Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
21. hozzászólás - 2016.06.03. 23:55:18 (Válasz Ariel #20 hozzászólására.)
Hol vagy, Ariel?
V3-on?
Vagy nem, de mégis tudsz mindent?
Felnéztem Rád és az eredményeidre, amíg egyszer csak el akartad adni magad, de nem sikerült, csak véletlenül hazavittél egy inspirátort... Picit vesztettél akkor a hitelességedből..
Biztos, hogy Te vagy a hiteles fóka/cápa-tudósító?
Vagy szimplán csak eleget tejelsz ahhoz, hogy a szavadnak súlya legyen, engem pedig lepontozzanak?
Ezt gyorsan látni foguk.
De - oké, értesz hozzá, meg minden, de talán ez mégsem a Te asztalod. Vagy ez is az?
Látatlanul, ismeretlenül, fókaöböl ura?
Akkor inkább törlök, ha tényleg csak körülötted forog a játék...
Sziasztok.
Pontszám: 9.23
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
22. hozzászólás - 2016.06.04. 00:04:51 (Válasz Ariel #20 hozzászólására.)
És erre az a megoldás, hogy nerfeljuk a fokákat. Ez hihetetlen... Nem a cápák elé kellene akadályt gorditeni, hogy a hasonlatoddal éljek?
A hozzászólást Dozer módosította 2016.06.04. 00:26:31-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.90
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
23. hozzászólás - 2016.06.04. 00:17:14 (Válasz Ariel #20 hozzászólására.)
Az nem szúrta a szemed amikor játékosok mentek át V2-re a Top lassítás miatt? Vagy hogy negyedáron vegyenek AH-s relikviákat? Szerinted hogy lett pl. Offsboy ilyen erős? Nem töltött el egy évet a V2-es világ top lassított környezetében? Akkor miért nem volt nerf?
Egyáltalán miért ti döntötök a mi jövőnkről?

Ne lehessen V3-ra jönni más világokról, viszont mi mehessünk ha akarunk. Mert hát ki félne a fókáktól nemde?
Pontszám: 9.62
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
24. hozzászólás - 2016.06.04. 00:29:12 (Válasz Ariel #20 hozzászólására.)
Egyébként az egy roppant érdekes dolog, hogy ha neked vagy Offsboy-nak valami nem tetszik, egyből létrehozzák azt a kornyezetet ahol nektek kenyelmes... Most épp Offsboy miatt lesz egy egesz vilag jatekosallomanya nerfelve.
V3-Alíz
Pontszám: 7.88
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
25. hozzászólás - 2016.06.04. 00:36:45 (Válasz Offsboy #13 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.06.03. 22:35:38
Tökmindegy hogy naponta 2x, vagy hetente 1x bukik valaki 200 őskövet, mindenképp gyorsan elfogy ha nem védi le.


Ezt ugye nem gondoltad komolyan Offs? Ha én egyszer buknék több tucat kiégettet, tolnék vagy százat a lopáson. De ha egy napon belül nullázod a készletet, akkor több havi mínuszba raksz. Hmm?
Pontszám: 8.83
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
26. hozzászólás - 2016.06.04. 01:28:02 (Válasz Ariel #20 hozzászólására.)
Ha már mentek V3-ra gyertek előbb V2-re AH-zni.

Feltápoljátok magatokat a könnyű küldi pörgetéssel utána megveszitek a kevés alacsonyabb színtű aktív játékos elől az AH-s cuccokat és irány V3 további szabad rablásra.

Legtöbb megoldott küldetés

1.Offsboy 780-1100 között havonta

2016. Május - Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés

1.Offsboy 99.398.227


Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Szubplazma modulátor 410 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Bűvös síp 650 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Az alkímia zöld köve 1300 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Templomi pálca 302 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Rejtőköpeny 201 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Mananyelő 1001 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Templomi pálca 404 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Drefeath 1410 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Szerencsekártya 501 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Isteni hám 901 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Paralizoid 401 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: A tudás könyve 2450 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Zeon gyűrűje 2955 aranydukátért.
Offsboy az aukción megvásárolta a következő tételt: Aranytallér 4000 aranydukátért.

Keresés....
Nincs ilyen karakter!

Már megvan neki minden ami kellett, de jönnek lassan tömegével... Maha Kali, Yar Afzal ... stb

Végülis ez nem probléma,mert ezt is lehet. Szabad rablás van gyertek, amíg lehet.

F.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2016.06.04. 01:31:37-kor
Pontszám: 7.88
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
27. hozzászólás - 2016.06.04. 07:17:27
Ezekszerint a probléma nem is a 3-as világ szabályaival van(persze az tökjogos,hogy a szb csatái ne növeljék a csataarány)hanem azzal,hogy sokat fizetve és a játék kiskapuit kihasználva(amit tudnak ugye MIklósék csak nem tesznek ellene)félhalott világokra ugrálva magukat feltápolva egyes emberek terminátorokká tudnak válni.

Erre az a megoldás MIklós szerint,hogy nerfeljük azokat akik nem tudnak tenni a terminátorok ellen.

Offsboy nem azt bizonyította be,hogy mennyire erősek a v3-as karakterek hanem azt,hogy mennyire gyengék.(Ulrichot meg engem úgy ver meg,hogy rajtunk van a sokat szidott túl erősnek tartott harag itala és még így is minden csatáját mindig megnyerte.Nálunk meg az Illuba ahol ő van vannak magad szinten a legerősebb karik őket pont ugyanígy verné össze ha nem egy szöviben lennének.

Akkor ha jól látom 2 probléma ellen kéne tenned Miklós
1. Ne táplhassák még tovább magukat a nagykutyák a v2 hiányosságait kihasználva.
2. A v3-ra ne lehessen jönni a v1-v2 ről csak innen menni át.

Látod segítünk mi neked megoldani a problémát érdekes módon máshogy nézve mint ahogy a tanácsadóid javasolják és formálják a játékot.

Fura,hogy a tanácsadóid pont a legtöbbet fizető legerősebbek akiket 1-1 dolog általában azután zavar ha ők már kihasználták és nem akarják,hogy másoknak esélyük legyen utolérni őket.Persze ez az ő részükről érthető hozzáállás,a legtöbben így csinálják az életben is a dolgaikat,a félelmetes az,hogy ennyire meg tudnak etetni téged és nem hallgatsz senki másra,te meg nem játszol a saját játékoddal.
Pontszám: 8.95
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
28. hozzászólás - 2016.06.04. 07:59:14 (Válasz Fecsu123 #26 hozzászólására.)
Ezt úgy hívják barátom, hogy megkeresni a játékban az optimális lehetőségeket. Ezért éri meg forgatni a küldetéseket V1-2-n, V3on lélekszívással gyakni azokat akik nem akarják elkölteni, és nem akarnak 200%+ LE szívás védelmet feltenni, meg igazából el vannak kényelmesedve annyira, hogy semmit nem hajlandók tenni. Ha le lesz zárva a világok közti mozgás, akkor majd találok más optimalizációt.
Lopásra: egyszeri döntés a magas lopás fejlesztése, kellett anno védelem céljából egy erősebb karakter ellen, hogy ha fennakad, akkor ne legyen kedve jönni. Ez van, nyilván nem fejlesztek hozzá extrém felejtést és nem dobom ki az ablakon a ráköltött LE-t.
Győzött az érzelem (sírás) a ráció felett, ma lelépek V3ról, nincs kedvem ennyi sírást végighallgatni. Vicces, hogy szerintetek én alakítom a játékot, a nerfek nagy része nekem vagy Arielnek szól, mert valamit túl hatékonyan csináltunk és ez szúrja a szemét egyeseknek. Kezdődött a megaesszenciákkal, aztán év elején az AF bónusszal (aniből ti semmit észre sem vettetek), aztán folytatódott ismét a megaesszenciákkal, hpgy 235 felett semmi értelme kirakni és gyűjteni őket, most már a levegőbe van az asztrális kincsek, mytok nerfje ami szintén engem fog legjobban lefogni. Úgyhogy hagyjuk már ezt a ki mennyit költ és mekkora király dolgot, mert szánalmasak vagytok hogy mennyire egy nézőpontból látjátok a dolgokat.
Ha hiányoznék, V2n megtaláltok.

Nem mind neked szól Fecsu.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.65
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
29. hozzászólás - 2016.06.04. 08:24:11
Egyszerűen nem értem, mi ez a nagy hiszti már megint. Rossz problémára fókuszálsz te is Miklós, és még inkább tönkre szeretnéd tenni a játékot egy újabb nerfeléssel. Szerinted ez a megoldás?

Kiderült a hozzászólásokból, hogy nem a le, hanem a lopott kövek a nagyobb probléma Offsboy ittléte óta.
Ez jogos felvetés, tőlem is lopnak 50-60 köveket Landragór óta, nemhogy 200-akat, mint másoktól. Ez ellen tegyél valamit, illetve ne a lopást gyengítsd, hanem a szerezhető köveket növeld KH és SzB ellen, illetve a védekezést.

Nem hinném, hogy a legnagyobb probléma az érintetteknek pár 10k le elvesztése lenne, többet úgysem veszíthet v3 miatt.
Le-szívásnál is csak a tizedét veszíti el. Én sem panaszkodtam, amikor 10-15k-t szívtak el tőlem, ami nekik a tízszerese ugye, hanem védekeztem ellene. És ebben pont a legnagyobb támadóm, Büyük segített tanáccsal, akinek azóta is köszönöm a segítségét.
Az, hogy most nem ők a legerősebbek v3-on? Hát tegyenek ellene. Ők, ne te, Miklós. Vannak mások is, nemcsak Offs, akik ha átjönnének, megvernék őket. Más világokon a milliós rablások nem okoztak ekkora gondot senkinek, mint itt ez a töredéknyi? Nem értem...

Csataarányt módosítani? Minek? Ha megnézed, legtöbb győzelemmel rendelkező karakterek v3-on, Büyük és Thalia, nem Szb csatákkal növelték az arányukat. Szóval akkor mit akarsz ezen módosítani? Azt hogy a közepes karakterek mint én, aki alig támad már játékost, inkább Szb-zik, még kevesebbet kapjunk egy-egy pvpben, ha megtámadok játékosokat?

Ha elzárod v3-at a többi világtól, vagy ha csak innen menni lehet majd, a leghamarabb fog kihalni az összes világ közül. Kellenek az átjövő karakterek ide is, hogy felkavarja kicsit az unalmas állóvizet. Alig van már eredeti, önálló, aktív v3-as emberke.
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 9.50
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
30. hozzászólás - 2016.06.04. 09:40:21 (Válasz Offsboy #28 hozzászólására.)
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, sőt arra költöd a pénzed, amire akarod. Én is biztosan elköltöm hasonló baromságokra és lehet észre sem veszem
Engem a csatlósoknál elvesztettek, azóta nem fizetek be, azt se tudom mire valók a mytok és a sok egyéb "újítás". Előtte halomban állt nálam a LE akár évekig most simán bevernek a feltápolt csatlós karik. Ez van lemaradtam.

Rakhattam volna be más nevet is az AH-ból, de gondoltam had utáljanak jobban, amiért jó vagy VU-ban, ...mert irigy vagyok .

Problémára hívtam volna fel a figyelmet, de ez meg másnak fáj. Kihasználtad oké, kettőt úgysem tudsz venni mindenből, majd megveszik utánad, de az a baj, hogy nem V2-es fogja, hanem ismét "AH turista". Ez a játék van annyira összetett, hogy mindig lesz benne hiba vagyis optimális lehetőség. Hajrá...

F.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2016.06.04. 09:40:52-kor
Pontszám: 8.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
31. hozzászólás - 2016.06.04. 10:31:00
V3-on a LE-szívás nerfjével meghal a portya!
A maxos EH-val befolyó 12-13k (esszenciával 20k) LE / ~100 TP kib@szottul nem pálya!
Mindenki (már aki megmarad, én pl. nem!) kristályokat és SZB-t fog ütni, mert ha jó a csataarányod csak szopni fogsz!
Büyük bemásolt egy csomó csatát. Tőlem tud (a nem SZB miatt jó csataarány okán) nagyobb LE-t hozni, többiektől nem igazán. Ha jön a nerf a LE-szívásra, akkor V3-ról sokan fognak lelépni (törölni).
Én nem SZB-zem, csak minimumon, mert máshogy több LE-t lehet összeszedni.
Ahogy Büyük már írta, nem szoktuk egymást naponta 20x lerabolni, mert mások is szeretnének játszani! Ez nem jellemző V1-2-n, ahol én is nyomtam anno nagyon régen pl. Eltörlővel.

mod: Én sem kaptam kérdőívet.
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.06.04. 11:07:13-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.74
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
32. hozzászólás - 2016.06.04. 10:52:02 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Olyan verzió szóba jöhet, hogy az SZB LE jutalmán faragjatok felfelé valamennyit? Akkor nem kell se nerf, se világzár. Bár most már én is elvesztettem a fonalat, hogy a kiégett lopásról vagy a LE-ről szól a topic, de ezzel mindenki jól járna.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
33. hozzászólás - 2016.06.04. 11:05:19
Nos ahogy nézem, elindult a hisztigép a v3-on, mert megjelent egy jobb játékos. Jobb játékos, akik hülyére veri és farmolja az elkényelmesedett végzeturakat.
Erre persze megy a rívás, és szankciókat akarnak kieszközölni, akik testpedten, és tunyán tudnak a milliókon ülni,illetve feküdni, hálni, táncolni...
Örömel olvasom, hogy szét vannak egyesek farmolva.
Grat és így tovább.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.74
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
34. hozzászólás - 2016.06.04. 11:26:57 (Válasz Don Firenze #33 hozzászólására.)
Egyetertek.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.36
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
35. hozzászólás - 2016.06.04. 11:35:00
Valaki tudja mi volt a világok közti átjárás háttere? Miért vezették be?
Egy kicsit ezt is átgondolhatnák, mert ahogy olvasom, sokan arra használják, hogy előnyhöz jutva visszatérhessenek eredeti világukra.
Kiskapu amire senki nem gondolt, mikor ez az opció bekerült.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.49
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
36. hozzászólás - 2016.06.04. 11:36:04
Offs kicsit felkavarta a langyhúgy állóvizet itt V3-on!
Mit is csinált?
0.) Átjött egy másik világról.
1.) Többször ütötte ugyanazt a karaktert, mert jó LE-t adott.
2.) Sok LE-t vitt (mondjuk ezt itt V3-on nem igazán értem, de mindegy).
3.) Némi tulajdonátrendezést hajtott végre (szokásosnál nagyobb mennyiségű kavicsot lopott).

Mondhatjátok én könnyen pofázok, mert egy szövetségben vagyunk, DE melyik dolog ütközik a játék szabályrendszerébe??? Comprende???

A játékvezetés reakcióját viszont nem értem!
Miért is a V3 kapna nerfet??? (SZB csaták nem számolása mehet, nem oszt-nem szoroz.)
Nekem nem úgy tűnik, hogy a V3 karakterei vernék hülyére Offs-ot! Vagy csupán azért lenne a tiltás, nehogy átugorva V1/V2-re elmenjen a maradék kedvünk is a játéktól?!

Ha ez a nerf bevezetésre kerül, tovább redukálódik a portyából szerezhető LE (főleg a jó csataaránnyal rendelkezőknek), ami egyre inkább a "szinte semmi" kategória felé közelít. Nagyon nagy rablások ugye eleve kizárva, akkor marad a tamagocsi még inkább light módban?
Kb. mintha a sz@r húzná le a WC-t!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.19
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
37. hozzászólás - 2016.06.04. 11:38:48 (Válasz Offsboy #32 hozzászólására.)
Arról van szó, hogy

• a megjelenésedet követően Miklós szét akarja cseszni, ami miatt a V3-at szeretik az ottani játékosok. Ez a te közvetlen vagy közvetett részvételeddel történik.
• a kiégett őskő lopását bizony mindenki a bőrén érzi, tőlem alig több mint egy nap alatt 3 befizetésnyi kiégettet húztál le (1000 fölött). Ez azt jelenti, hogy ha ma akarnám befizetni a nyomorúságos 350 őskövet, akkor nem tudnám 350 kiégettel megtámogatni. Ha nem tudom megduplázni ezáltal, akkor effektíve drágább a játék nekem. Ha drágább, akkor nem költök rá. Ha nincs őskövem, akkor lehúzhatom a karit a slózin, mert nem tudom tartani a lépést a környezetemmel. Egy gyenge karival nem játszom. Ha nem játszom, törlöm. Ha törlöm, akkor tőlem már a büdös életben nem lát befizetést a Beho.
• a napi 12-15 portya tönkreteszi a játékélményt. Lehet, hogy te ettől jól érzed magad, de az érintettnek bizony nem lesz kedve folyamatosan gyógyítani magát, hogy ő is tudjon egy kicsit játszani. Egyszerűen elítéllek azért, hogy napi ilyen mennyiségű ütést zúdítasz másra. Megteheted, de attól még nem etikus.

Lehet picsogós nebántsvirágnak tartani, de a V3-ra azért regeltem, hogy normálisan, másokat nem szénné rabolva tudjak játszani, miközben engem se aláznak porba nap mint nap. Nekem nem szokásom naponta 10 fölött portyázni valakire (napi 1, nagy ritkán 2 alkalom), pedig vannak az ütőtávomban nagyon jó farmok. Rendben, én egy szánni való lúzer vagyok, te meg az élet császára. Nem az zavar, hogy eggyel több ember tud elkalapálni, hanem ahogy teszed mindezt.

Miklós: 150 vadászat után sem botlottam bele a kérdőívedbe!
Pontszám: 8.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
38. hozzászólás - 2016.06.04. 11:55:06 (Válasz Bjork123 #37 hozzászólására.)
Idézet: Bjork123 - 2016.06.04. 11:38:48
tőlem alig több mint egy nap alatt 3 befizetésnyi kiégettet húztál le (1000 fölött). Ez azt jelenti, hogy ha ma akarnám befizetni a nyomorúságos 350 őskövet, akkor nem tudnám 350 kiégettel megtámogatni. Ha nem tudom megduplázni ezáltal, akkor effektíve drágább a játék nekem. Ha drágább, akkor nem költök rá. Ha nincs őskövem, akkor...

1. Ha már nem növelsz lopást, mert pacifista hozzáállásod nem engedi hogy bántalmazz másokat,
2. Ha már nem vagy képes feltenni 220as LE szivas védelmet hogy ne akarjalak támadni,
3. Ha már nem írsz levelet, hogy befizetésre gyűjtesz és hagyjalak X napig,
4. Ha az évente sok alkalommal korlátlanul vásárolható lopás védő ládikóval sem láttad el magad, vagy napi ajlatból 30 hónap alatt őskőmentesen is megvásárolhattad volna (50et AF-el is meg tudsz védeni),
5. Ha befizetés előtt nem váltasz hűségszilánkból, ha már ennyire nem megy a szervezés,
Akkor le kéne ülni gondolkozni mit csinálsz szarul, és nem a külső tényezőket hibáztatni!
Szövetségi társak kezdenek meggyőzbi hogy maradnom kéne még, és egyre jobban úgy látom igazuk van.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.12
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
39. hozzászólás - 2016.06.04. 11:55:18 (Válasz Dozer #4 hozzászólására.)
Most véded magad, de van abban igazság, amit Miklós mond. Én nem vagyok ősmestere a "clever use of game mechanics"-nak, de az már nekem is szemet szúrt V3-on, hogy a TOP5 sokkal táposabb, a többi világ top5-jéhez képest, és ezt csak úgy tudják elérni, ha a V3 saját szabályait kihasználva egymást feedelik, ami szerintem a legkevésbé sem etikus.
A megoldásnál a 2. pontra szavazok, már eddig is túl sokat tápoltatok egymáson, nem lenne fair, ha ezzel az előnnyel rászabadulnátok a V1-re vagy V2-re.
Pontszám: 7.81
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
40. hozzászólás - 2016.06.04. 12:04:40 (Válasz Kwisatz #39 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2016.06.04. 11:55:18
...szemet szúrt V3-on, hogy a TOP5 sokkal táposabb, a többi világ top5-jéhez képest...


Bocs, de nem látom!
Homályosíts fel, mit is kellene néznem???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője