Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
221. hozzászólás - 2016.06.07. 11:24:00 (Válasz Quellon #218 hozzászólására.)
Akkor még egyszer:
Engem nem az érdekel, hogy a V3-on milyenek a szabályok, vagy hogy miként módosulnak. Az érdekel, hogy amennyiben továbbra sem lesznek ott fair szabályok a v1-2-höz képest, akkor v3-ról ne lehessen oda átköltözni.

Offsboy a V3 nélkül is utol tud érni és ezt ő is tudja. Ahogy azt is tudja, hogy nagyobb elismerés, ha ezt a V3 kihasználása nélkül teszi.
Plusz infó, csak hogy tisztábban láss: a változással kapcsolatban Miklóssal sem itt a fórumon, sem máshol nem beszéltem. Voltak javaslataim ( jóval több, mint amiből választani lejet), amik aztán közvetve eljutottak hozzá is. De még egyszer elmomdom, engem a probléma megoldása érdekel, és nem a hogyanja.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
222. hozzászólás - 2016.06.07. 12:37:25 (Válasz Ariel #221 hozzászólására.)
Csakhogy a szabályok fair szabályok v3-on, ez a világ erre lett kitalálva, nem a világot kell módosítani, azért mert beszabadul egy külsős vagy mert meggondolatlan módon megengedjük, hogy bárki bárhová mehessen. Ha a világváltás okozza a gondot, akkor nem a világ szabályit kell változtatni. Korlátozzák megfelelően a váltást, annak szabályait, legyen egy világ csak egyszer elhagyható vagy ha lehetetlen bármi korlát ami megoldja, hogy ne magukat a világokat és azok önálló szabályrendszerét dúljuk fel, akkor ne legyen váltási lehetőség.

Egyébként meg a személyes részére: rendezhetitek a soraitok egy-egy nem teljesen szalonképes/célszerű megszólalás után, akkor is így gondolom mindenkiről, hogy saját szakállára dolgozik, ki jobban, ki kevésbé, kinek mekkora az egója és becsvágya meg mennyire van beleszólása, befolyása.

És oké, téged a probléma megoldása érdekel és nem a hogyanja. Ezt nem is vontam kétségbe, neked mindegy hogyan, csak legyen lezárva ez a kiskapu amivel több LE-hez juthat más, mint te. Nem cáfoltad meg a marhaságom
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.87
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
223. hozzászólás - 2016.06.07. 12:53:52 (Válasz Quellon #218 hozzászólására.)
Most komolyan, rajtam kéred számon, amiért nem reklamálok minden egyes tervezési hibáért, minden egyes elszaródott folyamatért? Miért nem jelezted te őket, vagy mondjuk azok, akik ki is használják őket.

Az ismételhető küldik reformjának én voltam az egyetlen ellenzője, rámutatva arra, hogy mekkora előnyre lehet szert tenni vele. Miután mégis bekerült a játékba, persze hogy használtam. De V3-on még most is a tagadás megy, sokan váltig állítják, hogy nem is táp a LE szívás, és jobbra balra mutogatnak, ahelyett, hogy végre beismernék a tényeket.

Ha szorgalmasan keresgélsz, azt is megtalálhatod, amikor a havidíj javaslatát megírtam…

Te mennyit rágod Miklós fülét, hogy változzanak a dolgok?



Egyáltalán nem az zavar, ha valaki több LE-t szerez, mint én. Már hónapok óta vannak, akik többet szereznek. De megdolgoznak érte, ügyesebben csinálják, mint én. V3-on nem kell ügyesebbnek lenni, nem kell hozzá semmi, csak lélekszívás és portyapont.

A marhaságodat cáfolni nem is áll szándékomban, azt gondolsz, amit akarsz, ahogy én is. Én tudom, te pedig hiszed, hogy tudod, mit miért teszek. Ennyi.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
224. hozzászólás - 2016.06.07. 13:02:53 (Válasz Quellon #222 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2016.06.07. 12:37:25
Ha a világváltás okozza a gondot, akkor nem a világ szabályit kell változtatni.
Ezt miért nekem mondod? Miklósnak adj javaslatot, ne nekem ecseteld, mert ez semmivel sem visz közelebb a megoldáshoz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
225. hozzászólás - 2016.06.07. 13:21:59 (Válasz Ariel #223 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2016.06.07. 12:53:52
Most komolyan, rajtam kéred számon, amiért nem reklamálok minden egyes tervezési hibáért, minden egyes elszaródott folyamatért? Miért nem jelezted te őket, vagy mondjuk azok, akik ki is használják őket.

Szoktam jelezni, hosszú az ÜFSZ listám. Persze nem ilyen mélyreható játéktechnikai problémák, mert nem érdekel annyira a matek, mint téged, Offst, Lant, Bulidermannt meg akik még szoktatok ilyen "relativitás elmélet-szerű" levezetéseket tartani.

Idézet: Ariel - 2016.06.07. 12:53:52
Ha szorgalmasan keresgélsz, azt is megtalálhatod, amikor a havidíj javaslatát megírtam…
Nem kell keresnem, emlékszem rá, én is ott voltam és írásban vagy ponttal támogattam is, többen javasolták, támogatták a havidíjas rendszert, nem egyszer, különböző években. De amíg annak befizetési ámokfutók, akik a negyed autót beleteszik a játékba, addig persze, hogy nem akarnak Miklósék a harácsolásról a belátó, stabil költekezésre váltani/szoktatni.

Idézet: Ariel - 2016.06.07. 12:53:52
Te mennyit rágod Miklós fülét, hogy változzanak a dolgok
Annyit jártam a nyakára, hogy már finoman, de jelezte, hogy elég lesz és mellette ott van Dikó, mint első védvonal, aki amit csak lehet lerázással megold. Nyilván ezek hatására egyre ritkábbá vált a törekvés, hogy segítsek. És itt nem arra kell gondolni, hogy én újraírtam volna a szabályokat, de mivel nem akartak nyitni egy Quellon-világát vagy v1-et átnevezni erre, ezért durcás lettem és nem ötleteltem tovább. Én minden apró hülyeségben amiben tudtam próbáltam a játékot és játékosokat szolgálni, amíg láttam értelmét. Legendák, események helyesírását javítottam, jeleztem - ("Köszönjük!" és úgy maradt minden), vadászat közbeni bugokat jeleztem, bármit amibe belefutottam. Nem kell érte semmi se akkor, se most, csak jelzem, nem érzem magam élősködőnek, aki csak szájat jártat. Lehet, hogy nem a leghasznosabb dolgokban vettem részt, de abban amiben tudtam.

Idézet: Ariel - 2016.06.07. 12:53:52
A marhaságodat cáfolni nem is áll szándékomban, azt gondolsz, amit akarsz, ahogy én is. Én tudom, te pedig hiszed, hogy tudod, mit miért teszek. Ennyi.
Rendben, nem is kell, ez így van rendjén, azt gondolunk amit akarunk, mindketten megosztottuk, ehhez nekem is jogom volt, hogy képviseltessem azt az álláspontot ami más, mint a tiéd és mindenki annak hisz, azt támogat akit akar.
Bármit hiszek is róla, hogy te mit és miért csinálsz, te tudod. És te bármit is hiszel, hogy mi jó a teljes játékos közönségnek, nem biztos, hogy tudod.

Az Ariel vs Offs versenyfutásban, ha valaha egy pályára értek, neked szurkolok a világhűséged miatt.
De egyébként az a tapasztalat az állatvilágban, hogy a csúcsragadozók közt is az éli túl a tömeges kihalásokat és az tud a másik fölé nőni, aki alkalmazkodóbb, semmihez sem hűséges, csak az életben maradáshoz ragaszkodik. Te is mindig a kreativitást és alkalmazkodás fontosságát hangsúlyoztad a játékban. Offs az egyik legrugalmasabb túlélő és úttörő. A játékadta szabályok szerint a lehető legjobban cselekedett a túlélés szempontjából a kirándulgatások szemszögéből nézve. De szerintem nem az AH-t v2-n és a rablás szabályait v3-on kellene változtatni, hanem a kirándulgatást szabályozni, ahogy már írtam is, a toplassítás pedig mindenhol hiba volt és/vagy hazugságon alapuló "parasztvakítás".
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.31
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
226. hozzászólás - 2016.06.07. 13:24:40 (Válasz Dozer #217 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2016.06.07. 10:28:55

Ha viszont a jelenlegi 2 lehetoseg egyike fog tortenni, az csakis azert lesz mert par kivetelezett jatekosnak nem tetszik a jelenlegi rendszer.

Ember, én írtam ki a szavazást, vagy Miklós? Azt sem tudom, hogy működik a győzelmi szorzó... Sokadjára, ismételten elmondom, engem nem érdekel, hogy hogyan lesz megoldva a helyzet, nem engem kell meggyőzni az egyes javaslatok alkalmazhatatlanságáról, vagy tökéletességéről, mert nem én döntök, de még csak nem is súgok Miklós fülébe, hogy ezt vagy azt a megoldást válassza.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.06.07. 13:25:12-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
227. hozzászólás - 2016.06.07. 13:25:21 (Válasz Ariel #224 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2016.06.07. 13:02:53
Idézet: Quellon - 2016.06.07. 12:37:25
Ha a világváltás okozza a gondot, akkor nem a világ szabályit kell változtatni.
Ezt miért nekem mondod? Miklósnak adj javaslatot, ne nekem ecseteld, mert ez semmivel sem visz közelebb a megoldáshoz.
Kiragadtad a környezetéből, így korrekt:Idézet: Quellon - 2016.06.07. 12:37:25
Csakhogy a szabályok fair szabályok v3-on, ez a világ erre lett kitalálva, nem a világot kell módosítani, azért mert beszabadul egy külsős vagy mert meggondolatlan módon megengedjük, hogy bárki bárhová mehessen. Ha a világváltás okozza a gondot, akkor nem a világ szabályit kell változtatni. Korlátozzák megfelelően a váltást, annak szabályait, legyen egy világ csak egyszer elhagyható vagy ha lehetetlen bármi korlát ami megoldja, hogy ne magukat a világokat és azok önálló szabályrendszerét dúljuk fel, akkor ne legyen váltási lehetőség.

Azért neked címeztem, mert te (és mások is) akarod a v3 szabályait változtatni. Miklóst szinte lehetetlen elérni. Talán majd olvassa az általa kezdeményezett vitafórumot, ahonnan a megoldást várja.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.31
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
228. hozzászólás - 2016.06.07. 14:13:48 (Válasz Quellon #227 hozzászólására.)
Ennek a V3-as lélekszívás problémának már rég ki kellett volna buknia, ha másnál nem, hát azoknál a játékosoknál, akik a V3 mellett más világokon is játszanak. Valahogy mégis mindenki lapított.

Ez nem egy hirtelen a semmiből előjövő kiskapu, hanem egy folyamatosan meglévő, egyre erősödő tervezési hiba. Mégsem jelezte senki a problémát. Vajon miért? Még a fórumon sem látni egyetlen hozzászólást sem, hogy dől a LE V3-on a lélekszívásból. Ha összevetem mondjuk a megaeszenciák esetével, ami szintén nerfelve lett, ott évek óta tiszta volt, hogy miként működik a dolog, rengetegszer írtam a fórumon is, külön topikot nyitottam arról, hogyan oldjunk meg sok ismételhető küldit, hogyan pörgessük az állatok fejlesztését és szerezzünk több eszenciát. Miklós kb két éve megkérdezte egy talin, hogy honnan szerzek ennyi lélekenergiát, akkor elmondtam neki, hogyan szaporítom a pp-t és hogyan csatázok.



Ha a mostani probléma időben lett volna jelezve, akkor nem lett volna belőle ekkora felháborodás sem, ahogy a varázslatok nerfelése is zökkenőmentesen ment. Ha ma kellene változtatni rajta, tuti ellepné a fórumot azon játékosok hada, akik arra építették a karakterüket, hogy magas szinten azonos taumaturgia és erő esetén másfélszer annyit lehet varázslattal sebezni, mint közelharcban.



Engem nem a V3 szabályainak megváltoztatása érdekel. A célom jelen esetben az, hogy a V3 adottságait kihasználva ne lehessen V1-en szignifikáns előnyre szert tenni. Hogy a V3 szabályai íródnak át, a költözködés feltételei módosulnak, vagy szűnnek meg, vagy a V1 szabályai változnak, nem számít.



Offsboy jól csinálja, van motivációja, kihasználja a lehetőségeket. Közben rámutat azokra a pontokra amikre mások nem, noha ugyan úgy használják. Jó úton halad abba az irányba, hogy megmutassa, mely pontok fognak elszaródni a közeljövőben. Sajnálatos módon már vannak olyan pontok, amik elszaródtak, és ezek helyrerakása fájdalmas. Minél később lesznek kezelve, annál szarabb lesz a helyzet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.13
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
229. hozzászólás - 2016.06.07. 14:22:59 (Válasz Ariel #228 hozzászólására.)
Engem nem a V3 szabályainak megváltoztatása érdekel. A célom jelen esetben az, hogy a V3 adottságait kihasználva ne lehessen V1-en szignifikáns előnyre szert tenni.



Akkor nincs célod.Mert jelenleg sem lehet, ugyanis bárki kihasználhatja, ha szükségét érzi.

Előny akkor lenne, ha csak néhányan tehetnék meg.
Miért nem költözöl át egy évre, ahelyett hogy betiltatnád a lehetőséget? Nem akarsz? Oké. Más estleg megtenné, de ne tehesse, mert neked nincs hozzá kedved,de félsz, hogy előnybe kerül hozzád képest?
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
230. hozzászólás - 2016.06.07. 14:34:19
Egyébként, ha már rettegés van a v3-tól, kiváncsi lennék egy statisztikára:

Hány eredetileg v3-on felnőtt karakter van van v1, v2 top 15-ben?

Hány eredetileg v1-v2-n felnőtt karakter van a v3 top 15-ben?
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
231. hozzászólás - 2016.06.07. 14:51:01 (Válasz Azazel #229 hozzászólására.)
Miért nem próbálod meg értelmezni, hogy miért is van probléma a LE szívással?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
232. hozzászólás - 2016.06.07. 15:11:29 (Válasz Ariel #231 hozzászólására.)
Mert nincs vele probléma. Adott egy szabály a v3-on. Ezt a szabályt,lehetőséget nem kell a világon kívüli dolgokhoz hasonlítani, a v3 szabályai, a v3 belügyei.Ott mindig is így működött,MINDENKINEK, tehát semmiféle előnyt nem adott senkinek, mert mindenkinek adta, adja. Ennyi.

Táposabb esetleg mint a v1-v2 lészívási rendszere? És? Másik világ. V1-2-s karakternek ebbőll semmi hátránya, mert nem kerül interakcióba v3-s karakterrel, ha nem akar.Ha mégis akar, és feltápolja magát ezen szabály révén, akkor mi van? Előnybe kerül, azokhoz képest, akik ezt nem teszik meg? Igen. És? Kihasználta a játék egy lehetőségét, ahogyan mások más lehetőséget, jogosan jár neki az előny.Kihasználhatja bárki? Igen.

Akkor mi is a probléma a v3-s lélekszívással?
Báró Samedi
Pontszám: 8.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
233. hozzászólás - 2016.06.07. 15:24:27 (Válasz Azazel #232 hozzászólására.)
Világon belül is gond van vele, de ha nem látod, hogy mi, akkor javaslom, hogy járj utána, vajon miért működik úgy a kreatív affinitás, ahogy. Ha ez után sem érted meg, akkor fölösleges minden szájtépés.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
234. hozzászólás - 2016.06.07. 15:28:35 (Válasz Ariel #233 hozzászólására.)
Reméltem hogy elmagyarázod...nem vagyok elvakult fanatikus, észérvekkel meg lehet győzni.Amit eddig leírtatok, az alapján azt látom, hogy nem látom a problémát.
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
235. hozzászólás - 2016.06.07. 15:45:23 (Válasz Azazel #234 hozzászólására.)
A LE szívás szaporítja a LE-t, és nincs korlátozva a mennyisége.

Csináljunk két szövetséget, A és B néven. Egymás ütőtávjában vannak, folyamatosan ütik egymás tagjait. Ha támadnak LE szívással mennek, egyébként normál cuccokban védekeznek.

Rabolni minimális mennyiséget lehet, de a LE szívás nincs korlátozva. A vesztes fél pedig csak 10%-ot veszít.

250 ezret sebzek egy csatában, ez simán jelent 400k LE szívást. Ha 10 ilyen csatám van egy nap, az 4 millió LE, miközben 400k veszteséget okoztam csak. A másik szövetség tagjai megtámadhatnak, szívhatják tőlem a LE-t, csak tizedét bukom annak amit elszívnak.

Multizásról, csalásról szó sincs, mindenki üti az elérhető célpontokat LE szívással, és LE védelem nélkül pihennek. Az eredmény nem más, mint óriási LE szaporítás, tízszer annyi LE keletkezik, mint amennyit elvesztettek a karakterek. Határ a csillagos ég.

A kreatív affinitás ugyan ezt tudta, de csak duplázta a LE-t, nem tízszerezte. Miután kibukott, korlátozva lett a napi duplázható LE mennyiség, nem véletlenül.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.23
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
236. hozzászólás - 2016.06.07. 15:57:03 (Válasz Azazel #234 hozzászólására.)
Visszaélhetnek vele.Ingyen termeli a lét a semmiből.
Ezért került korlát a kreatívra is.
Végtelen volt a korlátja és 2 ember oda vissza ütögette magát 35 percenként.A rabolt lét ugyebár a kreatív megduplázta mindig így annak ellenére,hogy ott ténylegesen bukta az ember amit elvettek tőle folyamatosan duplázta a rablásokat ,nőtt a náluk lévő lé és ez így tovább a végtelenségig..illetve csak addig míg ki nem szúrták.

A lészívással a v3-on hasonló a helyzet csak nem ekkora mértékben rövidtávon,mert ott ugye határt szab neki az erőd és a lészívásod de hosszú távon simán vissza lehet élni vele mert csak a 10% át bukja ha prérmes a megtámadott fél így 90% végülis csak termelődik.
A karakterek szintje és ereje folyamatosan növekszik mert egyenlőre nincs rá korlát...a lélekszívás védelem is növekszik elvileg jóval magasabb mint az elérhető lészívás...de...azt nem muszáj használni át is lehet öltözni,hogy a felszerelés ne adjon rá semmit csak az Af képességet nem teheted le ami 30% persze csak ha kifejlesztetted.
Ráadásul leteheted a blökiket is,hogy még az se adjon semmi védelmet.
Offsboy legnagyobb rablása egy viszonylag gyenge ember ellen 187.000 volt és az mesterségesen nem gyengítette a védelmét csak nem törődik vele túlzottam.Ha levette volna a lélekvédő cuccait 200.000 feletti lett volna a rablás.
Ez nem függ semmitől,nincs köze hozzá a csataaránynak bármilyen 2 karakter között működne és a hasznot csak az erejük és a lészívó cuccuk erőssége befolyásolná.

Érdemes lenne rá korlátot tenni a kreatív affinitás korlátjához hasonlóan mert ugyan a többi világon nem lehet vele visszaélni de ott meg nem korlátozza semmi ki mennyit visz el így előnybe kerülhet valaki főleg ha tömik.Ha egységesen kerül rá korlát akkor nem kerül hátrányba a v3 sem a többi világhoz képest,sőt még az az előnyük is megmarad,hogy mivel még ennyit sem buknak az emberek mint eddig és valószínű több embernél találsz szívható lét.Ez a gyengébb játékosoknak még előny is lehet az erősebbeknek akik eddig több lét szívtak meg hátrány.

De a visszaélés lehetőségét muszáj lenne lezárni mert attól,hogy eddig ránézésre nem igazán történt visszaélés vele nem jelenti azt,hogy ezek után sem fog,hogy akinek eddig nem jutott eszébe annak figyelme most fel lett hívva rá.
Ezen semmi sem segít a világlezárás sem mert ha le is zárod a világot de csak 2 ember elkezd így játszani a lezárt v3-as világon akkor felborítanak vele mindent ami nem jó senkinek mert vagy nekiáll mindenki azt csinálni amit ők vagy felesleges és lehetetlen is velük versenyezni.
Pontszám: 9.52
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
237. hozzászólás - 2016.06.07. 16:05:15
Idézet: Tigrisnyul - 2016.06.06. 22:07:45
És akinek a három közül több világon is van karaktere, az megszívná, mert az egyik kezébe bele kéne harapni.

Idézet: Azazel - 2016.06.06. 22:54:42
Én meg pont arról beszélek, hogy nem kell összehozni, mert ahogy Offs mondta, akkora káosz lesz...csak nem jó értelemben vett káosz, hanem bughalmaz, sírás, amire megint ad hoc megoldások születnek, ami újabb sírás, újabb ad hoc...

Mindenképpen javaslom, hogy informálódjatok előbb. Az angol Végzetúrban már nagyon régóta össze van vonva a 3 világ, a szabályok tökéletesen le vannak kezelve, szóval ez nem káosz meg hasonló. Ezek egyébként itt is le voltak írva, amikor a magyar világösszevonás felmerült.

Quellon: nem a világváltással van a probléma. A világváltás már egy megoldás arra a problémára, hogy bizonyos világoknál bizonyos szint-range elnéptelenedhet. És hosszú távon lehet világösszevonás is, épp ezért van az, hogy vagy a világokon hasonló mértékű LE-t lehet szerezni, vagy soha nem lesz világösszevonás.

Dozer javaslatát támogatom, hogy a LE szívással szerzett LE 100%-kát megkapja a támadó, ha megcsináljuk ezt, és a győzelem/vereség arányba nem számoljuk be az NPC csatákat, akkor talán el lehet tekinteni a másik 2 megoldástól (vagy olyan maxot berakni, ami nem sérti a jelenlegi állapotokat).
Pontszám: 7.72
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
238. hozzászólás - 2016.06.07. 16:11:59
Nem játszom V3-on, ezért nem világos. A LE szívás esetén a jutalom van felszorozva 10-el, vagy a veszteség van leosztva 10-el?
Pontszám: 8.41
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
239. hozzászólás - 2016.06.07. 16:14:29 (Válasz Legacy #238 hozzászólására.)
A veszteség.
Mivel elvileg békés világ az elrabolt,elszívott lének csak a 10%át veszti el a megtámadott ha meg a támadó bukik az meg a 20% át.
Pontszám: 9.33
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
240. hozzászólás - 2016.06.07. 16:17:31
Köszi. Akkor azt tényleg jó megoldásnak tűnik, hogy bukja el a 100%-át és akkor jobban fogják védeni. Jó de értem, akkor meg elveszti a békés világ mivoltát.
Pontszám: 8.41
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!