Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
601. hozzászólás - 2016.03.01. 19:06:33
A normális az lenne ha a nagy eventek mindenki számára teljesíthetőek lennének. (Landi, xeno, kufár)
Ott vannak a minek arra a célra, hogy legyen másmilyen is. + a BU.

Ez egy olyan nagy event helyett jött, amit bármelyik karakterrel tudtam teljesíteni ha akartam.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.49
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
602. hozzászólás - 2016.03.01. 19:21:22 (Válasz Tigrisnyul #601 hozzászólására.)
Ez teljesíthető,de nincs verseny.

BeeChe is tutira be tudja fejezni.
Itt az italok energia értéke volt a vita tárgya
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.03.01. 19:22:41-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.84
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
603. hozzászólás - 2016.03.01. 19:31:44 (Válasz Faust0ne #597 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2016.03.01. 18:34:40

Az erős karakterek meg ne rinyáljanak, hogy túl hamar lett vége. Ki panaszkodott már azért mert nyert bajnokin mondjuk? Aki panaszkodik legközelebb feleakkora tö-vel vágjon neki....
Az általános ignoráns - nekem így jó, ezért az event is így jó - szemléleted sikerült megfejelni kárörvendéssel. A gyengék és az erősek is menjenek a picsába, a lényeg hogy te a szemétdombodon maradj. Grat!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.52
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
604. hozzászólás - 2016.03.01. 19:36:10
Szerintem ez lett, lehetett volna az eddigi legjobb, legnépszerűbb event. Becsúszott egy kis malőr, amit elég egyszerűen, egy képlet korrigálásával meg lehetett volna oldani.Nem holmi vágső isteni erejű jutalomrelikviát őrző utolsó főszörnyön akadtak fenn karakterek, és nem is azt nehezményezték, hogy nehezen győzik le, hanem azt, hogy szinte lehetetlen számukra legyőzni, ezért egyszerűen képtelenek érdemben résztvenni(nem megnyerni, top 10-be kerülni) egyáltalán az eventen.Egy olyan eventben, ahol pár hete összedobott, csokipapír karakterek fütyürészve végigmennek.Mindezt olyan karakterrel, ami magas szintű, régóta nevelgetett, kedvenc, és mindezidáig jó karakternek számított.

Elég lett volna annyit tenni, hogy x számú vesztes csata után, az adott szörny csatáról-csatára gyengül, hogy azért csak tovább juthasson a delikvens, ha már 10-15x annyit energiát fektetett bele, mint az átlagkarakterek.

Ehelyett, megkapták az arcukba a karakterük fikázását, meg az így jártál hozzáállást. Kár, mert egy így igen rossz szájíz marad utána.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.01. 19:57:56-kor
Báró Samedi
Pontszám: 9.16
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
605. hozzászólás - 2016.03.01. 19:50:36 (Válasz Azazel #604 hozzászólására.)
Nem szép, de én írtam először, hogy előbb kellett volna kapcsolni. Mert így van.
S persze örültem annak, hogy a full kockák meg a top lista bajnokok, most nem tudtak olyan számba oda jutni az első helyekre ahogy szoktak.
Más!
Az amit írsz, az jó lenne, ha valamilyen formában leprogramozására kerülne.Így kerülne egy kis egyensúly az eventbe.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.82
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
606. hozzászólás - 2016.03.01. 19:54:44
Nekem bejött az event! Top kari vok. ezt vállalom, de nem vok. túltenyésztve! Nekem sima volt minden, ha valakinek nem tetszik, rinyálhat, de én örülök ,hogy ennyi fejlesztés is bekerült! Köszönöm az eventet! Ha meg nem tudod teljesíteni nyomj azon a tulajdonságon, amin elcsúsztál! Optimalizálj és nem lesz godod!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
607. hozzászólás - 2016.03.01. 20:08:48 (Válasz Azazel #604 hozzászólására.)
Nem tudom elképzelni, hogy jónak számító karakterrel ne lehetne végigcsinálni az eventet... Azt már könnyebb elhinnem, hogy a karaktert a gazdája "túlértékeli", mert a közvetlen környezetében még gyengébb karakterek vannak. Lehet, hogy a karakter kiskirály 150-ik szinten és akár 4-5 szint távolságban mindenkit ver, miközben egyébként 15 szinttel lejjebb az átlag karinak is nagyobb a TÖ-je.
Nem mondom, hogy maradjon így az event, mert frusztráló tud lenni, ha elakad az ember, de ha valami, hát akkor ezek a szörnyek mércét adnak a karakter "jóságát" illetően, legalábbis magas szinten.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.58
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
608. hozzászólás - 2016.03.01. 20:24:43
Nekem nem volt vele gondom ,de elég átlag feletti a karakter is.
nekem csak az nem tetszett benne hogy nem lehetett bukás nélkül korlátlanul váltani a csp-t,így sokáig tartott végigmenni rajta.
Egyébként minden tekintetben nagy újítás az eddigi játékhoz képest a grafikai megvalósítás.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.39
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
609. hozzászólás - 2016.03.01. 20:29:58 (Válasz Ariel #607 hozzászólására.)
Akkor úgy fogalmazok, az eddigi, több évnyi játék során, semmilyen szituációban negyed ennyit sem kinlódó karakterek. Akikben nyilvánvalóan nagyságrendekkel több odafigyelés, fejlesztés van, mint a pár hónapos félpoén karikban.
Báró Samedi
Pontszám: 8.33
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
610. hozzászólás - 2016.03.01. 20:30:38
ha nem kellet volna kapkodni sietni az értelmesebb jutalomért akkor az a legjobb event eddig. Nekem 1 változtatást eltudnék viselni. ha végig viszed az eventet vagyis megvan a max pontod tök mindegy hányadik vagy megkapnád a 11-50 helyért járó jutalmat. Így nem kéne rohanni és darálni az eventet ami itt az egyik fő gond is lett.
Hetente 1 pályát kicsit lebutítva eltudnék viselni.
Pontszám: 8.01
fórumozóWestsilverFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
611. hozzászólás - 2016.03.01. 20:33:56
Hali!
Top 50 fölött hogy tudom megnèzni a helyezèseket?
---
Pontszám: 5
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
612. hozzászólás - 2016.03.01. 20:36:18 (Válasz Westsilver #611 hozzászólására.)
Jelenleg sehogy.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.49
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
613. hozzászólás - 2016.03.01. 20:36:25 (Válasz Westsilver #611 hozzászólására.)
Szerintem sehogy.
Pontszám: 7.01
fórumozóWestsilverFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
614. hozzászólás - 2016.03.01. 20:41:27
Okkor mi alapján kapok jutalmat?Mert úgye nem mindegy hogy 50+ vagy 101+ az elèrt helyezès...
---
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
615. hozzászólás - 2016.03.01. 20:48:28
Tigrisnyúl: a végzetúr ugyanúgy az életed része mint bármi más amiben részt veszel. Problémát okoz és nehézséged adódott miatta. Energiát fektetsz bele, amiért megdolgozol. (nem a kavicsra gondolok, hanem akár egy emésztési folyamatra...mindenért energiával fizetsz) Az hogy törölted, szerintem rendkívül nagy butaság volt. Érdemes felpattintani az ereidet mert nem ment be egy ziccer? Nem hiszem. Nem is. Hiszem hogy nem!...

Az ignoránsnak: te mindig érdekes módon próbálod felvezetni saját érdekeid. (amiket osztok egyébként, mert nekem is két nap volt az event...vicces mi? Még a toplistába is befértem pedig megvolt már a top 3 amikor egyáltalán úgy döntöttem, hogy belépek a játékba. Te is megtehetted volna, hogy odafigyelsz de urambocsáss a fogalmazásért b@sztál rá. Persze utána egyből idejöttél a fórumra sírni.) Véignéztem. Szal...nem is szeretném inkább kifejezni azt amit gondolok. És van gyenge karim akivel nekem sem sétagalopp. Személyeskedésed rajtam nem igazán fog. És a legnagyobb örömmel viszonzom azt számodra.
Amúgy meg senki ne menjen a picsába. De ha ezt nem tudtad megérteni a szövegből, akkor teljesen felesleges szót s energiát pazarolni erre a témára. Habár szerintem érted te, csak...kisnyuszifüle. ^^

Az inspirációval van egyedül gond szerintem. Minden más csak nyafogás. De felőlem aztán azt csináltok amit akartok. Nekem nem gond. Ha esetlegesen nehézségem támadna, képes leszek megoldani mint máskor is hasonló "javításoknál". Mert kúl vagyok és emberként gondolkozom. Ezt a véleményt esetleg valaki nem osztja? Jah de biztosan, csak azok nem ide pazarolják az idejüket, henem éppen a problémáikat oldják meg. Én is kérek. Gyözzétek meg a játékvezetőséget hajrá! ^^ De valami blutálisat találjatok ki, hogy élvezni is tudjam. A gyenge karaktereimnek gyengítsétek le a szörnyeket, az erőseknek meg erősítsétek fel őket. Mert szerintem így lenne a helyénvaló... Lol És mostantól legyen a 4-es pár is erősebb, mint a bubi drill.
Time in a bottle
Pontszám: 5.11
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
616. hozzászólás - 2016.03.01. 20:55:16 (Válasz Faust0ne #615 hozzászólására.)
Azért van, ami jobban az életem része. És szerencsére teljesen másképp szemléljük a dolgokat.
Nekem ez a karakter törlés összehasonlíthatatlan egy öngyilkossággal.

Maradt három karakterem. Elég lesz.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.49
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
617. hozzászólás - 2016.03.01. 20:56:26 (Válasz Azazel #609 hozzászólására.)
Lehet éveken át lelkesen és szorgalmasan hidat építeni, és kétségtelenül szar érzés, ha az első gyalogos alatt összeomlik az egész. Az a baj, hogy ráengedtük a gyalogost, vagy az, hogy ennyi ideig tartott, míg kiderült? Esetleg jobb lett volna, ha marad csak a hídépítés gyalogosok nélkül?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
618. hozzászólás - 2016.03.01. 21:02:29 (Válasz Tigrisnyul #616 hozzászólására.)
Nagyon rossz hasonlat volt ne haragudj. Csak arra céloztam, hogy ez a kudarc okozhatott némi érzelmi kisülést ha törölted miatta a karit. Ráadásul egy olyat, amivel minden más remekül sikerült. Erre gondoltam leginkább.
Time in a bottle
Pontszám: 6.11
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
619. hozzászólás - 2016.03.01. 21:13:12 (Válasz Ariel #617 hozzászólására.)
Az a baj, hogy évekig senki nem szólt, hogy az eddigi tesztelésre használt "gyalogosok" helyett, az első "éles" bevetésen a gyalogos egy tankra ültetett elefántot is visz a hóna alatt, szóval úgy tessék méretezni azt a hidat.
De értem amit mondasz, és szerintem te is , amit én mondok.

MOD. :

A másik baj az, hogy mikor szóvá teszik az elefántot, a reakció kb. annyi, "hogy sz@r a karaktered, amúgy meg vetté vóna több őskövet..."
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.01. 21:30:09-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.88
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
620. hozzászólás - 2016.03.01. 21:26:23 (Válasz Faust0ne #618 hozzászólására.)
Az érzelmi kisülést Miklós adta. ÉS mivel nőből vagyok, sok döntést érzelem alapján hozok meg.

Ez itt azt írja, hogy :"2010.02.19. 00:21:00" ekkor regisztráltam. Tehát 6 éve játszom ezzel a játékkal. Én nem hidat építeni jöttem ide, hanem megismerkedni a hídépítőkkel. Volt több karakterem is, akik aztán törlésre kerültek, mert láttam, hogy ebből nem lehet már jobbat csinálni. Aztán volt amelyiket hirtelen felindulásból töröltem szintén. Ez a mostani nem volt olyan hirtelen.

V5 indulásakor kezdtem komolyabban játszani. Indultam, ahogy indulta világ. Ott voltam a topban. Aztán hamar rájötem egy családi nyaralás alkalmával, hogy a topban nem lehet ott maradni, ha nem szán mindennap rá x időt az ember. Ezt elfogadtam. Játszottam, nőttem szépen. Idővel lettek más világon is karaktereim. Minden eventen részt tudtam venni. Minden eventen meg tudtam szerezni a maximális jutalmat, néha a toplistákon is rajta voltam. Voltam prémes tag folyamatosan, aztán mikor nem úgy jött össze anyagilag akkor nem. Változóan költöttem a játékra. Volt idő amikor semennyit, volt amikor többet. Aztán jött a BU. az első ahol kiderült, hogy ezt kövek nélkül nem igazán lehet. Kiválasztottam egy karaktert és amíg bírtam elvittem vele. De elfogadtam azt is, hogy nem megy. A Normál eventek továbbra is rendben voltak. Aztán jöttek a mini eventek. Ezek főleg a kisebb kariknak voltak teljesíthetetlenek, hiszen szinthez kötött feladatok is voltak benne. DE itt is ott volt az ősköves megoldás ha a fétis volt a cél. Ezt is elfogadtam.
Az évek alatt sok embert ismertem meg, személyesen is, és nekem ez fontosabb volt mindig, mint hogy bajnok lesz-e a karakterem vagy sem. Vannak sokan akik töröltek, de megmaradtak ismerősnek.

Aztán jött ez az event. Amúgy jó event, tényleg jó az ötlet.

Amiért elkezdtem rinyálni a nagy karim miatt az az volt, hogy nem értettem a kisebb, alacsonyabb karakterek hogy a fenében nyomják le simán, ő meg nem. Pedig hasonló a fejlesztése. A többi karim hídjain se akarna átmenni senki;)
Utána itt volt ez az ősköves malőr is, amiről amúgy én tájékoztattam az ÜSZ-t. Mert a fair playt szeretem, mert nem sunyítok ha észreveszek egy hibát. (Mint tudtjuk sokan megtették, minimális retorzióta kapva érte)

Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért.

Fizettem, szerintem eleget. Ja, hogy nem folyamatosan? Bocs, az élet nem mindig úgy jött ki.

Így hát azzal a karakterrel lezártam 6 évet.

Meglátjuk mi lesz a folytatás.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.03.01. 21:28:41-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője