Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
181. hozzászólás - 2014.03.12. 16:39:38 (Válasz Abcdefg #180 hozzászólására.)
Idézet: Abcdefg - 2014.03.12. 16:14:41
Így nem jelenne meg a portya ablakban egy rakat fölösleges karakter

Nézőpont kérdése. Én örülök ha van pont jó szinttávolságban inaktív karakter, az legalább nem küld el a 'csába, ha egy nap 5-10x kábítom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
182. hozzászólás - 2014.03.12. 16:47:25 (Válasz Offsboy #181 hozzászólására.)
De lehet, hogy annak még jobban örülnél, ha kristályokat érnél el, akik kapcsolódnak egy aktív karakterhez. És ők biztos nem fognak elküldeni sehova.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.88
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
183. hozzászólás - 2014.03.12. 17:17:46
A vadászat automatizálást támogatom, viszont Birkának igaza van abban, hogy nem egyszerű automatizmus ez, mivel valóban van döntés a folyamatban. (melyik gradulátum, van-e elég, zabáltatsz-e, van-e elég.) Persze ezt is lehetne végül is olyan módon, hogy indul a vadászat, ahol is a feltétel az, hogy csak 1 fennmaradó állat hely van, az elfogás utáni idomítás automatikus, megtörténik a 48 órás kennel (nem tudom mennyit számít LÉ-ben 3 szintlépés ), beállított gradulátumot felveszi (ha nincs, akkor vesz egyet őskőért, ha nincs őskő, leáll a vadászat), zabáltatás (ha nincs eledel, akkor vesz, ha nincs őskő, akkor leáll a vadászat). Ez egy viszonylag egyszerű folyamat lenne szerintem.

A portyázásnál a pve bevezetése nem rossz ötlet, viszont csak korlátok között lenne érdemes, nehogy eltolódjon a játék ebben az irányba.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
184. hozzászólás - 2014.03.12. 18:53:14 (Válasz LanMaffia #183 hozzászólására.)
Mintha most nem lenne "farmolás" a játék. Lássuk be hogy kb 10. szinttől nincs olyan bolond, aki ki-ki csatába belemegy érdemi LÉ-vel.
Minimális kockázatviseléssel megy a PvP, amit nevezhetünk aminek akarunk, de legközelebb a "farmolás" kifejezés áll hozzá.

A xenó modulhoz hasonló csatát generáló gomb a PvP-nél sokkal rosszabb amúgy:
-"Veszteséges" LÉ/TP-ben a "farmoláshoz képest, mert nemhogy nem az optimum szint rangeben jönnek az ellenfelek, hanem az esetek 30%-ban veled azonos szintűek.
-Többet sebez mintha "farmolnál"
-Célszerűbb először a játékosokat ütni amíg a kamra betelik
-Kiégett követ se lehet lopni a Xenókból
-Nem megy rajtuk a kábítás
-Esélyed nincs, hogy "beakadjon" némi lészívás esetleg rablás

Csak időt spórolna egy ilyen VIP funkció, mert megszorult célponthiányos helyzetben nem kellene várni, amíg előkerül végre valaki a portya listán a fent említett hátrányok mellett...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 18:56:40-kor
Pontszám: 6.32
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
185. hozzászólás - 2014.03.12. 19:56:33 (Válasz Birka #174 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 15:27:09
Ó, hogy te mindig kiragadsz valamit, és abban kapaszkodsz

A legcukibb az, hogy nemrég én kardoskodtam ezen automatizmus mellett, most meg szépen úgy forgattad, mintha ellene lennék...

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.6200#hsz6206


Elnezest kivanok, ha a Birka osszes teren talan mutatkozik nemi hianyossag muveltsegemben. Ugyanakkor en legtobbszor arra hagyatkozom amit leirsz. Es amit most leirtal, abbol egyertelmuen az jott le nekem, hogy igen, te ellene vagy. Ideznem mit irtal, hatha valakinel a Birka osszes pont ezen resze maradt le.

Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!


Amennyiben ez tamogatolag hangzott el, akkor termeszetesen a hiba az en keszulekemben van.

Nyilvan azt is en ertettem felre, hogy egy automatikus idomitast (nem, nem sajtolast kedves Birka, hiszen az mar megvan valositva) te mar tulzott automatizalasnak erzel - vagy az automatikusan legjobb oltozet felhasznalasat fejlesztesekhez (az idomitast ebbol a szempontbol tekinthetjuk annak), de azt, hogy egyben letolj X portyat random ellenfel ellen azt nem? Vagy de, azt tartod alapvetoen tulzasnak, es mivel teged inkabb ez erdekelne, ezert ahelyett, hogy az en felvetesembe kotottel volna bele, inkabb a sajatodat hozod fel, mint ordogtol valo otlet? Megvallom itt kicsit elvesztettem a fonalat.

Szerintem lenyegesen elorebb lennenk erveid es velemenyed megismerese teren, ha kerek perec leirnad: az automata idomitas szerintem tonkreteszi a jatekot. Vagy: nem elfogadhato, hogy tobb idomitas induljon egyetlen kupacban ugy, hogy aranyosan tobb ideig tart.

Elolvastam kozben a hozzaszolasodat. Most meg kevesbe ertem, hogy akkor mi is a velemenyed. Megjegyzem ez szerintem viszonylag reteg fejlesztes lenne, mert en nem koltok keveset, de ilyen 1-so szintu sajtolasra (amibol kihagytad, hogy elkuldom a kennelbe 48 orara, es akkor rogton 3-8-as szintu, amiert tobb LE jar) nekem nem futja. De ez persze nem jelenti, hogy ellene vagyok. A jatekvezetes helyeben meg ingyen adnam, mert osko koltesre sarkall.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.12. 20:09:11-kor
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
186. hozzászólás - 2014.03.12. 20:08:42 (Válasz Birka #178 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 15:46:34
A vadászat "automatizálás" ennél sokkal komplikáltabb...
Nézzük a variációkat.:
-Elfogom, sajtolom (Ez az autósajt)
-Elfogom, idomítom, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom

Kérdések:
-Mi van akkor, ha elfogy a törött felszerelés, gradu, csatlóseledel?
-Honnan fogja tudni milyen gradut akarok ráadni?
-Ha szintet léptetem, akkor megálljon-e ha a küldi gomb "bepirul", vagy csak csatlós növesztésnek tolom?
-A VIP-es Idomításhoz alap idomítás kelljen-e, vagy vegye figyelembe a legjobb ékszert is?
-Ha idomítási időn belül jön a következő idomítandó, akkor az ingyen legyen-e, vagy az is csp/ősköves beállítású-e?
-Mi van az egész automatizálással, ha vadászzsákmányozik valaki?

Ezen variációk mindegyikére checkbox listát akarsz a vadászat oldalra, vagy kapjon külön VIP vadászat fület?


Ott van a gond, Biri, hogy alapvetoen nem erted, hogy mit jelent a dontesi pont.
Az altalad vazolt verziok ket alapeset folyomanyai.
1/ Autosajtolok.
2/ Elfogom es idomitom.
A te ot eseted ott kulonbozik ebben, hogy az idomitas befejezodese utan dontesi pont kovetkezik az altalad vazolt lehetosegekkel, es problemakkal. Ezert nem automatizalnam ezt.
En csak annyit mondtam, hogy a masodik pont legyen automata, ami minden nem autosajtolos esetet lefed a te esetedben is. Utana, hogy mit csinalsz vele az legyen a te bajod.
LEHET ennel tobbet is automatizalni, de ez szerinted ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba. Es ahogy te is irod rengeteg problemat felvet. Ezen problemak egyike sem jelentkezik az altalam vazolt verzioban.
Pontszám: 6.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
187. hozzászólás - 2014.03.12. 20:44:06
Érdekes egy vita ez...

Mondjuk én kb. itt : "Re: VIP tagság164. hozzászólás - Ma, 12:41:39 " elvesztettem a fonalat, valami olyasmi, mintha megkérném az öcsémet, hogy csinálja meg helyettem az unalmas részeket, csak így nem kellene hozzá öcsi.
Ezt támogatom, mert nincs öcsém, csak két húgom, de őket nem érdekli a VÚ.
Báró Samedi
Pontszám: 8.51
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
188. hozzászólás - 2014.03.12. 20:58:02
Sőt.

10K őskő vásárlásával megkapod a Piros gombot, a karakterlapodra.Ha megnyomod,automatikusan elköltesz 3 évnyi pp.-t, csp.-t, és ezzel felkerülsz minden elképzelhető toplista élére.
További 5K őskő vásárlával, két újabb, jelenleg elképzelhetetlen lista csúcsára is felkerülsz, valamint a játékablak tetején füstölgő békanyúzó pengéjébe belegravírozódik a neved,1 hétre.
Báró Samedi
Pontszám: 9.10
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
189. hozzászólás - 2014.03.12. 21:09:05
Kóc és Birka: Már bocsika hogy beleszólok magasröptű vitátokba, de szeretnék egy apróságot megjegyezni. Van harmadik eshetőség. Előfordulhat, hogy elfogom az állatot de még nem akarom idomítani/sajtolni. A ti taktikátokba valószínűleg nem fér bele ilyen könnyelmű pihentetés, de biztosíthatlak titeket, hogy meg kell hagyni erre is a lehetőséget. Például templomban a sajtolj ki egy napon marhasok állatot. Erre lehet készülnie annak, akinek van rá használható állathelye. De ha csak utolsó helyre befogott állatról beszélünk, akkor még inkább. Ha annyit szeretnék, hogy elfogásig menjen a vadászat, akkor kézzel kell sajtolnom idomítás nélkül. A magamfajta nem túloptimalizált karaktereknél pedig még olyan szörnyűségszámba vehető helyzet is előfordul, hogy mikor elfogom az állatot még nem is tudom mit akarok vele később csinálni.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.05
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
190. hozzászólás - 2014.03.12. 21:16:33
Nos, én még mindig tartom magam ahhoz a verzióhoz, amit fentebb írtam. Tökéletesen kielégíteni az igényeket. Mármint az enyémet És ez tényleg automatizmus, és tényleg a sok kattintást váltja ki. Nem kell itt felkészülni minden eshetőségre, meg mi van ha dologra. Egy dolgot csináljon, de azt jól
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.58
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
191. hozzászólás - 2014.03.12. 21:47:39 (Válasz LanMaffia #190 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2014.03.12. 21:16:33
Tökéletesen kielégíteni az igényeket. Mármint az enyémet


Besírtam! Csak ezért ment a 10
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
192. hozzászólás - 2014.03.12. 22:13:55
Kóc automatikus-idomítós vadászatát én leginkább az eddigi autosajt mintájára tudom elképzelni. Először is, hogy kikapcsolható legyen, ha nekem épp az kell hogy csak sajtoljak/csak elfogjak.
Legegyszerűbben egy új pontban az eddigiek alatt.
És mivel a program már figyeli mennyi szabad állathely van, elvben az idomítás X szabad helyig, utána autosajt kombó sem ördögtől való gondolat.
Valahogy így:

A vadászatot abbahagyom, ha maximális számú befogott állatom van.
A vadászatot abbahagyom, ha maximális számú kalandom van.
Automatikusan kisajtolom a befogott állatokat, és ha szükséges, 1/3 őskőért gyorsítok.
Automatikusan kisajtolom a befogott állatokat, és ha szükséges, CSP-ért gyorsítok.
Automatikusan idomítom a befogott állatokat, és ha szükséges, 1/3 őskőért gyorsítok.
Automatikusan idomítom a befogott állatokat, és ha szükséges, CSP-ért gyorsítok.
Abbahagyom a vadászatot, ha teljesült a küldetésem.

Beállítások menüben pedig egy pipa, hogy fenntartson-e egy állathelyet a program sajtolásra.
Idomítás esetén pedig ugyanzt jelentené a gyorsítás mint sajtnál, hogy ha előbb fogok el új állatot mint ahogy az előző órája leketyeg, akkor költenem kell az extra idomításra.
Az idomítás turbó a huzalozottal megoldott, viszont a tárgybónusz egyelőre kényes terep, mert nincs hozzá háttér
Kiképző - v3
Pontszám: 8.75
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
193. hozzászólás - 2014.03.12. 23:17:16 (Válasz Kocos #186 hozzászólására.)
Koc, Fel se merült bennem, hogy te csak idomításig kérnéd a funkciót, mivel az megvalósul a VIP-el önmagában is, így értelmetlen...
Elfogsz valamit, majd mivel 1 klikkre beidomítódna, így timer nélkül lezajlik az idomítás.

- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.


Azaz elindítod a vadászatot, és ha betelt az állathely, akkor felveszed az ékszert+turbózol ha kell, majd leklikkeled az összes lény idomítását. Ennek az időfaktora elhanyagolható egy kvíz töltögetéshez vagy egy portya célpont kereséshez képest.
Az érdemi automatizálhatóság a következő lécsőben jön elő, ahol az általam felvázolt eseteket érdemes boncolgatni, de onnantól kezdve igen bonyinak tűnik nekem a megvalósíthatóság úgy, hogy "fehér" ember is könnyen be tudja állítani magának. Valamint a múltkori jelzéseket végiggondolva EZT már nem is támogatom, mivel kimeríti a "túlautomatizáltság" kérdéskörét nálam.

A többi szurkálódásoddal inkább nem is foglalkoznék

Azaz 3 érdemi bővítési igény ment át jelenleg nálam a szűrőn a lekódolandó VIP funkciókhoz.:
-Állat szintlépéshez be lehessen állítani egy szakértelmet amit azonnal húz, ha lehet. (Sőt, ha csak az intelligencia kap checkboxot, már az is elég fapados kivitelnek...)
-A kvíz kérdésekkel ne kelljen foglalkozni egy idő után. (Javasoltam is "A tudás gyémánt kulcsa" reliket rá.)
-A portya oldalon egy "xenó gomb". (Mely a portya karaktereknek rengeteg klikkelést spórol, ha hajlandóak áldozatot hozni érte.)

Van valami ami felett elsiklottam?
Pontszám: 5.66
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
194. hozzászólás - 2014.03.12. 23:37:54 (Válasz Birka #193 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 23:17:16

Azaz 3 érdemi bővítési igény ment át jelenleg nálam a szűrőn a lekódolandó VIP funkciókhoz.:


Még szerencse hogy nem a te szűrőd a mérvadó. Legalábbis elméletileg.
Milyen érdekes, hogy veled ellentétben mindenki más megvette az autosajt mintájú autoidomítás gondolatát, mégsincs sehol az érdemi fejleszetés szűrődben... Nem lehetne hogy ne beszélj bele a játék olyan aspektusaiba, amit nem használsz?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
195. hozzászólás - 2014.03.12. 23:50:45 (Válasz Kvnoemi #189 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2014.03.12. 21:09:05
Kóc és Birka: Már bocsika hogy beleszólok magasröptű vitátokba, de szeretnék egy apróságot megjegyezni. Van harmadik eshetőség. Előfordulhat, hogy elfogom az állatot de még nem akarom idomítani/sajtolni. A ti taktikátokba valószínűleg nem fér bele ilyen könnyelmű pihentetés, de biztosíthatlak titeket, hogy meg kell hagyni erre is a lehetőséget. Például templomban a sajtolj ki egy napon marhasok állatot. Erre lehet készülnie annak, akinek van rá használható állathelye. De ha csak utolsó helyre befogott állatról beszélünk, akkor még inkább. Ha annyit szeretnék, hogy elfogásig menjen a vadászat, akkor kézzel kell sajtolnom idomítás nélkül. A magamfajta nem túloptimalizált karaktereknél pedig még olyan szörnyűségszámba vehető helyzet is előfordul, hogy mikor elfogom az állatot még nem is tudom mit akarok vele később csinálni.


Teljesen jogos, igy akkor egyertelmu, ha esetleg lenne ilyen, akkor kene hozza kikapcsolhatosag is.
Pontszám: 6.41
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
196. hozzászólás - 2014.03.12. 23:51:56 (Válasz Lanmandragoran #194 hozzászólására.)
Azt mondd meg nekem, mivel jobb az auto idomítás, mint az időráfordítás nélküli idomítás? De ha azt a 10 klikket akarjátok lespórolni vele, akkor nem egyszerűbb betenni egy minden állatom beidomítom gombot pl?
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 23:53:23-kor
Pontszám: 5.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
197. hozzászólás - 2014.03.13. 00:10:06 (Válasz Birka #193 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 23:17:16
Koc, Fel se merült bennem, hogy te csak idomításig kérnéd a funkciót, mivel az megvalósul a VIP-el önmagában is, így értelmetlen...
Elfogsz valamit, majd mivel 1 klikkre beidomítódna, így timer nélkül lezajlik az idomítás.


Bocsanat akkor en figyeltem rosszul. En ugy ertelmeztem, hogy nem tortenik meg az idomitas automatikusan. Foleg nem tortenik meg tobb allatra, es az idomitas csak akkor fejezodik be, amikor az utolso kattintom ra. Ehhez a verziohoz kellett volna az a kiegeszites, amit en elgondoltam, ha leve beidomitodik elfogas utan egy kattintasra, akkor nekem nem sikerult megertenem.

- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.

Azaz elindítod a vadászatot, és ha betelt az állathely, akkor felveszed az ékszert+turbózol ha kell, majd leklikkeled az összes lény idomítását. Ennek az időfaktora elhanyagolható egy kvíz töltögetéshez vagy egy portya célpont kereséshez képest.


Na varj. Itt pont azt irod, ahogy en is ertettem. Akkor lehet, hogy jol ertettem, es megsem tartalmazza ezt Miklos eredeti felvetese?
Kviz toltogetest elismerem, de senki sem mondta, hogy ahelyett, a portyanal meg pont te irtad, hogy nem kell keresgelni, a keresgelest meg szerintem pont nem lehet automatizalni. Vagy a keresgeles itt eufemizmus volt arra, hogy ellenorzod, hogy nalad alacsonyabb szintu?

Valojaban persze igy nez ki a folyamat:
- vadaszat leallit
- idomitos cucc felvesz
- allat idomit N-szer
- vadaszos cucc felvesz
- vadaszat ujraindit
(Vagy opcionalisan lehet az idomitas ideje alatt is vadaszni, az ugy nyilvan meg macerasabb.)


Az érdemi automatizálhatóság a következő lécsőben jön elő, ahol az általam felvázolt eseteket érdemes boncolgatni, de onnantól kezdve igen bonyinak tűnik nekem a megvalósíthatóság úgy, hogy "fehér" ember is könnyen be tudja állítani magának. Valamint a múltkori jelzéseket végiggondolva EZT már nem is támogatom, mivel kimeríti a "túlautomatizáltság" kérdéskörét nálam.

Pontosan ott nincs erdemi automatizalhatosag, mivel leirom ujra, hatha eljut: ott valos dontes van. Es a dontes az amit a jatekosnak kell meghoznia, nem az automatanak 26 elore beallitott parameter felhasznalasaval. Ezert erzed te is bonyinak.

Azaz 3 érdemi bővítési igény ment át jelenleg nálam a szűrőn a lekódolandó VIP funkciókhoz.:


Ez most pont ugy hangzott, mintha te lennel a szuro Miklos elott, aki elbiralja a jatekos otleteket, es o mar csak azzal kezd foglalkozni, amire te rabolintottal. Ez igy van? Ha nem akkor milyen szurod van neked, amin atmehetnek vagy elbukhatnak a javaslatok?

-A portya oldalon egy "xenó gomb". (Mely a portya karaktereknek rengeteg klikkelést spórol, ha hajlandóak áldozatot hozni érte.)


Ezt en ugyan cseppet sem ellenzem, de ez nem automatizalas temakor. Az automatizalas az lenne, ha ezt lehetne folyamatosan tamadni.

Van valami ami felett elsiklottam?


Igen, az automata gyogyitas.
%EP alatt gyogyital, vagy magikus regen (ha elerheto) automatikusan bekapcsol. Esemenyek soran amikor sok csatat viv zsinorban az ember, akkor nekem roppant hasznos lenne. Nem kizart, hogy masnak is.
Pontszám: 6.41
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
198. hozzászólás - 2014.03.13. 00:10:24 (Válasz Birka #196 hozzászólására.)
Szerintem ezt te sem gondolom komolyan

Mivel jobb az auto sajtolás, mint az időráfordítás nélküli sajtolás? Azt a 10 klikket akarjuk megspórolni vele? Jah, többek között
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.36
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
199. hozzászólás - 2014.03.13. 07:12:29 (Válasz LanMaffia #198 hozzászólására.)
Lan, nem sajtolás, hanem idomítás...
Pontszám: 6.32
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
200. hozzászólás - 2014.03.13. 07:21:33 (Válasz Birka #199 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.13. 07:12:29
Lan, nem sajtolás, hanem idomítás...


Tenyleg nem latod az analogiat?
Pontszám: 6.41
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője