Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
421. hozzászólás - 2016.07.07. 20:55:33 (Válasz Mortal55 #419 hozzászólására.)
Akkor gyorsan tisztázok valamit: Nekem, fikció az, ami nem tény.Mindegy mekkora az esélye. Tény, hogy nyerhetsz a lottón, fikció az, hogy a következő héten nyerni fogsz.Vehetsz lottót, mert tény, hogy nyerhetsz, de nem költheted el most azt, amit jövőhéten ESETLEG nyersz.

Pedig most ez történt a v3 esetében. A majd, egyszer,esetleg,talán elszabaduló terminátorokra hivatkozva nerfet kapott.

Gondolom te sem vettél a robogódhoz a bukó mellé kevlár motorosruhát, és nem vágtad ki a megszokott útvonalad mentén a villanyoszlopokat, hogy nehogy felkenődj majd az egyikre esetleg, egyszer.


Ja, és az USA. Ők már háborút is indítottak, arra a fikcióra alapozva, hogy Irak titokban nukleáris fegyverek gyártásába kezdett, mert állítólag vásároltak nagyobb tételben olyan fémcsöveket, amiket AKÁR urándúsítók gyártásához IS lehetne használni. No és náluk készülnek a legtöbben,legkomolyabban a zombiapokalipszisre....szóval számomra ők a vicckategória, annak is az alja.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.07. 21:02:02-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
422. hozzászólás - 2016.07.07. 20:57:34 (Válasz Azazel #417 hozzászólására.)
Háh Tényleg nagyon elvont példákat tudsz hozni

Amúgy egyszer én is rákattantam egy dologra. Kivégeztem minden létező embert több százszor az ütőtávomban. Velem párhuzamosan páran nekiálltak a kreatív kihasználásának. Ezekből jöttek a tök jogos nerfek. Most Offs "ámokfutása" váltotta ki, de akár én is rámozdulhattam volna. Igazából még most is megtehetném, hiszen rabolni lehet... hmmm
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
423. hozzászólás - 2016.07.07. 21:02:27 (Válasz Emishi #418 hozzászólására.)
Vonni vonni, ez még oké is, de akkor melyik világ szabályai maradnak érvényesek, meg bukom a toplassítást de kapok inspiációt, vagy törölve lesz mindkettő? Akkor meg nerfeljük a volt inspiráltakat és a volt lassítottakat? A volt ispiráltak negatív inspirációt, a lassítottak pedig gyorsítást kapnak? Aki több világon is aktív, az legálisan maradhat több karival a giga szerveren, avagy csak egy maradhat mint a hegylakóban? Hogy alakulnak a szövetségek? Ezernyi kérdésem lenne még, olyan könntedén kijelentetted a szerver összevonás lehetőségét, biztosan már a koncepció is megvan hogy miként valósul meg. Csupa fűl vagyok, vagyis ez esetben csupa szem
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.02
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
424. hozzászólás - 2016.07.07. 21:08:46 (Válasz Azazel #421 hozzászólására.)
De én igazából kibérelni szeretném az adott útvonalakat arra az időszakra mikor használom és végik kiragni légzsákkal mindkét oldalát, csak nincs rá pénzem , viszont majd amikor nyerek a lottón akkor megcsinálom, tudom hogy fikció hogy már a jövő héten milliárdos leszek, viszont tény hogy az leszek, köszönöm a bíztatásod.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.02
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
425. hozzászólás - 2016.07.07. 21:16:22 (Válasz LanMaffia #422 hozzászólására.)
Látod, ezért lenne jobb az én megoldásom.

Nem ott születtél, de odamentél? Ott is maradsz. Rabolhatnál kedvedre, de nem mehetsz vissza, miután jól felhíztál. Aki pedig a " bennszülöttek "közül ezzel a módszerrel gyúr, az kiszűrhető elég könnyen, hiszen néhány karakter rendszeresen egymást üti, és extrém módon erősödik a környezetéhez képest, extrém rövid idő alatt. Nekik is letiltom a világváltást, és ennyi.
Így csak az kapja a nerfet, akinek kapnia kell, nem mindenki válogatás nélkül.

Lehetett volna így is.
Báró Samedi
Pontszám: 6.63
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
426. hozzászólás - 2016.07.07. 21:17:46 (Válasz Mortal55 #424 hozzászólására.)
Fontosak a jó célok az életben...szurkolok neked
Báró Samedi
Pontszám: 7.44
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
427. hozzászólás - 2016.07.07. 21:21:37
Az a baj, hogy a LE-szívás nem volt bug! Itt ez volt a szabály Függetlenül attól, tetszik-e ez a többi világ játékosainak.
Mivel a nagy rablások ugye V3-on ki voltak zárva, minden sokat portyázó karakter ráment a LE-szívásra (már aki sok LE-t akart).
5-6 év után Miklósék is rájöttek - súgással vagy nélküle oly mindegy - hogy ez így szerintük sem kóser. Miért is nem? Mindenkinek azonosak a feltételek!
Az új szabály szerint 100%-át vesztem a LE-nek, ha szívnak tőlem --> már délelőtt alig volt LE a játékosoknál, akinél volt, az meg szerintem tojik a fórumra. Adtatok még egy késszúrást a portyának, lassan marad a teljes tamagocsi.

Kiírtak egy szavazást, ahol lehetett választani a sz@r meg a fos közül. Persze "csak" V3 karakterek szavazhattak, de ha a fő karakterem nem itt van, csak regeltem/átvettem/találtam egy karit, nyugodtan szavazhatok... ragozzam még??? Lásd a 2. szavazás eredménye.

Engem csak az bosszant, hogy egy csomó játékos, sokszor V3 tapasztalat nélkül veri a nyálát olyasmiért, amihez köze nincs!
A V3 "istenkirálycsászárai" sz@rnak arra, mit csinál a többi világon az aktuális szupermáccsóeksönhiró! És tudtommal nem szándékozik egyik sem átmenni máshova és "tarolni", amitől páran félnek. Inkább lecserélem én is a képemet egy szép kövér fókára, mint Büyük meg Ulrich!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
428. hozzászólás - 2016.07.07. 21:25:19 (Válasz Mortal55 #423 hozzászólására.)
Ezesetben a top lassítást ki lehetne terjeszteni az első 100 emberre és 1.99...1.98....stb. Az inspirációt meg kell nézni meddig lenne érvényes és addig meghagyni, viszont ezután nem keletkeznének inspirált karakterek. A szövetségek megmaradnának és mivel hirtelen sok ember lenne, lehetne több karaktert vinni. Régebben is volt ilyen(csak ugye más email címmel...).

Viszont amit még bevezetnék és tudom ennek nem örülnének a 100%os fertőzöttek, ők kapnának még valami bónuszt a rablásra esetleg(a mostaniakon felül), hogy hordától függetlenül lehessen támadni, csak a szövetségi társaid nincsenek biztonsűgban, meg akit nem ütsz agyon önszántadból, és ehhez kapcsolódóan ne kelljen hordát váltani ha másik szövibe akarsz menni.

Megoldódna a portyacélpont és a "súrlódás" miatt értelme lenne ismét versenyezni. És a szövetségi háborúknak lehetne adni valami bónuszt, hogy megérje. Ki lehetne zökkenteni a "kattintgatok, mert muszáj" üzemmódból a játékot, de ahhoz ki kell menni a komfort zónán

Nyilván sérülni fognak érdekek, de ez a víziom és kitartok emellett, hogy ez nem is olyan hosszabb távon, de biztos, hogy jót tenne a játéknak. Már csak azért is, mert nem lenne egy alapvető megosztás, hogy ki melyik világpn játszik, hanem MINDENKI egy "közösségbe" tartozna.

Habár visszatérve az inspirációra, ha csak egy fő szerver lenne akkor lehet mostantól nem is lehetne inspiráció nélkül regelni, talán így lenne értelme.

Kicsit csaponganak most a gondolatok, éppen bevirágporoztam... szó szerint.

Mód: a portya meg a következő lenne: A tényleges rablást elvesztené a játékos, viszont a LE szívás szabálya átkerülne a V3ról az ÚJ VILÁGRENDBE így kompromisszumot köt mindkét oldal és ezen feltételek mellett tényleg megérné újra portyázni. Az SzB meg megmaradna mankónak, ha valaki nem tud érvényesülni, bár még mindig üthet lefelé.

Szerintem ez egy járható út lenne. Lehet önzőzni, meg önös érdekeket egyesíteni, de a széthúzás hosszú távon sosem hozott eredményt. És nem mindig az az erősebb aki előtt fejet hajtanak...
A hozzászólást Emishi módosította 2016.07.07. 21:29:15-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
429. hozzászólás - 2016.07.07. 21:33:49 (Válasz Azazel #426 hozzászólására.)
Fontosak ám és holmi fiktív fikciók nem tartanak ám vissza. Volt mikor fikció volt hogy a föld gömbölyű, fikció az hogy repülhet az ember, fikció az űrutazás, fikció hogy komunikálhatok egy a világ másik pontján élő emberrel valós időben és "élőben", dölnek a fikció kiáltásra alapozott falak. Én a helyedben biztos távolba vonulnék . Fikció még az is hogy nyitott szájjal kimondod a p hangot, nekem sikerült . Mikor támadnak az idegenek, vagy a zombik, akkor majd add be nekik hogy nyugodjanak le a csába és tűnjenek el, hiszen fikciók csak . Van az a mondás hogy jobb félni mint megíjedni, bölcs mondás, meg úgy az összes is frankó, sokhoz tartom is magam.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.02
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
430. hozzászólás - 2016.07.07. 21:34:29 (Válasz Alendaar #427 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2016.07.07. 21:21:37
Az a baj, hogy a LE-szívás nem volt bug! Itt ez volt a szabály Függetlenül attól, tetszik-e ez a többi világ játékosainak.
Mivel a nagy rablások ugye V3-on ki voltak zárva, minden sokat portyázó karakter ráment a LE-szívásra (már aki sok LE-t akart).
5-6 év után Miklósék is rájöttek - súgással vagy nélküle oly mindegy - hogy ez így szerintük sem kóser. Miért is nem? Mindenkinek azonosak a feltételek!


Na jó, azért te sem vagy ilyen naiv Amikor V3-as szabályokat alkottak még ez nem volt aktuális. Most az. Régóta játszol, nem hiszem hogy szerinted tök normális és evidens dolog 80-120k-t LÉ-t szerezni egyetlen portyával úgy, hogy másik nem veszít semmit.

Az azonos feltételeket meg szerintem végképp hagyjuk. Offs átment V3-ra, merthogy azonosak a feltételek. Elkezdett portyázgatni, aztán rögtön jöttek a panaszok kilószámra, hogy miezmár, meg elmennek a kiégettek. Azonosak a feltételek itt is. Lélekszívás védelemnek és lopásnak hívják.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
431. hozzászólás - 2016.07.07. 21:43:16 (Válasz Alendaar #427 hozzászólására.)
Ha senki se akar onnan máshová menni akkor mi is és kinek is fáj a világ zár? Nem jönnek más világ istenei vandálkodni vagy aukciós tárgyakat lenyúlni meg egyébb finomságok hozzátok, ti meg soha nem is akartok máshova menni, mi a gond a befalazással? Mehet a beltenyészet, nem kell felügyelet, egy igazi Elizyum
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
432. hozzászólás - 2016.07.07. 21:53:29 (Válasz Mortal55 #429 hozzászólására.)
Amint az első zombi megharapott, ünnepélyesen igazat adok neked.Remélem túléled addig a nagy felkészülést, ne feledkezz meg az erődített pince körüli aknamező telepítéséről sem, és ne is gyere ki onnan, nehogy a fejedre essen egy bedöglött műhold. Persze lehet hogy így sem úszod meg, mert lehetnek szabadkőműves hajlamú, rosszindulatú vakondok is, akik betörnek a pincédbe, a testükre kötözött chemtrail-es tartályokkal...már csak abban bízhatsz, hogy derék tengerészgyalogosok majd megvédenek....
Báró Samedi
Pontszám: 6.63
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
433. hozzászólás - 2016.07.07. 22:22:08 (Válasz Azazel #432 hozzászólására.)
Látszik hogy nem ismersz, többre tartom az életemnél is azt hogy közölhessem hogy igazam volt. Így aztán mikor kitör a zombi világvége akkor azon leszek hogy megkeresselek és fülig érő mosollyal a számon megkérdezzem: "na mihez kezdesz most kedves fickionárius?". Jelentem, egyébbként se a potyotyogó műholdaktól, se a szuper vakondoktól, se a benzin ártól és az internet adótól és még a mumustól se félek, jöjjön aminek jönnie kell, ha halni kell, csatában vesszek

Kieg: én inkább a védelmező, mintsem a védendő szerep híve vagyok, külön szégyellem ha mások segítségére kellszorulnom és a fene megesz míg nem viszonzom ha mégis segítenek. Ha megment egy tengerész gyalogos csapat, beállok hozzájuk míg vissza nem mentem őket
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.07. 22:27:31-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.02
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
434. hozzászólás - 2016.07.07. 22:36:22
Azazel, fontos kérdésem van hozzád. Szerinted tény, vagy fikció hogy Miklós lezárja ezt a topikot ha tovább offolunk?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.02
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
435. hozzászólás - 2016.07.07. 22:42:49 (Válasz Mortal55 #434 hozzászólására.)
Fikció.

De igazad van, hagyjuk abba. Annyiszor van igazad, ahányszor csak akarod. https://www.youtube.com/watch?v=wHx9VoVPLNg
Báró Samedi
Pontszám: 7.44
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
436. hozzászólás - 2016.07.07. 23:05:44 (Válasz Mortal55 #431 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.07.07. 21:43:16
Ha senki se akar onnan máshová menni akkor mi is és kinek is fáj a világ zár? Nem jönnek más világ istenei vandálkodni vagy aukciós tárgyakat lenyúlni meg egyébb finomságok hozzátok, ti meg soha nem is akartok máshova menni, mi a gond a befalazással? Mehet a beltenyészet, nem kell felügyelet, egy igazi Elizyum


Ki mondta, hogy baj van a világzárral? A hangok?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
437. hozzászólás - 2016.07.07. 23:12:43 (Válasz Alendaar #436 hozzászólására.)
Akkor mért is nem úgy írtad hogy az a baj hogy választani kellett a sz@r meg a világzár között, a sz@r és a fos közül helyett. Meg azoknak van baja vele akik nem arra szavaztak, kell névszerint is? Meg komolyabb vissza keresgélés nélkül Azazelt tudom felhozni most hírtelen példának. Problem?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
438. hozzászólás - 2016.07.07. 23:14:15 (Válasz Mortal55 #437 hozzászólására.)
Nem is szavaztam.... Én csak az elvek miatt vitatkozom.
Báró Samedi
Pontszám: 7.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
439. hozzászólás - 2016.07.07. 23:17:23 (Válasz Azazel #438 hozzászólására.)
Nem is mondtam hogy szavaztál, fikció azt állítani hogy tudom ki mire szavazott. Viszont az tény hogy azért mertelek példának felhozni, mert kicsit se fikció hogy a világzár ellen vagy.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
440. hozzászólás - 2016.07.07. 23:20:11 (Válasz Mortal55 #439 hozzászólására.)
Tény. Meg a másik ellen is. Kizárólag a saját ötletemet támogatom.

Annyit példálóztam, hogy magam is példa lettem....
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.07. 23:21:48-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.63
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője