Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
721. hozzászólás - 2016.03.05. 09:09:14
Azazel két karaktered tudtam meg nézni.Én is ugyan azt a gondot,láttam,mint mások.Felszereléseid fejletlenek a szintjükhöz képest.

Azonban,ha szeretnél medált adok pár tippet.
Úgy 4-6 évi program

Csak a következő pár mozdulatot kövesd:
-Napi jutalom,kompenzációk begyűjtése
-Mini eventek őskő,platina és egyéb TP mentes feladatok teljesítése."Két három évente ingyen kapsz fétist minden mini eventből".
-Mivel semmit nem csinálsz,így horibilis mennyiségű eszencia vár rád az alkimista laborban :120CSP 30 PP.
-Maximális számú állatot kennelez.Hidd el kennelezett állatok sajtolásából egy vagyont kereshetsz.Az állatok beidomítása a mega eszenciák segítségével egy idő után filléres tételé válik.Az állatok befogására meg jött a szörnytalizmán. Eszencia gyártás + őskőért
-Havi egyszer vehetsz csatlóskristályt,templomkristályt,karácsonyi süti,hímes tojás,stb... hasznos cuccokat a sok semmitevésért.
Egy a lényeg.Évekig 0 TP szerzése és a TŐd úgy meg ugrik,hogy meg 3* a karaktered erejét.
Mivel a semmitevést nehéz kibírni,így Miklós létre hozta az 5 támadás 5 tokenért.Óriási találmány volt,minden PÓK ezt futtatja,ha nem bírják ki a 0 tevést.
Erre itt az új végzet verme,amiben a semmiért egy évre biztosítanak számodra esemény pontot,sőt kufáron még mások multi accait is bekarmrázhatod.Nem sok szokott lenni,így Tpében nem túl megterhelő.
Írhatnék még + ,de be untam,nem úgy mint a bajnoki szintek PÓKjai.
Ezt nevezi Miklós taktikának.MINDENKI MEGTEHETI!!!

Ha mindig nyerni szeretnél,mint itt pár bankár játékos,bele ölhetsz a játékba egy autó árát,így istené válhatsz és többet ilyen gondod nem lesz,ebben az esetben csak egy fontos dologra kell figyelned,hogy mindig nézd a másik PÓKot,mióta nyomkodja a kennelt és hogy milyen autó árát tólta az accba.
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.03.05. 09:19:31-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
722. hozzászólás - 2016.03.05. 09:27:07 (Válasz Lord Domi #721 hozzászólására.)
Nem unod még b'szki? Hányszor írod még le ugyanezt? Azzal foglalatoskodsz, hogy újra és újrafogalmazod a rögeszmédet, és amikor úgy gondolod, random bevágsz egy verziót valakinek válaszban?
Tegye fel a kezét, akit érdekel ötvenedjére a 0 TP-s stratégia, az évi x ingyenfétis, a napi ingyen bajnoki token meg a kisnyugdíjaspókok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.36
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
723. hozzászólás - 2016.03.05. 09:51:49
Nem írok valótlant.
Ha zavar talán változtatni kellene ezen,hogy lehessen új regisztrálókkal is játszani.
Ezen a 2 dolgon bukik el a játék.Egy olyan játék,ami kategóriájában bajnok lenne.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
724. hozzászólás - 2016.03.05. 09:57:43 (Válasz Azazel #720 hozzászólására.)
Az eventben van egy akadály, amit át kell ugrani. Alacsony szinten kevesebbet kell tenned érte, mint magas szinten, de ettől még nem feltétlenül szar az algoritmus. Nem ez az első eset, hogy így van, és valószínűleg nem is az utolsó. Eddig sem volt semmi értelme összehasonlítani, hogy mi van alacsony és magas szinten, most is értelmetlenül teszed.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
725. hozzászólás - 2016.03.05. 10:02:39 (Válasz Azazel #720 hozzászólására.)
Szerintem ez a helyzet nem jelenti egyértelműen azt, hogy rossz az algoritmus. Azt hiszem Ariel fejtegette, hogy amíg alacsony szinten a 10%-kal kevesebb IQ jelent 10 pontnyi hátrányt, addig magasabb szinten (ahol a probléma jelentkezik Tigrisnyúl tapasztalata szerint) ez már lehet 100+ is. Szóval szerintem reális, hogy egy nagyon nem harcra fejlesztett 150-180-as szintű karakternek így nem megy az event.

Az viszont úgy gondolom, jogos javaslat, hogy ha már egyszer ez a helyzet, akkor X darab sikertelen próbálkozás után gyengébb szörnyet, vagy klónt kapjon a karakter, egészen a fétis megszerzéséig. Onnantól már ne legyen gyengítés, ki meddig jut, addig jut. Így a gyengébben fejlesztett karakterek sem esnek el a fétistől, meg egy csomó egyéb hasznos jutalomtól, és megmarad a verseny jellege is az eventnek.
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2016.03.05. 10:04:22-kor
Pontszám: 8.82
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
726. hozzászólás - 2016.03.05. 10:03:11
Ezt csinálhatod magas szinten és alacsony szinten is.Alacsony szinten valóban jobban befolyásolja a karakter erejét,de a tematikán ez nem oszt,nem szoroz.Azért írom mindig alacsony szinten,mert a regisztrálók a 4es szerver kivételével,mindenhol alacsony szinten kezdenek.Ott veszik el a játékosok kedvét a játéktól.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.82
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
727. hozzászólás - 2016.03.05. 10:11:32 (Válasz Lord Domi #721 hozzászólására.)
Nem tudom melyik kettőt nézted, jó ideje csak a v1, és a v6 karival játszom...és ha figyeltél volna arra amit eddig írtam, NEKEM semmi gondom nem akadt az eventben, és a sima játékban sem...
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
728. hozzászólás - 2016.03.05. 10:25:50 (Válasz Bpetya75 #725 hozzászólására.)
Úgy írtam, mintha eldöntött dolog lenne, hogy a következő verem végtelen mélységű lesz 15. szinttől egyre durvább szörnyekkel. Közben meg csak szeretném, ha így lenne (talán pont Azazel ötlete a dolog).
Pontszám: 8.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
729. hozzászólás - 2016.03.05. 10:29:54 (Válasz Bpetya75 #725 hozzászólására.)
Ezért kellene talán úgy módosítani, hogy figyelembe vegye ezt a különbséget....ami persze nagyon nem egyszerű, ezért javasoltam helyette azt, amit.

A "nagyon nem harcra fejlesztett karakter" alatt mit értünk? Ha építő rabszolgát, vagy farmkarit, akkor jogos, hogy ne jusson semeddig...de ha csak mondjuk 10%-al gyengébb az átlagnál( amit meg ugye hogyan is számoljunk...),akkor miért ne?

Ariel: Amit alacsony, közepes szinten elnézünk, azt miért büntetjük magas szinten, egy MINDENKI ÁLTAL TELJESÍTHETŐ-nek (építő rabszolgák kivételével) beharangozott eventben?

A Bolygó ura esetén senki nem akadt fenn, mert az eleve egyértelműen erről szólt, ez az event viszont nem.
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
730. hozzászólás - 2016.03.05. 10:35:32 (Válasz Bpetya75 #728 hozzászólására.)
Én úgy gondolom,és úgy is írtam, hogy az utolsó( a fétisen ülő ), szörny esetében ez már ne működjön, azt oldja meg valahogy, akárhogy, ha kell a fétis, de azért odáig juthasson el... Addig is bőven talál tápokat, és nem lesz meg az " ebből is kimaradtam" feeling.
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
731. hozzászólás - 2016.03.05. 11:20:02 (Válasz Azazel #729 hozzászólására.)
Az nem volt a beharangozóban, hogy nem kell őskövet venni a teljesítéshez. Van olyan karakter, aki ősköves felszereléssel sem boldogult?

Olyan példát eddig még nem láttam, ahol az illető minden lehetőséget megragadott volna, hogy legyőzze az ellenfeleket, és mégis kudarcot vallott volna.
Sőt, két hét alatt is elég sokat lehet fejleszteni egy karakteren, és még mindig marad egy hét, megpróbálni legyőzni az ellenfelet. Nem megy. Nem tudom. Nem akarom. A legkönnyebb három mondat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
732. hozzászólás - 2016.03.05. 11:46:16
Én már mindent elmondtam, amit akartam, tudtam, csak ismételgetném magam.Részemről ennyi volt ez a történet.Van aki megértette, van aki nem értené meg soha.
Remélem volt valami haszna, és a következő Verem kicsit már más lesz.
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
733. hozzászólás - 2016.03.05. 12:30:18 (Válasz Ariel #731 hozzászólására.)
Ariel, te amúgy kapsz valami jutalékot?
Mert folyamatosan csak ezen a részén lovagolsz a témának.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
734. hozzászólás - 2016.03.05. 12:53:45 (Válasz Tigrisnyul #733 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 12:30:18
Ariel, te amúgy kapsz valami jutalékot?
Mert folyamatosan csak ezen a részén lovagolsz a témának.
Azt nem értitek meg, hogy a (egy bármilyen) játékot a befizetések tartják fenn. Nem tudom mi ebben az annyira nehéz - tényleg minden bántás nélkül - de az, hogy Jóskapista őskövet vesz, az mindenkinek jó. Jó a játéknak, jó neked, jó nekem, és annak is, aki veszi. MINDENKINEK. Míg az, ha nem vesz valaki őskövet, az senkinek sem jó. A játék addig marad meg, amíg financiálisan megéri. Ezek után már kezd kicsit sok lenni, hogy olyanokról szól a fórum már oldalakon, napokon keresztül, akiknek úgy kezdődik az érvelése, hogy "Bár most nem veszek őskövet, de..." Tényleg nincs semmi bajom veletek, sokaknak kifejezetten szeretem a fórumos írásait akik most felszólaltak, de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.04
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
735. hozzászólás - 2016.03.05. 12:54:07 (Válasz Tigrisnyul #733 hozzászólására.)
Véletlenül nem te voltál az egyik, aki a témát kreálta?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
736. hozzászólás - 2016.03.05. 13:08:12 (Válasz Offsboy #734 hozzászólására.)
Offsboy, nekem semmi bajom az őskő költéssel. Teljesen megértem, amit mondasz. Azt is megértettem az évek során, hogy van, amit nem lehet őskő nélkül. Nincs ezzel bajom.

A fentit azért írtam, mert Ariel nem arra reagált, ami le volt írva. Mert arra szerintem maga Miklós se tudna anélkül, hogy behozná ezt az ősköves mizériát.

ARIEL, a témát nem én hoztam, hanem maga Miklós.

Ha egy event úgy van beharangozva, ahogy ez volt. Ott ez az őskövezés csak védekezés.


Ez egyben Arielnek is válasz.

Másik három karakterem teljesítette az eventet, egyiknek sincs ősköves cucca, de vettem őskövet, hogy a toplistán fejezzék be, mert a kufárnál költeni kellett. Az már nekem is természetes, hogy kavics nélkül kevés event teljesíthető. Itt nem ez a gond.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.03.05. 13:10:10-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
737. hozzászólás - 2016.03.05. 13:15:21
Ja és még annyi, hogy az ősköves dolgot már elengedtük, most nem én vagy Azazel hozta be, hanem Ariel.

Én és még páran azt nem értjük, hogy akkor mit is jelent ez a rész:
"++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége"

A saját állításuk szerint leküzdhetőek a szörnyek. Komolyan azt állítja itt bárki, hogy ezek a sorok nem azt jelentik, ami le van írva???
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
738. hozzászólás - 2016.03.05. 13:23:45
Van egy jó hírem emberek.
Törlök
Nem lesz több nyugdíjas duma,se PÓK táppolás elleni kampány.
Beuntam a harcot,mert senkit nem érdekel.Sőt unjátok.Mellettem senki nem áll ki.Mindenkinek természetes,hogy a karakter alkotásnak semmi jelentősége,csak a pénz és nyugdíj a mérvadó.
Legyen nektek.

Ariel eddig egy pár éves használt Susuki árát bele ölted a játékba,meg ne állj egy vadonatúj BMVig,hogy meglegyen a 200 bajnoki medál is

A többi mesternek ugyan ez az üzenetem.Versenyezzetek,hogy ki vesz több őskövet.Baromi izgalmas játék,abba ne hagyjátok.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.41
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
739. hozzászólás - 2016.03.05. 13:30:37 (Válasz Tigrisnyul #737 hozzászólására.)
Mit nem lehet érteni az idézett szövegen? Ha tényleg tömeges problémát jelentett volna a szörnyek legyőzése, akkor tényleg úgy gondolod, hogy nem változott volna a program? Az kiderült, hogy többen jelezték, hogy problémájuk van, kaptak is tippeket, hogy mit tegyenek. Ha senkinek sem segítettek volna a tanácsok, és még mindig tömeges gond lett volna, akkor biztos, hogy változik a program.
Talán nem volt normálisan fejlesztve a karaktered, talán nem tettél meg mindent azért, hogy legyőzd az ellenfeleket. Ezek egyike sem fordulhatott elő? Biztos, hogy a program szar?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
740. hozzászólás - 2016.03.05. 13:38:45 (Válasz Tigrisnyul #737 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 13:15:21
"++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége"


Ezt azért észrevetted, ugye?
Idézet: Miklós - 2016.03.03. 13:06:18
Egészen biztos, hogy a következő eseményre fogunk változtatni dolgokon, a végső jutalmazáson, a szintek számán, sőt talán a segítő bónuszon is, hogy akinek túl nehezek a szörnyek, az igénybe tudjon venni egy mentőövet, de teljesen ingyenes biztosan nem lesz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője