Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
301. hozzászólás - 2016.06.22. 09:33:35
Emiatt nem kell aggódni Ha a szavazás úgy alakul,hogy lezárják a V3-at akkor majd egy idő után megint szóba kerül ez a maximalizálás és pár hónap múlva megint ki lesz találva valami hülyeség Ha meg most maximalizálják, akkor meg marad a jumpolgatás a világok között és ló...sz mindegy lesz ki hol van
Megyek
Pontszám: 7.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
302. hozzászólás - 2016.06.22. 10:20:20 (Válasz Megyek #301 hozzászólására.)
Idézet: Megyek - 2016.06.22. 09:33:35
EHa a szavazás úgy alakul,hogy lezárják a V3-at akkor majd egy idő után megint szóba kerül ez a maximalizálás és pár hónap múlva megint ki lesz találva valami hülyeség
Azon meglepődnék, mert ha mindkettőt berakják, akkor minek a szavazás és a kedélyek borzolása? Vagy ez, vagy az, nem? Ha meg sunyiban x hónap múlva kerülne be korlátozás a LE-re, akkor meg minek a világzár? Persze fene tudja, kevés dolog van ami nem lett szétnerfelve az utóbbi időben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
303. hozzászólás - 2016.06.22. 10:45:29 (Válasz Offsboy #302 hozzászólására.)
A nerfek korát éljük, ez nem vitás, miért is? A válasz, hogy vagy nem képesek, vagy nem is akarják rendesen lemodellezni a fejlesztéseik következményeit, pedig nem nagy művészet, csak azért senki se fizet közvetlenül.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.13
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
304. hozzászólás - 2016.06.22. 10:58:23
"A békés világ jobban preferálja a karakterfejlesztést, a hangsúly nem a másoktól elrabolt lélekenergián van. Ezért a többi világhoz képest a szabályok valamelyest eltérnek."

Ezért nincs igaza sok embernek, akik azt hangoztatják, hogy a V3-as karakterek mért sírnak, miért nem fejlesztettek.
Karaktert fejleszteni LE-ből kell, amiből másik világon lényegesen többet lehet beszerezni, ergo, több jut szakira, több jut tulajdonságra, több jut szerencsére.
Az így feltápolt karakter ámokfutást rendezhet és még meg is ideológiázhatja cselekedetét a BÉKÉS világon, mondván, Ti vagytok a balfácánok, mé nem védekeztek. Félóránként lenyomlak me jól tejelsz, védekezz vagy kicsinállak. Itt az emberek JÁTSZOTTAK leginkább, és nem más karakterek kicsinálásában lelték örömüket. Itt is vannak akik "optimalizálnak" és mégis van önmérsékletük. Ez annyit tesz, hogy hiába enged meg valamit a játék, de azt nem használják ki, mások szórakozásának a rovására. A játék nem csak arról szól, hogy ki a f@sza gyerek, ki a legerősebb, mert ez csak egy kis része az egésznek, de úgy látszik, hogy mégis mindig erről szól, mert pár ultraoptimizátor erről értekezik minden fórumon. Offs nem tom mért jött át, de most nyugodtan verheti a mellét féltéglával, hogy Ő vezeti a TOP listát tuliban meg szakiban.
Baromi nagy dicsőség!
Pontszám: 8.16
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
305. hozzászólás - 2016.06.22. 11:00:56 (Válasz Mortal55 #303 hozzászólására.)
Már pedig ha így megy tovább tuti, hogy le fogják korlátozni. Aztán majd maximum kiveszik a világzárt ami ugye a többi világ játékosainak nem fog tetszeni mondván: szét farmolták meg húzták a karijukat,nehogy már átmehessenek más világokba ismét. Így vagy úgy, de hosszabb távon egyik sem lesz kifizetődő, világzár ide vagy oda
Megyek
Pontszám: 7.86
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
306. hozzászólás - 2016.06.22. 11:04:35 (Válasz Megyek #305 hozzászólására.)
Ez tök hülyeség amit mondasz... Még mindig vannak emberek akik elfelejtik,hogy ez egy pvp game. Tök mindegy te mit csinálsz, attól még mások csinálhatják másképp. És ne mond nekem ha találsz egy jól tejelő embert akkor nem látogatsz el ismét hozzá, mert fairplay-t játszol
Megyek
Pontszám: 8.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
307. hozzászólás - 2016.06.22. 11:05:03 (Válasz Megyek #305 hozzászólására.)
Möglássuk. Csak azt mondom, hogy lezárni a világot, majd valamikor nerfelni a bent maradtakat, az olyan lenne, mintha beszögelnéd a pajta ajtaját, aztán rájuk gyújtanád.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.06
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
308. hozzászólás - 2016.06.22. 11:24:56 (Válasz DurLaDur #304 hozzászólására.)
Pár apróság.
Idézet: DurLaDur - 2016.06.22. 10:58:23
Karaktert fejleszteni LE-ből kell, amiből másik világon lényegesen többet lehet beszerezni, ergo, több jut szakira, több jut tulajdonságra, több jut szerencsére.
Sokat mondó, hogy X év V3 után lövésed nincs arról, hogy ott sokkal több LE-t ad ugyanaz a tevékenység.

Az így feltápolt karakter ámokfutást rendezhet és még meg is ideológiázhatja cselekedetét a BÉKÉS világon, mondván, Ti vagytok a balfácánok, mé nem védekeztek
Nincs ideológia, nem vagyok király arc, ha félóránként legyalullak, azért van, mert 100-140K-t szívok el csatánként. Egyébként azt hiszem miután a rinya leveled után elmagyaráztam, hogy a LE szívás miatt megyek, és ráöltözöl a védelemre, igen ritkán látogatlak, tehát pláne nem értem a sértődöttséget.

Félóránként lenyomlak me jól tejelsz, védekezz vagy kicsinállak.
Nézzük sorban:
- A LE bukta 10%-a a más világénak;
- Lopásra indítottam topicot, mert én is szeretném kikapcsolni;
- Másodlagosom szinte nincs;
- ÉP regeneráció 3x-osa más világénak; illetve 1-2 csp-nyi LE-ből maxra lehet vinni gyógyitallal az ÉP-t.
Pontosan mitől lesz a támadásokból az, hogy kicsinállak?

Elég legyen már a rinyálásból bakker.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
309. hozzászólás - 2016.06.22. 12:13:05 (Válasz Megyek #306 hozzászólására.)
"Még mindig vannak emberek akik elfelejtik,hogy ez egy pvp game."

Tévedés, ez nem PvP game, csak azt is lehet benne csinálni. PvP game pl.: BattleKnight, ahol mást nem is nagyon lehet csinálni.
Az egy más kérdés, hogy vannak akik annak fogják fel, és mindent ezen keresztül néznek.
Pontszám: 6.32
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
310. hozzászólás - 2016.06.22. 12:26:09 (Válasz Offsboy #308 hozzászólására.)
Itt a levelem:"""Leszokhatnál már rólam."

Amíg csatánként 100K-t adsz, ne reménykedj."

Bunkóság!"


Azért meg lehet oldani, hogy ne akarjon az ember támadni. Miért vagy lusta védeni a LE-t?

Nem rinyáltam, hanem elmondtam a véleményemet az ilyen játékról, ahogy többen is tették már.
Amúgy meg azt hittem, hogy a kavicsaimra mész, mert 1200 LE nem igazán érdekelt, viszont a több mint 200 kavics igen.
Pontszám: 7.54
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
311. hozzászólás - 2016.06.22. 14:50:48 (Válasz DurLaDur #310 hozzászólására.)
Menjel farmvillezni, ott tuti nem fognak gereblyevel neked esni.

Ha valakit ki lehet fosztani miert csodalkozik, hogy kifosszak? Ezt sosem ertettem. Ha nem akarod hogy tamadjon ne tapold es megmaradnak a kavicsaid is, ilyen egyszeru...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.04
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
312. hozzászólás - 2016.06.22. 17:18:39 (Válasz Emishi #311 hozzászólására.)
Talán azért, mert hittek annak, amit a világleírásban olvastak.
Talán azért, mert úgy gondolták, hogy itt kevésbé gond, hogy nem fizetnek be, hagyják őket játszani a befizetők.
Talán azért, mert nem gondolták, hogy pont azért lesz vadászterület a v3, amiért Békés világnak indult.
Te honnan is jöttél? Törölt vagy ment katakombába valaki az áldozataid közül?
Mersz válaszolni legalább az utolsó kérdésre?
Pontszám: 9.73
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
313. hozzászólás - 2016.06.22. 19:03:00
Most azért,mert Miklósék meglépték a világváltást előjött egy probléma. Ami mióta V3 van fent áll, csak erre most ezzel rá is mutattak.(és persze egész eddig senkit nem zavart azok közül akik ezt tudták és ki is használták,csak mióta őket rabolgatják... ) Elég régóta vagyok jelen V3-on és mindig is rabolgattam. Ami senkinek nem tűnt fel, mert ugye a rabolt LE semmi nem volt és az LE szívást vagy nem számolta az "áldozat" vagy nem foglalkozott vele. Most átjött 1-2 player aki szétrabolta a "TOP" mezőnyt és kezdődik a sírás. Azért, mert eddig semmi probléma nem volt és mindenki nyugodtan ücsörgött az LE-n mint sárkány a felhalmozott kincsen még nem azt jelenti, hogy örökre így marad. Történt egy kis változás a V3 életében ami a "kényelmes" playereknek nem tetszik... Értem én, hogy Békés világ meg minden, de akkor ne üljetek több 10M LE-n és akkor nem lesz itt semmi probléma Vagy rakjatok össze egy normális LE szívás elleni védelmet és megint csak nem lesz semmi gondotok. Nem kell rögtön hisztizni meg sírni Miklósnak Találjatok megoldást a játékon belül, oldjátok meg a problémátokat mint ahogy azt a többi világon teszik és próbáljatok meg gondolkodni miként lehet elkerülni a rablásokat.
Megyek
Pontszám: 8.98
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
314. hozzászólás - 2016.06.22. 20:22:11 (Válasz Reorx #312 hozzászólására.)
Leveleztem az egyik sráccal akit leraboltam. Én 25k-t kaptam tőle, míg ő csak 700at veszített. Úgyhogy igen, valóban békés a világ, mert nem veszíted el azt, amit ténylegesen elrabolnak tőled, ergó elkényelmesednek az emberek. Nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni...

Ha nem én rabolom le, lerabolja más, akkor viszont más tápolódik, ilyen egyszerű. A gyenge elhullik, ez az élet törvényszerűsége. A világban ugyanez van, attól függetlenül, hogy ez egy játék itt is ugyanezek az elvek érvényesülnek. Ha szarik arra, hogy elköltse a LE-t hogy üres TP-t kapjak és ne menjek akkor nekem mégis miért kéne foglalkozni vele? Érdekes más megtette és még levelet is írt, hogy péntekig nem játsszik úgyhogy csak üres TP-t kapok. Akkor mégis kiben van a hiba? Az elkényelmesedett játékosokban vagy akik megpróbálják a legtöbbet kihozni a karakterjükből?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.53
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
315. hozzászólás - 2016.06.22. 20:25:13 (Válasz Megyek #313 hozzászólására.)
Ennyi...ráadásul az, hogy a többi világon erősebb karaktert lehet kinevelni hazugság. Itt sokkal több exploit van, ha már csak az oda-vissza ütögetést nézem, mert kb az 5%-át veszted el valósan amit lerabolnak és akkor erre még nem adtam rá a LE szívást ami szintén temérdek...ja, hogy azt szinte el sem veszti???? Én kérek elnézést...nem tetszik hogy jött 1-2 player és a kényelmet megzavarták? Az ÉP regeneráció is gyorsabb, mint a többi világon, veszíteni szinte semmit nem vesztenek az emberek. AKkor miért megy a szájtépés? Mert lusta elkölteni a LE-t és ezért lerabolják? Hát elárulom, hogy békés világ ide vagy oda ez az egyik alapja a játéknak...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.02
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
316. hozzászólás - 2016.06.22. 21:22:45
Na köszönöm szépen, végre valaki aki reálisan látja az egészet és nem ájul el ha változás lép fel szerény V3-as karijának az életében Lehet itt kapálózni illetve mentegetőzni vagy akár támadni is... lényeg a lényeg, nincs alapja az egésznek ami itt most kirobbant. Más is élvezi, illetve más VILÁGRÓL jött karakter is élvezi pár HÓNAPJA azt, amit az " őshonos " V3-as karakterek az elejétől kezdve élveztek illetve kihasználtak. Bárhogy is fogalmaztok, bárhogy is ferdítetek, ez a lényeg. Ami azért elég sok mindent elárul
Megyek
Pontszám: 7.73
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
317. hozzászólás - 2016.06.24. 09:03:13 (Válasz Offsboy #300 hozzászólására.)
Offs, Miklós csak az elhagyására írta:
"Ha a lezárás nyeri a szavazást, akkor a szavazás vége után 1 hétig el lehet még hagyni a szervert, az eredeti világváltási költség 10%-káért"
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
318. hozzászólás - 2016.06.24. 11:30:25 (Válasz Tigrisnyul #317 hozzászólására.)
Akárhogy is, fejben már fogalmazom az oda vissza csapkodásra indítandó elit csoport mottóját, feltételeit. "Mindenki nyer" jeligére.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.25
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
319. hozzászólás - 2016.06.24. 14:41:40 (Válasz Emishi #315 hozzászólására.)
Nem lehet rabolni. Abban több a potenciál.
Olyan lelkesen hazugozzátok le az egész világot, Ti, kívülről jöttek - pedig, ha igazatok lenne, a v3-as Terminátorok kaszálnánk minden világon. Ehelyett mindenki idejön a gyenge karikat csesztetni, katába zavarni, törlésre kényszeríteni.
És még nektek áll feljebb. Több, mint durva.
Pontszám: 8.85
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
320. hozzászólás - 2016.06.24. 14:45:25 (Válasz Reorx #319 hozzászólására.)
Játéktudásbeli hiányosságod nem pótolja a lepontozásom, ezt meg csak úgy mondom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!