Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
621. hozzászólás - 2016.03.01. 21:58:22 (Válasz Tigrisnyul #620 hozzászólására.)
Így már világosabb!... Azért az a megnyilvánulás elég guszta. Lehet nálam végleg be is csukna a bolt. Mondjuk minden joga meg lenne hozzá. De akkor is.
Time in a bottle
Pontszám: 5.16
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
622. hozzászólás - 2016.03.01. 23:39:38 (Válasz Azazel #619 hozzászólására.)
Az új szörnymodell lehet, hogy sokkoló volt. De ha az entitások mintájára ezek is maradnának a játékban, legyőzve őket pedig egy szinttel nagyobb ellenfél jönne, akkor a következő event senkit sem érne meglepetésként, készülni lehetne rá. Fél évem lenne arra, hogy olyanná gyúrjam a karakteremet, ami az aktuális szintjéhez tartozó szörnyet le tudja győzni. Ez máris inkább kihívás és cél, mintsem háromhetes szivatás.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencBachtassFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
623. hozzászólás - 2016.03.02. 08:27:30
Ha marad energiám amit nem használok el most, az a következő eventben megmarad vagy nullázódik?
Pontszám: 9.37
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
624. hozzászólás - 2016.03.02. 10:56:44 (Válasz Ariel #622 hozzászólására.)
Igazat adnék neked, ha a 15. szinten, a fétisen üldögélő főszörnyről beszélnénk.

Azért egy 15 szintre tervezett event esetén, a második, harmadik szinten olyan kihívás elé állítani a karaktereket, amit gyk. képtelen megugrani, ráadásul egy olyan eventben, amit egy "common", bárki által teljesíthető eseménynek szántak, szemben pl. a kimondottan nem ilyen BU-val, egyáltalán nem korrekt dolog, és nagyon nem is indokolt.
Semmiféle magyarázás, ideologizálás nem teszi elfogadhatóvá a dolgot, ráadásul nem is értem mi szükség volt, van erre az egészre, ahelyett, hogy : " Bocs, kicsit benéztük a képletet, kicsit finomítunk rajta.."

Ha pedig eleve az volt a cél, hogy kőkeményen szívja végig az eventet mindenki, akinek nem Terminátor karaktere van, akkor szívja végig mindenki...de nem ez történt, és nem is így lett " felkonferálva" az event.

Továbbra is az a véleményem, hogy egy nagyon jó, szórakoztató fejlesztés,amibe kicsi hiba csúszott, amit könnyedén meg lehetett volna oldani, de sajnos ehelyett inkább ideológia van, ráadásul olyan érveléssel, ami elég bicskanyitogató, és totálisan tönkreteszi az egészet.
Lehet magyarázni, példálózni, de ez történt.
Nem kellett volna,kár érte.
Báró Samedi
Pontszám: 9.17
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
625. hozzászólás - 2016.03.02. 13:55:59 (Válasz Azazel #624 hozzászólására.)
Azt kellene eldönteni, hogy egyáltalán kellenek-e a kihívások, vagy az olyan tamagocsik kellenek, mint a Landragor, vagy a Xeno invázió. Ha minden feladat, minden event a saját karakterhez van szabva, akkor mégis hol a kihívás? Minek egyáltalán a karaktert fejleszteni, ha az ellenfelem arányaiban pont ugyan annyit erősödik, mint én és egyébként is harmatgyenge. Ilyen rendszert használva nem tudsz kihívásokat támasztani a karakterek felé, mert bármilyen szar karakter le tudja győzni a saját klónját. Tisztára olyan, mintha a vézna, göthös végzeturak elé mindig direkt csak a gebe xenók ugornának, hogy mindenkinek csak a győzelem sikerélménye jusson. Egy ilyen rendszerhez hozzászokva nem csoda, hogy felháborodnak azok, akik most sánta, haldokló, kegyelemdöfésre váró ellenfelek helyett nagy pofonokat kapnak. A rendszer más és szokatlan, de nem azt jelenti, hogy rossz. Egyszerűen nem ezt szoktuk meg. Mekkora kihívást jelent az a xeno event, ahol már az első percben tiszta, hogy a 20-ik napon a xenók lefexenek, és valószínüleg agyoncsapnák magukat, ha a végzeturak nem piszkálnák meg őket. Sokkal rosszabbnak érzem az eddigi klónos rendszert, mint a mostanit. Lehet, hogy az első pár lépcsőfok túl magasra lett téve, és ez elégedetlenséget szült. De legalább az új rendszer mutat egy utat, hogy merre fejlesszem a karakteremet, ha le akarom győzni az ellenfelemet, ha sikeres akarok lenni a karakterfejlesztésben. A régi rendszer semmi ilyet nem tud, nem ösztönöz semmire, nem viszi előre a karakterfejlesztést, sőt, sok esetben még hátrány is, ha bármit fejlesztek.
Persze lehetne finomítani a mostani rendszert, gyengíteni az ellenfeleket. De meddig gyengíted? Amíg minden reklamáló le tudja győzni az ellenfeleket? Fél év múlva pedig ismét gyengítesz rajta, amikorra a mostani gyenge karakterek fajlagosan még gyengébbekké válnak, és megint reklamálnak a gyengítésért? Aztán egy év múlva, hogy megszüntesd az állandó reklamációt, a szörnyeket klónokra cseréled…

Én külön üdvözlöm azt, hogy a játékban hosszú idő után végre megjelennek a karakterfejlesztést igénylő pve elemek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.06
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
626. hozzászólás - 2016.03.02. 14:18:27
Én kíváncsi lennék azon karakterek listájára, akik befuccsoltak az eventen.
Egyrészt számszerűleg, másrészt a fejlesztésükre.
A hozzászólást Alendaar módosította 2016.03.02. 14:43:30-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.42
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
627. hozzászólás - 2016.03.02. 14:18:38 (Válasz Ariel #625 hozzászólására.)
Igazad van, nem annyira rossz ez, v6-on simán megcsináltam, v2-n meg döcögött de szövetség bónusz nélkül kicsi állatokkal, démonokkal nem foglalkozva, fő szörnyeken párszor fent akadva 2 harmat gyenge csatlóssal és nem prémes cuccban. Ügyeskedni kell, aztán majd csak össze jön a fő szörny, toplistás így alíg ha lesz az ember, de a fétist megszerezheti.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.03.02. 14:20:26-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
628. hozzászólás - 2016.03.02. 14:57:56 (Válasz Ariel #625 hozzászólására.)
Nagyon-nagyon hasonló motoszkál nekem is a fejemben. Itt ez az event, mindenki végigviszi, mindenki megkapja a jutalmat mert ügyes kisfiú volt, és semmi ellépés egymástól.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
629. hozzászólás - 2016.03.02. 14:59:04 (Válasz Ariel #625 hozzászólására.)
Látom, mégsem értesz...én, mint írtam, ennyi módosítással beérném. :

" Elég lett volna annyit tenni, hogy x számú vesztes csata után, az adott szörny csatáról-csatára gyengül, hogy azért csak tovább juthasson a delikvens, ha már 10-15x annyit energiát fektetett bele, mint az átlagkarakterek."

Ettől még megmaradna a fenenagy kihívásod, ha épp arra vágysz.Lehetne akár úgy is, hogy az utolsó szinten ez ne működjön, és az az" x "lehetne jó nagy szám is.
Én éppen hogy nem tartom jónak azt az irányt, hogy szaporítsuk az olyan eventek számát, amiben csak a végletekig penge karakterek tudnak RÉSZTVENNI egyáltalán.Hogy mekkora sikerrel, az más kérdés, de legalább eljussanak a végéig.Próbálj néha elvonatkoztatni a saját karakteredtől, nekem sikerül, mindkét aktív karimnak vasárnapi kirándulás volt az event,pontosan nulla kihívással, csak épp megértem azokat. akiknek nem.
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
630. hozzászólás - 2016.03.02. 15:00:51
Nekem csak az ilyen csatákkal van bajom:

Az adamantitgólem feléd dob egy lilavihar varázslatot. 56146 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -31 Védekezés, -32 Taumaturgia, -31 Kritikus sebzés, -31 Kábítás, -31 Elnyelés. A negatív aurád sebez rajta 17405 életpontot.
Az állataid 25337 életpontot sebződtek.

valamint a közelharci adok-kapok közben ugye nem csak én kapok:

Az állataid 1341 életpontot sebződtek.
Az állataid 3068 életpontot sebződtek.
Az állataid 1277 életpontot sebződtek.
Az állataid 1965 életpontot sebződtek.
Az állataid 512 életpontot sebződtek.

A csatában összesen 56584 sebzést okoztál, és 80346 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.


Legalább ezeket az ordas nagy MÁSODLAGOS SZÍVATÁSOKAT KI LEHETNE VENNI, mert 3-4 ilyen hamvába holt kísérlet és már fekszik minden állat.

AMi a paramétereket illeti: 227. szint, full IQra öltözve (224-227. szintű prémes cuccok), a 3 megmaradt legnagyobb állatot betárazva, legjobb csatlóst bepakolva ÉS a természetesnek mondott őrjöngés-ital-1-pint- felhörpint! után...

Amúgy érdekes kérdés ez a turbó ide-oda pakolás is:

- ha nem a varázslaton van, hanem az ütésen, akkor varázslat lesz megrázó élmény
- ha varázslatra teszem, akkor a 6 körös csatában gyalul végig

Ez utóbbival egyébként legyűrtem
(behívtam a harcoló 3 mellé még 2 kisebbet is -
egy 333. szintű, egy 264. szintű, egy 192. szintű, egy 146. szintű, egy 145. szintű állat is részt vesznek a csatában.):

A csatában összesen 39511 sebzést okoztál, és 31434 sebzést kaptál.

Igaz a kritikus ütéseknél a másodlagos eredmények:
- Az állataid 3689 életpontot sebződtek.
- Az állataid 3682 életpontot sebződtek.
- Az állataid 3656 életpontot sebződtek.
- Az állataid 888 életpontot sebződtek.
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 6.54
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
631. hozzászólás - 2016.03.02. 15:16:23 (Válasz Tigrisnyul #620 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.01. 21:26:23
Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért

Ezt kisarkítottad vagy tényleg ilyen választ kaptál?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
632. hozzászólás - 2016.03.02. 15:32:04 (Válasz Quellon #631 hozzászólására.)
Döntsd el magad! Aztán nyugodtan írd meg itt, hogy sarkítottam-e.
Privi ment.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.55
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
633. hozzászólás - 2016.03.02. 16:21:15 (Válasz Azazel #629 hozzászólására.)
Értelek én, de nagyon sarkítasz. Itt nem arról volt szó, hogy csak a végletekig penge karakterek tudnának részt venni az eventen, még csak nem is átlagos karakterekről beszélünk.
Az amit az ellenfelek legyőzhetővé tételére javasolsz, nem más, mint csp árán a karakterhez butított ellenfelek, azaz visszatér a klónozás. Akik alapból le tudják győzni az ellenfeleiket, ott a szörnyek nagy eséllyel gyengébbek mint a saját klónok, akik pedig nem tudják legyőzni őket, azok egyszerűen csp-ből klón ellenfelekhez jutnak, miközben a csp ezen karakterek számára nem képvisel különösebb értéket. Akkor minek ez az egész, miért nem térünk vissza alapból a klónokhoz?
Mindenkinél meglesz a sikerélmény a fejlesztett karakter minőségétől függetlenül.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
634. hozzászólás - 2016.03.02. 16:55:42 (Válasz Ariel #633 hozzászólására.)
Konkrétan ebben az eventben eléggé számított a csp. Innentől már csak a számokat kell "belőni".Ha elég sok csp.-t költ azért,hogy elkezdjenek gyengülni a főszörnyek, eléggé belassul ahhoz, hogy semmiféle toplistán ne szerepeljen, de marad esélye végigcsinálni. Az utolsó szinten pedig ugye nem működne a dolog, szóval mégsincs bárkinek fétis, de legalább a szinteken potyogó tápokhoz hozzáfért.Megmarad a differenciált jutalom, a menőknek továbbra sem kell reszketniük, hogy a pórnép elorozza a dicsőséget előlük....

MOD. :

Most sarkítok : Ha forintért könnyíted a karaktered életét,bárhol, bármikor, az nem okoz lelki törést, ha valaki más esetleg csp.-ből tenné, ezen egyetlen esetben,az baj?
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.02. 16:59:12-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
635. hozzászólás - 2016.03.02. 17:08:14
Titkos a válasz, amit Tigrisnyúl kapott? Engem is érdekelne.
Most fizetek a játékért, de ha egyszer kihagyok egy pár hónapot, nem szeretnék belefutni egy bunkó válaszba.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.42
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
636. hozzászólás - 2016.03.02. 17:19:58 (Válasz barbarabee #635 hozzászólására.)
Szerintem leközölhető, sőt talán közérdekű is, hogy ki mire számíthat. De mivel ez nem az én levelezésem, ezért nem teszem ki az engedélye nélkül, döntsön róla ő.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
637. hozzászólás - 2016.03.02. 17:27:40
Szerintem meg vagy tegye ki akié, vagy ne mozgassa itt az emberek fantáziáját, hogy micsoda konspiráció mehet a háttérben. Ez így egy szimpla "mi a baj?" "ááá, semmi..." szitu.

Egyébként legutóbb mikor egy ingyenes szolgáltatást (tárhely) vettem igénybe és 2x szőrén szálán minden tartalmam eltűnt, írtam az ügyfélszolgálatra, hogy vattafakk történik itt. Kaptam a diszkét választ, hogy a nem prémium kliensek problémáival sajnos nem tudnak foglalkozni. Érted, szóba se állnak veled egyes helyeken ha nem fizetsz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
638. hozzászólás - 2016.03.02. 17:28:01 (Válasz Quellon #636 hozzászólására.)
Sarkított?
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
639. hozzászólás - 2016.03.02. 17:36:46 (Válasz Offsboy #637 hozzászólására.)
Gratulálok a marketing politikájukhoz. Biztos fogod ajánlani a haveroknak, ismerősöknek azt a tárhelyszolgáltatást, és te magad is befizetsz ezek után a prémium szolgáltatásukra...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.61
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
640. hozzászólás - 2016.03.02. 17:40:10 (Válasz barbarabee #639 hozzászólására.)
Ennyi. Ez a lényeg.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője