Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
161. hozzászólás - 2014.03.12. 10:48:07 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
Nem kell törődni a kvízzel - szerintem ilyesmiről lehet szó, ha van rá igény. És igen, ez pont olyasmi, amit lehetne kötni vásárolt őskő mennyiséghez, vagy akár megválaszolt kvízkérdéshez.


Örömmel látom, hogy végre beláttad a kvíz "nyűgösségét" a játék előrehaladtával... A kérdések ismétlődnek, a mai napig rengeteg "baromság" van köztük. Ezt eddíg is érezted, mivel első körben bevezetted az előreválaszolási lehetőséget, majd a kulcsokat.

Hogy ne legyen gond a jelenlegi rendszerrel/küldetésekkel/relikviákkal stb.:

A tudás gyémánt kulcsa
Felhasználástól függetlenül 1 alá nem csökken a helyesen, előre megválaszolt kérdéseid száma.

Megszerezhetőség:
Amennyiben rendelkezik valaki a tudás réz/bronz/ezüst/arany kulcsával is, valamint van 12 kvízmedálja és aktív a VIP tagsága, úgy a lélekkufárnál megjelenik 130. szintű megvásárolható relikviaként sok-sok LGY-ért.
Pontszám: 6.81
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
162. hozzászólás - 2014.03.12. 11:57:24 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
A VIP funkciókban egyébként eredetileg lett volna egy olyan opció is, amit te leírsz, hogy a vadászat során elfogott állatokat automatikusan beidomítod, rárakod a gradulátumot, elküldöd idomítani, (esetleg meg is zabáltatod) és megkapod automatikusan érte a küldetésből járó jutalmat, de valaki azt mondta, ez már túlzott automatizálás. De ha úgy gondoljátok, ezt még mindig meg lehet valósítani.


Az a velemenyem, hogy minden olyan dolog automatizalasa, ami felesleges kattintgatassal jar (peldaul atoltozes!), de dontesi helyzetet NEM hordoz, az jo.
Jelemzoen ha egy allatot elfogok es nem sajtolom automatan, azt idomitani fogom. Ez csak akkor nem igaz, ha elfelejtettem beallitani az automata sajtolast. Mikor akarom beallitani? Ha max alatt vagyok eggyel. (Majdnem mindig.)

Tehat peldaul egy olyan folyamatot, hogy
1/ beallithatom, hogy hany allatig fogok el,
2/ az elfogott szornyeket az elfogas sorrendjeben automatikusan idomitom
3/ az idomitas egyetlen kattintas, de az ideje valtozik a szakertelem fuggvenyeben
4/ az idomitashoz a legjobb felszerelest hasznalom oltozetvaltas nelkul
Ezt abszolut kivanatosnak erzem. Mert nincs benne valos dontesi szituacio.

Kuldetesjutalmat a legnagyobb bonusszal vegyem at oltozes nelkul. Talan az atuomatikus atvetel itt nem jo, mert van vilag, ahol letezik a rablas, mint fogalom.

Tulfejlesztes es szakifejlesztes, a legnagyobb elerheto bonusszal tortenjen. Beallithato legyen, hogy automatikusan elhasznalok husegszilankot vagy esszenciat hoza.

Allatoknal szintlepes utan a kijelolt szakertelemre automatikusan rakjam ra a pontokat, amig lehet.

Es persze lehetne folytatni a sort.
Pontszám: 7.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
163. hozzászólás - 2014.03.12. 12:03:19 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.12. 09:53:37
A térkapuval kapcsolatban nem értek egyet, hogy az 1 CSP/.3 őskő gyorsítási költséget is el kéne törölni. Naponta 6 térkapu pontot kapsz, ez 1.8 őskő, ráadásul a csp sem erőforrás már a játékosok többsége számára.


Ilyen javaslat szerintem nem is hangzott el.

Várakozás nélkül újratámadod az epikust: ez sajnos nem lehetséges, így szinte bárki bármilyen epikust pik-pak le tudna ölni. Már a mostani elszállás is azért volt, mert le lehetett vinni 10 percről 5 percre az újratámadást. Van korlátlanul újratámadható epikusunk, ez az entitás.


Valojaban az epikus regeneracioja egy nem tul gyors 2 oras leveres alatt kevesebb mint 10%-ot toltodik, tehat nem szamottevo. Szavazhasson a szovetseg az azonnali tamadasrol, ugy, hogy csereben +15% EP-t kap minden epikus. (Es ugyanugy regeneral persze.)

Ugyanitt megjegyeznem, hogy nagyon kene egy automatikus gyogyitas funkcio is, kijelolt metodussal. Pl. 20% EP alatt megiszom az 1583-as gyogyitalt.

Nem kell törődni a kvízzel - szerintem ilyesmiről lehet szó, ha van rá igény. És igen, ez pont olyasmi, amit lehetne kötni vásárolt őskő mennyiséghez, vagy akár megválaszolt kvízkérdéshez.


Vagy feltett es elfogadott kerdeshez. Nem. Viccelek.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.12. 13:28:41-kor
Pontszám: 6.41
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
164. hozzászólás - 2014.03.12. 12:41:39
Érdekelne, hogy hol a határ a kozpontilag támogatott botozás és a logikusan gyorsítható tételek listája közt?
Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!

Bár nekem is csípi az orrom, hogy a portya listában keresni kell az ellenfeleket, mennyivel jobb lenne, ha csak 1 gombot kellene nyomkodni, mely a pp-t átváltja és kiírja a csata eredményét (mint a vadászat italok összesítő).:

Kaptál 1pp-ért -%d ÉP-t, az állataid sebződtek %d ép-t, a csata során okoztál %d kábítást és %d krit ütést, jutalomként %d Lé és %d TP üti a markod.

Sőőőt kapásból annyi PP fusson le, hoyg az aktuális küldi teljesüljön, és közben igya a megfelelő gyógyital/mana/portya italt, ha kevés lenne az erőforrás

A játék előtt eltölthető idő is egy erőforrás. (Talán a legnehezebben managgelhető!) Miklós már kifejtette, hogy a magyar piacon mindenki szeretne minimális befektetéssel maximális hasznot...
Kérdés a határ, hogy mikortól "botozás", meddig játék, honnantól nyűg a kattintgatás esetleg mi az értelmetlen bonyolítás és szerver terhelés, melyet amúgy is ki kellene javítani...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 12:43:49-kor
Pontszám: 7.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
165. hozzászólás - 2014.03.12. 13:14:03
Az öltözet témával kapcsolatban még megjegyezném, én egy olyan lehetőségen gondolkodtam, hogy bizonyos cselekvéseknél (tulfejl, szakifejl, idomítás stb) megjegyezzük, az illetőnek mekkora bónusza volt. És legközelebb, ha már kevesebb bónusza lenne, akkor is a korábbi maximumot alkalmazzuk. Igy pl. az átöltözés is kispórolható lenne. Ennek azonban van számos buktatója, ezt még át kell gondolni.

Mindenesetre, ha most csinálnám a VU-t, úgy próbálnám megoldani, hogy ne kelljen az öltözeteket váltani (pl. több slot lenne, de tulfejl cuccot csak az egyik slotba, szakifejlt csak a másikba lehetne rakni).
Pontszám: 8.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
166. hozzászólás - 2014.03.12. 13:49:29 (Válasz Birka #164 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 12:41:39
Érdekelne, hogy hol a határ a kozpontilag támogatott botozás és a logikusan gyorsítható tételek listája közt?
Lassan ott tartunk, hogy az igény: Belépek, átveszem a "botozás eredményét", elfejlesztem, majd jövök holnap... Na ez vezet a leggyorsabb úton az unalommal keveredett abbahagyásba szerintem!


A botozas szot emesztgettem egy darabig, mert az nalam elsosorban Ludas Matyi bajanak ellatas Dobrogi altal, majd vice versa harom izben.

Es nem egyatalan nem tartunk ott. Ilyen alapon kampanyolhatnal azert is, hogy a vadaszatot nehogy mar egyben 100-asaval lehessen inditani. Kelljen minden vadaszatert gombot nyomni. Izgalmas lenne? Persze nagyon. Miert nem? Mert nem tartalmaz dontest. Az egyetlen dontes amit meg kell hozni, hogy mikor alljon le a vadaszat, am ezt elore is meg tudod hozni.

