Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
221. hozzászólás - 2014.03.13. 14:31:11 (Válasz Zoole #220 hozzászólására.)
Talán a leghasznosabb opció az egész VIP-ben, a mennyiben minimálisan figyelembe veszed azt, hogy a LÉ/TP-d hogy alakul portyázás közben...

Sajnos az előző 3 nap témái kimaradtak elsőre belőle, talán még bele tudjuk lobbizni őket, de innentől ez nehéz feladattá vált
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
222. hozzászólás - 2014.03.13. 14:33:09 (Válasz Bíborhold #219 hozzászólására.)
10. szint az olyan 2 hónap játék normál esetben...
Természetesen van aki több éven keresztül alatta tartja a karakterét, de nem hiszem, hogy ezért a kb 2-3 játékosért aggódna Miklós
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
223. hozzászólás - 2014.03.13. 14:35:59
Átírhatnátok már végleg és tényleg a mottót!

"Ez az online szerepjáték Neked készült (persze): könnyen megtanulható (hogyne), rengeteg célt és
sikerélményt ad (esetleg), mégsem vesz el túl sok szabadidőt (de gagyi leszel)!"

Lehet még bővíteni, ha fizetsz pl vagy ha minden időd a gép előtt töltöd, ha programozó vagy és egész nap írod a scrietket... Ezer ötletem lenne rá. Másoknak is?

Mód: Maradhat a kiírás így és adjátok ingyen ezt a csomagot ,h igaz is legyen. Akkor nincs átverve az ember.
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2014.03.13. 14:45:31-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
224. hozzászólás - 2014.03.13. 14:40:08 (Válasz Birka #221 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.13. 14:31:11
Sajnos az előző 3 nap témái kimaradtak elsőre belőle, talán még bele tudjuk lobbizni őket, de innentől ez nehéz feladattá vált


Több nem jár. Magam részéről klikkelgetek tovább. Ha végre minden jól fog működni utána fizetek ezért is "szívesen".
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2014.03.13. 14:46:19-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.11
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
225. hozzászólás - 2014.03.13. 14:55:35 (Válasz Birka #222 hozzászólására.)
Pedig vagyunk nem kevesen, akiknek nem 2-3 hónap mire elér a 10-es szintre. Én pl. november végén kezdtem és most vagyok a 4. szint elején. Igaz nem is nyelem a TP-t, mint kacsa a nokedlit. Szerintem nem lenne rossz senkinek, ha már a 2. szinttől megjelenne a Gyorsítások. Természetesen csak a VIP funkció lenne elérhető benne.
Pontszám: 5.95
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
226. hozzászólás - 2014.03.13. 16:16:40 (Válasz Birka #222 hozzászólására.)
2 hónap? 1 -2 hét max. Aki olyan abnormálisan játszik, hogy 2 hónap kell a 10. szintig, az meg is érdemli, hogy ne legyen VIP.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.34
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
227. hozzászólás - 2014.03.13. 19:21:15
Ez normális a gyógyításnál: Újra gyógyíthatsz 1:28:41 idő múlva.

Oké, hogy lefutott kb 3 gyógyítás 159+107-es sebgyógyítással. (Sikeresen gyógyítottál a lényeiden: Rocksteady: 20945 ÉP, Mágiatündér: 20952 ÉP, Álommanó: 20952 ÉP, április bolondja: 20952 ÉP, április bolondja: 20952 ÉP) De másfél óra alatt manuálisan nem 3X tudok gyógyítani!
Pontszám: 7.37
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
228. hozzászólás - 2014.03.13. 19:40:50
A legutóbbi Xenó háborúk kényelme után jöttem rá, milyen kényelmi funkcióra lenne szükségem a portyák során.
A portya listában a támadható célpontok mellé kellene egy check-box, ahol egyszerűen kijelölhetem, hogy kiket akarok támadni. Ezután egyetlen klikkel lefuttatható lenne az összes portya, perceket spórolva ezzel. Az automatikus gyógyítással elég jó kombó lenne...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.03
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
229. hozzászólás - 2014.03.13. 20:01:46 (Válasz Rockatansky #227 hozzászólására.)
Szóltam már ez miatt az ÜSZ-nek, hogy csináljanak valamit, mielőtt általános lincshangulat alakulna ki az állatgyógyítási anomália miatt. Majdnem másfél óráig gyakorolnak nekem is az állatok, akár implantos, akár nem, akár 1,5x a gyógyítás mértéke, akár 4x. Ebben a formában sokkalta inkább hátrányt jelent, mint bármiféle előnyt, egy hordák harca event közben el lehet képzelni ezt a másfél órás várakozási időt. Ha meg közben jön valaki és leüti az állatot akkor aznapra vége a játéknak, vagy beáldozhat az ember jó esetben csak egy esszenciát, ami egyébként is elég nagy érték(legalábbis nekem az). Kis szintű állatoknál meg igazi büntetés lesz ez az új funkció annak, aki megvette a vipet. Mindenesetre javítás alatt van, legalábbis azt hiszem.
Pontszám: 7.25
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
230. hozzászólás - 2014.03.13. 20:04:41
Remek, épp most döglött ki Sovány Sárkány, miközben ide írtam, és vártam, hogy leteljen a másfél óra. Akkor holnapig pihenő van, -1 állat azért már fáj. Nagyon remélem, hogy reggelre ez megoldódik
Pontszám: 7.25
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
231. hozzászólás - 2014.03.13. 20:18:10 (Válasz Zoole #230 hozzászólására.)
Közben rájöttem, hogy a huzalozott reflex átrakja a turbót ugyebár a sebgyógyításra, ezért a helyes képlet 159+159+107=425 vagyis egyszerre lefutott 8 gyógyítás /50-el számolva. De közben az állataim maxra gyógyultak, mert csak kb 21k hiányzott.
A hozzászólást Rockatansky módosította 2014.03.13. 20:19:00-kor
Pontszám: 7.37
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
232. hozzászólás - 2014.03.13. 20:21:24
Ezt mondom, akármennyit gyógyulsz, másfél óra. Kicsit azért dühítő(inkább nagyon dühítő), és nagyon remélem a vipen belül ez kikapcsolható lesz. Inkább gyógyítok 10 percenként, de biztosan, mint hogy ezzel szenvedjek.
Pontszám: 7.25
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
233. hozzászólás - 2014.03.13. 20:28:15
Aztán a legördülő turbó gomb mellé jó lenne egy ok gomb, mert ha valaki rosszat választ ki akkor várhat amíg letelik az újrahasználási idő, vagy költ a másik szakértelem turbózásra. vagy minimum egy confirm ablak. És igen a gyógyítás annyi ideig tartson ahányas sebgyógyítással számol 50-nél 10 perc, 100-nál 20 perc stb, VAGY ha kevesebb ép kell a max-hoz akkor számolja át és addig tartson! Véleményem szerint össze van csapva ez a vip tagság. Ezek nem derültek ki a tesz világon? És még csak 2 funkcióját próbáltam, és abból 2 szerintem nem úgy működik ahogy kéne. Még valami: portyázásnál be lehet kapcsolni a kisebb szintűeket adjon fel csak, de akkor legyen egyenlő, vagy nagyobb szintű gomb is.
A hozzászólást Rockatansky módosította 2014.03.13. 20:32:11-kor
Pontszám: 8.25
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
234. hozzászólás - 2014.03.13. 20:30:20
ez a gyógyítós dolog ezzel a módszerrel eléggé rosszul lett beállítva,nézzük csak pl a bolygó urát, gyógyíts 10x állataidon,rögtön el is veszti az esélyét az ember.hiába számolja 3-4 alkalomnak.ez így sztem nem azt hozza amit vártak a játékosok.
Úgy lenne megfelelő ha hiányzik 1000 ép,akkor pl 1x es idő kelljen ha pedig a max gyógyítás elfér 3x a hiányzó épben,akkor fusson le 3x.
Remélem érthető mit is akartam leírni.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
235. hozzászólás - 2014.03.13. 20:40:32 (Válasz Rockatansky #233 hozzászólására.)
Idézet: Rockatansky - 2014.03.13. 20:28:15
Még valami: portyázásnál be lehet kapcsolni a kisebb szintűeket adjon fel csak, de akkor legyen egyenlő, vagy nagyobb szintű gomb is.


Ilyen nagyon rég óta van a rendszerben!
Úgy hívják, hogy 30pp-s beállítás
Pontszám: 5.88
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
236. hozzászólás - 2014.03.13. 20:44:33 (Válasz Birka #235 hozzászólására.)
Ok, és aki 15 pp-n van, de felfelé akar támadni?
Pontszám: 7.37
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
237. hozzászólás - 2014.03.13. 20:44:57
Meg alapból ne ezzel a degenerált +50/10 perccel számoljon! 400as gyógyítással 10 percet kellett várnom, Ezt a 400at, vagy a mindenkori gyógyítást szorozza fel tíz perccel annyiszor ahányszor használva van, ne az 50et! Ez egy akkora degenerált ötlet, hogy hihetetlen! Ami meglehetne 20 perc alatt, arra várjak 1 órával többet...ez igen, ez aztán gyorsítás! Még ha ingyen lett volna akkor is kimondhatatlanul ellenszenves lenne ez a beteg megoldás, nemhogy így, az eddigi legdrágább gyorsításként, ami jelenleg csak lassít, és messzemenően feldühít!
Pontszám: 6.50
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
238. hozzászólás - 2014.03.13. 20:45:21 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
"A térkapuval kapcsolatban nem értek egyet, hogy az 1 CSP/.3 őskő gyorsítási költséget is el kéne törölni. Naponta 6 térkapu pontot kapsz, ez 1.8 őskő, ráadásul a csp sem erőforrás már a játékosok többsége számára."

Többek között az ilyenek miatt veszted a játékosokat. Amit az epikusról és az entitásról írtál már be sem idézem, mert látszik, hogy fogalmad sincs, hogy az igazi erős játékosokkal mi a helyzet?
Az entitást konkrétan már nem tudom ütni (gyanítom a többiek is így vannak vele), csak néha esek neki, ha úgy alakul (478-as szintű entitás szabályosan kifilézi az állatokat, mert egyébként a 200 gyógyital nem érdekelne, amit rá kell költeni). És egyébként is mindig várnom kell szintlépést e mellett.
Az epikus viszont lényegtelen olyan könnyű, illetve az lenne, de nincs időm ott várakozni a gép előtt, hogy üssem 3,5 percenként 10-15x az-az kb 1 óra míg kidől.
A szövetségekben, kivéve talán 1-2 nagyon összeszedettet csak 2-3-4 epikölő karakter van (leszámítva a visszahívást). Ezek a magas erős karakterek és általában őskőre nézve VIP-k. A többiek a magas epikust csak nézik.
Nem is értem, hogy miért ne lehetne az epikust azonnal lecsapni, úgyis várni kell a következőre 20 órát utána, meg aztán ha erősödnek az is belassul magától....persze van ütő script biztosan be lehetne alkalmazni.


Évek óta játszom és jelenleg kb. 20-30.000 őskövet veszek évente. És ebből 500-at költök a térkapura, mert ha várnom kellene nem játszanék. De most lesz valami gyorsítás CSOMAG tuti időspórolással 200 őskőért vagy hasonló.
De megpróbálod nekem megmagyarázni, hogy a térkapus gyorsítással nem értesz egyet. Ha ennek az abszurditását (500 kő évente a térkapura vs 200 kő a teljes VIP csomag) nem látod be, nem igazán van miről beszélnünk.

Olyan egyszerű az igény, mint a pofon.
Ne fáradjon el a karakter. Teljesen felesleges. Úgyis gyógyulnom kell egy idő után, ha ütök, mint a cséphadaró.


De ami tényleg mindennek csúcsa az-az, hogy VALAKI???? azt mondta, hogy az állatbefogást, idomítást, léptetést, stb. ne egyszerűsítsétek le, mert akkor ez már TÚLZOTT AUTOMATIZÁLÁS és ezt meg is fogadtátok?
Erre komolyan nincsenek szavaim.
Pontszám: 6.59
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
239. hozzászólás - 2014.03.13. 20:58:22 (Válasz Zoole #237 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.03.13. 20:44:57
Meg alapból ne ezzel a degenerált +50/10 perccel számoljon! 400as gyógyítással 10 percet kellett várnom, Ezt a 400at, vagy a mindenkori gyógyítást szorozza fel tíz perccel annyiszor ahányszor használva van, ne az 50et! Ez egy akkora degenerált ötlet, hogy hihetetlen! Ami meglehetne 20 perc alatt, arra várjak 1 órával többet...ez igen, ez aztán gyorsítás! Még ha ingyen lett volna akkor is kimondhatatlanul ellenszenves lenne ez a beteg megoldás, nemhogy így, az eddigi legdrágább gyorsításként, ami jelenleg csak lassít, és messzemenően feldühít!


Most, hogy mondod ez jutott eszembe: Ha valaki scriptet használ az 10 percenként tud gyógyítani. Mi lenne ha ez a vip tagság 9 percre számolná át a gyógyítást? Persze evvel a 2 képlettel: ha több ép hiányzik, mint amennyi a maximumhoz kell akkor sebgyógyítás / 50 X 9perc. Ha kevesebb akkor arányosan számolja ki az időt.
Pontszám: 7.37
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
240. hozzászólás - 2014.03.13. 21:10:43 (Válasz Rockatansky #239 hozzászólására.)
Én eddig script nélkül is tudtam gyógyítani 10 percenként 10 percenként, átöltözve 6000 felett, ami tökéletes volt. Van két implantos állatom, azokkal foglalkozni se nagyon kellett, mert pillanatok alatt maxon voltak. Most viszont B@szhatom, vagy minden állatom azonnal 250 feletti szintű kell legyen, vagy a kisebbek menthetetlenül kipusztulnak. Új állatokat nem tudok ezek után harcba vinni, mert a "kicsik" úgy járnak mint most Sovány Sárkány, a legalacsonyabb, 88as állatom, hogy amíg várok a másfél órára, kiütik! NEKEM EZ ÍGY NEM KELL!!! Távolítsák el ezt az egész nyomorult vipet az accountomról!!!
Pontszám: 8.16
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője