Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
101. hozzászólás - 2016.06.05. 14:23:46 (Válasz Büyük #100 hozzászólására.)
És megosztanád velünk, hogy mennyi LE-t szedsz össze LE szívással naponta?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
102. hozzászólás - 2016.06.05. 15:05:18 (Válasz Kwisatz #69 hozzászólására.)
Én a top-ban, ha csak tehetem megtöltöm a kamrát, mert az alap eh + néha a lészívás + a kamra + nagy néha 1-1 sikeres rablás összességében jobbra jön ki az szb-nél. Az tény, hogy 15 portya után maximum a kristályok jöhetnek szóba, ha épp háborúzunk.
Pontszám: 8.25
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
103. hozzászólás - 2016.06.05. 15:12:22 (Válasz Ariel #101 hozzászólására.)
És te megosztanád velunk, hogy mennyi LE-t szedtél ossze lelekszivassal a majd 2 milliard rabolt LE melle? Nalad biztosan ez a szam a nullahoz kozelit igaz? Hiszen V1-en ha rabolsz LE-t, melle nincs lelekszivas.

Érdekes egyebkent, hogy te kerulod a kerdesekre a valaszadast, csupan kerdezel.
Nos nekem lennenek kerdeseim, amire szeretnem ha valaszolnal:
- Jatszottal valaha V3-on?
- Tisztaban vagy vele, hogy ki es hogyan vedekezik a lelekszivas ellen illetve mennyi LE-t tart maganal?
- Ugy gondolod, hogy teged hatrany er ha a V3 marad a lelekszivas a V1, V2 pedig a rabolhato LE vilaga?
- Miert gondolod azt, hogy V3-rol barki is veszelyt jelentene mas vilagok jatekosaira, ha titeket, mint a legerosebbeket is elfogadnak?
- Amig a V3 nem a rablasokrol szolt (az elso 6 evrol beszelunk kb) miert nem emeltel szot a V3 erdekeben? En tettem anno, javaslatokat, oteleteket adtam es irtam, de meg valaszra sem meltatott senki.
-Miert nem arrol beszelsz, hogyan lehetne a lelekszivas vedelmet erositeni s nem egy teljes vilag nerfjet eroltetni? A lelekszivas elleni vedekezes egyeni dontes, ahogy az is, hogy a V1-en tartok e magamnal LE-t vagy sem. Mikor emeltel ott szot az ellen ha valaki nagyot rabolt? Az etikus, ez nem?
-Érvelesed 99% ahhoz kotheto, hogy itt, nem kell elkolteni az LE-t, mert csak a toredeket vesziti el a vesztes. Miert nem veted fel azt, hogy a lelekszivas teljes erteket veszitse el a vesztes ahelyett, hogy az aktivitast bunteted?
-Miert allitod be a V3-at a vegzetur amator vilaganak, mikozben tartasz attol ami itt lehet a jovoben?
-Érvelesed arrol is szol, hogy szeretnel egyensulyt tartani V1,V2 es V3 kozott. Ha kiszedik a V3-rol a lelekszivas adta elonyt, s nekunk nem marad mas eselyunk nagyokat rabolni, ugy gondolod az egyensuly tokeletes lesz? Ha ez megtortnenne, nem kellene adni is valamit? pl. egy X%-os emelest legalabb az SZB csatakra, hogy kompenzaljuk a kulonbsegeket?
Te azt allitod most, hogy egy V3-as rabolt LE-re valo szabaly maradjon es meg szedjuk ki aloluk a lelekszivast is s akkor egyensuly lesz a vilagok kozott.
-Az utolsó kerdesem: Te hulyenek nezel egy egesz V3-as kozosseget? Ezt nem tudod megmagyarazni hogy helyes, ilyen nincs ameseben sem. vegyunk el mindent, ne adjunk semmit es minden rendben lesz... Amulok rajtad Ariel.
V3-Alíz
Pontszám: 7.94
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
104. hozzászólás - 2016.06.05. 22:04:59 (Válasz Dozer #103 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2016.06.05. 15:12:22
És te megosztanád velunk, hogy mennyi LE-t szedtél ossze lelekszivassal a majd 2 milliard rabolt LE melle?

Hát ezt még te is ki tudtad volna számolni, ha veszed a fáradtságot. 38.000-rel kevesebb győzelmem van játékos karakterek ellen, mint Büyüknek. Ha élek azzal a nagyvonalú feltételezéssel, hogy V1-en is lehet annyi LE-t szívni, mint V3-on, akkor már csak az átlag LE szívást kell felszorozni 38.000-rel, és ennyivel kevesebbet szívtam el, mint Büyük. Ha pedig az átlag 50.000 LE, akkor 1,9 milliárddal kevesebbet szereztem LE szívással, mint Büyük. Remélem ez a válasz kielégített.

- Jatszottal valaha V3-on?

Játszottam, kb 3 évig. V3-on szedtem össze a kiégett ősköveket zsákszámra, és vittem át V1-re, mert senki sem védekezett a lopás ellen.
- Tisztaban vagy vele, hogy ki es hogyan vedekezik a lelekszivas ellen illetve mennyi LE-t tart maganal?

Aki akar, tud védekezni a LE szívás ellen, mint az összes többi világon. A különbség csak annyi, hogy V3-on töredék mennyiséget bukik az ember, így sokakat nem is izgat.
- Ugy gondolod, hogy teged hatrany er ha a V3 marad a lelekszivas a V1, V2 pedig a rabolhato LE vilaga?

Igen
- Miert gondolod azt, hogy V3-rol barki is veszelyt jelentene mas vilagok jatekosaira, ha titeket, mint a legerosebbeket is elfogadnak?

Nem azok jelentenek veszélyt, akik V3-on játszanak, hanem azok, akik nincsenek elkényelmesedve, átmennek V3-ra és megszedve magukat visszajönnek.
- Amig a V3 nem a rablasokrol szolt (az elso 6 evrol beszelunk kb) miert nem emeltel szot a V3 erdekeben? En tettem anno, javaslatokat, oteleteket adtam es irtam, de meg valaszra sem meltatott senki.

Ha V3-ról nem lehetne V1-re átköltözni, most sem érdekelne, hogy mi folyik ott. Tőlem aztán bármilyen LE duzzasztó szabályok működhetnek ott, de aki ilyen szabályok mellett játszik, az ne tudjon olyan világra átmenni, ahol teljesen mások a szabályok.
-Miert nem arrol beszelsz, hogyan lehetne a lelekszivas vedelmet erositeni s nem egy teljes vilag nerfjet eroltetni? A lelekszivas elleni vedekezes egyeni dontes, ahogy az is, hogy a V1-en tartok e magamnal LE-t vagy sem. Mikor emeltel ott szot az ellen ha valaki nagyot rabolt? Az etikus, ez nem?

A lélekszívás ellen most is lehet védekezni, de amíg nem fáj, addig minek védekezzen ellene az ember? Ha a V1-en elvesztett LE-t és a V3-on veszetett tízszeresét összehasonlítom, arányaiban ugyan ott vagyunk. A néha befutó nagy rablások összességében nem adnak többet V1-en, mint V3-on a sok kicsi, ami a LE nem védéséből jön.
-Érvelesed 99% ahhoz kotheto, hogy itt, nem kell elkolteni az LE-t, mert csak a toredeket vesziti el a vesztes. Miert nem veted fel azt, hogy a lelekszivas teljes erteket veszitse el a vesztes ahelyett, hogy az aktivitast bunteted?

Ha olvasnád a hozzászólásaimat és nem csak magyaráznál, akkor tudnád, hogy már felvetettem.
-Miert allitod be a V3-at a vegzetur amator vilaganak, mikozben tartasz attol ami itt lehet a jovoben?

