Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
201. hozzászólás - 2014.03.13. 07:30:06 (Válasz Kocos #197 hozzászólására.)
Hogy a bánatban tudunk ennyire elbeszélni egymás mellett?

Valojaban persze igy nez ki a folyamat:
- vadaszat leallit
- idomitos cucc felvesz
- allat idomit N-szer
- vadaszos cucc felvesz
- vadaszat ujraindit


A jelenlegi idomít N-szer sort már megoldja a VIP és ezzel együtt a cucc felvesz/leveszt is megoldhatod minimális LÉ-ből. (A VIP nem ad tápot, azaz minden olyna kérés, mely LÉ sporolást jelent nem VIP téma ha jól értettem.)

Azaz amint van VIP a következő marad a folyamatodból:
- vadaszat leallit
- allat idomit 1-szer 1 klikkből timer nélkül
- vadaszat ujraindit

Az általad vázolt autóidomítás ebből 2 klikket "spórolná" meg. A helyek miatt viszont kezdened kell valamit (itt a valós döntés) ezzel a blökivel! Valós döntésnél (ami a beidomítás után jönne) ugyan arról beszélünk se te se én nem támogatjuk. Legalább már ezt tisztáztuk... A vadászat most is megáll, mert betelt a blöki lista (ezt a klikket már megspórolták nekünk). Ekkor van N db beidomítatlan állatod, melyeket 1 klikkekkel be tudsz idomítani (Amennyiben több mint 1 van úgy egy mindet beidomítom gomb tudna spórolni N-1 klikket!) majd csinálnod kell velük valamit (a már említett valós döntések) és újraindítani a vadászatot.
Azaz ha valaki küldizik és 1 azaz 1 állat helye marad autó sajthoz, akkor nem értem hol van az egész általad vázolt auto idomításban rejlő nettó haszon...

Továbbra se vagyok Beholder alkalmazott és te is tudod, hogy Miklós azt tetet be a programba és úgy, ahogy ő gondolja. (Ezért vannak bari jó elképzelésekből néha meglepő fejlesztések...) A sok bedobott baromság közt ezek a "leszűrt, érdemi" ötletek, melyekre a fórum konszenzus után érdemes 1 összefoglaló postot írni és felhívni Miklós figyelmét rá...

Az auto gyógyítás is rengeteg valós döntést tud tartalmazni ezen még gondolkozom, hogy lehetne megvalósítani elméletben.
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.13. 07:31:08-kor
Pontszám: 5.66
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
202. hozzászólás - 2014.03.13. 07:47:12
Nem akarlak bántani titeket, és ezzel ismét lenullázni a népszerűségem, de ahogy észreveszem azért sírtok, mert fizikai fájdalmat jelentene nektek(de legalábbis visszafordíthatatlan lelki sérülést), ha három IQ árából felhúznátok akkorára az idomítás szakit, hogy csak egyszer kelljen kattintani az idomításra. Gyakorlatilag ezért szeretnétek egy tök felesleges új funkciót belerakatni a játékba. Ráadásul nem is kell 300ig húzni az idomítást, mert a tudatturbó azért elég szépen megdobja ám az idomítás szakit is, nem csak a kritikus ütésnél/kritikus varázslatnál van ám szerepe...
Én például soha nem kell átöltözzek, mert kemény 200ra képes voltam felhúzni az idomítást, a maradék pár ezret a turbó rárakja, aztán csókolom. Prémmel meg annyi állatot gyakoroltatsz egyszerre ahányat akarsz, nem kell külön kattingatni. Akik meg tudják venni minden állatra a felszerelést csak azért hogy 2 nappal korábban legyen 20. szintű, azoknak gondolom a prémtagság is belefér. Ezenkívül nem tudom ki hány csp-t vadászik el naponta, de én még soha nem jártam úgy, hogy hatezret kellett kattingassak egy nap csak az állatok miatt, mert azért olyan gyakran nem esnek fogságba, hogy ne győzze az ember idomítani őket. Szóval részemről kicsit érdekesnek találom ezt a vitát.
Az állatoknál a felszerelés automatizált vásárlása lenne egyedül az a gyorsítás, ami nem arra megy ki hogy megspóroljuk 3 IQ árát, mert az szentségtörés, meg egyébként is tönkretenné a karaktert. Viszont ha jól sejtem, ez csak eléggé kis rétegét képezi a játékosoknak, akik gyakorlatilag azt szeretnék lassan, hogy belépnek a VU-ba, rányomnak a start gombra utána manuálisan már csak annyit kell tenniük, hogy húznak kettőt(egy gombnyomásból) vagy az IQ-n, vagy a támadáson, megnézik hogy hurrá, még mindig a ranglista élén vagyunk, aztán kilépnek.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.03.13. 07:57:15-kor
Pontszám: 6.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
203. hozzászólás - 2014.03.13. 08:22:30 (Válasz Zoole #202 hozzászólására.)
Rosszul értelmezted Zoole. Azonnali idomításról van szó, tehát a minimum 7,5 percet SE kelljen kivárni.

Nem számoltam ki pontosan, kb. havonta 40-50 állatot idomítok be. Az idomítás várakozási ideje 5-6 óra.
Pontszám: 7.69
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
204. hozzászólás - 2014.03.13. 08:32:46
Lehet én értem félre de olyan érzésem támadt mintha egyesek azon munkálkodnának, hogy egy böngészős játékban ahol az eredményesség a megfelelő helyen adott számú kattintással érhető el, minimalizálódjon.
Vagyis a játékban ne kelljen játszani mert kényelmetlen.
Ilyen erővel nézhetnénk diavetítést is ahol megtörténnek a dolgok és nem kell csinálni semmit csak gondolkodni rajta.
Kezdeményezni fogom minden FPS játékban hogy a gép lőjön és bonyolult algoritmusok alapján mozogjon helyettem.
Ezen automatizálások szerintem nem szólnak másról mint, hogy páran már munkának érzik az itteni cselekvéseket de a beleölt pénz miatt nem akarnak kiszállni és mindenféle játék nélkül (mert az sok idő) akarják megtartani az elért poziciójukat.
Kár fejleszteni itt mindent mert egyesek fejében 30-40 előre legenerált cselekmény lefut gondolatban a legoptimálisabb módon a számára, a VU felület csak árt és sok a kattintás.
Ha perfekt vagy a játékban mindent lefuttatunk fejben, nincs szükség a PC-s felületre.
Nincs is szükség másra csak agyalni és közölni a másikkal ismét kikapott.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.28
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
205. hozzászólás - 2014.03.13. 08:35:29 (Válasz RoscoBorlo #204 hozzászólására.)
Az idomításra várni 7.5 percet olyan, mintha az FPS játékban egy percet várni arra, hogy újratöltsd a fegyvered.
Pontszám: 8.46
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
206. hozzászólás - 2014.03.13. 08:37:57
Ez már érthetőbb megfogalmazása a problémának, ráadásul felesleges mellébeszélés nélkül. Ellenben nekem ez eszembe se jutott, általában rákattintok az idomításra, csinálok valami mást, és egyszer csak megpirosodik a gomb hogy mehet gyakorolni. Egyszerre úgyis csak egyetlen állatom van idomítva, a többi hely a csatlóskaja/csatlósnevelde célnak van fenntartva. Természetesen akinek az állatidomítós küldi a vesszőparipája az örülni fog egy ilyen fejlesztésnek, de majd rájön fél év/egy év múlva, hogy nem erre kellett volna koncentrálni.
Pontszám: 7.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
207. hozzászólás - 2014.03.13. 08:50:11 (Válasz Zoole #206 hozzászólására.)
Neked egyszerre csak 1, viszont vannak akiknek egyszerre 2-3-4, esetleg ha úgy forgatja a küldiket, akkor egyszerre 10-11 állatot is kellhet idomítani. 10 x 7,5 = 75 perc várakozás a semmire.

szerk: jó ideje egy kattintásra idomítok, és szurkolok a számlálónak.
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.03.13. 08:50:43-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
208. hozzászólás - 2014.03.13. 08:59:03 (Válasz Offsboy #207 hozzászólására.)
Akinek egyszerre 10-11 állat van fenntartva küldire, az nagyon szomorú lesz ám nemsokára...nem vagyok egy mindenkitlegyilkolok kategóriájú karival, de jelenleg 3db állatom van ami csak a megfelelő fétisre vár, és 110.-120. szinttől kezdenek majd. Aztán ha megkapják a tápnak félretett állatokat+a felhalmozódott kristályt, akkor élből 150. szinten kezdenek. Azért az nagyobb táp, mint 1-2 naponta az ismételhetős küldikért kapható jutalom, és nem hiszem, hogy ezt csak én szúrtam ki...
Pontszám: 7.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
209. hozzászólás - 2014.03.13. 09:08:27 (Válasz Zoole #208 hozzászólására.)
Szerintem 1-2 hónap bőven elég kennelben húzni a csatlósnak valót, kb. ennyi idő alatt jön ki egy úgy fétis, és ezután úgyis annyira lassan fejlődik kennelben (ami ráadásul feleződik evolúciónál), hogy nem éri meg tovább foglalni vele a helyet, mehet egyből csatlósnak. 1-2 csatlósnak való untig elég, amikor az egyik kap egy fétist, jöhet a helyére egy új. Emellett 9-10 küldiállat tud forogni.
Persze nem mondom hogy ez az egyetlen tutinyerő stratégia, meglátás kérdése.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.02
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
210. hozzászólás - 2014.03.13. 09:24:18
Még az sem kizárt, hogy neked van igazad. Lehet hogy fél év múlva jön egy következő újítás, ami megint gyökereiben változtatja meg a dolgokat. Mindenesetre én jelenleg a csatlósokra és a szakikra próbálok koncentrálni, aztán egy éven belül kiderül, hogy menthetetlenül tönkretettem-e vele a karim, vagy jó stratégiát választottam.
Pontszám: 7.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
211. hozzászólás - 2014.03.13. 09:55:00 (Válasz Maci #203 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.03.13. 08:22:30
Rosszul értelmezted Zoole. Azonnali idomításról van szó, tehát a minimum 7,5 percet SE kelljen kivárni. Nem számoltam ki pontosan, kb. havonta 40-50 állatot idomítok be. Az idomítás várakozási ideje 5-6 óra.


Ezért van benne a VIP-ben ez:

- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.


Ha elég nagy az idomításod, akkor azonnal idomítasz.

Kóc ehhez képest kérné azt (ha jól értem), hogy amint befogod azonnal idomodjon be. Amire mondtam azt, hogy ennél egy "minden állatom legyen beidomított x LÉ-ért gomb" sokkal egyszerűbb megoldás...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.13. 09:55:50-kor
Pontszám: 5.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
212. hozzászólás - 2014.03.13. 13:13:56 (Válasz Birka #201 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.13. 07:30:06
A jelenlegi idomít N-szer sort már megoldja a VIP és ezzel együtt a cucc felvesz/leveszt is megoldhatod minimális LÉ-ből. (A VIP nem ad tápot, azaz minden olyna kérés, mely LÉ sporolást jelent nem VIP téma ha jól értettem.)

Azaz amint van VIP a következő marad a folyamatodból:
- vadaszat leallit
- allat idomit 1-szer 1 klikkből timer nélkül
- vadaszat ujraindit


En ugy ertelmeztem, hogy csak az utolso idomitas azonnali, az ami befejezi az allatot, es ott sem timer nelkuli (a kovetkezo idomitasra varni kell), hanem azonnal kesz az allat. Mint gyakorlasnal ahol elore kapod meg a TP-t. Rosszul?

A cucc valtas hogy megoldhato LE-bol? Felhuzom a szakit magasabbra? Mert ez gyakorlatilag a megszerzett bonusz ablakon kidobasa, a kis LE pedig konstans eletfogytig tarto hatassal bir a tovabbi szakifejlesztesekre.

Az általad vázolt autóidomítás ebből 2 klikket "spórolná" meg.


Vadaszat leallit 1.
Allat oldalra atmegy 2.
Oltozeket valt 3.
Idomit 4. (+N-1)
Oltozeket valt 5.
Vadaszat oldalra megy 6.
Vadaszatot indit 7.

Ha klikkben szamolunk. Az meg, hogy az egyikhez ott kell ulni a gep elott, a masikhoz meg nem szerintem meglehetosen osszehasonlithatatlan kulonbseg. Ha meg emlekszel, ezert lett bevezetve az autosajt es a vadaszat leallitas is, hogy ne kelljen a meg nalam is 75 percig tarto vadaszat alatt a gep elott kuksolni. (Minden gyorsitas nelkul 250 perc.)

Ekkor van N db beidomítatlan állatod


Ebbol a mondatbol az
ekkor
egy ismeretlen valtozo. E lehet a 3. vadaszat eppugy, mint a 100.

melyeket 1 klikkekkel be tudsz idomítani


Ezt tovabbra is kerdesesnek talalom, hogy 1 vagy tobb.

Azaz ha valaki küldizik és 1 azaz 1 állat helye marad autó sajthoz, akkor nem értem hol van az egész általad vázolt auto idomításban rejlő nettó haszon...


Nezd ha biciklizni tamad kedvem, akkor epp nincs szuksegem autora, de ezert meg nem adom el egybol a tragacsot, mert ha egy masik nap mondjuk elutaznek Pecsre, az biciklivel lehet, hogy tul sokaig tart.

Továbbra se vagyok Beholder alkalmazott és te is tudod, hogy Miklós azt tetet be a programba és úgy, ahogy ő gondolja.


Nem tudom.

A sok bedobott baromság közt ezek a "leszűrt, érdemi" ötletek, melyekre a fórum konszenzus után érdemes 1 összefoglaló postot írni és felhívni Miklós figyelmét rá...


Magyarul amit te nem hagysz jova az is bekerulhet, csak nagyon minimalis az esely.

Az auto gyógyítás is rengeteg valós döntést tud tartalmazni ezen még gondolkozom, hogy lehetne megvalósítani elméletben.


Lasd TF.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.13. 13:15:36-kor
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
213. hozzászólás - 2014.03.13. 13:19:20 (Válasz Maci #203 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.03.13. 08:22:30
Rosszul értelmezted Zoole. Azonnali idomításról van szó, tehát a minimum 7,5 percet SE kelljen kivárni.


Szerintem te erted felre. En egy szoval nem irtam sehol, hogy az idomitas azonnali lenne. Ugyanugy mukodne, mint eddig, csak elindulna magatol amint lehet, igy persze lehet, hogy mire lejar avadaszatod, az allat "keszen" is van.

Zolee: nekem akkora az idomitasom, hogy 1 kattintasbol idomitok, de nem hiszem, hogy ezt mindenkitol el kene varni, kivaltkepp arra valo tekintettel, hogy vannak, akik azert szereztek idomitos cuccokat, hogy alacsonyabb szakiszinttel is kenyelmesen idomithassanak.
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
214. hozzászólás - 2014.03.13. 13:22:28 (Válasz RoscoBorlo #204 hozzászólására.)
Idézet: RoscoBorlo - 2014.03.13. 08:32:46
Lehet én értem félre de olyan érzésem támadt mintha egyesek azon munkálkodnának, hogy egy böngészős játékban ahol az eredményesség a megfelelő helyen adott számú kattintással érhető el, minimalizálódjon.
Vagyis a játékban ne kelljen játszani mert kényelmetlen.


Jol erted es rosszul. Igen ez volna a cel, de nem a jatek reszet hanem a jatekmentes reszet szeretnem megsporolni. Nem tudom peldaul ha 50-et akarsz novelni egy szakertelmen, vagy egy AF kepessegen, az milyen oromoket nyujt szamodra, hogy 50-et kell kattintanod egy helyett. Nekem semmilyet. Ez mar a mostani VIP-ben benne van.
Ugyanakkor sokminden nincs, ami hasonloan nem jelent elvezeti faktort.
Pontszám: 6.41
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
215. hozzászólás - 2014.03.13. 13:31:19
Na meg is van a VIP tagság. Elájulva ugyan nem vagyok tőle, bár az állatgyógyítós része elég hasznos, főleg úgy hogy turbózva 450 a gyógyításom, így nem kell már aggódjak hogy jön egy állatgyilkos mikor épp minimumon van az állatkám és legalább két gyógyítás kell hogy megmentse. Persze ilyenre 5 év alatt csak egyszer volt példa, de azért biztos sokszor fogom áldani ezt a funkciót, leginkább a hordák harca környékén. A tulajdonságok/szakik/AFek fejlesztése is tetszik, az italok mennyiségének megadása és az aukciós cuccok eladása is, de összességében kicsit gyengécskének tűnik a csomag így elsőre.
Pontszám: 7.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
216. hozzászólás - 2014.03.13. 13:32:13
Az allatok oldal rendberakasa immar harom eve varat magara.
4 allatot harcolni hivok 4 kattintas.
4 allatot pihenni kuldok 4 kattintas.
10 allatot gyakorolni kulok 10 kattintas.
stb.
Ezek kulonosen annak tenyeben fajo tenyek, hogy az allatok oldal az egyik leglassabban betoltodo oldal.
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
217. hozzászólás - 2014.03.13. 13:32:38
A Zold felefele nyil hogyan mukodik? Nem mertem kattintani ra.
Pontszám: 7.12
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
218. hozzászólás - 2014.03.13. 13:35:02 (Válasz Kocos #214 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2014.03.13. 13:22:28
Jol erted es rosszul. Igen ez volna a cel, de nem a jatek reszet hanem a jatekmentes reszet szeretnem megsporolni. Nem tudom peldaul ha 50-et akarsz novelni egy szakertelmen, vagy egy AF kepessegen, az milyen oromoket nyujt szamodra, hogy 50-et kell kattintanod egy helyett. Nekem semmilyet. Ez mar a mostani VIP-ben benne van.
Ugyanakkor sokminden nincs, ami hasonloan nem jelent elvezeti faktort.


Tudom milyen érzés ne aggódj, a múlt havi Alvarielről úgy hoztam el az aranyat, hogy cserébe konkrétan majdnem másfél óráig kattingattam a szakikra. Mindenféle túlzás nélkül mondom ezt. Nem mindennapos eset ugyan, de szerencsére többször nem is kell már átélnem ilyet.
Pontszám: 7.25
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
219. hozzászólás - 2014.03.13. 13:43:01
"Re: Végzetúr friss hírek
359. hozzászólás - Ma, 13:01:51
Bekerült a játékba a VIP kényelmi funkció csomag, számos hasznos funkcióval: azonnal teljesülő idomítás, többszörös gyógyítás, több tulajdonság, szakértelem, AF pont növelése egyszerre stb. A VIP csomag az Egyéb menüpontban, a Gyorsítások alatt vásárolható meg, szinttől függetlenül. Prémium tagság szükséges hozzá."

A "szinttől függetlenül" érdekelne.
Akkor végül is a 10. szinttől érhető el, amikor megjelenik a Gyorsítások opció? Vagy lesz még egy olyan, ahol kisebb szintűek is meg kaphatják a VIP megvásárlásának a lehetőségét?
Pontszám: 6.89
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
220. hozzászólás - 2014.03.13. 13:55:15 (Válasz Kocos #217 hozzászólására.)
Ha a zöld nyílra rákattintasz, kijön egy egész hasznos kis ablak, ahol be tudod írni pontosan mennyit szeretnél növelni, kiírja hogy ez mibe kerül, mekkora lesz ezekkel a módosításokkal a tulajdonság/szaki/AF, és hogy pontosan mekkora kedvezményt használsz az aktuális fejlesztésnél. Próbáld csak ki bátran, ha nem okézod le az ablakot akkor kiXelhető.

A portyázásnál ennek a nálam alacsonyabb szintűeket mutató opciónak nem látom sok értelmét, ha bekapcsolom akkor már tényleg alig van miből válogatnom. Inkább némi plusz TP azt jól van. De biztosan akad olyan, aki örül ennek.
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője