Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
281. hozzászólás - 2016.02.19. 07:44:37 (Válasz Tigrisnyul #279 hozzászólására.)
Őrjöngés itallal próbáltad már?
Pontszám: 8.23
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
282. hozzászólás - 2016.02.19. 08:02:04
A szörnytalizmán mikor lesz használható?
---
Pontszám: 10
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
283. hozzászólás - 2016.02.19. 08:11:09
Következő ilyen eseményre lenne egy javaslatom.

Ha három hétre van tervezve egy event akkor legyen 21szint a 15helyett és legyen egy korlát napi egy szint teljesíthető, ez lenne az alap fel állás.
Egy szinten legalább 50mezőt be kellene járni hogy tovább lehessen menni másnap ez ötven csp be kerülne
Mondjuk a mostani 11x8 mező helyett elég lenne 10x10mezo ez esetben egy 50%os mező be járás kellene ahhoz, hogy a következő szintre lehessen lépni.
Minden szinten ugyanúgy lehetne rejtett csapda és rejtett jutalom mező. Jutalom mezőn amennyiben már 50%be van járva lehetne egy olyan jutalom amivel aznap tovább mehetsz a második szintre.
A mezők be járása során a jelenlegi feladatok teljesen jók szerintem kivéve Kufar feladatok ha már két ajánlat van egyik mindenképp legyen lehetőség platinaert vásárolni.
Egy mező be járása egy csp be kerülne alap esetben kivéve inspirált karakter nekik maradna valami osztó rá.
Egy szinten harminc pontot lehetne szerezni plusz a fő szörny le győzese adna öt pontot
Tehát össze foglalva napi ötven csp igényelne az event annak aki nem hajt top listára
Ötven lépés ből viszont nem feltétlen találna meg minden feladatot tehát aki a pontokra hajt és a jutalmakra annak pluszba áldozni kellene csp
Annak aki gyorsabban le akarja tudni mert szereti a pörgést és a versenyt annak lenne 50mező felett valahol egy rejtett mező ami a tovább lépés kulcsát rejtené amivel a fő szörny legyőzése esetén azonnal kezdeti a második... Szintet így ugyan több csp áldoz az eseményre de nem érzi magát korlátozva mint Hh eventen ügye. Tovább lépés kulcsa lehetne egy tárgy még pedig azért hogy ha azt fel használja valaki többet nem mehetne vissza az adott szintre tehát ha top listára hajt és tegyük fel nem találta meg mind a harminc feladatot hogy max pontja legyen akkor a tárgy fel használasa esetén sem tudna már vissza menni és lépkedni.

Úgy gondolom így mindenki számára végig vihető lenne az event ki milyen tempóban akarja csinálni.
Esetleg hogy tényleg tétje legyen a toplistán szereplésnek szintenként az 50lépés felett minden lépés két csp lenne 75lépés felett pedig három így szintenként ha minden mezőt be jár valaki 175csp be kerülne de csak az alap 50ért járna esemény pont el kerülve ezzel a mostani atvaltok több ezer csp ingyen esemény pontra aztán event nem érdekel..

Lehet kicsit hosszúra sikerült elnézést

Vélemények?
Pontszám: 7.82
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
284. hozzászólás - 2016.02.19. 08:19:16 (Válasz Bpetya75 #281 hozzászólására.)
Persze. De majd veszek erősebb öltözetet is, meg növelek tö-t is (van rá lé:D). Most végig nyomom vele így, aztán a kispirosakért majd elmegyek újra!!!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.44
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
285. hozzászólás - 2016.02.19. 08:24:12
Azt kihagytam hogy a jelenlegi szabályok mellett végtelen szintet is be lehet tenni mert akkor is lesz olyan aki első nap le tolja mindössze csp kérdése az egész mivel semmilyen más erő forrás igénye nincs az eseménynek tehát felesleges rá tenni mondjuk 10szintet a mostani 15re mert hiába nem éri meg elvileg egybe le tudni a toplista miatt úgyis mindig lesz akinek nem fáj ha kétszer annyi csp megy a semmibe el
Pontszám: 7.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
286. hozzászólás - 2016.02.19. 08:26:02 (Válasz Fsanyi82 #283 hozzászólására.)
Szerintem felesleges reformokkal van tele a javaslatod. Most lemaradtál az első helyről, mert peched volt, ez sajnos benne van; nyilván szarul esik, érthető is, ezért gondolom a sok újítási javaslat a toplista/teljesíthetőség terén.

Amit viszont kiemelnék, és a hosszú elemzésemből kifelejtettem - most pótolnám, a buktató részhez kellene odaképzelni -, a kufáros dolog. Ne lehessen őskő elköltése nélkül TOP10, vagy akármennyi helyen lenni, ez teljesen rendben van. De hogy valaki csak azért vegyen relikviakupont pl. - de akármit is mondhattam volna -, mert különben nem adja meg érte a pontot, ez nem túl király. Talán ezen a téren várható enyhülés a következő eventre, lévén a háborús csomagot betetették, ami pótolhatja a kufáros feladatok lazításából származó őskő kiesést.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.71
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
287. hozzászólás - 2016.02.19. 08:30:08 (Válasz Fsanyi82 #285 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2016.02.19. 08:24:12
Azt kihagytam hogy a jelenlegi szabályok mellett végtelen szintet is be lehet tenni

Még nagyobb súlya lenne annak, hogy optimálisan járd be a pályákat, minden egyes fölös lépés egy felsőbb szintű pályán, 1-1 hasznos lépés elől pazarolja a csp-t a mélyebben lévő pályákon.

Nem mellesleg végeztem egy számolást LE/TP-re, hát nem semmi mennyire megérős az event (nem is akarjátok szerintem tudni...), nem csoda, hogy a félévente szintet lépő optimalizátorok elkezdtek megjelenni a toplistákon. Talán ez igazolja legjobban az összefoglalómban lévő exploitok létezését.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.02.19. 08:33:11-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
288. hozzászólás - 2016.02.19. 08:40:21 (Válasz Offsboy #256 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.02.18. 16:07:50

Jutalmak
A verem 15 pályából áll, minden pályán a következőket lehet találni:
-3 db kvíz
-3 db kufár
-9 db kincs
-6-7 db szörny ellenfél
-3 db eltorzult saját magad
Ez 24-25 tevékenység, 1-1 pályát átlagosan ~45 lépésből lehet úgy bejárni, hogy mindegyiket megtalálod. Ezen felül minden pályán van 3 rejtett kincs és 4 rejtett csapda, amik megtalálása esetleges, ha az optimális 45 lépést szeretnénk rákölteni, nem a teljes 87et.
Teljesen más jutalmak vannak alacsony és magas szinteken, elnézést akinek ez az elemzés emiatt nem lesz hasznos, én a 150-200. szint környéki karakterre nézem a megérősséget.
Kapott jutalmak ebben a szintrétegben (zárójelben 2 karakter talált mennyiségei, akit megnéztem):
- asztrális kincs (21-25),
- 5 pp ital (31-33),
- csatlóskristály (33-42),
- templomkristály (23-35),
- karácsonyi süti (27-33),
- ork sör (30-39),
- kútgerjesztő (38-38),
- szörnytalizmán (45-45),
- vörös dukátital (15-18),
- kiégett őskő (37-31),
- isteni ital (22-22),
- myto csomag (51-30),
- kisebb térkapu stimulátor (15-18),
- smaragdszelence* (6-28),
- energia (1860-1640)
- csaták LE és TP jutalma, szintenként 30-36 SZB-nyi LE és TP (attól függően, hogy a szinten van-e démon, vagy nincs), 30-36 vadászatnyi (átlag 33) szürke myto, asztrális kincs.
Alacsonyabb szinten egyes jutalmak helyett a következők esnek: hűségszilánk, támadás itala, fehér kristályital, karácsonyi süti, templomkristály, védelem itala, energiakoncentrátum, kisebb pp ital, LGY csomag. Szórásuk a fentiekkel azonos.
Kufárnál vásárolt cuccokat nem számoltam bele, az opcionális, és nem is egy az egyben jutalom, mert fizetsz érte.


Szóval a fenti jutalmak 186 vadászatnyi TP-ért elérhetőek mindenki számára. Tehát nem elég, hogy 675 csp-nyi LE, kincs, myto, befogott állat, smaragdszelence....stb...meg az egész lista megszerezhető; mindezért csak 186 vadászatnyi TP-t kell begyűjteni. Ez nagyon mellé lett lőve, nem irigylem azokat, akiknek ilyen optimalizátorok vannak a nyakukon.

Ha Birka nem hagyta volna abba egy éve, azt sejteném, hogy az ő keze van a dologban.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.04
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
289. hozzászólás - 2016.02.19. 08:47:58 (Válasz Offsboy #287 hozzászólására.)
@Fsanyi82 végig olvasva találok benne jó dolgokat, de most ez az event, nem így és nem erről szólt. Mint mondtam tegnap, aki lemaradt kimaradt Offsboy ki is fejtette bőven, hogy a reformok amiket javasolsz nem életképesek.Vagyis működhetnének,de felvetnének további kérdéseket. Csak egy gondolat, ez olyan larkinoros, hogy kulcsot kellene keresni.Miért is. Van egy kulcs, és van egy szörny. A szörnyet vagy a kulcsot nem tudod egyszerre megtalálni, be kell járnod előtte a táblát. Ha random a tábla bukó, ha valaki prt scr -el segít akkor is egy rakat csp megy el. Nem de ?
Lehet optimalizálni,de vegyük figyelembe a korlátokat.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.00
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
290. hozzászólás - 2016.02.19. 08:49:43 (Válasz Offsboy #286 hozzászólására.)
Szerintem meg értelmesebb lenne az event ennyi
Pont nem azért írtam mert le csúsztam hatvan trófea rol mikor az nekem már semmire se jó max kupon vahy fétis szilank miatt.

Mondjuk a te velemenyeden kívül azért kíváncsi lennék máséra is, mondjuk amolyan átlagos játékosokéra akik nincsenek napi szinten kapcsolatban a jv vel és nem ismerik előre az új események menetrendjét a tol z ig...

De ígérem csendbe maradok ha ennyire felesleges egy szerintem jó ötlet le írása is
Pontszám: 7.82
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
291. hozzászólás - 2016.02.19. 08:57:58 (Válasz Don Firenze #289 hozzászólására.)
Nem is azt írtam hogy a mostani event legyen át alakítva de azonnal...
És pont az a lényeg ne az kerüljön top listára aki a legkevesebb lépés mellett egy óra alatt meg csinálja hanem az aki áldoz rá időt és vsgy erő forrást is akár úgy hogy azért mást pluszba nem kap
Pontszám: 7.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
292. hozzászólás - 2016.02.19. 08:58:08 (Válasz Fsanyi82 #290 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2016.02.19. 08:49:43
Mondjuk a te velemenyeden kívül azért kíváncsi lennék máséra is, mondjuk amolyan átlagos játékosokéra akik nincsenek napi szinten kapcsolatban a jv vel és nem ismerik előre az új események menetrendjét a tol z ig...

Az infók nem a JV-től vannak, hanem 3 játékostól, akik elküldték a teljes eseménynaplójukat a többi meg csak számolgatás kérdése. Bár elfogadom, hogy az én véleményem nem annyira releváns neked, de akkor majd jelezd legközelebb légyszíves, hogy hány játékos reakcióját várjam meg előbb, mielőtt odapofátlankodok a sajátommal.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
293. hozzászólás - 2016.02.19. 09:11:20 (Válasz Offsboy #292 hozzászólására.)
Nem az utólagos szamolgatas ra értettem amit írtam azt bárki össze tudja adni kiszamolni hanem az hogy indulás előtt te és még páran mindent tudtok minden fejlesztésről amivel azért valljuk be van némi előnyötok mondjuk hogy tudod csinálni fogod e vahy se maxon stb, lásd első bu event Hh stb.

Azt kéne meg érteni még ha ezzel most meg is sertek bárkit, hogy nem negy öt ember ízlése szerint kellene a játékot játszani több száz embernek még akkor sem ha ti páran mondjuk mindig maxot fizettek vagy nem.


Egyébként fontos a véleményed csak nem vagy pártatlan.
Minden más tanácsod hasznosan használtam eddig is megha tisztába vagyok vele, hogy rész infókat arultok el mindig még akkor is amikor segíteni szeretnétek valakinek.

Nade nem offolok tovább nekem munka majd éjszaka fel nézek addig talán válaszol olyan is aki érti amit írtam
Pontszám: 7.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
294. hozzászólás - 2016.02.19. 09:24:49 (Válasz Fsanyi82 #293 hozzászólására.)
Hát ilyen hülyeségekre nem tudok reagálni. Mondjuk könnyű dolgod van a vádaskodással, mert a korrupció hiányát nem lehet bebizonyítani.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
295. hozzászólás - 2016.02.19. 10:07:59 (Válasz Offsboy #294 hozzászólására.)
A bűntársadról se felejtkezzünk el, akivel nap mint nap multizol
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.47
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
296. hozzászólás - 2016.02.19. 10:13:10 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.02.12. 14:03:55
A Végzet verme egy új esemény, amely a Hordák Harcát fogja helyettesíteni. Az első Végzet Verme terveink szerint a jövő héten indul, és 3 hétig fog tartani.

A Végzet Verme több szintből áll, a legfelső szintről indulsz, és haladsz egyre lejjebb. Minden szint alapban felderítetlen, ahogy bejárod, felfedezed a mezőket. A mezők lehetnek üresek, találkozhatsz rajtuk szörnnyel, másik végzetúrral, vannak kincsek, csapdák, kufárok, kvízkérdések és egyéb események. Az eseményekért pontokat kapsz. Ha egy adott szinten elég pontot gyűjtöttél, akkor megküzdhetsz a lejáratot védő főszörnnyel, és átmehetsz a következő szintre.

A mozgás energiába kerül, energiát CSP-ért tudsz vásárolni. A csatákért LE és TP (szövi bajnoksághoz hasonló arány, de annak többszöröse csatánként), valamint kincsek járnak. Az eseményhez tartozni fog egy toplista is, a toplistát a gyűjtött pontok alapján írjuk ki. A toplistán való helyezés alapján lehet majd kapni a Hordák Harcás medálokat (gyémánt, platina stb), hordatrófeát és egyéb jutalmakat. Ezenkívül mindenki, aki teljesíti az utolsó szintet is, megkapja a veremfétist, aminek a passzív képessége megnöveli a mytokronitgyűjtő relikviák által adott bónuszt.

Ami még nyilván érdekes információ, hogy minden, a Végzet Vermében végrehajtott csata számít a kritikus ütés, varázslat és kábítás küldetésekbe. Lehet találni kiégett őskövet, szürke mytokronitot, asztrális kincset és szubplazmát, az esély kétszerese annak, mint egy normál vadászatnál. A kiégett őskő találós küldetés tud teljesülni. A következő templomi feladatok is teljesülhetnek: lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).

++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége


Ja! A fétishez annyit, hogy van egy kivétel, ami ide nincs írva, de természetesen ha megszerzed, akkor ott már fel van tüntetve...

Na vajon melyik myto reliket nem boostolja.... tádám.... a kincsgyűjtőt....köszi....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.15
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
297. hozzászólás - 2016.02.19. 10:32:38 (Válasz Miklós #229 hozzászólására.)
Nekem csak annyi bajom van ezzel az eseménnyel hogy 3 hetes event 2 óra alatt vége aki versenyezz ezzel még nincs is annyira nagy gond de az indulási idő délelőtt 10:00 nem mindenkinek jó nem mindenki tud kivenni szabit stb. Mert szerintem mások is szívesen versenyeztek volna a kiemelt jutalmakért akár én is de én csak délután értem rá.
Nekem olyan javaslatom volna hogy a következő eseményre lehetne úgy hogy lenne egy aktiváló gomb amivel lenne aktiválva az esemény és onnantól kezdve számítana az adott játékosnak az aktív idő és így sokkal nagyobb lenne a versenyszellem meg sokkal többen hajtanának a top jutalmakért és ezáltal lehet hogy több őskő is felhasználnának ( aki 457 pontot akar elérni valamikor csak őskövet kell költeni a kufárnál ) de egy 21 napos esemény ledarálni 2 óra alatt. Én pl 15 óra után tudtam csak vele foglalkozni ( addigra már TOP 3 be is fejezte ) mert az átlag ember ilyen kor dolgozik kivéve ha szabin van

Mondjuk ha valaki a esemény 17. napján aktiválná délután 15:00 órakor akkor neki onnan kezdődne azt esemény és energia átváltás is csak annyi lenne neki gazdaságosan mint aki az első napon ezáltal aki későn kezdene nem tudná megcsinálni csak nagyon sok CSP-ből. Toplista időeredményei csak az esemény végén lenne kiírva és a jutalmakat is akkor kapná meg mindenki addig csak a toplistán annyi lenne xy játékos (pl. Unr34l 457 pont befejezve)de ez a lista is csak befejezés időrendbe lenne addig nem pedig a gyorsasági.

Egy nagy esemény tartson ki a végégig és így megmaradna a végéig az izgalom ( kivéve a BU-ra, az tökéletes volt és lesz is szerintem )
A hozzászólást Unr34l módosította 2016.02.19. 11:50:01-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 7.98
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
298. hozzászólás - 2016.02.19. 12:28:10 (Válasz Offsboy #287 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.02.19. 08:30:08
Nem mellesleg végeztem egy számolást LE/TP-re, hát nem semmi mennyire megérős az event (nem is akarjátok szerintem tudni...)

Hozzáadtad a fétist is, ami már az átvételt követő percben egy 250-es csatlós nyakában lóg +175TÖ-t adva?
Mintha minden csp +1 TÖ-t adna...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
299. hozzászólás - 2016.02.19. 13:06:34
Az en velemenyem szerint ez az esemeny az egyik legjobb lehetett volna, jelen formajaban azonban az torony magasan a legelhibazottabb mind kozul.

Az utolso hordak harca elott volt egy szavazas, hogy legyen-e egy utolso hh a vv elott. Ennek nem volt semmi ertelme, nyilvanvalo volt, hogy a beho 2 nap alatt nem fog egy teljes esemenyt leprogramozni. Minek kell a jatekosokat egyaltalan ilyesmivel hulyiteni (vagy hulyenek nezni), gondolok itt az abszolut kepmutato szavazasra. Elvileg az egeszen apro fejlesztesek megvalosulasa a vegzet verme programozasanak idoigenyessege miatt halasztodott.
Az eredmenyt Offs nagyon jol osszefoglalta, 3(!) jatekos esemenynaplojabol ravilagitott a kulonbozo exploit lehetosegekre es a random okozta oriasi kulonbsegek egy reszere. Mindezt megcsinalta maximum nehany ora alatt. Ne haragudjon senki, de ha Offs ezt ennyi ido alatt levezette, akkor a jatekvezetes hogy a fenebe nem volt kepes elore kiszurni ezeket 6 honap alatt a teljes dokumentacio birtokaban? Miklos, Offsboy hozzaszolasara erkezett, valasza egyertelmuve tette szamomra a valaszt, melyben 99%-ig bizonyos voltam elotte is. Nem is irom le, mert annyira nyilvanvalo, hogy mar szinte ordit...
Pontszám: 9.33
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
300. hozzászólás - 2016.02.19. 13:07:56 (Válasz Ariel #298 hozzászólására.)
Tengernyi csatlóskristályt tartalékolsz erre? Vagy hogyan lesz a 100-as fétisű csatlósból ripsz-ropsz 250-es?
Pontszám: 8.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője