Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
121. hozzászólás - 2014.03.05. 13:06:52 (Válasz Birka #120 hozzászólására.)
Pont annyit, mint desktopról

Időnként az undok,és érthetetlen család egyéb tagjai(asszony,gyerekek )ülnek a gépnél,sőt néha 12 órás munkanap is van, ráadásul ezek időpontját a legritkább esetben egyeztetik a vu eventek időpontjával.Ilyenkor marad a tablet/telefon.Valószínüleg nem én vagyok az egyetlen ebben a cipőben,nem is beszélve az iskolai szünetekről,amikor Pistike a tíz perc alatt letolhatna pár xeno csatát.

Afféle pluszvonzerő lehetne a vu javára.
Báró Samedi
Pontszám: 8.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
122. hozzászólás - 2014.03.05. 13:19:34 (Válasz Azazel #121 hozzászólására.)
10 colos 4 procis tablet 20-25k környékén van jelenleg. Mégse 4 col
Bár bevallom jelenleg 3 moncsit nézek az asztalomon és a VU ebből 19 colos 4:3-ason fut, szóval elképzelni nem tudom milyen lehet egy 10 colos játékélmény...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.05. 13:20:37-kor
Pontszám: 5.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
123. hozzászólás - 2014.03.05. 13:28:43 (Válasz Birka #122 hozzászólására.)
Pont olyan De még mindíg jobb mint a semmilyen.Mint minden szükségmegoldás.

De a kijelzőméret,csak az egyik fele a dolognak.A másik az adatforgalom mennyisége.Gondolom ismered a jelenlegi mobilne tarifákat,és a jelenlegi(valós) átlagbéreket.
Lehet hogy tévedek,de szerintem a jövőben a mobilcuccok méghatározottab elterjedése várható,a szolgáltatóknak viszont semmiféle érdeke/kényszere nem diktálja a mobilnet árának csökkentését.Én azt gondolom, ha a vu időtálló szeretne lenni,ezeket fokozottan kell figyelembe venni a fejlesztéskor.
A hozzászólást Azazel módosította 2014.03.05. 13:34:35-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.51
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
124. hozzászólás - 2014.03.05. 14:33:15 (Válasz Azazel #123 hozzászólására.)
Nézd, a VU nem forgalmaz sokat, ha jól confolod fel az adblock-ot. Tuti van mobil böngesző alá is valami okosság, amivel letiltható a fölösleges adatforgalmazás...
Pontszám: 6.27
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
125. hozzászólás - 2014.03.05. 14:42:18 (Válasz Birka #124 hozzászólására.)
Van.Én még talán használnám is,ha nem lenne a memo és a proci is szűk keresztmetszet,a 20K-s kínai telómon pl.
De sokan vannak,akik nem tudják/akarják babrálgatni a dolgaikat,nekik az kell,hogy letöltsék az appot,aztán joccakát,hasíccson az a végzetúr ezerrel,merhanemakkoruninstall,osz't visszaja engribőrdsz.

Sokáig folytathatnánk ezt,mindenre akad utólagos/pótlólagos megoldás...de jobb lenne ha nem lenne rá szükség.Miklós azt írta, ötleteket vár, én pedig igyekszem adni neki.Többnyire apró,nem komoly mennyiségű munkát igénylő dolgokat írtam, viszont szerintem sokat lendítenének a szekéren.Majd eldöntik.
Báró Samedi
Pontszám: 8.53
népszerűDobozostejFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
126. hozzászólás - 2014.03.06. 09:59:04
Érdekes dolog történt: 3 oldallal ezelőttig ment a fröcsögés, meg az ellenkezés a VIP tagság bevezetése ellen a Miklós által felvázolt formában. Nem tetszett senkinek a folyamatos költség, illetve sok javaslat érkezett a bővítésére, mert a felvázolt "kényelmi" funkciók fele már amúgy is ráfért volna a játékra, nemhogy még költség mellett berakni...

Ezután Miklós közölte, hogy jóó, legyen meg az akaratotok, jó fejek leszünk, potom 200 kőért megkapjátok, igaz, hogy nem bővítjük a VIP tagsággal járó dolgokat, hanem még ki is veszünk belőle, de örvendjetek!! Ti pedig megköszöntétek neki nagylelkűségét...

Felmerül bennem a kérdés, hogy miért lett 200 őskő az ára ennek a csomagnak, mikor az előző kettő "kényelmi csomag" 50-be került és körülbelül ilyen horderejű frissítéseket tartalmazott mint ez a mostani. Kíváncsi leszek mikor majd fél év múlva bejelentik az új kényelmi csomagot, amibe beletesznek párat az általatok pluszban kért fejlesztések közül és megint elkérnek érte 200-at, ahelyett, hogy a már meglévő és megvásárolt VIP csomagot bővítenék - mert hiszen annak ez a lényege - mit szóltok majd.

Nem értem miért gondoljátok, hogy normális az, hogy fizetünk a fejlesztésekért. Persze, a játékot fent kell tartani, a béreket kifizetni. Erre való a prémium tagságból és egyéb ősköves felszerelésekből (tárgyak, állatcuccok, szerencsekerék pörgetés stb.) befolyó pénz. Ennyi erővel azt is mondhatnák, hogy oké, ezeket megcsináltuk, fizessétek csak szépen tovább de ha szeretnétek "új" fejlesztést akkor rendezünk egy gyűjtést és ha elegendő összeg összegyűlik Baratynak, akkor csinál valamit, foltozgatja a játékot, amúgy meg nem.
Pontszám: 8.42
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
127. hozzászólás - 2014.03.06. 14:47:20
10 pontos értékelés!!!!!!
Pontszám: 5.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
128. hozzászólás - 2014.03.06. 15:13:43
Felkerült a teszt szerverre a VIP funkció, ki lehet próbálni (ott 1 őskőbe kerül).

Dobozostej: a többi, 50 ősköves gyorsítási funkció darabonként 1-2 kényelmi elemet tartalmaz, a VIP csomag ennél sokkal összetettebb (és a fejlesztési is elég sok idő volt). megértem, hogy mindenki jobban örülne, ha egy adott termékhez minden kiegészítő, extra ingyen járna, de sajnos ez nem mindig lehetséges. Eddig is és a jövőben is folyamatosan kerülnek be olyan extra funkciók, amelyek ingyenesek, mindenki számára elérhetők, ez sajnos nem az. Azt, hogy a VIP funkciókat a jövőben igény szerint bővíteni fogjuk, továbbra is tartjuk.
Pontszám: 7.19
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
129. hozzászólás - 2014.03.06. 15:14:49 (Válasz Dobozostej #126 hozzászólására.)
Szerintem ez az, amikor azt asztalverős ingyensültcsirke követelés helyett, az ésszerű megegyezést választja az emberfia, oly módon,hogy mindkét fél enged valamelyest.Én ugyan "ingyenélő vagyok,de ha fizetnék,így már elfogadhatónak találnám a dolgot.Ha esetleg visszaolvasol,láthatod, hogy az első "kiakadások" után a reagálók többsége valami hasonlót javasolt.
Igen, én is s azt mondtam, hogy ezeket a dolgokat szerintem ingyen illett volna betenni, de elfogadom, ha nem is feltétlen tetszik, hogy úgy "nemmegy". Az eredeti ötlethez képest, komolyan engedett Miklós az árból.

Persze az én véleményem nem sokat nyom a latba, mert ugye a pénz beszél....
Báró Samedi
Pontszám: 6.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
130. hozzászólás - 2014.03.06. 15:39:01
Örülök ennek a közös nevezőnek, teljességgel elfogadható számomra a dolog!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.10
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
131. hozzászólás - 2014.03.06. 18:09:22
Szerintem meg nem, ezt alapból kellene tartalmazni a prémium funkciónak.

,de abban is biztos vagyok, hogy voltak olyan bambák és nem írták ide le, hogy ez bizony csak akkor fog működni, ha közben prémium tag vagy, ha nem akkor annyit ér, mint a huzalozott prém nélkül.

Ohh már hallom is a homlokon csapódó tenyér hangját. Elég szégyenteljes lesz, ha ezután mégis így fog működni, de majd meglássuk.
Pontszám: 8.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
132. hozzászólás - 2014.03.06. 20:07:47 (Válasz Fecsu123 #131 hozzászólására.)
A VIP tagság gyakorlatilag a "pérmium ugrade", azaz szó nem volt soha róla, hogy működni fog nélküle.
Pontszám: 6.27
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
133. hozzászólás - 2014.03.06. 22:05:51
Van egyáltalán olyan kényelmi csomag ami működik prém nélkül? Szerintem teljesen logikus volt, hogy ez is csak prémmel fog működni.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.01
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
134. hozzászólás - 2014.03.07. 20:27:16 (Válasz Birka #132 hozzászólására.)
Nagyon logikusak vagytok, de arról sem volt szó, hogy azzal fog működni.

Hans, ha ráklikkelsz a gyorsítás menüre akkor látni fogod, hogy van olyan időspóroló opció, ami működik prém nélkül.
Pontszám: 7.96
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
135. hozzászólás - 2014.03.07. 22:26:26 (Válasz Fecsu123 #134 hozzászólására.)
Csak csp-ből kiváltható gyorsítások vannak, kényelmi csomag kettő darab van, mindkettőnél feltűntetve hogy csak prémmel működik
Kiképző - v3
Pontszám: 7.31
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
136. hozzászólás - 2014.03.08. 09:09:14
Látod milyen jó szemed van. FEL VAN TÜNTETVE.

Ez is időspórolásra megy az az gyorsítás. Az, hogy most CSP-be kerül vagy őskőbe tök mindegy (a szemed itt tévedett, mert nem csak CSP-ből váltható ki). Ha tudni akarod a topperek a CSP-ből kiváltható gyorsításokat kőre váltották eventek alatt, hogy több erőforrásuk szabaduljon fel hirtelen, valamint új világoknál a TP huszárok eleve az ősköves opciót választották, hogy előnyük legyen (pl: az első V4-ek).

Számomra nem egyértelmű a dolog, tehát, ha nincs odaírva akkor nem jár ezzel együtt. Ennyi. Nem nagy dolog alaposnak lenni, csak kétszer át kellene gondolni, mit is akar ez a VIP tagság. Csak egy sokadik hibára hívtam fel a figyelmet.
Pontszám: 7.81
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
137. hozzászólás - 2014.03.09. 11:05:44
Azt hiszem, rossz irányt vettetek Mikós!
Az én karakterem Rachman és most kellett úgy döntenem, hogy abbahagyom.
Full prémiumként nagyon erősen játszottam, de a játék rengeteg időt vesz el. És rengeteg teljesen felesleges kattintgatás van benne még mindig!

Akkor működne és folytatnám, ha SEMMIRE NEM KELLENE VÁRNOM EGY PERCET SEM!!!
És ezt el is várhatnám azért a pénzért, amit ebbe a játékba öltem eddig és ölök folyamatosan.
Ez egy alapvetően jó stratégiai játék de az, hogy évek óta PERCEKET KELL VÁRNOM vagy FIZETEK azért, hogy egymás után harcolhassak mondjuk térkapus lényekkel. Ez egy vicc.

Nevetséges egyébként, hogy VIP-et fejlesztetek külön pénzért! A VIP mindenhol a világon másról szól!
Azt tapasztaltam, hogy a fejlesztésekkel egyre több pénzt és szomorú módon egyre több időt kell a játékba ölnöm, ha tartani akarom a színvonalat.
A pénz még tán oké lenne, no de az idő már nem.

Ettől függetlenül szerettem a VU-t és ürülök, hogy itt voltam.
De sajnos részemről ebből már nem VIP tagság lesz, hanem egy szimpla befejezés.
Pontszám: 7.25
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
138. hozzászólás - 2014.03.09. 15:41:07
Jó lenne ha be lehetne öltözet váltáskor állítani ,h melyik csatlós jön velünk. Kattok rövidítése! Mehetne a V.I.P. funkciók közé!
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.10
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
139. hozzászólás - 2014.03.09. 15:42:26 (Válasz DOMAKUTYA #137 hozzászólására.)
Sajnálnám! Bár már nem játszom v3on.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.10
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
140. hozzászólás - 2014.03.10. 12:23:51 (Válasz DOMAKUTYA #137 hozzászólására.)
Domakutya, nem teljesen értem, rossz irányt vettünk? Azt mondod, hogy ne kelljen várnod, kevesebb katitntást szeretnél. A VIP funkció pont ezeket a kívánságokat teljesíti. Nyilván jobb lenne, ha minden újdonság, ami bekerül a játékba, ingyen lenne, viszont akkor nem tudnánk a játékot fenntartani, mivel nincsen kötelező havi díj. Pont az volt a visszajelzés a részetekről, hogy nem örültök, ha a játékba pénzért megvehető tápok kerülnek, mert akkor az "kényszertáp", muszáj megvenni. Épp ezért most kínosan ügyeltünk rá, hogy a VIP funkcióba ne ilyen kényszertápok legyenek, hanem csak kényelmi, időt spóroló funkciók.

A térkapunál azért van egy 3 másodperces várakozás két csata között, mert ha túl gyorsan történnek egymás után a csaták, "egymásra csúszhatnak" nem kapod meg a LE-t vagy más baleset történhet. Egyébként én elég sok játékkal játszottam, ahol harcolni kell valamilyen ellenféllel, egy csata átlag 20 másodperc - másfél percig tart, szóval szerintem az a 3 mp nem annyira vészes főleg hogy mozillában eljátszhatod, hogy középső gombbal elindítasz pl. 10 csatát,
amik szépen3 mp-es eltéréssel lefutnak és a végén csak az eredményt kell megnézned.
Pontszám: 8.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!