Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
A Végzet Verme
1. hozzászólás - 2016.02.12. 14:03:55
A Végzet verme egy új esemény, amely a Hordák Harcát fogja helyettesíteni. Az első Végzet Verme terveink szerint a jövő héten indul, és 3 hétig fog tartani.

A Végzet Verme több szintből áll, a legfelső szintről indulsz, és haladsz egyre lejjebb. Minden szint alapban felderítetlen, ahogy bejárod, felfedezed a mezőket. A mezők lehetnek üresek, találkozhatsz rajtuk szörnnyel, másik végzetúrral, vannak kincsek, csapdák, kufárok, kvízkérdések és egyéb események. Az eseményekért pontokat kapsz. Ha egy adott szinten elég pontot gyűjtöttél, akkor megküzdhetsz a lejáratot védő főszörnnyel, és átmehetsz a következő szintre.



A mozgás energiába kerül, energiát CSP-ért tudsz vásárolni. A csatákért LE és TP (szövi bajnoksághoz hasonló arány, de annak többszöröse csatánként), valamint kincsek járnak. Az eseményhez tartozni fog egy toplista is, a toplistát a gyűjtött pontok alapján írjuk ki. A toplistán való helyezés alapján lehet majd kapni a Hordák Harcás medálokat (gyémánt, platina stb), hordatrófeát és egyéb jutalmakat. Ezenkívül mindenki, aki teljesíti az utolsó szintet is, megkapja a veremfétist, aminek a passzív képessége megnöveli a mytokronitgyűjtő relikviák által adott bónuszt.

Ami még nyilván érdekes információ, hogy minden, a Végzet Vermében végrehajtott csata számít a kritikus ütés, varázslat és kábítás küldetésekbe. Lehet találni kiégett őskövet, szürke mytokronitot, asztrális kincset és szubplazmát, az esély kétszerese annak, mint egy normál vadászatnál. A kiégett őskő találós küldetés tud teljesülni. A következő templomi feladatok is teljesülhetnek: lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).

++Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége
A hozzászólást Miklós módosította 2016.02.12. 16:40:31-kor
Pontszám: 9.09
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
2. hozzászólás - 2016.02.12. 14:14:45 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Jól hangzik
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
3. hozzászólás - 2016.02.12. 14:32:17 (Válasz Gwindor #2 hozzászólására.)
Még nem teljesen tiszta a működés, de indulás után kiderül minden. Kicsit bánom hogy csak csp event, arra is kíváncsi leszek hogy mennyire fogja azt "bevétel nélkül" enni. Összességében ígéretes, lehet a landi evenre gyűjtőgettett csp italok itt lesznek elhasználva. Még annyit hogy hamarabb is lehetett volna szólni hogy az alapból pp-s event helyett csp-s lesz.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.02.12. 14:33:29-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
4. hozzászólás - 2016.02.12. 14:37:15
Jut eszembe, a toplista hogy kezeli az inspiráltakat? Elkönyvelhető hogy ők lesznek a topban?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.00
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
5. hozzászólás - 2016.02.12. 14:47:16
Nagyon jól hangzik!
Bár eléggé mindenevő vagyok, mert az összes új fejlesztésbe beleélem magam
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.05
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
6. hozzászólás - 2016.02.12. 14:49:48
Jó kérdés, szerencsére az inspirációt itt már észben tartottuk. 1 CSP-ért 20 energiát kérhetsz, de ez leosztásra kerül az inspirációddal. És 1 lépés 20 energia. Tehát ha valaki 2x inspirációval rendelkezik, annak 2x annyi CSP a lépés is. Illetve amit még nem írtam, természetesen a CSP-k átváltásakor kapsz eseménypontot is.
Pontszám: 7.72
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
7. hozzászólás - 2016.02.12. 15:00:24 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
Ezzel mondhatni meg vannak szívatva az inspiráltak, már ha a mito és az asztrálkincset nézzük. 2-szeres szorzóval 2-szer annyi csp kell, de ugyan annyi mito meg asztrálkincs jön mint a nem inspiráltnak, ha jól értem.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
8. hozzászólás - 2016.02.12. 15:17:35 (Válasz Mortal55 #7 hozzászólására.)
Rosszul látod, nem megszivatva vannak, hanem egy tervezési hiba tovább burjánzása lett megelőzve.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
9. hozzászólás - 2016.02.12. 15:21:40 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Wuhú!

És ez ilyen versenyzős, egy célt elérős, vagy hosszútávú? Vegyek ki szabit, vagy ne vegyek?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.70
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
10. hozzászólás - 2016.02.12. 15:25:57 (Válasz Ariel #8 hozzászólására.)
Igazad lehet, nem látom a tervezési hibát. Az inspiráció elméleti/gyakorlati "hibájába" most ne menjünk bele.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
11. hozzászólás - 2016.02.12. 16:12:24
Elég jól hangzik elsőre!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.42
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
12. hozzászólás - 2016.02.12. 16:31:36 (Válasz LanMaffia #9 hozzászólására.)
Itt nincs cím az első helyezettnek, az eseményeknél szokásos módon a jutalmak legnagyobb része az esemény teljesítéséből származik, a toplista csak ráadás. (de gyémánt medált csak az 1. fog kapni). Ezenkívül, nem árt tudnotok, hogy az átváltható energiára van egy korlát. Ez a korlát az idő elteltével folyamatosan nő. A korlát fölött is válthatsz CSP-t, de akkor már kevesebb energiát kapsz érte. (A HH modelltől eltérően tehát nem minden nap egy fix támadás mennyiséged van, de a BU-hoz hasonlóan, ha a legelején nagyon el akarsz rohanni, akkor az több csp-be kerül). Szóval ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie, mennyire érdemes rohanni, a jutalmak és az energiaköltség függvényében, de szabit én a helyedben nem vennék ki rá, ledarálod 1 nap alatt, és utána mit csinálsz a maradék 20 napban? (mondjuk jótól kérdezem )
Pontszám: 8.86
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
13. hozzászólás - 2016.02.12. 16:35:24
Na ha ez beválik akkor lehet a vuból du geon crawler
vagy ez a tesztje a TF-nek?
Pontszám: 7.83
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
14. hozzászólás - 2016.02.12. 18:20:11 (Válasz Miklós #12 hozzászólására.)
Értem, ez a napi váltó korlát érdegesen hangzik, elvileg van egy maximum felhasználható büntetés nélküli csp, amit mondjuk vegyünk 1000-nek, ez a kezdettől a végéig vett szám, de vagyon mennyi csp-ből vihető minumum és maximum az event. Huhh, ezernyi kérdésem lenne, remélem jól átgondoltátok a működést és azindulás napján nem lesz tele a fórum elégedetlen hsz-ekkel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
15. hozzászólás - 2016.02.12. 19:30:00
Mindenkinek ugyanaz lesz a térkép? Tehát a felderítésben össze lehet dolgozni? Vagy mindenkinek random szerű lesz, csaka főbb tényezők lesznek állandóak?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.07
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
16. hozzászólás - 2016.02.12. 20:24:19 (Válasz Syabo #15 hozzászólására.)
Na ez egy 5 csillagos kérdés, engem is érdekelne
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
17. hozzászólás - 2016.02.12. 20:46:17 (Válasz Syabo #15 hozzászólására.)
Ha már itt tartunk: Egy féle végighaladási lehetőség lesz vagy különböző irányokban lehet haladni? Keresztezik-e egymást az esetleges utak? A célbaéréshez mindent teljesíteni kell vagy csak találni egy utat ami odavisz esetleges kikerülve ezt-azt?
Vagy nem is ut(ak) van(nak), hanem minden mező felderíthető a rácson? És akkor addig kell kutakodni míg elég pont gyűlik a lejjebb ereszkedéshez? Több cucchoz jut aki szükségesnél több mezőt derít fel? Ki lehet futni az időből vagy a CSP-ből és megrekedni fentebb? Ott lehet hagyni bizonyos feladatot, részt és később visszatérni, teljesíteni, felderíteni a még fel nem derített részt? Ha lehet visszafelé mozogni, akkor azt csak a végső jutalom átvétele előtt vagy után is? A már felderített mezőkön való mozgás is viszi az energiát vagy csak az új területek felderítése?
És hogyan találkozhatunk másik végzeturakkal? Nagyon megtisztelve érezném magam, ha egy 100-150 szinttel nagyobb muksóval akadnék össze a kazamatákban, de ha a találkozás akadályozó tényezőnek bizonyulna, akkor inkább elkerülném őket Vagy ez is szintkorlátos, mint egy portya és ütőtávon belüliekkel lehet összefutni? Lehet, hogy a főszörny gyengébb lesz, mint akivel találkozunk rivális végzetúr? Mivel azt írja Miklós, hogy a szörnyek elméletileg verhetők, tehát az erősebbek könnyebben legyűrik a gyengébbek nehezebben, de a gyengébbek az erősebb végzeturakat nem nagyon szokták legyűrni. Esetleg a végzeturak találkozása nem is feltétlenül elkerülhetetlen harcot jelent, talán más interakció lesz belőle? Lehet közösen haladni, együttműködni?

Hirtelen ennyi. Nem biztos, hogy mindent logikus sorrendben írtam, csak ahogy eszembe jutott, lehet hogy egy korábbi kérdés válasza egy későbbi kérdést tárgytalanná tesz.
A Verem legyen felderíthető, de a szabályokat ne nekünk kelljen felderíteni, kitapasztalni, azt előre szokták közölni minden megmérettetésen.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
18. hozzászólás - 2016.02.12. 21:06:03 (Válasz Quellon #17 hozzászólására.)
Ezekre a kérdésekre szerintem az indulást követő két órában választ kapsz. Mindössze annyit kell tenned, hogy nem csapsz bele a lecsóba az első percben
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
19. hozzászólás - 2016.02.12. 21:09:37
A csp-kért jár majd az eseménypont?
Pontszám: 7.01
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
20. hozzászólás - 2016.02.12. 21:34:49 (Válasz Ariel #18 hozzászólására.)
Én is erre számítok, de egy próbát megér
Ha jól kalkuláltam, akkor nappalos leszek és mire egyáltalán belefoghatok, már majdnem mindent felderítenek mások.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.16
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!