Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
161. hozzászólás - 2016.02.17. 22:05:44 (Válasz Coronita #133 hozzászólására.)
"(összesen kb 300.000 HUF van a karakterben!!)"

Nekem meg életem, van és boldog. Sajnos nem jött össze ez a kör Neked, de ha költesz még ugyanennyit,akkor kapsz egy kakas mintájú nyalókát.pirosat cukor ízűt.Ugyebár.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.43
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
162. hozzászólás - 2016.02.17. 22:17:25
Hát nem sok mindenkit hat meg az ha drágább az energia váltás
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.56
kedvencPicifriciFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
163. hozzászólás - 2016.02.17. 23:15:07
Azt azért furcsálom, hogy elhasználtam 100 Csp-t és nem jött belőle egy farsangi ládikó sem! Ez így jó lehet?
Pontszám: 8.08
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
164. hozzászólás - 2016.02.17. 23:24:35
Csak azt sajnálom, hogy megint nem sikerült olyat kitalálni, amiben tovább tartana küzdeni az első helyekért.
Pontszám: 7.57
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
165. hozzászólás - 2016.02.17. 23:53:34 (Válasz Mortu #164 hozzászólására.)
Miklós saját bevallása szerint sem versenyszitura építették ezt, pusztán egy eventcsere történt. Itt viszont nagy problémának érzem az ilyen hangsúlyos toplista megjelenést. Ha az lenne a játékvezetés álláspontja, hogy folyamatos játékidőt szeretne adni 3 hétre, akkor kisebb jutalmak lettek volna az első helyekért, kb. mint az ezt megelőző eventben

Ettől függetlenül ez újdonság, örüljünk neki, a magam részéről el fogom húzni, nem kapkodok.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.70
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
166. hozzászólás - 2016.02.18. 01:14:11
Ha tényleg ekkora difi van a jutalmakban, és nem az volt a szándék, hogy versengés legyen, jó megoldást kínálna az, ha az alábbi módon jutalmaznátok (feltételezve azt, hogy 457 a max elérhető pont):

1. Minden 457 pontos: gyémánt medál, 120 horda trófea, 500 mytokronit csomag, 500 energiakoncentrátum
2. Minden 456 pontos: gyémánt medál, 100 horda trófea, 400 mytokronit csomag, 400 energiakoncentrátum
3. Minden 455 pontos: gyémánt medál, 80 horda trófea, 300 mytokronit csomag, 300 energiakoncentrátum
4-10. Minden 447-454 pontos: platina medál, 60 horda trófea, 200 mytokronit csomag, 200 energiakoncentrátum
11-50. Minden 407-446 pontos: arany medál, 50 horda trófea, 150 mytokronit csomag, 150 energiakoncentrátum
51-100. Minden 357-406 pontos: (de min. 50 pont) ezüst medál, 25 horda trófea, 100 mytokronit csomag, 100 energiakoncentrátum
101+ Minden 20-356 pontos: bronz medál, 10 horda trófea
Pontszám: 9.75
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
167. hozzászólás - 2016.02.18. 02:12:03 (Válasz Don Firenze #161 hozzászólására.)
Ez azért is gány hsz., mert nem csatáztál még a V1 topjaival. Ariel, Coronita, Triagia, Marcsa... ha naponta leszedne, péppé zúzná az állataidat csak néznél. Egyikük sem poénból játszik, nagyon erős a mezőny. Respect mindenkinek aki munka mellett belead apait-anyait, és a Beho-t támogatja amikor megveszi a tápokat és ezerrel fejleszt. Többször aludtam el a gépemen, tudom milyen munka mellett ezt nyomni, család, asszony, gyerekek, munka mellett.
Az évek során annyira költségessé tették a játékot, hogy, ha egy befizetési akciót kihagysz, rengeteg tápot kihagysz, nem úgy, mint a kezdetekben, mikor egy SMS elég volt egy hónapig.

Ez arányos a kormány reformjaira, amik jól működnek! (Szerintük!)
Megemelték a pia árát, a cigaretta árát, erre a minőségi pálinka helyett patkánymérget szívnak a szegény negyedekben, falukban, 1000 Ft lett egy doboz cigaretta, átállnak az emberek a töltögetésre. Azt a b.rmok nem nézik, hogy ha 500 Ft lenne egy doboz cigaretta, nem a vágott dohányt vennék többen, hanem az 500 Ft-s gyári Sophiane-t, ami Szerbiában 400-500 Ft (Camel Macedónia 300 Ft., mellesleg 20 szálas.) Ennyit a politikáról.

A VU-ban nem egy karakter költ százezres nagyságrendben a mostani tápokra. Amit nem vesznek észre, hogy a játék egyre laposul, a játékosok egyre jobban unják, hogy rengeteg időt, pénzt belefeccölve, részeredményeket érnek el, x csomagokat kénytelenek venni, az időráfordítás több lett. (Ha kihagysz pár napot, pótolhatod bemaradásodat, már rég nem igaz a játékra, ahogy az se, hogy a top karakterek értéke nőtt! Nőtt azok számára, akik ott ülnek a gép előtt, és egy kubai nyaralás árát és nagyjából 4000 órát nyomtak bele karakterükbe, de másoknak már nem!)
Vannak olyan játékok, ahol komoly pénzekbe kerül egy megunt karakter, nézz szét az E-bay-en.

Évek óta mondom, látom mennyien hagyják abba ezt a remek játékot a fent említett okok miatt.
(Egyszer a fórumon jól mondta valaki, hogy mindig lesznek kezdők, akik befizetnek, és remélnek..., ez tartja életben a szakadék szélén táncoló játékunkat!)
Sajnos a sokkal több befizetés elve itt hidegen van hagyva, inkább fizessen pár jól kereső, ráérő ember, de egyszer minden jónak vége...
Írnék még, de az asszonnyal töltött romantikus este után, inkább mellé bújok és a kezét fogva alszom el, mint, hogy órákat elcs.szve a játékvilágban éljek.

A nyalókádat meg szopogasd f.szkalap! Ford Fairlane-t idézve.
Pontszám: 9.44
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
168. hozzászólás - 2016.02.18. 06:05:28 (Válasz Xinx #167 hozzászólására.)
Remek írás még tetszik is, de sajnos a végén nem fog csörögni a telefon és nem nyersz semmit sem...
Fontosabb a család, mint egy virtuális karakter azt mondom.A kinti világban élünk, s erre csak játékként kellene tekinteni.
S..
Valóban, ha top akarsz lenni, akkor tolnod kell ezerrel, de azoknak akik beleugrottak ebbe azoknak nem csak piros kakasos nyalókát ajánlok fel, hanem egy rövid filmet Szalai és Hazard góljairól ebben a szezonban.
Arra lehet lesz idejük
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
169. hozzászólás - 2016.02.18. 06:28:45 (Válasz Marcsa #166 hozzászólására.)
Így van, így korrekt lenne. Megmaradna az esély mindenkinek.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.82
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
170. hozzászólás - 2016.02.18. 06:57:34 (Válasz Marcsa #166 hozzászólására.)
S most előkerülnek azok akiknek nem sikerült ezt elérni S milyen jó lenne, ha.
Én meg azt mondom aki lemarad az kimarad.
Miért kapjon egy bajnok ugyanannyit, min t a top listán egy negyedik ötödik ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.43
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
171. hozzászólás - 2016.02.18. 07:10:55
Valaki 457 pontos átküldené privátban az végzetverem/események fül tartalmát? Összeszedném, hogy miből mennyi van 1-1 szinten. Tervezek csinálni egy részletes elemzést az eseményről, jól jönne ez hozzá.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
172. hozzászólás - 2016.02.18. 07:12:10
Mondjuk azt én sem értem,hogy aki normál sebességgel végignyomja az eventet,az mért csak 10 horda trófeát kap?
Pláne,hogy meg lehet csinálni akár 6-8 óra alatt is.
Ezzel esélytelen összeszedni bármilyen hordás cuccot is tekintve,hogy máshonnan nem esik horda trófea.
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 7.64
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
173. hozzászólás - 2016.02.18. 07:46:48 (Válasz Don Firenze #168 hozzászólására.)
Miért baj az, hogyha valaki komolyan vesz egy hobbit? Azon az elven amit mondtál egy sportolónak elmondhatnád ugyanezt, persze teljesen jogtalanul. Vagy inkább az fáj, hogy nem átlag ember módjára játszik? Fáj, hogy a korlátaidból nem tudsz kilépni és ezért inkább fikázol meg beszólsz másnak? Nyilván senki nem kötelez, hogy játssz úgy és fizess annyit, mint a top. Teljesen egyet értek Xinxel.
Tudod a sportban is a mezőny határozza meg, hogy mennyi energiát kell befektess, itt ugyanígy van. Prioritások vannak mindenkinél. Ha valaki energiát áldozz arra ami neki fontos nem kéne megvetni, mert az élet igazságos és lehet jön valaki aki pillanatok alatt összetöri a pici arcocskád aztán lesz csodálkozás
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
174. hozzászólás - 2016.02.18. 07:50:16 (Válasz Don Firenze #170 hozzászólására.)
Csak épp az a gond hogy hol itt a verseny? Munkaidőben letolják azok akik ráérnek és van tartalékjuk rá, a többiekkel mi lesz? Így jártak, mért nem vettek ki szabit?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
175. hozzászólás - 2016.02.18. 07:50:18 (Válasz Emishi #173 hozzászólására.)
Szerintem ne érezd úgy, hogy észre kell venni egy 3 hozzászólásos tag okoskodását, aki hozzászólásonként 1-1 olyan játékosnak szólt be, akiknek összesen 20+ évnyi VU tapasztalata van.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
176. hozzászólás - 2016.02.18. 07:52:59 (Válasz Marcsa #166 hozzászólására.)
Én sem poénból nyomtam végig, hogy első legyek! Sok CSP-t elköltöttem, hogy top1 jutalmat kapjak! Rendben van, hogy minden másik játékost, aki maximális vagy ahhoz közeli pontszámot ér el normálisabban kellene díjazni, viszont akkor legyen azonfelül extra jutalom azoknak, akik a CSP-et nem sajnálták és beleölték az eseménybe, mint az tettem én és az egyéb szerverek győztesei.
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.70
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
177. hozzászólás - 2016.02.18. 07:57:54 (Válasz Emishi #173 hozzászólására.)
". Ha valaki energiát áldozz arra ami neki fontos nem kéne megvetni, mert az élet igazságos és lehet jön valaki aki pillanatok alatt összetöri a pici arcocskád aztán lesz csodálkozás "

Elhiszem, majd megvárom míg jó levarázsol,meg nullára ver bent a játékban (v6). Majd mosolygok, kikapcsolom a gépet és kimegyek a dobozból. Költsön a játékra, ha másban nem annyira tehetséges miért is ne. Vannak akik dobozban élnek és a virtuális helyeken teremtik meg maguknak azt amit a valós életben nem tudnának. Vagy nehezen. Nincs ezzel gond.
Csak akkor ne jöjjön már azzal, hogy egy használt "pözsó" árát elköltötte, és most neki nem jó. Vagy ne jöjjön már azzal, hogy hopssz nem sikerült annyira az event és legyen már másképp.
S valóban a korlátokból nem tudok kilépni, mert soha nem voltak korlátaim
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.67
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
178. hozzászólás - 2016.02.18. 08:03:55 (Válasz Don Firenze #177 hozzászólására.)
Ha a valóságban is így viselkedsz nem csak itt fognak 0ra verni. Vagy ott már nincs monitor és nincs arc sem? Ismered te egyáltalán ezeket az embereket? Miből gondolod, hogy tisztában vagy bárkinek az életével is?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.55
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
179. hozzászólás - 2016.02.18. 08:06:29 (Válasz Emishi #178 hozzászólására.)
Szerinted érdekel más élete, komolyan ? Engem. Egyáltalán nem.
Véleményt formálok, még ha rondát is. Ez is vélemény
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.11
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
180. hozzászólás - 2016.02.18. 08:12:07 (Válasz Don Firenze #179 hozzászólására.)
Akkor csak hányni jöttél ide? Szeretem az ilyen embereket. "Hasznosak" a társadalomnak
részemről vége, mert erre a nyálamat is sajnálom.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.82
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!