Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
161. hozzászólás - 2016.06.06. 20:32:41 (Válasz Azazel #158 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.06.06. 19:48:36
Azért érdekes, hogy miután néhány keményfiú/lány elment kirándulni a v3-ra, hogy jól megszedje magát, kiégettel, potya lével, és így lenyomhassa az otthon maradókat, hirtelen rádöbben, hogy ez így nem lesz jó, ez szörnyű bug, amit azonnal meg kell szüntetni...mert a végén még a nyakukban lihegő, trónjukra pályázóknak is eszébe jut a lehetőség.....Én már jól megszedtem magam odaát, más meg nehogy már....

Nekem ebből az egészből ez jött le.


Tehát, szerinted azzal van a gond, aki 5 napot tápolt a fókavadászaton, nem azzal aki éveket.

És szerinted ez is normális. (Utolsó 20 csata)
Össz: 2077814 LE és 1139 TP; Ebből lélekszívás: 1693947 LE; Eredmény: 1824.2 LE/TP
Portya LE/csata: 19193.4 LE; Lélekszívás/csata: 84697.4 LE; Eredmény: 109358.6 LE/PP
?

Évekig lapítani az nagyon ment mindenkinek. Egyetlen dolgot kértem az ÜSz-től, hogy ha ez normális, akkor lehessen komplett szövetséget világváltani.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.07
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
162. hozzászólás - 2016.06.06. 20:45:14 (Válasz Offsboy #161 hozzászólására.)
Offs, egyesével mindenki átmehet v3ra ha ennyire bejön!
Azzal mi a gond?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.34
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
163. hozzászólás - 2016.06.06. 20:49:26 (Válasz Tigrisnyul #162 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2016.06.06. 20:45:14
Offs, egyesével mindenki átmehet v3ra ha ennyire bejön!
Azzal mi a gond?

Nem reális újra 1-2-3 évet várni mire egy szövetség eljut egy normális epikusig, szövetségi küldetésekig, magas TF-ig, egyéb épületekig.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.24
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
536 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
164. hozzászólás - 2016.06.06. 20:55:27 (Válasz Offsboy #163 hozzászólására.)
Az épületekről ne is beszéljünk...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.21
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
165. hozzászólás - 2016.06.06. 20:57:17 (Válasz Offsboy #163 hozzászólására.)
De az reális, hogy szétbombázzanak egy világot emiatt.

Kíváncsi vagyok Kondor kap-e választ. Elég szépen leírta a dolgokat.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.06.06. 21:02:36-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
166. hozzászólás - 2016.06.06. 20:57:39 (Válasz Offsboy #161 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy te voltál az első, sőt Ariel leírta, hogy volt hasonló túrája, direkt kiégettért. Nem a tápolással van gondom, a játék hülyesége,hogy megengedi, és ízlés kérdése, hogy milyen módon, és mennyire teszi, aki megteszi.

A gond az, hogy utána miért akarjuk elvetetni a lehetőséget másoktól?

" Anulu csak azt akarja, hogy a barátai is jóllakhassanak...." Hm? Elfogadom, hogy te nem akartál se nerfet, se világzárat, se a lehetőség megszüntetését. Rendben. Jót akartál a szövidnek, sikerült rosszat tenni másoknak.

Persze, ha valami rossz, egyszer valamikor véget kell vetni neki, de ez nem rossz senkinek, csak aki félti a maga kis trónját, ezért NEM kell véget vetni neki, se így se úgy, mert az brutálisan igazságtalan azokkal szemben, akik eddig nem voltak tápolni, így komoly előnyre tenne szert mindenki aki már volt.
Ha meg mégsem akkora brutális előny lenne, akkor minek hozzányúlni?
Az hogy három év múlva kirajzanak az esetleg!!!!!, komoily összebeszéléssel, körbeveréssel felhízlat v3 terminátorok, hogy leigázzák a v1-2-5-6 ászait, egy eléggé valószínűtlen vízió.
Ha mágis ekkora para, akkor tessék készülni rá, lehet újra visszamenni, és még időben leamortizálni a leendő terminátorokat, vagy a hátralévő három évben túlhízni őket.
Báró Samedi
Pontszám: 8.59
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
536 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
167. hozzászólás - 2016.06.06. 21:06:21
MI lenne ha a vitát félretéve össze lenne vonva a 3 világ? A szabályokról meg a játékosok szavaznának. Így sok probléma megoldódna, célpont, rablás stb. Lehetne kevert szabályokkal is létrehozni az új világot. Viszont ez az állandó széthúzás és egymás fikázása ahhoz fog vezetni, hogy elnéptelenedik a játék és hello. Kompromisszumot kell kötni mindenkinek.

Azt azért szeretném kiemelni, hogy EZ MÉG MINDIG EGY PVP JÁTÉK. Nem tudom ki mióta játszik, de egy kis nosztalgia a régi háborúkról amikor még megérte:
-amikor váltva maradtak fenn emberek éjjel tudva 3-4 accot a szöviből és amint ÉP fölé került az ellenség egyből lezúzni
-amikor TP-vel tömni a másikat, hogy szintet lépjen és ne tudjon lefelé ütni
-amikor direkt kinyírtuk a másik állatait, hogy ne tudjon harcolni
és sorolhatnék még sok mindent...

Ehhez képest most mi van? Kattintgatás a megszokott rutin szerint és néha egy kis gondolkodás, semmi interakció/harc.

Igen nem jó érzés ha lerabolják az embert, de ez a játék erről szólt és erről kéne szóljon. Jön valaki aki erősebb és arconcsap, akkor figyelek, hogy amikor legközelebb találkozom vele ne tudjon arconcsapni, ilyen egyszerű a valóságban is.

Lehet meredek ötlet a 3 világot összevonni, de szerintem rengeteg problémát megoldana. Nyilván nem lehet kihozni win-win szitura, de ha abban gondolkodunk, hogy a játéknak mi a jó hosszú távon, akkor érdemes elgondolkodni ezen. Kompromisszumokat kell kötni, mert ha mindenki a saját igazát bizonygatja állandóan és nulla empátia akkor idővel majd szépen elfarmolgathat mindenki és ütögetheti a zombikat...végülis tiszta MADMAX

A világösszevonás már amúgyis téma volt és több nekifutás is volt(ahogy hallottam), ez talán egy nyomósabb esemény arra, hogy tényleg elgondolkozzon rajta a nép és hajlandóak legyenek a játékosok kimozdulni a komfort zónából és újra játszani, nem csak agyatlan mód kattintgatni. Tudom a világ sajnos efelé tart, de legalább itt ne legyen már ez, hanem érezze mindenki jól magát és legyen barátságos verseny, ne folyton a fikázás
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
168. hozzászólás - 2016.06.06. 21:17:16 (Válasz Azazel #166 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.06.06. 20:57:39
NElfogadom, hogy te nem akartál se nerfet, se világzárat, se a lehetőség megszüntetését. Rendben. Jót akartál a szövidnek, sikerült rosszat tenni másoknak.

Még mindig azon áll az érvelésed, hogy én vagyok a rossz arc, mert 5 napot tápoltam abban ahol mások éveket. Rosszat tenni másoknak? Hát kell nekem tudnom hogy mi a bug vagy "hibás tervezés"?
Többen ülnek fordítva a bilin én meg azt látom. A V3 top erősségű karakterének 150el kevesebb megája van mint nekem, majd 6000el kevesebb küldetés van a háta mögött, 650M-val kisebb LE diffje, és épphogy labdába tudok rúgni ellene (~70-30 neki). Hol látta azt bárki is tőlem panaszkodni, hogy milyen igazságtalanság már, mert papírforma szerint szerintem jobban kéne szerepelnem ellene? Egyáltalán nem fogok sajnálni senkit, ha nerf lesz, mert nevetséges azonos feltételekről beszélni! Kiszámolná valaki hány milliárd fű alatti LE szívás kellhet ahhoz hogy ezen felülkerekedjen? ÉRdekes statisztika volna, az biztos.
Nem örülnék a nerfnek, mert most az a kitűzött cél, hogy X idő alatt megfordítsam ezt a 70-30at 30-70re, de ha a vezetés ezt nerffel intézi el, nehogy már a hízlaldában felnőtt játékosokat sajnáljam! Egy világban, ami azonos feltételekkel működőnek lett kikiáltva V1-2-höz képest!
Ne haragudjatok - tisztelet a kivételnek -, de nevetségesek vagytok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
169. hozzászólás - 2016.06.06. 21:29:19 (Válasz Offsboy #168 hozzászólására.)
Pont azt idézted be, ahol azt írtam, nem vagy rossz arc.

" Az hogy három év múlva kirajzanak az esetleg!!!!!, komoily összebeszéléssel, körbeveréssel felhízlat v3 terminátorok, hogy leigázzák a v1-2-5-6 ászait, egy eléggé valószínűtlen vízió. "


Ez Miklós legfőbb érve, nem a tiéd ugye? Megkérdeztél valamit, ő ránézett a dologra, és ez a látomása támadt, ezért jött a két nagy ötlet.
Nem kell, hogy a "fókákat" sajnáld, én a többi v1-v2-s játékosról beszélek, akiktől elveszik azt a hízlaldát, amit mások megkaptak.
Nem arcokkal van bajom, elvekkel.

MOD.

Azt meg szerintem nem olyan nehéz lenyelni, hogy különböző világokon, különböző szabályok vannak. Azért külön világok. Azért lenne agyrém összevonni őket, mert azért lehettek eltérő szabályok, mert szó sem volt róla, hogy valaha is összekerülhetnek egymással a karaktereik.
Ha mégis , az összes világ legjobbja lennél, hát akkor számolnod kell a v3 szabályaival is, ha odamész. Te megtetted, és nagyon helyesen azt választottad, hogy "csakazértisjobbleszel". Ez így eddig teljesen becsülendő, korrekt dolog.

Megteheti bárki más is. Most még.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.06.06. 21:46:07-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
170. hozzászólás - 2016.06.06. 21:45:55 (Válasz Azazel #169 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.06.06. 21:29:19
Megkérdeztél valamit, ő ránézett a dologra, és ez a látomása támadt, ezért jött a két nagy ötlet.
Számít ez valamit? A topic első oldalán mondtam már, hogy nem az én javaslataim, mert már láttam a sok mindent tudót, hogy irigységgel működöm. Na nem mintha érdekelne, csak a téma szempontjából nincs jelentősége és helye itt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.07
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
171. hozzászólás - 2016.06.06. 21:50:59 (Válasz Offsboy #170 hozzászólására.)
Annyit számít, hogy te csak kérdeztél.Ez egy olyan infó, ami eddig hiányzott.Ezért nem kerültél a rosszarcok közé, nálam legalábbis. Az összes többi, ami lett belőle, nem a te bulid. Hidd már el, hogy nem kell a fejed
Báró Samedi
Pontszám: 6.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
172. hozzászólás - 2016.06.06. 21:53:30 (Válasz Emishi #167 hozzászólására.)
Idézet: Emishi - 2016.06.06. 21:06:21
MI lenne ha a vitát félretéve össze lenne vonva a 3 világ?

Ez lenne a legtisztább megoldás.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
173. hozzászólás - 2016.06.06. 21:54:06 (Válasz Ariel #172 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2016.06.06. 21:53:30
Idézet: Emishi - 2016.06.06. 21:06:21
MI lenne ha a vitát félretéve össze lenne vonva a 3 világ?

Ez lenne a legtisztább megoldás.
Mekkora káosz lenne! Imádnám!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.81
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
174. hozzászólás - 2016.06.06. 21:57:47
Na, akkor valóban előny lenne a v3-s előélet. Most csak spekuláció.
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
175. hozzászólás - 2016.06.06. 22:07:22 (Válasz Azazel #174 hozzászólására.)
Minél előbb válnak homogénné a szabályok, annál kisebb a "sérülés".
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
176. hozzászólás - 2016.06.06. 22:07:45
És akinek a három közül több világon is van karaktere, az megszívná, mert az egyik kezébe bele kéne harapni.

Sokkal jobb lenne ha lezárnák a hármas világot. Azt amelyiknek mindig is mások voltak a szabályai, csak ez éppen akkor, mikor az átjárást megszavazták senkit nem érdekelt.
Az sem érdekel senkit, hogy V1-ről V2-re járnak a toplassítás miatt, és ah cuccok miatt.
DE ez, ez a hármas világ mássága, ez igen.

Zárják le a kapukat, én erre is szavaztam.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.06.06. 22:09:58-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.84
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
536 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
177. hozzászólás - 2016.06.06. 22:11:12 (Válasz Tigrisnyul #176 hozzászólására.)
Nyilván ebben az esetben meg lehetne tartani a karaktereket. De amerre halad most a játék és kiugrott egy ilyen probléma, szinte elkerülhetetlenné vált ez a dolog. És igen, minél hamarabb megvannak az új alapok és végbemegy ez a dolog, annál jobb
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.84
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
178. hozzászólás - 2016.06.06. 22:15:18 (Válasz Emishi #177 hozzászólására.)
Emishi, ne légy naív. Az nyílt multizás lenne.
Ennek a játéknak így is úgy is max 2 éve van szerintem. De egy ilyen húzással, gyorsabban halnak ki, sokan törölnének, biztos vagyok benne.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 6.76
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
179. hozzászólás - 2016.06.06. 22:15:51 (Válasz Ariel #175 hozzászólására.)
Semmi szükség homogén szabályokra, amíg NEM vonjuk össze a világokat.Márpedig nagyon nem kellene összevonni őket. Ha másik világon akarsz hadakozni, most is megteheted, de akkor viseld el, hogy aki ott nőtt fel, az erősebb nálad, akár pusztán csak az ottani szabályok miatt is.

Ha úgy döntök, hogy kemény vagyok, és bringával versenyzek a MotoGP.-n,(és megengedik, mert kifizetem az árát), nem hiszem hogy a többiekkel kiszereltetik a blokkot, csak hogy egyenlőek legyenek az esélyek.Nem azok, de nem is muszáj ott indulnom a bringámmal.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.06.06. 22:17:38-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.59
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
536 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
180. hozzászólás - 2016.06.06. 22:20:27 (Válasz Tigrisnyul #178 hozzászólására.)
Nem vagyok naív. A legfőbb probléma az, hogy az emberek nem szeretnek, nem képesek kimozdulni a komfortzónájukból. Pedig a fejlődés mindig a kényelmetlen valóságban van, sosem a kényelmesben. Itt ugyanez történik...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.84
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője