosítok.

Legrosszab: energianyelés.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.02.03. 16:05:27-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.92
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
98. hozzászólás - 2010.01.11. 15:51:22
Szerintem is az új szaki nagyon rosszul sikerült...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 6.78
népszerűBella96Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
99. hozzászólás - 2012.07.13. 19:11:21
Végre vmi kézzelfogható jutalom és nem ideiglenes bónusz amit egy csomó idő, LE és pénzkidobással szerzel meg: a kérdőívért kapható 5000 LE a fejlesztők egyetlen jó cselekedete volt a Szerencsekeréken kívül.

Végzet Temploma: többe kerül a leves mint a hús ráadásul őskővásárlásra kényszeríti elég durván a játékost.

A Lady jutalmai: ideiglenes bónusz, azaz sok hűhó semmiért, persze Táp Béláék jól járnak.

Az egyetlen értelmes jutalom a xenóknál volt a 2 kristálylánc a +8,+8% LE szívással persze az is csak kezdő/inaktív játékosok ellen jó igazán, inaktívok ellen is csak addig amíg van náluk LE. Pozitívum a térkapuknál ily módon kiszívott LE

Az eventekben egyetlen jutalom sincs egyenes arányban az eventbe fektetett energiával, pénzzel, idővel.

A lélekgyémántoknak, csizmáknak nincs értelme, a kalandok közül azoknak van értelme, amelyekben minél több szörnnyel harcolsz, hiszen így ingyen LE-re teszel szert hiszen nem költöttél el csp-ket.
Na de ugye a legtöbb kalandot a játékosnak köszönhetjük nem a fejlesztőknek.

Ebből kifolyólag a legtöbb fejlesztést ködösítésnek tartom ami csak a fejlődést lassítja. Ezért jómagam miután már nem nagyon kell a szakikon fejleszteni minden LE-t a tulajdonságokra költök mert a fenti dolgok olyanok mint az a bizonyos borsó.
Még jó, hogy nem kötelező ezeket megcsinálni, nem úgy mint a TF-en.

Pozitívum: max.sajtolás max. csapdakészítéssel és max. vezetőkészséggel, spekt.man, elem.fúzió és bizony jó a manak. mert inkább vp-t költök az épületekbe mint LE-t. Alapos tanulás AF 4.szinten mert a tp a legnagyobb ellenség.
Pontszám: 5
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Az eddig legjobb/legrosszabb fejlesztes
100. hozzászólás - 2012.07.13. 19:30:09 (Válasz Bella96 #99 hozzászólására.)
Te melyik játékkal játszol?
Pontszám: 8.36
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!