Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
21. hozzászólás - 2014.02.14. 17:24:55
Nem ugyanarröl beszélünk.
Az eseményeknél az értesítés, hogy x-én éjféltől....
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.98
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
22. hozzászólás - 2014.02.14. 18:07:03
Ha a vip tagság ezért az árért magába foglalná a prémiumot is emészthetőbb lenne.
Pontszám: 8.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
23. hozzászólás - 2014.02.14. 18:18:18
Nem lehet,hogy KIÉGETT őskőre gondolt,csak elírta?
Báró Samedi
Pontszám: 6.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
24. hozzászólás - 2014.02.14. 18:19:30 (Válasz Offsboy #11 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2014.02.14. 13:19:23
Ne fogadj rá, 3-4 hete futottam bele, nem kevés összeggel. ÜSZ megerősítette, hogy tul és szakinál is meg kell várni az oldal teljes betöltését, különben a LE-t vonja, tul-t nem növeli..


Az ugyfelszolgalat ilyen szempontbol kalap szar, mint tudjuk. En tuti ugy noveltem valamit nemreg, hogy egyszerre kattintottam 20-50-et, es kivaloan mukodott. Gyanithatoan valami szaki volt. A LE-t nem ellenoriztem, a szaki fejlodese azonos volt a kattintasszammal.

Mod: No mind1, ha ketten mondjatok, akkor elfogadom, hogy nekem volt mazlim.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.02.14. 18:20:44-kor
Pontszám: 6.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
25. hozzászólás - 2014.02.14. 18:23:29 (Válasz Tigrisnyul #19 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2014.02.14. 15:26:31
fizessen hetente azért hogy MÊGPRÉMESEBB legyen...kimeríti a tragikomèdia fogalmát.


Mondjuk ezt jatekosok javasoltak tobb izben is. Nem en.
Pontszám: 6.84
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
26. hozzászólás - 2014.02.14. 18:54:54
Szerintem egyre többen vagyunk,akik telefonról/tabletről (is) játszunk, ilyen-olyan okból kifolyólag. A jelenlegi "ezerkattintásos" felületen ez kb. olyan élmény,mint szemöldökcsipesszel borotválkozni.

Úgy gondolom,hogy ha azt szeretnék,hogy ennek a játéknak ne csak múltja,hanem jövője is legyen,akkor az ehhez hasonló,a játékot egyszerűbbé,játszhatóbbá tévő pusztán technikai jellegű fejlesztéseknek természetesnek kellene lennie. Plusz pénzeket pedig ténylegesen plusz dolgokért kellene kérni. Elismerem van köztük 1-2 dolog,ami nem ebbe a kategóriába tartozik, pl. :

-A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A Hűségbónusz nem nullázódik, ha egy nap nem lépsz be.
-A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.

ezek viszont szerintem olyanok, hogy egyszerűen nem fair, ha pénzért meg lehet venni. Ezek sem " kényelmi funkciók" hanem "tápok", legalábbis a hűségbónuszos, és a templomos mindenképp.
Báró Samedi
Pontszám: 9.41
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
27. hozzászólás - 2014.02.14. 20:03:21 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Igazán köszönöm. Simán kihagyható fejlesztés! Részemről ez tényleg pénzkidobás... Szinte lótúró pénzmagért. Sajnálom.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
28. hozzászólás - 2014.02.14. 20:33:21 (Válasz Azazel #26 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2014.02.14. 18:54:54
-A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A Hűségbónusz nem nullázódik, ha egy nap nem lépsz be.
-A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.

ezek viszont szerintem olyanok, hogy egyszerűen nem fair, ha pénzért meg lehet venni. Ezek sem " kényelmi funkciók" hanem "tápok", legalábbis a hűségbónuszos, és a templomos mindenképp.


Szerintem nem. Ugyanis aznap nem kapod meg, csak nem nullazodik. Ha tapolni akarsz, megoldod, hogy belepj minden nap, tehat ez tenylegesen csak azonak lesz segitseg, akiknek nem annyira kozponti kerdes a kenyszertap.
Pontszám: 6.05
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
29. hozzászólás - 2014.02.14. 20:37:16 (Válasz Kocos #28 hozzászólására.)
Ha nullázódik,mennyi idő is, míg visszapörög a maxra? Ezért táp ha nem nullázódik.
Báró Samedi
Pontszám: 8.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
30. hozzászólás - 2014.02.14. 20:51:29 (Válasz Azazel #29 hozzászólására.)
A játékban minden táp. Ez az a fajta, amit azzal ütsz ki teljesen, hogy belépsz a játékba, megnézed a toplistát, manakonstruálsz egyet. Nem érzem játékegyensúly-felborító hatásúnak.

Viszont a Miklós felé lenne egy olyan javaslatom, hogy valamiféle piackutatási módszerrel próbálja már kideríteni, hogy vajon mennyi lenne az őskőbevéltel differencia, ha egyszeri - exhas - 100 ősköves kényelmi funkciónak lenne eladva a dolog. Lehet mindenki jobban járna egy egyszeri költséggel. Magamból kiindulva így 0-t költök rá, úgy 100at költenék.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.31
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
31. hozzászólás - 2014.02.14. 21:11:25 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
" A játékban minden táp."

Ez így igaz. Vannak olyan dolgok,amik CSAK pénzért elérhetőek,ez még érthető,de miért kell az, hogy pont ami a legjobban"röghöz köti" a játékosokat,pénzért elkerülhető legyen? A csórókat "ösztönözzük",hogy minden nap oda kelljen ülni,de aki fizet,az megúszhatja?

Nem azt mondom,hogy ez a legnagyobb táp a játékban,és gerincre vágja a játékegyensúlyt, csak maga az elv, a trend nem tetszik.
Persze "... az egyéni sérelmeket nincs idő dédelgetni...", tudom,csak elmondtam ami nemtetszik.
Báró Samedi
Pontszám: 7.58
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
32. hozzászólás - 2014.02.14. 21:11:51
A prémium tagságokhoz hasonlóan heti díja lesz, ha 1-4 hétre veszed meg, akkor 20 őskő / hét, ha 5-9 hétre, akkor 17 őskő / hét, ha 10+ hétre, akkor 14 őskő / hét.



14 öskö\ hét .. 1 hónap=56 öskö + ..

gratulálok
nekem nem kell a + kiadás
Pontszám: 8.22
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
907 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
33. hozzászólás - 2014.02.14. 21:16:33 (Válasz Offsboy #30 hozzászólására.)
Én is inkább 1x kiadnák rá és kész, mint folyamatosan költsek.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.02
kedvencSpellHowlerFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
34. hozzászólás - 2014.02.14. 21:18:15
ezért a sz@rért én biztos nem fizetek ...

csókolom
Pontszám: 9.65
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
35. hozzászólás - 2014.02.14. 21:28:16
3 pörgetés a szerencsekeréken 3 öskö +prémium 1= ez napi 4 öskö csak 1 nap 30 nap az az 1 hónapra kivetitve ez 120 öskö a napi rutin, étlagos event mentes idöszakban.

120 + VIP tagság 56 = már 175 havonta ....

emelet számolhatunk még nyugodtan 30-50 öskövet az extra kiadásokra: templom,feladatok,sajtoláshoz gradulátom,.....


a lényeg az hogy ezek melé már hova még több extra kiadás ?
Pontszám: 8.99
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
36. hozzászólás - 2014.02.14. 22:36:18
Én is azon az állásponton vagyok, hogy legyen egy egyszeri kiadás. Az még oké, nem kéri ingyen az ember. A rendszeres kiadások lassan már egyébként is abnormális méreteket öltenek(főleg hogy a felsorolásból kihagytad a kb havonta cserélődő felszereléseket, az italokat, ésatöbbit), ezenkívül eléggé sziszifuszi megoldás hogy egy kényelmi funkciónak tervezett újítás kényelmetlenséget okozzon azzal, hogy figyelni kelljen mikor jár le, rendszeresen fel kelljen töltögetni ha épp szükséges, ha meg lejárt és éppen kellene, de valami okból kifolyólag nem kivitelezhető rövid időn belül a kővásárlás akkor extra kellemetlenséget okozzon.
Három lehetőséget látok használhatónak ha már fizetni kell érte:
Egyszeri kiadás. A legoptimálisabb lenne.
A prémium tagságba való integrálása, lehetőleg ingyen vagy még olcsóbban Vagy legalábbis reális árral, kikapcsolható opcióként, ha valakinek nem kell. A lényeg hogy ne kelljen feleslegesen külön odafigyelni erre is.
Félévente/évente vásárolható VIP bérletként, szintén reális árazással, értem ez alatt hogy a 250kő kicsit sok lenne a félévesért. Ellenben kevésbé lenne fájó kiadás, miután 1-1 akciós kővásárlási lehetőség után feltölti az ember a készleteit.

Valamint, a valóságtól egyre inkább elrugaszkodó, napról napra szaporodó kiadásokra való tekintettel nyugodtan be lehetne vezetni az eventekbe normális őskő nyereményeket(ezalatt nem 10-20 követ értek, nem deficittel megszerezhetőeket, hanem az 1-10 toplistások számára valami ösztönzőbb kiegészítést, és nem évente 1-2 alaklommal), mehetne nyugodtan az Alvariel 1.-3. helyezettjének 50-25-12 őskő is, kiegészítve a versenyt a legtöbb szerzett tp, a legtöbb vadászat és a legtöbb építés kategóriákkal hogy ne megint csak a táposokat tápoljuk még tovább, és még ezernyi egyéb lehetőség lenne rá, hogy a lassan egekbe szökő kiadásokat enyhítsük azok számára akik mindenre költenek, és adjunk némi követ azoknak, akik nem vettek eddig, és elnyomott helyzetük miatt soha nem is vennének, de ha rápróbálnak néhányszor lehet hogy néha-néha tesznek majd kivételt utána. Lényegesen növelné az aktivitást is, ha nem csak himihumi nyereményekért lehetne versenyezni, és nem csak a szokásos állománynak.
Pontszám: 7.83
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
37. hozzászólás - 2014.02.14. 23:04:22 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Röviden és tömören: drága. Már a csatlóseledellel is visszajutottunk az olcsó állatfelszerelések előtti költségekhez, már ami a sajtolást illeti. Még azt sem sikerült megemésztenem, nemhogy ezt. Köszönöm, de nem kérem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.15
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
38. hozzászólás - 2014.02.14. 23:07:13 (Válasz Zoole #36 hozzászólására.)
Van par jo otleted de nem ismered Utolso Lovagot? Mondjuk te le tudod irni amit akarsz mondani
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
39. hozzászólás - 2014.02.15. 00:02:17 (Válasz Azazel #29 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2014.02.14. 20:37:16
Ha nullázódik,mennyi idő is, míg visszapörög a maxra? Ezért táp ha nem nullázódik.


Nem erted. Az, hogy nem esel el egy taptol kenyelmi funkcio, ha extra tapot kapsz, az a tap. Ezzel nem fog tudni senki elonybe kerulni, mivel a jatekosok kozul azok akik tapolnak ezeket a tapokat a VIP tgsag nelkul is megkapjak.
Pontszám: 6.41
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
40. hozzászólás - 2014.02.15. 00:04:47 (Válasz F3rcsu #35 hozzászólására.)
Idézet: F3rcsu - 2014.02.14. 21:28:16
3 pörgetés a szerencsekeréken 3 öskö


Valojaban ketto.
Pontszám: 6.41
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője