Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
261. hozzászólás - 2016.06.08. 00:03:52 (Válasz Bjork123 #260 hozzászólására.)
De ha jól értettem, az angol világ összevonásnál nem nyesegették meg a portya szabályokat.?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
262. hozzászólás - 2016.06.08. 09:41:53
Mikor zarul a szavazas?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.94
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
263. hozzászólás - 2016.06.08. 14:15:50 (Válasz Ariel #248 hozzászólására.)
Inkább az a furcsa, hogy alapból feltételezed, hogy mindenki a kiskapukat keresi; illetve szintén alapból feltételezed, hogy a LE-szívás permanensen jönni fog időtlen időkig, és a célpontok nem fognak védekezni vagy törölni.
Meggyőződésem, hogy mindkét feltételezésed téves.
Másrészt tudtommal nem is v3-as vagy, hallomás alapján döntesz minden ide vonatkozó kérdésben.
Pontszám: 8.28
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
264. hozzászólás - 2016.06.08. 14:40:27 (Válasz mist #263 hozzászólására.)
Persze, minden feltételezés lehet téves, éppen azért feltételezés. Ahogy a meggyőződésed is csak feltételezés, nem pedig bizonyított tény.
De ha a LE szívás szerinted sem fog úgy működni az idők végezetéig, mint most, akkor miért probléma az számodra, hogy ezt a feltételezésedet a játékvezetés holtbiztossá teszi és a továbbiakban a feltételezésedből ténnyé avanzsál?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.35
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
265. hozzászólás - 2016.06.08. 14:47:45
A meggyőződésem azért meggyőződés, és nem feltételezés, mert ott (is) játszom, és látom, ahogy a célpontjaim védekeznek, illetve sajnos nem egyszer törölnek. Pedig én általában napi egyszer megyek, a kettő már ritka.
Egyébként hol állítottam vagy kértem, hogy a játékvezetés az én szavam alapján döntsön? Már bocs, de ez inkább a Te asztalod.
Pontszám: 7.71
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
266. hozzászólás - 2016.06.08. 15:05:29 (Válasz mist #265 hozzászólására.)
Ha játszol V3 mellett más világon is, akkor én nem lennék olyan büszke a helyedben arra, hogy nem kérted Miklóst, hogy változtasson a LE szíváson. Bár ez csak feltételezés, de gondolom tisztában voltál a V3 szabályaival, és láttad is, hogy milyen LE szaporítást produkál a LE szívás, mégsem jelezted, hogy talán rá kellene nézni, mert hosszútávon problémás lehet...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
267. hozzászólás - 2016.06.08. 15:20:15 (Válasz Ariel #266 hozzászólására.)
Azért ne szaladjunk ennyire...én is játszottam a v3-on, de mint a nagy többség esetén, nem abból állt a játék, hogy a lehetséges exploitokat keresgéltem, ezért meg sem fordult a fejemben ilyesmi.Nem hinném, hogy emiatt szégyellnem kéne magam.
Báró Samedi
Pontszám: 8.59
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
268. hozzászólás - 2016.06.08. 15:26:05 (Válasz Azazel #267 hozzászólására.)
Ott van a soraimban a feltételezés
Ha tisztában voltál azzal, hogy milyen mértékben szaporítja a LE-t, akkor szégyellheted magad, amennyibem nem, akkor a feltételezésem téves, és nem láttad át a helyzetet, nem is lett volna mit jelentened.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.06.08. 15:26:33-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
269. hozzászólás - 2016.06.08. 15:27:54 (Válasz Ariel #266 hozzászólására.)
Hihetetlen vagy.
Válaszolsz a fel nem tett kérdésekre, szavakat adsz a másik szájába, és kerülöd a kényes témákat, amiben megszólítanak.
De Te túl nagy falat vagy nekem és sajnos az igazságnak is, ezért a harcot most beszüntetem. Látom, hogy a szavadra pillanatok alatt ugrik a lepontozó-brigádod, látom, hogy úgyis az lesz, amit Te akarsz, és mivel ez egy játék, engem annyira nem zavar. Amíg értelmét látom, befizetek, amíg élvezem, játszok, de nem ragaszkodom a szélmalomharchoz.
Aki elolvassa a beszélgetésünket, és nem hülye, vagy nem a bérenced, látja az igazságot. Talán a bérenceid is látják, de ne félj, nem fognak otthagyni, ahhoz túl nagy a befolyásod.
Nekem nincs bérencem, pénzem sem sok, hogy vitázzak Veled, és ha ez számodra azt jelenti, hogy megint igazad volt, megint eléred, amit akarsz, hát légy boldog vele, gratulálok. Most már könnyedén megalázhatsz, nem fog érdekelni a válaszod - ami azt illeti, más fórumhozzászólás sem.
(Most már értem, hogy a sok ezer játékosból miért csak pár tucatnyi aktív.)
Pontszám: 9.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
270. hozzászólás - 2016.06.08. 15:29:10 (Válasz Ariel #268 hozzászólására.)
Korrekt
Báró Samedi
Pontszám: 7.70
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
271. hozzászólás - 2016.06.08. 15:29:18 (Válasz mist #269 hozzászólására.)
Idézet: mist - 2016.06.08. 15:27:54

(Most már értem, hogy a sok ezer játékosból miért csak pár tucatnyi aktív.)


Szerintem azért, mert megvehetőek. Bérencek mind.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.37
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
272. hozzászólás - 2016.06.08. 15:30:46 (Válasz Azazel #267 hozzászólására.)
Szerintem ez a mi szintünkön, ha létezik is, nem jön ki.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
273. hozzászólás - 2016.06.08. 15:45:01
Na, ideje lenne abbahagyni egymás fikázását...megmondom őszintén, én sem bírom különösebben Ariel kőgazdag zugjogász stílusát, de attól még lehet igaza néha neki is, ráadásul nem is ő a topic témája.

Ami meg a témát illeti, aki nem akart a LÉ-szívással visszaélni eddig sem, annak mindegy lesz, mert normál játékban semmit nem fog észrevenni, aki meg mostanában készült rá, az menjen el a következő talira, és verje orrba azt, akit szerinte emiatt orrba kell verni.

Mellesleg megérdemelné mindenki, aki előbb kihasználta, és utána szólt csak.Mégpedig azért, mert aki kihasználta, és kussolt(ha volt ilyen), az odafigyelt az egyenlő esélyekre, és meghagyta a lehetőséget másnak is. A szabályok szempontjából ugyan ő a nagyobb rosszfiú/lány, de nekem mégis ő a szimpatikusabb.
Leginkább az döngethetné a mellét, aki látta, de nem használta, csak szólt miatta. Volt ilyen?
Báró Samedi
Pontszám: 8.59
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
274. hozzászólás - 2016.06.08. 15:56:24 (Válasz mist #269 hozzászólására.)
Nem is értem, miért velem akarsz harcolni.

Miklósban tudatosult a LE szívás működése, kapott épp elég gyakorlati példát. Felmérte a helyzet súlyát, és úgy döntött, hogy változtat. Őt kell meggyőznöd arról, hogy az aggodalmai alaptalanok, és minden rendben van a LE szívással, és a következő években is így marad.



A fizetett bérenceimnek pedig ezúton üzenem, hogy nem vagyok megelégedve velük, mert a tárolható LE maximumának szavazásán elbuktunk, és jönni fog a változás!
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
275. hozzászólás - 2016.06.08. 15:56:51 (Válasz Ariel #274 hozzászólására.)
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.92
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
276. hozzászólás - 2016.06.09. 00:14:32 (Válasz mist #269 hozzászólására.)
Folosleges vele vitatkoznod, egyszeruen nem erti meg hogy a lelekszivas szabalya ugyanaz mint a tobbi vilagon. (ezt mar Miklos is leirta)
Valoszinuleg annyi valtozas fog tortenni, hogy a lelekszivas LE-jet teljes mertekben elvesziti a vesztes fél. Ha ez Arielnek nem eleg akkor verje a segget a foldhoz, mást ugysem tehet.
V3-Alíz
Pontszám: 7.49
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
277. hozzászólás - 2016.06.09. 14:53:22 (Válasz Dozer #276 hozzászólására.)
A lélekszívás szabályaihoz nem csak az tartozik, hogy LE-t szívsz az ellenféltől, hanem az is, hogy az ellenfél ezt el is veszíti, ami a V3-ra nem igaz. Tehát V3-on nem ugyan azok a LE szívás szabályai, mint máshol.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
278. hozzászólás - 2016.06.09. 14:56:40 (Válasz Ariel #277 hozzászólására.)
Mint ahogy a portyában nyerhető/veszthető LE szabályai sem ugyanazok. Éppen ezért V3 szabályrendszer.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
279. hozzászólás - 2016.06.09. 15:00:03 (Válasz Alendaar #278 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2016.06.09. 14:56:40
Mint ahogy a portyában nyerhető/veszthető LE szabályai sem ugyanazok. Éppen ezért V3 szabályrendszer.

Pontosan. Épp ezért nem is értem, hogy Dozer mit magyaráz itt azonos szabályokról...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
280. hozzászólás - 2016.06.10. 00:09:16 (Válasz Ariel #279 hozzászólására.)
Rendben korrigálok, a nyertes szemszogebol ugyanazok a szabalyok lelekszivasnal. A vesztes szemszoget akarja most Miklos valtoztatni, errol beszeltunk eddig.
Ha vegigolvastad volna az elozo hozzaszolasom, rajottel volna hogy a nyertes szemszogebol irtam amit irtam, hiszen utana emlitettem a vesztes felet.

De legkozelebb majd igyekszem pontosabban fogalmazni.
A hozzászólást Dozer módosította 2016.06.10. 00:09:41-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.49
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője