Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
141. hozzászólás - 2014.03.10. 13:55:30 (Válasz Miklós #140 hozzászólására.)
Ugy velem a terkapunal arra gondolt, hogy orankent lehet bemenni. Ezt mindenfele gyorsitassal lehet lenyomni jelenleg 4 percre, aki ennel surubben akar bemenni az vagy oskovel, vagy CSP-vel fizet.
Van igazsaga abban, hogy ez napi atlag 1,7 oskovet fogyaszt, nem szamolva a stimulatorokat. Ez heti 12 oskore rug, tehat egesz jelentos kiadas annak, akinek nincs ilyesmire folosleges CSP-je.
Pontszám: 7.85
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
142. hozzászólás - 2014.03.10. 16:18:25 (Válasz Kocos #141 hozzászólására.)
Én is támogatnám a térkapuba való gyorsított belépés megoldását valamilyen alternatív módon
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.76
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
143. hozzászólás - 2014.03.10. 19:24:09 (Válasz Miklós #140 hozzászólására.)
Nem most vettetek rossz irányt, hanem folyamatában.

Ez a VIP dolog is megkésett más részről pedig jelzi, hogy valószínűleg nagyon kevés ősköves játékos maradt.
Én gyakorlatilag minden nap kb. 30 őskövet fizetek azért, hogy az állatok optimálisan 12-es küldetésbe rakjam, esszenciát nyerjek és felzabáltassam (nagyon sok idő és csak fölöleges RUTIN)
Ez hetente 210 őskő csak erre.
Szerinted attól leszek VIP, ha megveszem ezt a tagságot mennyiért is, hetente még 10-20 őskőért????

Nehezen tudom elképzelni, hogy nem monitorozzátok az ősköves játékosokat és ez alapján nem tudod, hogy valószínűleg az abszolút top fizetők közé tartozom.

Számomra a játék 90%-a már teljesen fölösleges statisztikai kattintgatás.
Amiért játszom illetve játszottam volna, az a maradék 10% lenne, ha a 90% nem vinné el rettenetesen sok időmet.


Pl. a térkapus küldetés semmiből nem áll, mint az első csata után az 1/3 őskőért gyorsítok nyomkodásából.
Nem valami N funkciós VIP tagság az, ami meghatott volna, hanem a következők (ezt annak tükrében, hogy évek óta mennyit fizetek erre a játékra és így első blikkre egy lista):

- nem kell várnom sehol 3,5 percet, mert úgymond "elfáradtam". Sem térkapu, sem portya, sem epikus, sehol. Ezt nagyjából egyébként semmi leprogramozni
- nem kell törődnöm kvízzel
- nem kell vagy max minimálisat törődnöm kalandokkal
- nem kell vagy max minimálisat törődnöm térkapus lénnyel
- nem marad a játékban olyan rész, ahol 10-nél többet kell kattintanom ugyanarra, pedig beírhatnék egy számot (fejleszd az alaptulajdonságot 500-zal ugye, ezt tettem 1-2 hete az egyik tulajdonságommal) ez rajta is van a vip listán
- nincs a játékban olyan, hogy naponta mivel kb. 10 küldetést megcsinálok 10x öltözetet kell váltanom, majd vissza és átvennem a jutalmat (e helyett az lenne valami, hogy felveszem a kritütéses küldetést, akkor automatikusan beöltözök és mikor megvan kapok érte LE-t és kész, hisz tudjuk miolyen cuccokból milyen bónuszt kapok)
- egy olyan funkció, mint az egér középső gombja portyánál, csak működjön mindig rendesen
stb, stb

és az állatok!! Ez aztán annyi idő és probléma és annyira sikerült elrontani, hogy az valami hihetetlen.

Még ki is tudnám erőszakolni, a változtatást, ha lenne kedvem.
Senkinek ne bántom az állatait se szakértelemből, sem semmivel, de ha a most nálam levő LE-t, meg még amit kell és lehet rászánnék minden ellenfelem minden állatát minden nap ki tudnám nyírni portyázások közben.
Hagy ne mondjam, mi lenne a hatása.....
Ahhoz, hogy komoly ellenfeleimet legyőzzem vagy stratégiailag feléjük kerekedjek (Mészi és Büyük) a legjobbat kell kihoznom a lehetőségekből (ez lenne 10% , amiért játszanék)
A csatlós nevű borzalom csak arra volt jó, hogy csökkentse az állatok helyeit, hisz most már előre kell nevelnem többet is az optimum miatt és sokkal de sokkal macerásabb lesz a már így is necces idomítás/6+6 szint léptetés/zabáltatás és esszencia. Ez is semmi több, mint fölösleges rutin, amit úgymond VIP-ként nem fogok tovább csinálni!

Remélem így érthetőbb, miért hagyom abba!

u.i. És akkor azokról a rettenetesen idegesítő (és időigényes) dolgokról már nem is beszélek, hogy pl. a templom miatt legalább 20x vettem meg és adtam el Landragor csizmáját....
A hozzászólást DOMAKUTYA módosította 2014.03.10. 19:33:51-kor
Pontszám: 8.51
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
144. hozzászólás - 2014.03.10. 20:10:37 (Válasz DOMAKUTYA #143 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.03.10. 19:24:09
Nem most vettetek rossz irányt, hanem folyamatában.


+1
v3 - taspi
Pontszám: 8.85
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
145. hozzászólás - 2014.03.10. 20:20:11 (Válasz Taspi #144 hozzászólására.)
+1
Pontszám: 9.26
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
146. hozzászólás - 2014.03.10. 20:22:51 (Válasz Taspi #144 hozzászólására.)
+1
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.77
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
147. hozzászólás - 2014.03.10. 21:00:17 (Válasz DOMAKUTYA #143 hozzászólására.)
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.03.10. 19:24:09

Szerinted attól leszek VIP, ha megveszem ezt a tagságot mennyiért is, hetente még 10-20 őskőért????



Van igazság az általad leírtakban, de azt hiszem az elkerülte a figyelmed, hogy ezen már változtattak. A jelenlegi ígéret szerint, egyszeri 200 ősköves költsége lesz a VIP tagságnak.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 7.53
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
148. hozzászólás - 2014.03.11. 06:53:01 (Válasz DOMAKUTYA #143 hozzászólására.)
+1
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.13
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
149. hozzászólás - 2014.03.11. 07:04:33 (Válasz DOMAKUTYA #143 hozzászólására.)
+1
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.50
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
150. hozzászólás - 2014.03.11. 07:25:50
Eddig 6. Meg fogja ez érni?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
151. hozzászólás - 2014.03.11. 10:19:39 (Válasz Bumburnyak #150 hozzászólására.)
az összes játékoshoz képest azért elhanyagolható ez a 6 érdeklődés a téma iránt.
Pontszám: 6.79
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
152. hozzászólás - 2014.03.11. 10:30:36
Nekem ez a VIP funkció nagyon sok időt spórol majd meg, szóval igencsak megérős.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
153. hozzászólás - 2014.03.11. 10:50:59 (Válasz LanMaffia #152 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2014.03.11. 10:30:36
Nekem ez a VIP funkció nagyon sok időt spórol majd meg, szóval igencsak megérős.


Ha jol ertem ez a VIP tagsag mar nem is VIP tagsag lenne, hanem egy kenyelmi csomag.
Mi lenne, ha lenne valoban VIP tagsag?

Felmerult, hogy a terkapu koltsege milyen magasra rughat, ugyanakkor varni szinte senki nem akar. Ennek mintajara lehetne par dolgot atalanydijassa tenni. Akar az eredeti posztban felvazolthoz hasonlatos heti aron.

VIP tagsaggal ingyenesse valna:
- terkapu gyorsitas
- tudatturbo gyorsitas
- allat gyakorlatozasanak megszakitasa
VIP tagsaggal fele koltsegu lenne:
- specializacio valtasa
- szimulacio
- lelekkut kisutese
- hordavaltas
- szerencsekerek forgatas
5 oskovel csokkenne minden:
- feladat dekretum ara
- VT dekretum ara
- BU dekretum ara

Fentiekert egyben a heti 15 osko pl. elfogadhato arnak tunik. Tovabbi otleteket szivesen latnek hozza.
Pontszám: 7.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
154. hozzászólás - 2014.03.11. 10:58:46 (Válasz Maci #151 hozzászólására.)
Na ja, de azért van valami abban amit mond. Nem a felháborodás részre gondolok, inkább az időt spóroló ötletelésre. Egyre több lehetőség van a játékban, a bekerülő újítások mind csak 1-2 plusz kattintást tesznek a napi rutinjaidba, és ezek felhalmozódva valóban elég sok időt vonnak ki a tényleges játékodból. Hangsúlyozom, a jelenlegi VIP funkció, a kialkudott árral együtt egy tökéletes fejlesztés, de a jövőre nézve ezt tényleg hasznos lenne szem előtt tartani. Minden "hülyeségre" külön öltözetet tartani nem a legjobb megoldás, felesleges oldalbetöltések, kattintások, hibázási lehetőségek. Lehetne ehelyett tárolni a tul-szaki-szerencse-küldi-kalandLGY-AF bónuszokat, és ezen értékeket akkor megvizsgálni hogy változtak-e mikor tárgyat vásárolsz, adsz el, epikus cuccot szerzel, adsz el, fókuszkristályt raksz be, törölsz ki. Az öltözetek pedig megmaradhatnának ami az eredeti funkciójuk kellene hogy legyen, epikus, térkapus, kábítós, portyás, mana, ép-s.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.01
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
155. hozzászólás - 2014.03.11. 11:05:35 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
De ezekre így meg nem éri meg átalányt fizetni heti szinten. Nekem legalábbis. A térkapu nagyon jó lenne, a spec. váltás talán, a szimulációt pedig alap javítani kéne, hogy nem dobjon rossz eredményeket. A lélekkút kisütésénél inkább a maximum jutalomhoz szükséges őskövek számát csökkenteném, nem egyszer volt már, hogy csak emiatt kellett őskövet venni. A szerencsekerék, feladat és VT dekrétum is hasznos lenne.

Most így belegondolva még spórolhatnék is egy izmosabb héten
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.35
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
156. hozzászólás - 2014.03.11. 15:40:11 (Válasz Offsboy #154 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.03.11. 10:58:46
Lehetne ehelyett tárolni a tul-szaki-szerencse-küldi-kalandLGY-AF bónuszokat, és ezen értékeket akkor megvizsgálni hogy változtak-e mikor tárgyat vásárolsz, adsz el, epikus cuccot szerzel, adsz el, fókuszkristályt raksz be, törölsz ki. Az öltözetek pedig megmaradhatnának ami az eredeti funkciójuk kellene hogy legyen, epikus, térkapus, kábítós, portyás, mana, ép-s.


szuper ötlet! támogatom
v3 - taspi
Pontszám: 7.19
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
157. hozzászólás - 2014.03.11. 16:04:44 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
30 PP-s beállítással is támadhatsz alacsonyabb szintűeket
Bár akkor nem tudom mi lesz a Reflexek könyve relikemmel
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
158. hozzászólás - 2014.03.11. 21:49:01 (Válasz Kocos #153 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2014.03.11. 10:50:59
Fentiekert egyben a heti 15 osko pl. elfogadhato arnak tunik. Tovabbi otleteket szivesen latnek hozza.

Én sokkal szívesebben látnék egy fix havidíjat, ami mellett nem kellene minden egyes fejlesztés után a fogamat szívnom az emelkedő őskő költségek miatt, és minden olyan funkcióhoz hozzáférnék, amik most is elérhetők őskőből. Gyorsítások, állatfelszerelések, ősköves tárgyak, dekrétumok, stb. Van 1-2 tétel, aminek elérhetősége kérdéses, pl a 100 ősköves relikviák, de ezek kivételével simán megoldható lenne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.27
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
159. hozzászólás - 2014.03.11. 22:27:15 (Válasz Ariel #158 hozzászólására.)
Igen. És mondjuk ezekből a nagy ősköves akciókból előre megvenném egy évre, és jó is
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.69
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
160. hozzászólás - 2014.03.12. 09:53:37 (Válasz DOMAKUTYA #143 hozzászólására.)
Értem, mire gondolsz, VIP funkciók annak hozzáférhetők, akik egy bizonyos összeg felett költenek. Ezt láttam más játékokban is, bevallom, nekem nem tetszett, két okból sem.
1.) Amikor ezek látható előnyök, mindenkinek a homlokára ragasztunk egy pecsétet, "ez az ember elköltött már 10.000 dollárt". Az, hogy ki mennyit költ, mindenkinek a magánügye, ezt a játéknak is diszkréten kéne kezelni.
2.) Ezek nem olyan funkciók, amiket csak kiemelten sokat költők számára szeretnénk lehetővé tenni, ezek hasznosak minden fizetős játékos számára.

A VIP funkciókban egyébként eredetileg lett volna egy olyan opció is, amit te leírsz, hogy a vadászat során elfogott állatokat automatikusan beidomítod, rárakod a gradulátumot, elküldöd idomítani, (esetleg meg is zabáltatod) és megkapod automatikusan érte a küldetésből járó jutalmat, de valaki azt mondta, ez már túlzott automatizálás. De ha úgy gondoljátok, ezt még mindig meg lehet valósítani.

A térkapuval kapcsolatban nem értek egyet, hogy az 1 CSP/.3 őskő gyorsítási költséget is el kéne törölni. Naponta 6 térkapu pontot kapsz, ez 1.8 őskő, ráadásul a csp sem erőforrás már a játékosok többsége számára.
Várakozás nélkül újratámadod az epikust: ez sajnos nem lehetséges, így szinte bárki bármilyen epikust pik-pak le tudna ölni. Már a mostani elszállás is azért volt, mert le lehetett vinni 10 percről 5 percre az újratámadást. Van korlátlanul újratámadható epikusunk, ez az entitás.
Nem kell törődni a kvízzel - szerintem ilyesmiről lehet szó, ha van rá igény. És igen, ez pont olyasmi, amit lehetne kötni vásárolt őskő mennyiséghez, vagy akár megválaszolt kvízkérdéshez.
Nem kell törődni a kalanddal - ez jelenleg így van már, a fenti VIP funkcióval. Egy gombnyomás, és letudtad.
Egérközépső portyánál - itt nem teljesen értem, mire gondolsz, a portyát azért csak nem lehet úgy "sorozni", mint a térkaput, csak meg kell nézni, kit támadsz...

Szóval azok a dolgok, amiket írtál, már részben vagy teljesen megvalósultak vagy meg fognak valósulni.

Azzal kapcsolatban, hogy minden nap 30 őskövet elköltesz az állatokkal kapcsolatos rutinokra. Sokat beszélgettünk játékosokkal a mikrotranzakciós fizetési modellről. Itt valójában egy paradox helyzet van (legalábbis a magyar piacon, a külföldieket ez nem zavarja). Egyrészt, mivel nincs fix díj, a játékosokra van bizva, miért fizetnek, miért nem. Lehetővé kell tenni, hogy aki akar, egész minimális összegből is jól tudjon játszani, de aki akar, annak lehetősége legyen többet is költeni. Az itthoni piac sajátossága, hogy mindenki el akarja érni a maximumot, az összes megszerezhető opciót, viszont csak minimumt akar költeni.
Amit sok játékos szeretne, hogy mindenki ugyanannyit fizet, és minden elérhető számára, az a havi előfizetéses modell. Sajnos, ennek már régóta leáldozott. Mivel minden játék már a "free to play, pay to win" modellel működik, egy havi előfizetéses rendszerért senki sem fizetne (higgyétek el, próbáltuk! Kalandok Földje így indult, még a webes játékok hajnalán), már csak 1-2 milliárdos monster cég tudja ezt fenntartani. Csak a mikrotranzakciós modell az életképes, de az is csak akkor, ha egy játékos, ha nagyon akar, el tud költeni többet is, mint egy havi előfizetéses játékban.
Én több ilyen játékkal játszottam, és a következő stratégiát alkalmaztam: meghatároztam, havonta mennyit vagyok hajlandó költeni rá, és megnéztem, mi az, ami ebből meg tudok venni, és érdemes. És nem zavart, hogy van, aki sokkal többet költött, az ő extra költését az okosabb játékkal próbáltam kiegyensúlyozni, simán tudtam első lenni olyan világon, ahol mások 10x, 30x többet költöttek.

A te esetedben én ugyanezt tenném, ha nem akarsz erre az állatpörgés-dologra napi 30 őskövet költeni, költs kevesebbet, 10-et vagy amennyit jónak látsz, hosszú távon ezen nem fog múlni semmi.
Pontszám: 6.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője