Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
361. hozzászólás - 2016.07.02. 13:42:06 (Válasz Miklós #290 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.06.17. 15:11:00
Sziasztok,

Végigfutott közben az előző szavazás, az eredmény a következő lett:
46% - legyen egy maximuma a portyában szerezhető LE szorzójának.
54% - zárjuk le a 3-mas világot.
(205 szavazat alapján)

Ez egy elég szoros eredmény, jobban örülnék, ha nem a játékosok fele döntene a játékosok másik felének a sorsáról, hanem az egyértelmű többség voksa döntene. Következő a javaslatom:

A szavazást megismételjük, de a korábban javasolt 5x szorzó helyett egy jóval megengedőbb, 15x szorzóval; viszont emellé bevesszük azt is, hogy a lélekszívással szerzett LE 100%-át elveszti az áldozat.
Ha a lezárás nyeri a szavazást, akkor a szavazás vége után 1 hétig el lehet még hagyni a szervert, az eredeti világváltási költség 10%-káért, hogy megmaradjon a választás szabadsága.
Az új szavazásnál már az egyszerű többség fog dönteni.


Vhogy az első szavazás eredménye egyértelműbb többség mint a 2.szavazás. De mivel a fizetős elkényeztetett játékosok így akarták így tönkrevágtak mindent. De majd utólag ismét ráfognak jönni hogy vmit rosszul csináltak, de akkor már késő lesz...
Pontszám: 6.85
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3615 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
362. hozzászólás - 2016.07.04. 11:21:58 (Válasz Maci #358 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2016.07.01. 20:53:49
Hát akkor megérte a második szavazás, nem kell harmadik, hogy hátha végre az bejön a kiskedvencnek, mi?. Aki a v3 feltételrendszere miatt regisztrált ide, és lehúzott pár évet, az meg le van sz@rva. Csak gratulálni tudok, az éves bevételeden észre fogod venni, milyen okos döntést hoztál megint.


Ezen lehetne még rágódni, de ez az első szavazás közben után feljöttek még további érvek, feltételek, mindenki alaposan átgondolhatta, kellett a 2. szavazás. Talán az EU se lenne ennyire felfordulva a brexit után ha ott is tartanak egy 2. szavazást.
Nekem egyébként teljesen mind1, hogy melyik verzió jön ki, csak az a fontos, hogy a többség akarata érvényesüljön, bár jobb szeretem, ha az a többség legalább 2/3-os.
Egy biztos, hogy változás nélkül nem lehetett így hagyni a dolgot, mert akkor X hónap, esetleg év után amikor a csillagászati TÖ-jű karakterek átkirándulnak más világokra akkor sokkal nagyobb balhé lett volna.

A LE szívással kapott sok kompenzálására pedig berakunk 2 relikviát, ami lélekszívás védelmet ad.
Pontszám: 7.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
363. hozzászólás - 2016.07.04. 11:50:16 (Válasz Miklós #362 hozzászólására.)
Eléggé valószínűtlen, hogy ez tömegesen megtörtént volna.Egyrészt a játékosok nagyobbik hányada nem a kiskapuk felfedezésével van elfoglalva, másrészt ahhoz, hogy igazán effektív legyen, elég komolyan rá kell készülni.Szerintem, egy-egy egyedi eset előfordult volna, amit egyedileg lehetett volna kezelni.A legnagyobb gond, hogy akik eddig nem gyúrtak ezzel a kombóval, most már nem is fognak soha, így durva hátrányban maradnak azokkal szemben, akik megtették.Vagyis ki járt jól? Aki a hunyó volt.
Az egész ügy duplán is fikción alapul. LEHET,hogy volt, van, lesz olyan karakter,aki így félistenre hízik, és LEHET, hogy utána elmegy világot látni.
.
MOD

Lehet hogy a szomszédom rákap a szintetikus drogokra, és lehet hogy bekattan tőle, és szétcsapja a fejem.Megelőzésképp inkább most megyek, és átvágom a torkát.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.04. 11:55:05-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.96
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
364. hozzászólás - 2016.07.04. 15:42:47 (Válasz Azazel #363 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.07.04. 11:50:16

Lehet hogy a szomszédom rákap a szintetikus drogokra, és lehet hogy bekattan tőle, és szétcsapja a fejem.Megelőzésképp inkább most megyek, és átvágom a torkát.
Emlékeztess majd, hogy egy zombiapokalipszis esetén véletlenül se keresztezzem az utad.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.70
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
365. hozzászólás - 2016.07.04. 15:59:13 (Válasz Offsboy #364 hozzászólására.)
Nemsokára megürül a szomszéd ház....falusi nyugalom, jó levegő...nem érdekel ingatlan?
Báró Samedi
Pontszám: 8.71
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3615 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
366. hozzászólás - 2016.07.06. 10:17:35
A változások programozását befejeztük, még tesztelünk. Holnap délben fogjuk beélesíteni, ebből a leglényegesebb, hogy akkor holnap déltől már a lélekszívás nem csak töredék LE-t vesz el, úgy készüljetek.
Pontszám: 6.36
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
367. hozzászólás - 2016.07.06. 11:41:42 (Válasz Miklós #366 hozzászólására.)
F@sza!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
368. hozzászólás - 2016.07.06. 11:52:11 (Válasz Miklós #366 hozzászólására.)
Mivel kizártnak tartom, hogy ezt a fórumot az egész V3-as közösség napi szinten látogatja, ezért ennek az igen lényeges változásnak a bejelentését más felületen is meg kell tenni! És nem, nem elég, hogy kiteszitek a nyitóoldalra, mert a kutya nem olvassa el az ott hébe-hóba megjelenő híreket.
Pontszám: 9.45
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
369. hozzászólás - 2016.07.06. 12:06:36 (Válasz Bjork123 #368 hozzászólására.)
Egyetértek!

Plusz, mivel ez olyan mint mikor egyoldalúan módosítják a szerződési feltételeket, most is fennállhatna a világ elhagyása kedvezményesen.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.07.06. 12:10:32-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.23
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
370. hozzászólás - 2016.07.06. 12:31:34 (Válasz Tigrisnyul #369 hozzászólására.)
Csak nem értem mire fel hagynák el azt a világot, ezen módosult szabályok mellett hol is jobb az élet?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
371. hozzászólás - 2016.07.06. 12:50:49 (Válasz Mortal55 #370 hozzászólására.)
Azt nem tudom, de itt rosszabb lesz.
Bocs, de továbbra se értek egyet a döntéssel, sőt az egésszel ami itt kipattant.
És zavar, hogy arra semmi reakció nem jött, hogy át kéne gondolni ezt az egész világok közti mászkálást.

(Én nem megyek sehova, mivel számomra nem a halálra optimalizált játék hoz örömet.)
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.07.06. 12:51:19-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.82
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
372. hozzászólás - 2016.07.06. 13:05:27 (Válasz Tigrisnyul #371 hozzászólására.)
Azzal hogy eleve be se kellett volna hozni a mászkálást azzal egyet értek, meg bár semmi közöm hozzá, én magam is látom a volt rendszerrel való visszaélés lehetőségét és a nerfet jogosnak tartom. De mint mondom, ettől függetlenül semmi jogom bele szólni és nem is kell figyelembe venni a véleményem, pláne annak akit ez egyébbként zavarna.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
373. hozzászólás - 2016.07.06. 16:27:04 (Válasz Mortal55 #372 hozzászólására.)
Az egy dolog, hogy be se kellett volna vezetni.
Viszont itt volt pár alternatíva, ami még szóba jött, ha már be van vezetve, min kéne változtatni.
De ezekre nem érkezett semmi féle válasz. Ez zavar. Persze egy csomó ötletre nem érkezik válasz, tudom én.
Pl ugye az aukciós tárgyakra való jelentkezés adott világon eltöltött időhöz kötése, meg effélék.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.32
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
374. hozzászólás - 2016.07.06. 17:05:04 (Válasz Miklós #366 hozzászólására.)
Akkor már vegyétek le a V3 elől azt is, h "Békés világ", mert már ugyanolyan lesz ezekután, mint a többi.....

Gratulálok ehhez a módosításhoz......vonjátok össze a pics@ba az összes világot eggyé, minek ide 5 külön, most már semmi kifogás nem lehet ellene........
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 8.47
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
541 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
375. hozzászólás - 2016.07.06. 17:06:46 (Válasz Asfaloth #374 hozzászólására.)
Menő és hasznos lenne a játéknak, csak sajnos kevesen látják be
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.33
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
376. hozzászólás - 2016.07.06. 17:33:41 (Válasz Emishi #375 hozzászólására.)
És nem érné meg a vezetőségnek sem...
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
541 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
377. hozzászólás - 2016.07.06. 17:35:09 (Válasz Tigrisnyul #376 hozzászólására.)
Hogy lenne versengés a játékosok között és kiszakadna a kötelező kattintgatás korszakból? Ahol nincs egy egészséges "le akarom győzni a másikat" ott sosincs igazi fejlődés.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.33
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
378. hozzászólás - 2016.07.06. 17:36:51 (Válasz Asfaloth #374 hozzászólására.)
Mitől is békés az a világ ahol "klónozható" a lélekenergia? A v3 inkább volt a le gyártó világ, amivel nem is lett volna gond ha zárt, attól hogy szinte senkinek nem tűnt fel ez a kis tervezési hiba, avagy mégis csak éppen hallgat rólla, attól még a probléma fent áll. Nyugodtan megszavazhattátik volna hogy egy zárt világ legyen, aztán mehetett volna a ki a nagyobb le klón király. Vagy vissza minden, aztán szedek össze egy csapatot és reggelünk a v3-ra le-t klónozni, jó szervezéssel a csapat minden tagja jól jár és együtt hízunk egymáson, majd minden szép és jó, hiszen mégis csak békés világ. De ha békét akarsz, ajánlom inkább a v6 rendszerét, az jobb pokgyílkos, egyszerűen a komolyabb rablásokat kiegészíti egy rakat tp-vel, számszerűsítve nem igen lehet portyából 300 le/tp fölé menni, na ezinkább ösztönöz békességre mint ez a nem veszítem el az összes le-t amit a támadóm persze megkap azért. Mondjuk jogos, nem értek a v3-hoz, csak csacsogom a marhaságokat, bocsi.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.76
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
379. hozzászólás - 2016.07.06. 18:34:33 (Válasz Mortal55 #378 hozzászólására.)
Amikor regeltünk, a "békés" jelleg miatt ide tettük le a voksunkat.
A szabályrendszer utólagos változtatása mindig fáj vkinek. Most majd azoknak fog a legjobban, akik megszavazták a sz@r és a fos közül azt, hogy a LE-szívást 100%-osan elveszti a legyőzött. Mit gondoltok, talán Büyük meg Offs meg a legjobb portyázók fognak ezzel igazán szívni??? Gyengébb karaktereknek eztán nem lesz LE-tárolgatás hónapokig, mert bizony a napi 1x-i támadás könnyen lehet borulni fog. Nem "csak Offs" fog tarhálni majd, hanem mindenki, aki megteheti...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
380. hozzászólás - 2016.07.06. 18:55:42 (Válasz Alendaar #379 hozzászólására.)
Eleve rossz ez a fajta békés világ megalkotása, amire csak azért most jöttem rá mert most tudtam meg hogy működik az a bizonyos békés világ, hiszen eddig még csak nem is érdekelt. Ha békés világ kell, ki lehet lőni ott a portyát, vagy a portya úgy fizessen mint az szb és nem veszít le-t a vesztes, adott a békesség és mégis meg lehet kóstolni a másikat hogy ki az erősebb. Na ezt nevezem békességnek, aki meg pokoskodni akar az regizzen "morcos" világra, aztán ott fosztogathat kedvére. Még mindíg nem akarom elhinni hogy Miklósék nem néznek egy egy fejlesztéskor vagy újításkor az orruk hegyénél tovább, pedig ez a rakat nerfelés már kezdi a hitemet szegni.

Kieg: jobban belegondolva az én elképzelésemmel is lehet ügyeskedni, de mégse annyira mint ezzel a le klónozásossal.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.06. 19:16:01-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.99
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője