Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
741. hozzászólás - 2016.03.05. 13:43:20 (Válasz Offsboy #740 hozzászólására.)
Persze.
De ez most, hogy jön ide?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
742. hozzászólás - 2016.03.05. 13:50:42
Szerintem nem tartozik a tárgyhoz a kővásárlás, de :

"...de könyörgöm, vegyetek őskövet..."

Mennyit Offs??? Mennyit, és milyen rendszerességgel, hogy jogom legyen kérdezni, reklamálni? Elég a prémtagság, vagy kötelező a mindenkori maxos kereskedelemmel elérhető fullköves felszerelés plusz VIP tagság?

Aki játszik, és legalább néha szeretne egy kis sikerélményt, az vesz kavicsot.Én is, pedig sokszor mondtam hogy nem, de mindig akad valami, ami motivál rá, hogy mégis.Viszont ha KÉNYSZERÍTENÉNEK rá, hát tuti hogy nem vennék. Ha valaki kiváncsi rá, meg tudom mutatni az emelt díjas sms-ket a számlámon...
Akkor én most járathatom a szám?
Vagy ennyi kevés, és kétszer ennyit kell vennem minimum, csak mert vannak akiknek nem gond tízszer ennyit költeni rá?

( Egyébként pedig, ha leengedem a nyomorultat, extrém sokszoros csp.-ért a fétist őrző szörnyig, hát biztos, hogy ha már csak az van útjában, akkor megveszi a húszköves buffot, a full köves felszerelést, meg még trükközik amivel tud, csak hogy lerendezze végre...ez motiváció...de az, hogy ugyanezt tegyem a másodikról a harmadik szintre jutásért, az kényszerítés, lehúzás, ha közben azt látom, hogy őskövet sosem látott karakterek gond nélkül szaladnak el mellettem.)
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
743. hozzászólás - 2016.03.05. 13:53:33 (Válasz Tigrisnyul #741 hozzászólására.)
Most nem tudom, hogy direkt nem akarod-e érteni, de akkor kiemelem.

Idézet: Miklós - 2016.03.03. 13:06:18
Egészen biztos, hogy a következő eseményre fogunk változtatni dolgokon, a végső jutalmazáson, a szintek számán, sőt talán a segítő bónuszon is, hogy akinek túl nehezek a szörnyek, az igénybe tudjon venni egy mentőövet, de teljesen ingyenes biztosan nem lesz.

Kerek perec meg lett mondva az elején, hogy ez egy teszt, lesz amit módosítani fognak benne.
Idézet: Miklós - 2016.02.18. 13:50:56
Ettől függetlenül, nyilván ez az első, "teszt" run volt, fogunk változtatni pár dolgot a következőre. Valószínűleg több szint lesz (még most is felmerült, hogy versenyen kívül berakunk néhány extra szintet), lehet majd kalandokat találni, és talán azt is megcsináljuk, hogy az első 5 ugyanazt kapja, csak egy címet kap extrában a leggyorsabb.


Senkitől nem sajnálom se a játékélményt, se a tápot, tettem is rá pár javaslatot hogyan lehet mindenkinek élvezetes és legyőzhető csatákat betenni, az erőseknek még erősebb (nem klón-alapú) ellenfelekkel.
De oldalakon keresztül másról sem szól már a fórum, minthogy ez egy ingyenes játék, mégsem tudok részt venni az eventben. Aki ingyenesen játszik, az örüljön annak ami működik, pont. Ez máshol is így van; nem mintha kellene ebbe viszonyítási pont. Nagyon is támogatom, hogy a következő eventre mindenkinek elérhető, és kihívást nyújtó változások kerüljenek be, de azt nem, hogy azért álljon meg a fejlesztés (amit a fizetős játékosok támogatnak), hogy ingyenesen játszók örüljenek. Aki ezt várná el egy for profit cégtől, az ne indítson sajátot.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.03.05. 13:54:44-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.79
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
744. hozzászólás - 2016.03.05. 14:01:53 (Válasz Ariel #739 hozzászólására.)
Ariel, ezeken a szinteken nem igazán beszélhetünk tömegről. De ezt talán te is tudod. Hány aktív játékos van körülötted 10-15 szinten belül? Nem tudom, és talán te se, hogy hány reklamáció érkezett az ÜSZ-re.

Az, hogy itt kevesen szólalnak meg, pedig ember függő. Valaki nem foglalkozik ennyire a játékkal. Valaki csak simán töröl (mint ahogy Maciéknál egy tag), és van aki szót emel itt is, nem csak ÜSZ-en. Ilyenek kb 3-an, 4-en voltunk.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.03.05. 14:15:16-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
745. hozzászólás - 2016.03.05. 14:09:20 (Válasz Offsboy #743 hozzászólására.)
Offs, én erre már reagáltam egyszer. Az ősköveket nem én hoztam szóba megint. Vagy szerinted igen?

A beidézett részre annyit írtam akkor is most is. Kíváncsian várom mik lesznek a változtatások. Nézd meg nyugodtan. Mióta Miklós írta ezt, azóta egy darab ősköves megjegyzésem nem volt. Csak amit Ariel művel azt nem tudtam tovább szó nélkül figyelni. De nem én dobta fel újra ezt a témát!
Nekem veled semmi bajom, szerintem végig nagyon jó meglátásaid voltak.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
746. hozzászólás - 2016.03.05. 14:29:30 (Válasz Tigrisnyul #744 hozzászólására.)
Nem is kell tudnunk, hány reklamáció érkezett. Ha tömeges probléma lett volna, olyan, amit Miklós tanácsai sem tudtak volna megoldani, akkor tuti, hogy már most változott volna a program. Az, hogy adott szinten kevés az aktív játékos, pont azt nehezíti meg, hogy az ember objektíven fel tudja mérni a karakterének erősségét. Még azt is el tudom képzelni, hogy olyan üres zónák alakuljanak ki, ahol bajnoki viadalt nyerő karakter nem tudja legyőzni a szörnyeket.
Nem állítom, hogy az algoritmus tökéletes. De azt igen, hogy sokan nem is tettek meg mindent, hogy győzzenek a szörnyek ellen.
Amikor Miklós személyesen megnéz egy karaktert és tanácsot ad, akkor jó eséllyel nem a levegőbe beszél, hanem ki is próbálja amit mond.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
747. hozzászólás - 2016.03.05. 14:30:57 (Válasz Tigrisnyul #745 hozzászólására.)
Az egész témára írtam, meg arra, hogy Ariel azért buzdít vásárlásra akárkit, mert részesedést kap. Nálam itt csapott át szomorú kategóriába a sírás, mert nem látjuk, hogy az őskő vásárlás nem Arielnek jó, hanem annak, aki szeretne sokáig játszani a játékkal.


Idézet: Azazel - 2016.03.05. 13:50:42
Szerintem nem tartozik a tárgyhoz a kővásárlás, de :

"...de könyörgöm, vegyetek őskövet..."

Mennyit Offs??? Mennyit, és milyen rendszerességgel, hogy jogom legyen kérdezni, reklamálni? Elég a prémtagság, vagy kötelező a mindenkori maxos kereskedelemmel elérhető fullköves felszerelés plusz VIP tagság?


Lehet átsiklottam felette, de volt olyan aki full prém cuccal, az összes bedobott tipp ellenére is megakadt az első szinteken?

A fétisek megszerzése többé-kevésbé kíván valamennyi őskő ráfordítást. Aki ezen a területen nem hagyta leülni a dolgokat, az masszív TÖ-t tudott összeszedni, amivel szerintem már meg lehetett birkózni az eventtel. Magas szinten jó eséllyel az összes fétis megszerzésére nyílt lehetőség. Ez az ötletelésem, de nem tudok sokat az ellenfélképzésről.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.05
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
748. hozzászólás - 2016.03.05. 14:53:34 (Válasz Offsboy #747 hozzászólására.)
Általánosságban, a játék egészére vonatkoztatva kérdeztem, havi mennyitől szűnök meg másodrendű játékpolgárnak lenni???
Ez egy időnként felröppenő téma, hogy az ingyeneseknek kuss. Oké, de mi van mondjuk velem? Költök, igaz nem annyit, mint aki tízszer ennyit, de amennyit megengedhetek magamnak...néha kicsit többet, vajon elég ez, hogy legyen szavam?
Azért lényeges ez, mert valójában szerintem nagyon kevés olyan van, aki tényleg full ingyen játszik.Inkább szintek vannak a befizetésekben.

Ami az eredeti témát illeti, szerintem azt azzal befejeztük, amit te is beidéztél, lesz változás. Ez így rendben van.Az event nagyon jó, kis korrigálásra van szükség mindenki boldogságához, Miklós pedig azt mondta, lesz korrigálás.Kész.
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
749. hozzászólás - 2016.03.05. 14:55:48
Cukik vagytok
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.48
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
750. hozzászólás - 2016.03.05. 15:02:43 (Válasz Offsboy #747 hozzászólására.)
Felvilágosultam, eddig csak sejtettem. De most már azt hiszem megvilágosodtam. Azoknak akik folyamatos prémmel nyomják egyértelmű, hogy ha Miklós azt írja, hogy csak egy építőrabszolga, botrányosan rossz karakternek lehet szüksége segítségre, az azt jelenti, hogy ha nincs prémes cuccod, akkor TE építőrabszolga vagy.(és ez csak bizonyos szinten fog kiderülni, addig teljesen átlagos karakter vagy prém nélkül is)

Én pedig nyilván egy olyan nem prémes karaktert nevelgettem (sokszor volt prémes is de mindegy is), akit nem láttam objektíven. De könyörgöm ha nem a látott környezetemhez kellett volna viszonyítanom, akkor mihez?

A beidézett Miklós részek mind azt mutatják, hogy szerintük se jó így. DE most már ez így marad.

Afölött is elsiklik mindenki, hogy költöttem a játékra, most is, csak nem az össze karinál, és nem folyamatosan tolom bele. Azazel szerintem ezért kérdezte, hogy mégis, mennyit kell beletenni, hogy megszólalhasson az ember.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.03.05. 15:10:08-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
751. hozzászólás - 2016.03.05. 15:03:51 (Válasz LanMaffia #749 hozzászólására.)
Lan, és tök ingyen!!!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
752. hozzászólás - 2016.03.05. 15:09:58 (Válasz Azazel #748 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.03.05. 14:53:34
Általánosságban, a játék egészére vonatkoztatva kérdeztem, havi mennyitől szűnök meg másodrendű játékpolgárnak lenni???

Mit értesz másodrendű polgáron? Az ÜSZ-hez mindenki fordulhat, épkézláb stílus mellett épkézláb választ is kapsz. Az, hogy néha ez játéktudásbeli hiányosságokat tartalmazhat, szomorú, de fogjuk rá megszoktuk. Milyen el elsőrendű polgár? Aki mond egy neki tetsző-nem tetsző dolgot, és azért, mert ő mondta nerfelnek-könnyítenek rajta? Ilyen nincs. Az kerül be, ami mellett sokan állnak, sokan javasolnak. Ezért is kezdték pl. visszafogni a V5-6 inspirációs tápokat, mert találkozón az ott lévő pár V5-ös kikampányolta, meggyőzték Miklóst arról, hogy szükséges a változtatás. Nem volt senkire se írva, hogy mennyi őskövet vett aznap a 6-os teremben. Ha nem egyértelmű a dolog, akkor írnak ki szavazást, ezzel is levédve a későbbi hőzöngés, hiszen "ti akartátok".

Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.05. 15:02:43
Azoknak akik folyamatos prémmel nyomják egyértelmű, hogy ha Miklós azt írja, hogy csak egy építőrabszolga, botrányosan rossz karakternek lehet szüksége segítségre, az azt jelenti, hogy ha nincs prémes cuccod, akkor TE építőrabszolga vagy.
Miklós építőrabszolgás hasonlata az elejéről szerintem eléggé mellément, feltételezem az volt a terv, hogy így működjön, de nem jött be, így az építőrabszolgánál erősebbek is megakadhattak, ha elég magas szintűek. Ezen lesz is biztos változtatás, hogy legközelebb talán csak a tényleg építőrabszolgáknak legyen gondjuk.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
753. hozzászólás - 2016.03.05. 15:30:20 (Válasz Offsboy #752 hozzászólására.)
Ennyi. Ennyit kellett volna Miklósnak is mondania.

Köszi
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
754. hozzászólás - 2016.03.05. 15:41:03 (Válasz Offsboy #752 hozzászólására.)
Én is hasonlóan gondolom, még sosem hajtottak el semmilyen hajmeresztő dolog miatt sem, sőt, nekem mindenki mumusa is perfektül intézi a dolgaim , deee, te írtad :

" de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is."
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
755. hozzászólás - 2016.03.05. 15:42:36 (Válasz Offsboy #752 hozzászólására.)
Nem csak az építőrabszolgás poénkodás volt hiba, de azt komolyan venni is az volt. Minden VU talin elsüt legalább fél tucatnyi hasonlót, nem is értem, hogy lehet erre hivatkozni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
756. hozzászólás - 2016.03.05. 15:52:20 (Válasz Azazel #754 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.03.05. 15:41:03

" de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is."

Jó persze szoknom kell még, hogy bár nem én vagyok az USA elnöke, mégis minden szóra figyelni kell.
Nem feltétlen erre az ügyre értettem, hanem általában a játékra, általános üzletpolitika részeként; a fizetős ügyfélre mindenhol jobban figyelnek, még ha végtelenül igazságtalannak ítéli ezt az ingyenes játékos.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.23
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
757. hozzászólás - 2016.03.05. 15:58:13 (Válasz Ariel #755 hozzászólására.)
Nem ismerem Miklóst, a humorát se. Én kérek elnézést!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
758. hozzászólás - 2016.03.05. 16:10:49 (Válasz Tigrisnyul #757 hozzászólására.)
Hát most közelebb kerültél hozzá. Lassan itt az április elseje is, majd olvasd a híreket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
759. hozzászólás - 2016.03.05. 16:12:48
A szentségit nekijje...imádok vitatkozni, főleg olyannal, akivel lehet, mert a válaszából látszik, hogy elolvasta, értelmezte, feldolgozta,amit írtam.

Offs, ezt te dicséretnek olvasd
Báró Samedi
Pontszám: 8.88
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
760. hozzászólás - 2016.03.05. 16:16:26 (Válasz Ariel #758 hozzászólására.)
Igyekszem. Addig is gyurmázom egyet, abban sose kell csalódnom!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!