Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
381. hozzászólás - 2016.07.06. 19:42:21 (Válasz Alendaar #379 hozzászólására.)
Azért a lészívás ellen nem olyan nagyon bonyolult védekezni szerintem. Ez egy olyan békés világ lesz mostantól, ahol a lészívókra jobban oda kell figyelni, mint eddig. A paraziták elleni védekezés inspirálóan kéne hasson. Legalább is biodinamikai modellek ezt mutatják.
Pontszám: 8.27
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
382. hozzászólás - 2016.07.07. 08:41:25 (Válasz Miklós #366 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.07.06. 10:17:35
A változások programozását befejeztük, még tesztelünk. Holnap délben fogjuk beélesíteni, ebből a leglényegesebb, hogy akkor holnap déltől már a lélekszívás nem csak töredék LE-t vesz el, úgy készüljetek.


Köszönjük amiért ennyire előkelő helyen áll nálatok a v3-a szerver,hogy csak ezzel foglalkoztok és ez a legfontosabb minden más ráér még.
De érdekelne a többi probléma mikor lesz javítva például a lopás módosítása aminek nagyon sokan örülnének.
Illetve ami szintén rég felmerült már de a szőnyeg alá lett söpörve,hogy valaki ne ücsöröghessen milliárdokon arra várva,hogy 95% olcsósítással költhesse el a léjét így fölénőve mindenkinek.
stb.stb.

Miért hagytok nyitva bizonyos kiskapukat és zártok le másokat?
Nem egyenlő minden játékos?
Nem mindegy ezekszerint melyik kiskapu épp kit érint,és ki húz belőle hasznot?
Pontszám: 9.55
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
383. hozzászólás - 2016.07.07. 13:21:19
Srácok, abban mindenki egyetértett, hogy a problémát 2 dolog okozza, az egyik a LE klónozás / szaporítás / végtelenítés (hívjuk akárhogy), a másikat a világok közti vándorlás. Ezek közül csak egyet kell megszüntetni. Szavaztatok, ez lett az eredmény. Szerintem egyébként ez még a legenyhébb korlátozás volt, az eredetileg javasolt 5x helyett 15x szorzó limit, az csak néhány top karaktert érint, és fog is érinteni, nagyon megengedő. A lélekszívás ellen meg simán lehet védekezni, még plusz relikviákat is beraktunk segítségképp. De ettől függetlenül, figyelni fogjuk a visszajelzéseiteket, véleményeiteket a változással kapcsolatban.

Büyük: haladunk sorban, meglesz minden.
Pontszám: 7.72
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
384. hozzászólás - 2016.07.07. 14:33:53 (Válasz Büyük #382 hozzászólására.)
Néha totál elegem van a folyamatos nyígásból.

A lopás védésére ezeregy módszer van továbbra is. Mégis nyígás van.
A LÉ tárolást is én hoztam fel anno, de amúgy is melyik világra jellemző a leginkább... na?

Szerintem Miklósék mostanában bazisok kiskaput lezártak, pl.: megaesszenciák, kincsgyűjtő mytokronitok.

És nem minden játékos egyenlő, nem bizony. Van amelyik folyamatosan nyafog, soha semmi nem jó neki, nem segít semmit csak kritizál, folyton csak azt hajtja hogy egyenlőtlenség van, de egy fűszálat nem tett keresztbe hogy jobb legyen a játék. Meg van aki inkább tűri (sőt szól) hogy rommá nerfeljék, mert a játék jövőjének ez tesz jót.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.58
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
385. hozzászólás - 2016.07.07. 15:17:47 (Válasz LanMaffia #384 hozzászólására.)
Szerintem, meg a két csoport úgy néz ki, hogy van aki "simán, normálisan" csak játszik, és van aki folyton a kiskapukat keresgéli, ha megtalálja, jól bekajál belőle(mondván, tesztelem mielőtt szólok), majd "jelzi a hibát ", mielőtt még túl sokan utána csinálnák.
Lehet ezt megideológizálni, a játék jövőjéért való aggódással, meg hasonlókkal, és nem tagadom, néha még haszna is van talán, de konkrétan ebben az esetben, én semmi többet nem látok, mint hogy " nekik mé' lehet, ha nekem nem?". Azért, mert egy másik világ.Más szabályokkal.
Az hogy 5 év múlva a v3 karik majd letarolják a többi világot....vicc. Nem mennek sehova, mert jó ott nekik.Azért regeltek oda.
Az hogy néhány, az első csoportba tartozó bugvadász átmegy hízni a v3-ra egy évet, és utána visszamegy királykodni a jó kis portyavilágára, az már egy reálisabb lehetőség.

A leginkább fájdalommentes lehetőség az lett volna, hogy olyan karakter, aki nem ott regelt, nem mehet sehová a v3-ról, és ha nincs ott legalább 1 éve, nem licitálhat AH-ban.Ennyi.

Ha még sincs igazam, és néhány v3 terminátor nekiindul x év múlva, akkor azt majd egyedi esetként lehet kezelni...akkor.
Báró Samedi
Pontszám: 8.55
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
386. hozzászólás - 2016.07.07. 15:32:37 (Válasz Azazel #385 hozzászólására.)
Szerintem a bugvadászat az, aki eddig büntetlenül hízott V3-on a lélekszívás bug miatt. Az messze nem bugvadászat hogy portyázok pár tucatot, felismerek egy hibát, azt közzéteszem a fórumon, utána meg keresztre feszítenek.

Azt sem értettem soha, hogy az "egyiknek lehet másik nem" mondóka honnan jött. Konkrétan mit lehet valakinek és mit nem lehet a másiknak?

Azt nem tudom ki találta ki, hogy majd pár év múlva átmennek másik világra az erős karakterek és akkor mi lesz. Nem is reagáltam rá, mert baromságnak tartottam. Szerintem ezért sem reagált erre a felvetésre több ember.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.10
népszerűWartortleFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
387. hozzászólás - 2016.07.07. 16:11:22
Remélem azért annyi gerinc lesz bennetek Miklós hogy ha már ti basztátok el a relikviák árát nem őskőben kéritek el a játékosoktól hisz mégis csak ti hibáztatok.
---
Pontszám: 6.25
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
388. hozzászólás - 2016.07.07. 16:14:30 (Válasz LanMaffia #386 hozzászólására.)

Lan, ugye nem mondod komolyan.
Már a legelején jöttek ezzel, Ariel is, hogy majd az itt meghízott karik, ha átmennek v1re....bla bla bla
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
389. hozzászólás - 2016.07.07. 16:18:07 (Válasz LanMaffia #386 hozzászólására.)
Pedig ez volt a fő indok. Mert hogy a v3.-on mindenki megteheti ugyanezt, ha ottmaradnak egymás között, mi a gond azzal, hogy a semmiből teremtik a LÉ.-t?? Az, hogy csak ott lehetett? Tessék ott regizni, és máris megteheti bárki, akinek ez fáj. V3.-on ez nem bug, ez szabály, azon a világon.Minden v3-s karakternek elérhető, senki nem jut illegális előnyhöz, pont mert mindenki hozzájut.

Ha Dubajban ingyen adják a benzint, állampolgári jogon, akkor melyik ottaninak olcsóbb a tankolás, azért mert nálunk 370? Nálunk kinek olcsóbb a tankolás, azért mert náluk ingyen van?
Báró Samedi
Pontszám: 7.97
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
390. hozzászólás - 2016.07.07. 16:24:46 (Válasz Tigrisnyul #388 hozzászólására.)
Az engem nem érdekel, felőlem jöhetnek
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
391. hozzászólás - 2016.07.07. 16:28:57 (Válasz Azazel #389 hozzászólására.)
Ez egy rossz példa. Sosem értem hogy az emberek miért éreznek késztetést arra, hogy példákat hozzanak fel amivel úgy gondolják hogy majd alátámasztják az érvelésüket. Nagyon nehéz aktuális helyzetre pontosan illeszkedő példát felhozni, én nem is próbálkozom ilyesmivel.

Szerintem amúgy nem ez volt a fő ok. A fő ok az volt, hogy előre nem volt kalkulálva az, hogy LÉ szívással ekkora LÉ mennyiségre lehet szert tenni a semmiből. Mert hogy ugye a semmiből jön a LÉ ilyenkor, mert a megtámadott fél nem veszti el. Mivel kiderült, hogy az arányok ennyire eltolódtak, az korrigálásra került.

Szerintem egyébként a totális világzárás is teljesen megfelelő lett volna. WOW-ban is van olyan szerver ahol 10-szeres XP-t lehet kapni, meg rögtön 100-as karakterrel lehet kezdeni. De azok sem ugrálnak át a normálra. Na mégiscsak hoztam fel példát
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.62
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
392. hozzászólás - 2016.07.07. 16:36:49 (Válasz LanMaffia #391 hozzászólására.)
De miért baj, ha semmiből csinál lét?? Kivel szemben lesz irdatlan óriási előnye?
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
393. hozzászólás - 2016.07.07. 16:41:45 (Válasz Azazel #392 hozzászólására.)
Ravasz becsalogatás a csapdába. A második kérdés létjogosultsága abszolút nem függ az elsőtől.

Azt azért beláthatjuk hogy kvázi korlátlan mennyiségű LÉ előállítása a semmiből nem túl ildomos egy olyan játékban ahol az egyetlen erőforrás a LÉ.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
394. hozzászólás - 2016.07.07. 16:46:07 (Válasz Azazel #392 hozzászólására.)
Remélem ez nem volt komoly....ez olyan, hogy ki tud jobban adót csalni...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.53
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
395. hozzászólás - 2016.07.07. 16:54:08 (Válasz LanMaffia #393 hozzászólására.)
Ha csak olyan emberekkel tudsz interakcióba kerülni, akik szintén megtehetik ugyanezt, akkor teljesen mindegy.Legfeljebb nem LÉ szerzésben versenyeznek, hanem abban ,ki tudja jobb hatásfokkal felhasználni.

Viszont ilyen alapon legalább ennyire nem illdomos, egy olyan játékban ahol a LÉ/TP arány adja a legfőbb különbséget két karakter ereje között, az ami v6-on megy. 100K-s rablás mellé kapsz 200 tp.-t.De valójában ez sem extrém, önmagában, csak a másik világokhoz viszonyítva.
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
396. hozzászólás - 2016.07.07. 16:56:08 (Válasz Emishi #394 hozzászólására.)
Komoly volt. Magyarázd el, miért akkora nagy probléma, ha egy világon mások a szabályok, mint a többin, és miért csak pont ebben az esetben.
Báró Samedi
Pontszám: 7.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
397. hozzászólás - 2016.07.07. 17:06:15 (Válasz Azazel #395 hozzászólására.)
Az első sorban írtak még tök jók is lennének gondolatindításnak.

Másrészt: nem lehet egy hibát azzal magyarázni, mert hogy ott is. Saját véleményem szerint pedig már régen nem a LÉ/TP a fő mozgatórugó, hanem a ténylegesen több LÉ szerzés. Mivel két karakter ereje között a legfőbb különbséget az jelenti, hogy ki szerzett több LÉ-t (és persze használta fel azt hasznosan).
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
398. hozzászólás - 2016.07.07. 17:06:53 (Válasz Azazel #396 hozzászólására.)
Ez megint ravasz. Senki nem mondta, hogy csak ebben az esetben
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
399. hozzászólás - 2016.07.07. 17:15:41 (Válasz Azazel #392 hozzászólására.)
Akkor legyen világzár és nem a békés világ lesz a neve hanem a ki a nagyobb kocka világ, de akkor a zár feltétlen kell. Azt meg sajnálom hogy nem látod a korlátlan erőforrás értelmetlenségét, még gondolkodom azon hogy elmagyarázzam e, addig legyen elég hogy szerintem ilyen a világon nincs, vagy mondj egy példát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
400. hozzászólás - 2016.07.07. 17:18:50 (Válasz LanMaffia #398 hozzászólására.)
Ez nem a kvíz topic...ne elemezd a kérdéseim, válaszolj rájuk.

Még mindíg nem mondtátok meg, mit számít, mi történik egy világon, amíg az adott világon belül marad.
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!