Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
561. hozzászólás - 2016.02.29. 17:59:30
Tigrisnyul: Nem az adott szint karaktereit átlagoltuk - ez valóban nem lenne jó, a kalandpróbáknál sem vált be. Egyszerűen van egy algoritmus, ami szörnyeket hoz létre, és az algoritmus kiinduló alapja a karaktered szintje. Az értékeket pedig úgy lőttük be, hogy megnéztük, a szint növekedésével hogyan nőnek a tulajdonságok, képességek, és ehhez igazítottunk egy függvényt. Tökéletes megoldás persze nincsen, de legalább ez a rendszer azokat jutalmazza, akik igyekeztek a karakterüket hatékonyan fejleszteni, erős karaktert építeni. Írj nekem az ÜSZre, és szívesen megnézem a karakteredet, hogy miért nem tud nyerni, melyik statokkal van gond, volt már más is, akinek segíteni tudtam.

Lord Domi: mivel a szörnyek nem a te karakered statjainak 95%-ával rendelkeznek, hanem a karakteredtől független statokkal, így az normális, hogy lesz, akinek sétagalopp az egész, másnak pedig nehéz. Ez attól függ, mennyire vagy tápos. Az inspirációval rendelkezők kizárását nem értem... Annyi történt, hogy az esemény során nem jelent ELŐNYT az inspiráció.
Pontszám: 8.48
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
562. hozzászólás - 2016.02.29. 18:28:49 (Válasz Miklós #561 hozzászólására.)
Jelenleg inkább hátrányt is jelent, nem hogy előnyt se. Az eventbe így is úgy is korlátozott mennyiségű erőforrás kell, az inspiráltak valóban toplistás előnyben lettek volna, de ez a megoldás nem megoldás, szívatás. Lenne jobb megoldás is, kétszer is írtam, most harmadjára fogom. Az inspiráltak ugyan úgy válthatnak energiát, a büntetés nélküli regenjük fel legyen szorozva az inspirációval és az induló büntetés nélküli energia limitjük is. Eddig ugye nekik ez marha nagy happy lenne, de itt a csavar, a valós teljesítési idejük is szorozva legyen az inspirációjukkal. Így nincs gond se a befejezéssel és a toplistára is egyenlőek az esélyeik, szerintem.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.53
kedvencUzsuFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
563. hozzászólás - 2016.02.29. 18:32:09
A helyzet hogy mindenki igyekszik a legjobban fejleszteni és nem csak az aki tele van tápokkal, az állatokkal kapcsolatban igen majdnem minden nagy állatból már csatlós lett mert ha egy fétist kihagy az ember behozhatatlan hátrányban lessz, kipróbáltam minden opciót amit irtál semmi változás 20-ik próbálkozásra ütötte le a bosst......
A hozzászólást Uzsu módosította 2016.02.29. 18:33:20-kor
Pontszám: 6.67
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
564. hozzászólás - 2016.02.29. 18:43:13 (Válasz Miklós #561 hozzászólására.)
Miklós, ezen már túl vagyunk.
Adtál tanácsot is is. Amire válaszoltam, amire nem válaszoltál, csak itt fórumon.

Nem helytálló amit itt írsz. A legrosszabb fejlesztésem ResCat - V3, alig fordítottam rá időt. Mégis végig tudta csinálni. ReSumnak, aki a legmagasabb szintű, aki alig alig jut át (minimum 50vesztes csata van mögötte), néha valami csoda folytán átjut, neki maxos a kereskedelme egyedül. A legerősebb nem köves cuccai vannak, és semmit nem jelent.
Privátba ezt is írtad, hogy meg kéne ereszteni legalább egy köves varázslatot meg fegyvert. Bocs, nem megy. Ahogy ott válaszoltam itt se tehetem másképp. Ha nem mínusz 32 kövem lenne talán. Ha ResCat nem tudta volna végig csinálni a maga nagyon gyenge mivoltában, akkor is talán.
De nem jó ez az algoritmus. A felsőbb szinteken egyszerűen nem jó!
Nehéz az ilyet bevallani, tudom.

De ha megnézed a karaktereimet mind a négyet és azt mondod a ReSum a leggázabb, akkor majd elhiszem (vagy nem.)


A Baratyos részt pedig még mindig nem tudtad megválaszolni. Szomorú.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.02.29. 18:45:00-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
565. hozzászólás - 2016.02.29. 19:31:45 (Válasz Miklós #561 hozzászólására.)
Nincs igazad Miklós.
Amennyire itt a fórumban látom, olyan karakterek kapcsán megy a panasz, akik eddig a játék MINDEN aspektusában, eventjében elboldogultak, ezt az egyet kivéve.
A "nem sétagalopp", és extrém nehéz(az átlag több tízszerését igénylő idő, és erőforrás felhasználással), esetleg lehetetlen, az azért nem ugyanaz.

Az egyébként jól működő algoritmus, egy sávban nem jól működik. Jobban utána kellene ennek nézned, alighanem arról van szó, hogy magas szinten már nagyon jelentőssé válik a karakterek közti különbség...tuti hogy elég jól behatárolható az a szintsáv, ahol már extrém értékeket dob az algoritmus.Nem hiszem, hogy mégegy BU,-volt a cél, amit csak néhány karakter tud végigvinni...
Báró Samedi
Pontszám: 9.33
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
566. hozzászólás - 2016.02.29. 20:06:43
Az egyetlen 250+-os karakterként akit említettek, szintén végigpróbáltam az összes Miklós által felvázolt opciót, kisebb sikerrekkel, eljutottam a mai napon a 14-es szintre, így valószínüleg teljesítem az event végéig a vermet, de a 15 szintnél nem fogok tovább menni, és vissza se megyek a mezőkre, tudom jól mennyire extrém módon gyenge vagyok a környezetemhez képest, de ez eddig nem akadályozott a játékomban, mindig megoldottam valahogy, hogy ne szenvedjek jelentősebb hátrányt, és a szövi bajnoki megéte óta a környező karakterek is hagynak életteret. Az ügyfélszolgálaton is korrekt volt a hozzáállás, és tényleg igyekeztek vele foglalkozni, hogy akár egy embernek - mondjuk visszaolvasva a topicot nemcsak 1-nek - is találjanak megoldást, ahogy anno az extrém erős karakterek szenvedtek a szövi bajnokság bevezetésénél, és ott tudtak gyengíteni gondoltam itt is sikerül..nem költök olyan sokat a játékra de folyamat prémtagság, VIP megvan, a befizetési akciókat igénybe veszem, az összes felszerelésem prémes szóval nem sajnálom az őskövet, és hát a folyamatosan fogyatkozó játékos réteg mellett talán egy picit nagyobb figyelem elvárható lenne, főleg egy időszakos event esetén, amely ráadásul az új nyomvonalat a csatlósnevelést erősíti az új megszerezhető fétissel.
Pontszám: 7.75
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
567. hozzászólás - 2016.02.29. 20:49:38
Energia: -58 / 38

na nemár.....
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.22
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
568. hozzászólás - 2016.02.29. 20:57:05
Az érdekelne, hogy pl akik ide írtak, hogy nem bírják az eventet végig vinni a sok vereség miatt milyen szintű a karakterük.
Én egy 131-est irányítok, de szinte öröm velük csatározni és már a 20. szint végén vagyok.
Pontszám: 7.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
569. hozzászólás - 2016.02.29. 21:00:46 (Válasz Emishi #567 hozzászólására.)
És tényleg....Energia: -40 / 600

No ezt akkormosthogymiértis? Milyen furfanggal sikerült minuszba mennem? Hitelbe léptem kettőt? Egyre izgalmasabb a matematika itt a végzetúrban...a végén még megkedvelem, pedig sose szerettem....

Hopp, megvan..emlékszem, az utolsó mező amire ráléptem csapda volt, -60 energia, de mér csak húsz volt nálam.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.02.29. 21:04:34-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
570. hozzászólás - 2016.02.29. 21:02:08 (Válasz Gtr2 #568 hozzászólására.)
162-es.

Nekem is öröm volt csatázni a 63as szintűvel, a 83as szintűvel és a 77es szintűvel is. Komolyan. Imádtam az eventet. Amúgy nagyon jó event.

Van szövitárs 212-es. Neki sincs benne semmi öröm.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.98
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
571. hozzászólás - 2016.02.29. 21:03:15 (Válasz Azazel #569 hozzászólására.)
Ez olyankor van, mikor lépsz és pont egy energia elnyelő csapdára lépsz. Így lehetséges. LEgalábbis nekem olyankor jött ki ilyen.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.98
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
572. hozzászólás - 2016.02.29. 21:05:03 (Válasz Gtr2 #568 hozzászólására.)
Megnézhetem a karaktered? Melyik világ, hogy hívják?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
573. hozzászólás - 2016.02.29. 21:09:59 (Válasz Tigrisnyul #572 hozzászólására.)
Elvileg privátba elment.
Pontszám: 7.01
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
574. hozzászólás - 2016.02.29. 21:20:56 (Válasz Gtr2 #573 hozzászólására.)
Szóval a karaktered nem igazán tartozik az átlagba szerintem:)
Nagyon erős, és a csatlós bónusz is igen magas, plusz minden tárgy ősköves. Így nem csodálom, ha nem volt nagy kihívás:)

Az én karakterem teljesen átlagos, megnézheted azon a világon levőmet, aláírásban ott van. Neki sima ügy volt, ott vagyok a top 50ben.
Csak hogy viszonyíts, a v5-os problémás karakterem is hasonló - középmezőnyös.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
575. hozzászólás - 2016.02.29. 21:21:11 (Válasz Azazel #569 hozzászólására.)
En ezt ertem. Akkor szeretnek elmenni minusz 1 millio epig amig utom az entitast...majd egyszer visszaregeneralom...de most komolyan, ez mi??
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.81
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
576. hozzászólás - 2016.02.29. 21:33:41 (Válasz Emishi #575 hozzászólására.)
Játékélmény

Móka, kacagás....bizonyos elképzelések szerint.
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
577. hozzászólás - 2016.02.29. 21:42:55
Én nem értem ezt a sírást megint. Mi az, hogy túl erősek az ellenfelek a Veremben? Én az erős karakteremmel a 203. szinten pár karcolással végigmentem, és a 100. szintű nem ősköves, full common karakterem is sétagaloppozik odalent.
Pontszám: 6.56
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
578. hozzászólás - 2016.02.29. 21:49:51 (Válasz Kwisatz #577 hozzászólására.)
Az én "full common" 100 alattijaim is sétagaloppoztak.
De nekem a 162esem is "full common ".

Ez azt jelenti, hogy bizonyos szintig elég az átlagos karakter, aztán nem. Ez rendben van?
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.02.29. 21:50:22-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.99
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
579. hozzászólás - 2016.02.29. 23:56:58
A helyzetet segitendo lehet celszeru volna elerhetove tenni a robbantast a verem csataknal. Gondolom nem kerulne tul sok energiaba a leprogramozasa sem.
Pontszám: 9.67
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
580. hozzászólás - 2016.03.01. 11:09:33 (Válasz Buildermann #579 hozzászólására.)
Konstruktív javaslat. Támogatom!
Pontszám: 8.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!