Mert az. Attól tartok, hogy V1-2-ről mennek oda, és kihasználják a szabályokat, nem pedig attól, hogy V3-on valaki szárnyra kap.
-Érvelesed arrol is szol, hogy szeretnel egyensulyt tartani V1,V2 es V3 kozott. Ha kiszedik a V3-rol a lelekszivas adta elonyt, s nekunk nem marad mas eselyunk nagyokat rabolni, ugy gondolod az egyensuly tokeletes lesz? Ha ez megtortnenne, nem kellene adni is valamit? pl. egy X%-os emelest legalabb az SZB csatakra, hogy kompenzaljuk a kulonbsegeket?

A LE szívás nerfje pont az egyensújt teremti meg, ha jól van belőve.
-Az utolsó kerdesem: Te hulyenek nezel egy egesz V3-as kozosseget?

A V3-as közösség néz hülyének mindenkit. Legalábbis azon része, aki tisztában volt a LE szívás erősségével, de nem szólt róla, itt pedig továbbra is sír, és még mindig azt hajtogatja, hogy ez nem is táp. Volt már nerf a LE szívás ellen, igaz, hogy csak a KH ellen. Akkor elismerte mindenki, hogy jogos, mert dől a LE belőle. V3-on ma már nem a KH-ból, hanem a játékos karakterekből dől a LE, miközben a vesztes fél nem bukik semmit. A fórumon pedig mindenki tagad. Most akkor ki néz hülyének kit?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.05
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
105. hozzászólás - 2016.06.05. 23:00:30 (Válasz Ariel #104 hozzászólására.)
Hihetetlen szamomra az az arrogancia és lenézés amivel a V3-at mint kozosseget kezeled:
"Elhizott fokak, elkenyelmesedett karakterek"
Nem tartasz itt senkitol, mert itt V3-on nincs senki aki komolyabb erot kepvisel a kornyezeteben ez a vilag csak azert veszelyes mert ide jon a V1-es "hudefaszajatekos" es majd o okoz neked problemat.

Az idiotizmusod szamomra mar tulmutat a jatekon, nem is foglalkozom vele tobbet. Csinaljatok ahogy akarjatok, legrosszabb esetben visszanezek V1-re es meglatjuk mit tudnak a "nagyok"...
V3-Alíz
Pontszám: 6.85
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
106. hozzászólás - 2016.06.05. 23:20:33 (Válasz Dozer #105 hozzászólására.)
Csak meg kellene cáfolni. Ha a játékosok védenék az erőforrásaikat, akkor nem V3-on gyűjtögettem volna a kiégett ősköveket, és Offsboy sem tömné most tele magát LE-vel... Persze lehet, hogy csak pont ennek a két karakternek a környezetére volt jellemző, de amíg az ellenkezőjére nem látok példát, addig az alapján alkotok véleményt, amit látok...
A hozzászólást Ariel módosította 2016.06.05. 23:23:59-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
107. hozzászólás - 2016.06.06. 01:06:07 (Válasz Dozer #84 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2016.06.04. 22:26:52
Idézet: Buildermann - 2016.06.04. 22:21:36
V1/V2-es karakter gyengebb lenni egy V3-asnal

Ki mondta ezt neked? Melyik az a V3-as karakter aki tonkreveri a V1-es mezonyt a szintjén? Jó mondjuk speciel én tonkreverném, de én 60 szintet V1-en és V2-n toltottem a 148-ból.
Amit allitasz nem igaz, nincs olyan hogy egy V3-as karakter egyeduralkodo mas vilagokon.



Ha mar hazugnak nevezel, megis megszolalok. De ezen felul is nagyon tenyallo szemuvegen keresztul latod a dolgokat. Elsonek olvasd el, milyen kifejezeseket hasznaltam (es bocs, de probald is ertelmezni), a hsz-embol kiragadott reszben pedig ne hivatkozz olyanra, amit nem irtam. Nem fogom szamodra kikeresgelni a karaktereket, tobbet az eletben nem lepek be a jatekba egyik vilagon sem. Kb. 5 perc alatt megnezheted az elso 3 vilag toplistajanak elso oldalait, es pontosan latni fogod kik azok a karakterek, akikre az elozo hsz-emben leirt pelda tokeletesen illik.
A karaktered nem ismerem. De ha mar offoltad a hsz-em lenyeget egy megjegyzest megis teszek. A szavaid ertelmezve, most azt irtad, hogy azert verned le a V1-es mezonyt a jelenleg 148. szintu V3-as karaktereddel, mert valamikor a multban 60 szintet V1/2-n toltottel. Biztosan csak ezert...
Pontszám: 7.84
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
108. hozzászólás - 2016.06.06. 05:57:53 (Válasz Ariel #106 hozzászólására.)
Ariel, nem tudom, hogy hol élsz. De pl én Magyarországon, és ezért megmondom őszintén, nem vagyok felkészülve egy homokviharra vagy forgószélre.

Miért fejlesztettek volna védelmet v3on valami ellen (pl lopás), ami azon a világon nem volt jellemző?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.36
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
109. hozzászólás - 2016.06.06. 07:39:57 (Válasz Dozer #105 hozzászólására.)
Ugyanezt az álláspontot képviselem amit Ariel ír.
Szerintem.Miről is van szó...
Egymást segítő,etető elkényelmesedett, emberek alkotják a v3 grémiumát. Visszaolvasva, tisztán látszik, hogy egyesek nem megoldást keresnek, hanem azt szeretnék, hogy ugyanúgy tudják magukat tápolni, mint Off előtt.
Most kérdem, a vu micsoda ?? Tevenevelde, vagy bányászati szimulátor törpéknek ?
A válasz:
"A játék PvP stílusú, azaz a játékosok egymás ellen játszanak."
Szóval, békés világ ide vagy oda, a rablás, a lélekszívás, mint a játék egyik eleme szerepel ezen a világon is.
Még is mire számítottak egyesek?
Nézzük sorba az eseményeket.
Ugye a szerverek elkezdtek meghalni, kevés volt az ember, gondolom ezért jött be válaszható újdonságként a világok közti átjárás.
Ez annak a következménye, hogy a végzetúr alapvetően csak a kővel rendelkező és azt birtokló játékosnak kedvez. Aki nem tudott fizetni, vagy megunta, egyebek... Törölt. Ez azzal jár, hogy a egyre kevesebb az ember...S itt visszajövök arra a pontra, hogy akkor bevételt kell gyártani. Ez a világok közti átjárás, meg jó üzletnek nézett ki addig, amíg Off meg nem jelent, és sorba verte fejbe, és rabolta le a kényelmes végzetasszonyokat és végzeturakat.
Szóval, azt hiszem nincs itt gond, mert alapvetően a világok közti különbségek hozták ki ezt az eredményt. Ami eddig nem volt gond...
Megoldás:
Akik így jártak, azok a játékvezetőnél igényeljék meg a rinya plecsnit, plusz fejlesszenek ellen.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.91
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
110. hozzászólás - 2016.06.06. 07:51:08 (Válasz Don Firenze #109 hozzászólására.)
Ez mi?
Tisztában vagy azzal hogy miért nyílt ez a topic? Itt nem a vilagok kozotti atjaras a fo pont, hanem a lelekszivas nerfje. Mi nem azért emeltunk szót, mert Offsboy a V3-ra erkezett, mi azért kardoskodunk, hogy ne legyen nerfelve a lelekszivas. Offsboy ellen idovel ugyis odafigyel mindenki. Azon a szinten 220-250-es lelekszivas vedelem konnyen hozhato. (oszotnzeskepp lehet valtoztatni azon, hogy a vesztes ne csak toredeket, hanem a tenyleges LE-t veszitse el lelekszivas soran)

Szoval koszonjuk a teljesen ertelmetlen hozzaszolasodat...
V3-Alíz
Pontszám: 7.48
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
111. hozzászólás - 2016.06.06. 07:53:11 (Válasz Ariel #106 hozzászólására.)
A rabolt LE-m nagy resze V1-rol jott, meg a 7200 kiegett oskovem is... En a V1-rol hoztam azt amit te a V3-rol anno...
V3-Alíz
Pontszám: 7.46
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
112. hozzászólás - 2016.06.06. 07:53:51 (Válasz Tigrisnyul #108 hozzászólására.)
Ha a 17-ik században nem lettél volna felkészülve a forgószélre, azt még meg is érteném. De a 21-ik századi meteorológia mellett már a saját felelőtlenséged, hogy nem tájékozódsz. A homokvihar ellen pedig még akkor sem késő védekezni, ha már megjelent...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.88
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
113. hozzászólás - 2016.06.06. 07:55:41 (Válasz Buildermann #107 hozzászólására.)
Nem hazugnak neveztelek, hanem ravilagitottam arra hogy tevedsz! Nem kell a vegletekben gondolkodni...
V3-Alíz
Pontszám: 7.46
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
114. hozzászólás - 2016.06.06. 07:56:46 (Válasz Dozer #111 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2016.06.06. 07:53:11
A rabolt LE-m nagy resze V1-rol jott, meg a 7200 kiegett oskovem is... En a V1-rol hoztam azt amit te a V3-rol anno...

És telesírták a fórumot az emberek a lopás miatt?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
115. hozzászólás - 2016.06.06. 07:56:49 (Válasz Ariel #112 hozzászólására.)
Ariel, és mond, atombunkered is van?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.36
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
116. hozzászólás - 2016.06.06. 07:57:04 (Válasz Dozer #110 hozzászólására.)
Dozer, Te és néhány társad sír és hisztizik már Napok óta. Egy kicsit körbe jártam a témát. Ugye nem gond ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.49
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
117. hozzászólás - 2016.06.06. 08:00:06 (Válasz Ariel #114 hozzászólására.)
Nem, mert az én lopásom nem vonzotta magaval egy vilag lelekszivas nerfjet. Itt sem a lopassal van a fo problema, de valojaban te ezt erted csak kotozkodsz, mert hat ez az epito jellegu hozzaszolas szamodra...
V3-Alíz
Pontszám: 7.46
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
118. hozzászólás - 2016.06.06. 08:04:47 (Válasz Ariel #112 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2016.06.06. 07:53:51
A homokvihar ellen pedig még akkor sem késő védekezni, ha már megjelent...


Ez azért nagyon jo... Offsboy 3 napja van V3-on, nyilvan a karakterek 3 nap alatt fejlesszenek 1000-et a lopason, meg epitsenek ki lelekszivas vedelmet. Gondolom szamodra ez egyszeru lenne, aki szazmilliokon csucsul atlagban, de V3-on meg a szabalyoknak koszonhetoen sincs ennyi a jatekosoknal.
V3-Alíz
Pontszám: 6.19
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
119. hozzászólás - 2016.06.06. 08:07:08 (Válasz Dozer #117 hozzászólására.)
Akkor még egyszer elmondom, hogy végre megértsd. Engem nem az érdekel, hogy a V3-on milyenek a szabályok, vagy hogy miként módosulnak. Az érdekel, hogy amennyiben továbbra sem lesznek ott fair szabályok a v1-2-höz képest, akkor v3-ról ne lehessen oda átköltözni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
120. hozzászólás - 2016.06.06. 08:09:13 (Válasz Dozer #118 hozzászólására.)
6 évük volt védelmet építeni, nem 3 napjuk... És még csodálkozol, hogy kényelmes fókáknak nevezem őket?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!