Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
281. hozzászólás - 2016.06.10. 08:39:53 (Válasz Dozer #280 hozzászólására.)
Nahát, ezek szerint mégiscsak értem a lélekszívás szabályait, és te nem tudsz fogalmazni?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
282. hozzászólás - 2016.06.10. 09:09:44 (Válasz Ariel #281 hozzászólására.)
Érdekes, rajtad kívül mindenki értette amit irtam. Lehet, hogy a te szovegerteseddel van a hiba nem?
V3-Alíz
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
283. hozzászólás - 2016.06.10. 10:07:58 (Válasz Dozer #282 hozzászólására.)
Én is értettem amit leírtál, csak épp valótlan dolgokat állítottál. Vagy szándékosan, vagy a fogalmazási nehézségeid miatt.
A hozzászólást Ariel módosította 2016.06.10. 10:09:09-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.47
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
284. hozzászólás - 2016.06.10. 10:33:41
Na most már elég legyen kölykök! Várjuk meg Miklós mit reagál.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
285. hozzászólás - 2016.06.10. 11:10:25 (Válasz Ariel #283 hozzászólására.)
reménytelen
V3-Alíz
Pontszám: 7.50
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
286. hozzászólás - 2016.06.10. 11:37:49 (Válasz LanMaffia #284 hozzászólására.)
Már várom, hogy mikor jön elő az "A zén apukám sokkal erősebb, mint a tijed!" szöveg
Pontszám: 9.12
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
287. hozzászólás - 2016.06.10. 12:07:22
Lehet hogy a tijed erősebb, de én mán háromévesen hatéves vótam bebebeeeeeee
Báró Samedi
Pontszám: 8.61
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
288. hozzászólás - 2016.06.10. 12:10:15 (Válasz Azazel #287 hozzászólására.)
Nemáá' Az de nagy!
Pontszám: 8.83
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
289. hozzászólás - 2016.06.10. 13:27:14
Ha már felmerült a LE/TP arány...

Anno V2-n portyáztam lazán 1.000-2.500 LE/TP aránnyal (nem pókként!), ami messze jobb volt, mint a mostani vita tárgya...
Az nem kapott nerfet, hiszen semmiféle szabályba nem ütközött (mint ahogy a mostani sem). Voltak 10k+ LE/TP arányú csatáim, nem is kevés!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
290. hozzászólás - 2016.06.17. 15:11:00
Sziasztok,

Végigfutott közben az előző szavazás, az eredmény a következő lett:
46% - legyen egy maximuma a portyában szerezhető LE szorzójának.
54% - zárjuk le a 3-mas világot.
(205 szavazat alapján)

Ez egy elég szoros eredmény, jobban örülnék, ha nem a játékosok fele döntene a játékosok másik felének a sorsáról, hanem az egyértelmű többség voksa döntene. Következő a javaslatom:

A szavazást megismételjük, de a korábban javasolt 5x szorzó helyett egy jóval megengedőbb, 15x szorzóval; viszont emellé bevesszük azt is, hogy a lélekszívással szerzett LE 100%-át elveszti az áldozat.
Ha a lezárás nyeri a szavazást, akkor a szavazás vége után 1 hétig el lehet még hagyni a szervert, az eredeti világváltási költség 10%-káért, hogy megmaradjon a választás szabadsága.
Az új szavazásnál már az egyszerű többség fog dönteni.
Pontszám: 6.09
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
291. hozzászólás - 2016.06.17. 16:34:36 (Válasz Miklós #290 hozzászólására.)
Ha bekerült az új szavazás, kérlek jelezd majd!
Köszönöm

mod.: Látom már benn is van.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.06.17. 21:49:56-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűMidgardFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
292. hozzászólás - 2016.06.18. 10:32:28
Már az első pillanatól teljesen egyértelmű hiba volt engedélyezni az átjárást más világokról a 3-asra. Nem lehetséges jó konverziót kitalálni így inkább nem is lett. Csak told be a pénzt és mehetsz is! Igen is más világokon sokkal nagyobb animálokat lehet fejleszteni ugyan azon a szinten. Igazat kell, hogy adjatok Büyükéknek hosszú éven keresztül fektették bele a sok időt és energiát (és igen sok pénzt is), hogy jó karakterük legyen. És akár milyen jól csinálták nem lehet összehasonlítani egy V1-es vagy v2-es karakterrel. Azok átjöttek és minden eddigi eredményünket elsöprik amiért küzdöttünk. Ez teljesen igazságtalan. Az én karakteremet simán elveri Büyük, de nem érdekel mert tudom, hogy sokkal többet tett (tudott tenni) ezért. Elismerem a beletett munkáját. Nem így más világ karakterét aki teljesen más irány mellett fejlődött. Ki mondom magyarul az kibaszás ha egy ilyen dob hátra a ranglistán, viszi el a bajnokimat és az erőforrásaimat amikért éveken át dolgoztam. Ez teljesen igazságtalan!!! Miklós! Vagy veszitek a fáradságot és komoly konverziót vezetek be az átjárásra vagy lezárjátok a világot. És itt tovább megyek. Ha igazságosak akartok lenni velünk eredeti V3-asokkal akkora már átjött karaktereket is konvertáljátok. Persze tudom ők meg nem azért fizettek és nem erről volt szó és vissza menőleg meg velük igazságtalan. Tehát ez egy feloldhatatlan anomália. Vagy is vissza térünk a mondandóm elejére. Már az elején teljesen hibás döntés volt a V3-ra átengedések főleg ebben a formában. Nem irigyelek Miklós ezt már utólag nem fogod igazságosan megoldani. "Előbb gondolkodjunk aztán..."
Pontszám: 8.92
kedvelt tagBodzsoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
293. hozzászólás - 2016.06.18. 16:58:46
Remek a v3-asok szavazzanak arról hogy így vagy úgy szívják meg de mindenképpen megszívják.
1-opció legyengítik a v3-as karikat így teret enged hogy bárki átjöhessen másik világról és lezúzhassa őket.
2-opció 20 őskőért elhúzhatnak a világról(biztos sokan ki fogják használni pláne azok akik menekülni akarnak mivel átjöt 1-2 olyan tag aki laposra veri őket napi szinten) vagy azért azért mert másik világon ők lennének képesek arra hogy verjék a népet ha az aktív tagok zöme elhúz ami már ígyis elég kevés kb törölni is lehet a világot.
Pontszám: 5.60
népszerűKaorakuFérfi
Végzetúr tehetség
249 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
294. hozzászólás - 2016.06.18. 19:14:59
Egyszer már megfogadtam, de elolvasva a topicot eléggé véglegesíttem magamban a dolgot: egy rohadt fillért többet nem fizetek erre a játékra. Nyilván ez senkit nem érdekel, nem belőlem lett senki gazdag... De ezek után remélem lesznek azért mások is ezzel így. Ez az egész kezd GameForge szintű lenni...
Pontszám: 6.75
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
295. hozzászólás - 2016.06.18. 23:19:42
Semmi 10% az a minimum hogy gerinces leszel és ingyen átengeded őket oda ahova szeretnének. Hisz Miklós te rontottál el mindent. Nesztek marhák egy jó nagy pofon, de ha még fizettek is akkor mehettek isten hírével. Köszönjük a részvételt címszóval.....
Az ott lévő karik többsége nemhiszem hogy van olyan szinten mint mondjuk 1 V1.es vagy 2-es. De te ebből is pénzt csinálsz. Ne haragudj de ez nonszensz...
Pontszám: 7.44
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
296. hozzászólás - 2016.06.19. 08:08:49 (Válasz Midgard #292 hozzászólására.)
Idézet: Midgard - 2016.06.18. 10:32:28
...más világokon sokkal nagyobb animálokat lehet fejleszteni ugyan azon a szinten.

Ezen gondolkodtam én is, hogy ez miért van???!

mod: Bekerült az új szavazás (ami lényegében a régi újra), szintén vadászatkor kúszik elő.
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.06.19. 08:34:26-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
297. hozzászólás - 2016.06.20. 04:39:41 (Válasz Ariel #268 hozzászólására.)
Zeke László: Jellemrajzok

"Az irigység nem más, mint önmarcangoló bosszankodás az embertársaink által elért sikerek, vagy megszerzett javak láttán, s annak okán, hogy inkább kívánnánk azokat magunknak."

"A fontoskodást nyilvánvalóan úgy foghatjuk fel, mint egyfajta sajátos törekvést saját személyünk vagy a hozzánk fűződő dolgok valóságosnál fontosabb színezetben való feltüntetésére."

"Mindennapjaink Poloniusa ő, ki saját együgyűségét takargatja nehezen kibogozható sületlenségeivel. Néha addig ragadtatja a saját fontosságába vetett hit heve, hogy megfeledkezve helyzetéről, a tényleges értékviszonyokról, megleckézteti, rádöbbenti embertársait a "valóra". Az ilyen beállítottságú buszsofőr szokott rendkívül sietős dolga lévén faképnél hagyni a megállóban; az ilyen típusú úszómester szokta megkövetelni az úszósapka használatát a medencében; az ilyen hajlandóságú mozijegyszedő szokta elkérni a személyi igazolványt a korhatáros filmet megnézni kívánó tinédzser szerelmespártól; az ilyen osztályfőnök szokta ellenőrizni osztálykiránduláson este tízkor a villanyoltást."

Ariel, nem tudom mit okoskodsz a V3-mal, amikor semmi közöd azzal a világgal.
(Esetleg titokban ott is játszanál?)

A V1-en összeraktál egy verhetetlen karaktert, akkor a V1 dolgaival foglalkozz, mert olyan fontoskodást lenyomsz, ami egyáltalán nem rád tartozik, csak TE játszod Miklóst és a játék menetét.

Te szégyelld magad, hogy más világokba be akarsz avatkozni, amikor a V1-is a te kényed kedved szerint alakul!
Lehetséges, hogy irigy lennél Offsboyra, hogy meglépte, amit te nem mertél, vagy félsz, ha visszajön megcsápol? ( Az utóbbit kétlem, mivel te rendesen kialakítottad a "kapcsolati köröd".

A V3-ba nem a te pofázásod, és a fizetett csatlósaid hozzászólásait kellene beleindítani, hanem, azokét akik régóta ott játszanak.

Szó szerint lassan jobban befolyásolod a játékot, mint Miklós! Ebben két dolog szomorú.
1. Nem te tervezted a játékot, nem érted épült fel a Végzetúr.
2. Rinyálsz minden fejlesztéskor, hogy neked jó legyen!
3. A magyar igazság, mindenhol ott akarsz lenni, beleavatkozni a játékosok menetébe, amikor egy ugyanolyan karakter vagy, mint a többi játékos, regisztráltál, játszol, csak a rinyát, meg az okoskodást nyomod évek óta.

Nekem már az sem tetszik, hogy női karaktert viszel, mivel van f.rkad, bevállalhatnád a több ezres őskő költés mellett a valódi énedet (ha más a szexuális beállításod, akkor meg vállald beI).

Ennyi erővel a Csipkerózsika álmodból felébredve zárolhatnád az összes világot, de azt se érteném meg, mivel te soha nem fogod elhagyni a V1-et. Ülsz az eredményeiden, és kész, másrészt befolyásolod a játékvezetőket.
Ez a topic nem neked készült, nem itt kellene okoskodnod!
Ha semmi közöd a V3-hoz, akkor miért vetted rá Miklóst, hogy hibernálja azt a világot?
Talán mert komoly arcok jönnének át?
Értelmetlen komolyan mondom amit itt lenyomsz.
"Oszt jó napot."
Pontszám: 8.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
298. hozzászólás - 2016.06.20. 06:10:00 (Válasz Xinx #297 hozzászólására.)
Nagyon örülök, hogy végtelen bölcsességedben a témában nyilvánultál meg, és véletlenül sem személyeskedtél
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.19
kedvelt tagTothjaniFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
299. hozzászólás - 2016.06.20. 15:14:11
Ha belegondolok majd 30 évem van Beholderes játékokban, anno még a TF-en kezdtem. (mert nem volt internet)
Azután megnéztem hogy a német játékokhoz képest van-e olcsóbb és kevésbé tolakodó hazai játék, akkor kezdtem el játszani a Végzeturat.
Természetesen a játék varázsa mára már elszállt, igaz prémium tag vagyok de már ritkán fizetek be, hiszen van mit átalakítani.
A szerver lezárása esetén sajnálnám a játékot de nem megyek át másik világra, csak megköszönöm a Beholdernél eltöltött néha izgalmas, és érdekes éveket.
Pontszám: 6.56
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
300. hozzászólás - 2016.06.22. 09:05:22
Ha megmarad a jelenlegi V3 szabályrendszer és győz a világzár, kíváncsi vagyok hányakat fog átcsábítani a töredék őskőért standard megnövelt LE szerzési lehetőség, most hogy napvilágra került. Nekem biztos nehezemre esik majd visszamenni ~5x őskőért ~0,7x bevételt hajtani.

*mod (Lehet nem is megyek sehova? )
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.06.22. 09:08:40-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.11
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!