Tehat a hatar az, hogy dontest kell-e kozben hozni vagy sem. Mutatok peldat.

Idézet: Birka - 2014.03.12. 12:41:39
Bár nekem is csípi az orrom, hogy a portya listában keresni kell az ellenfeleket, mennyivel jobb lenne, ha csak 1 gombot kellene nyomkodni, mely a pp-t átváltja és kiírja a csata eredményét (mint a vadászat italok összesítő).:


Portyazasnal peldaul el kell dontened, hogy kit tamadsz meg az aktualisan eppen utheto ellenfelek kozul.

A játék előtt eltölthető idő is egy erőforrás.


Igaz, de minel inkabb akarja egy jatek uzemeltetoje ezt kiaknazni annal kevesbe lesz sikeres a jatek. Ahhoz, hogy jatekosokat rovid tavon meg tudj ragadni, addikcios faktor kell (fejlodes elsosorban). Kozep tavra kozossegi elmeny, hosszu tavra pedig az, hogy a jatek egy egeszseges napi idolimittel jatszhato legyen.

Kérdés a határ, hogy mikortól "botozás", meddig játék, honnantól nyűg a kattintgatás esetleg mi az értelmetlen bonyolítás és szerver terhelés, melyet amúgy is ki kellene javítani...


A kerdesre pedig a valasz: a dontesi helyzet meglete vagy hianya. Attol nem lesz erdekes egy jatek sem, ha agyatlanul 20-szor meg kell nyomnod egy gombot. Vagy 200-szor.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.12. 13:54:34-kor
Pontszám: 6.41
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
167. hozzászólás - 2014.03.12. 14:00:12 (Válasz Kocos #166 hozzászólására.)
Koc, Jelenleg a portya számomra olyan, hogy MINDENKIT ütök aki él és mozog. Ebben smemilyen döntési kényszer nincs. Bezzeg a vadászatban? Csak annyit, hoyg elfogjam a már kisajtolt 20-as lény helyére a következőt. Bazira nem mindegy az sem, hogy ezt mikor teszem meg, mivel a 15. kalandot célszerű ezzel teljesítenem úgy, hogy egy szinten belül meglegyen a kellő vadászat amit a feladatok kérnek. Közben figyelve, hogy az AFP bónuszos cuccokban tegyem. Nekem a portya semmilyen döntési igénnyel nem rendelkezik, míg a vadászat komoly fejtörést okoz...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 14:26:12-kor
Pontszám: 5.44
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
168. hozzászólás - 2014.03.12. 14:15:44 (Válasz Birka #167 hozzászólására.)
"Koc, Jelenleg a portya olyan, hogy MINDENKIT ütök aki él és mozog"

De ez a játék nem rólad szól.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.98
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
169. hozzászólás - 2014.03.12. 14:22:27 (Válasz Birka #167 hozzászólására.)
Jelenleg a portya olyan, hogy MINDENKIT ütök aki él és mozog

Nem a portyalista olyan, hanem a a karaktered
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.03
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
170. hozzászólás - 2014.03.12. 14:25:46 (Válasz RoscoBorlo #168 hozzászólására.)
Egy szóval nem mondtam ilyet!

A játék szerintem nem is csak a Kóc jellegű egyetlen egy CSP-t sem szabad másra költeni, csak vadászatra játékosokról szól...
Állítom, hogy az autosajt helyett elfogok, beidomítok, küldizek, sajtolok játékos se lehet etalon...

Rengeteg fajta stílus van a játékban, melyek mindegyike más és más játékelemeket tart fölösleges klikkelésnek! Az, hogy Kócosnak pont a portya "kihívás" még nem jelenti azt hogy másnak meg a vadászat nem az. Ha már automatizalunk, akkor minden stílusnak vegyük figyelembe az igényeit, és ne csak a "no brain" vadászokét!
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 14:26:45-kor
Pontszám: 5.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
171. hozzászólás - 2014.03.12. 14:37:47 (Válasz Birka #167 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:00:12
Koc, Jelenleg a portya számomra olyan...


Ismet a szokasos Birka hozzaallas: nekem ilgy mukodik nekem ez van. Kit erdekel? A jatekot nem rad fejlesztik - legalabbis elmeletben.
Pontszám: 7.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
172. hozzászólás - 2014.03.12. 14:40:47 (Válasz Birka #170 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:25:46
A játék szerintem nem is csak a Kóc jellegű egyetlen egy CSP-t sem szabad másra költeni, csak vadászatra játékosokról szól...


A jatek semmilyen tekintetben sem szol a Koc jellegu jatekosokrol, mivel nincsenek is Koc jellegu jatekosok. Csak en vagyok, masnak nincs ilyen karaktere. Ezert igyekszem fejlesztesi javallataim beterjesztesekor azokat a szempontokat figyelmen kivul hagyni, amelyek csak ram jellemzoek.

Viszont Birka jellegu jatekosok sincsenek, ha tetszik, ez tekintheted boknak is.

Idézet: Birka - 2014.03.12. 14:25:46
Állítom, hogy az autosajt helyett elfogok, beidomítok, küldizek, sajtolok játékos se lehet etalon...


En nem allitom, hogy minden jatekstilus lehetosegeit atlatom, de akkor kerlek ismertesd, hogy te milyen mas cellal szoktal nem autosajtolni egy allatot azon kivul hogy idomitani szeretned.

Rengeteg fajta stílus van a játékban, melyek mindegyike más és más játékelemeket tart fölösleges klikkelésnek!

Pontosan. Azokat a reszekre kell automatizaciot kinalni ami mindenkinek egyforman felesleges idotoltes. Bar jobban belegondolva felolem lehetne a portyara is automatizmus, csak priorizalni kell, hogy azt mondjuk hasznalna 1% jatekos, a masik fejlesztest 30% jatekos, akkor az elobb keruljon megvalositasra.

Az, hogy Kócosnak pont a portya "kihívás" még nem jelenti azt hogy másnak meg a vadászat nem az.

Nekem semmilyen kihivast nem jelent a portya, megint magadbol indulsz ki, hogy mindenki csak sajat szemszogebol vizsgalja a jatek lehetosegeit. En ugyanis nem portyazom. Kihivast szoktam tolni, pont ugyanugy, ahogy te portyazol. Vagyis lehet, hogy nem pont ugyanugy, mert en mindenkit "megtamadok" aki elerheto tavolsagban van, te meg ha jolertettem veletlenszeruen valogatsz.

Mindenesetre akarhogy is csavarjuk, a teny teny marad, hogy a portyanal kell valasztanod ellenfelet (meg akkor is, ha egy randomizert hasznalsz ehhez a donteshez), vadaszni meg csak egyfelekeppen tudsz eloindulni.

Ket dolgot remelek toled az erre adott valaszban: ramutatsz az altalam javasolt automatizalas hibaira, azaz kinek miert nem alkalmazhato (aztan en majd megkopkodom, hogy ez mennyire jellemzo a jatekosokra szerintem), illetve olyan valos otleteket automatizalasra, amit szivesen latnal te is a jatekban.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.12. 14:51:04-kor
Pontszám: 7.31
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
173. hozzászólás - 2014.03.12. 15:26:35
Nem értem Birka, miért kellett a témába belekeverni ezt a portya dolgot? Kóc jól megfogalmazta hogy mit lehet etikailag tiszta automatizálásnak tekinteni (agyatlan klikk, döntési helyzet nélkül). Miklós egyértelműen fogékony az itt felmerülő javaslatokra, aligha gondolhatod komolyan hogy a portya bármilyen formában automatizálva lesz...Úgyhogy légy szíves ne hígítsd fel a lényegi mondanivalót ezzel a sületlenséggel.
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.03.12. 15:27:00-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.76
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
174. hozzászólás - 2014.03.12. 15:27:09 (Válasz Kocos #172 hozzászólására.)
Ó, hogy te mindig kiragadsz valamit, és abban kapaszkodsz

A legcukibb az, hogy nemrég én kardoskodtam ezen automatizmus mellett, most meg szépen úgy forgattad, mintha ellene lennék...

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.6200#hsz6206
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
175. hozzászólás - 2014.03.12. 15:31:52 (Válasz Offsboy #173 hozzászólására.)
Offs, Miklós igen is nyitott a porta "automatizálására" kapcsán is, sőt előrébb tartott eddíg a dolog, mint a sajtolós vadászat...

Emlékezz vissza 2 találkozóval ezelőtt Baraty ötlete volt a +1 gomb a portya ablakban, mely a PP-t "beváltja" erőforrásra egy háttérben futtatott virtuális csatában, amikor felhoztuk a portya célpont hiány kérdést.
Mostani találkozón is szó volt róla, hogy esetlegesen bekerül "klónverő" funkció a portya ablakba, csak a költségeken ment a kemény ledöbbenés... (Valami nevettséges 2pp-ért 1 csata javaslata volt Mikinek!)

Azóta meg folyamatosan kódolnak valamit, így "pihentetett" státuszban van most a project, gondolom
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 15:34:44-kor
Pontszám: 5.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
176. hozzászólás - 2014.03.12. 15:34:38 (Válasz Birka #175 hozzászólására.)
Ez igaz, viszont ezt nem tekinteném portya automatizmusnak/reformnak, ahogy tetszik, inkább a pp egy alternatív elköltésének. Ha erre gondoltál (és nem a PvP-t érintő részre) az más, viszont akkor egyértelműbb fogalmazás kellett volna - legalábbis nekem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
177. hozzászólás - 2014.03.12. 15:46:01 (Válasz Birka #175 hozzászólására.)
Ha jól értem a találkozón a célpont hiány megoldására volt egy ötlet az autoportya.
(Nem jutottam el sajna egyikre sem ezért nem tudhatom.)
Ha ez így van nem kellene összemosni az "én mindenkit agyonverek minek válogassak" karakterekkel.
Én úgy gondolom (kövezzetek meg érte), hogy az autoportyánál nincs egyértelműbb botolás.

Más dolog nem Birkának címezve.
A kevés új játékost aki először ki akarja próbálni a játékot mielőtt költ rá nem riasztja el a "VIP" nélküli rengeteg kattintgatás?
Esetleg a kezdő pl. első 10 szintre egy autoVIP járhatna nem?
Pontszám: 9.15
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
178. hozzászólás - 2014.03.12. 15:46:34 (Válasz Offsboy #176 hozzászólására.)
Keresgetés, többszöri ablak letöltés, klikk bárkire aki alacsonyabb szintű mint én... Döguncsi
Sokkal jobb lenne, ha nyomkodok egy gombot és agyonverek egy "háttér" ellenfelet, mint a xenóban.
Célpont hiány megoldva, fölös, unalmas klikkelések letudva!

A vadászat "automatizálás" ennél sokkal komplikáltabb...
Nézzük a variációkat.:
-Elfogom, sajtolom (Ez az autósajt)
-Elfogom, idomítom, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, sajtolom
-Elfogom, idomítom, törött felszerelést adok neki, szintet léptetem, gradut adok neki, zabáltatom

Kérdések:
-Mi van akkor, ha elfogy a törött felszerelés, gradu, csatlóseledel?
-Honnan fogja tudni milyen gradut akarok ráadni?
-Ha szintet léptetem, akkor megálljon-e ha a küldi gomb "bepirul", vagy csak csatlós növesztésnek tolom?
-A VIP-es Idomításhoz alap idomítás kelljen-e, vagy vegye figyelembe a legjobb ékszert is?
-Ha idomítási időn belül jön a következő idomítandó, akkor az ingyen legyen-e, vagy az is csp/ősköves beállítású-e?
-Mi van az egész automatizálással, ha vadászzsákmányozik valaki?

Ezen variációk mindegyikére checkbox listát akarsz a vadászat oldalra, vagy kapjon külön VIP vadászat fület?
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.12. 17:00:13-kor
Pontszám: 5.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
179. hozzászólás - 2014.03.12. 15:55:32 (Válasz Birka #178 hozzászólására.)
A xenó pp-s gomb NAGYON támogatandó, nem is értettem eddig sem, hogy ez miért nem akar megvalósulni. A PvP része ugyanúgy megmaradna a játéknak, nem csorbulna, abban nem lenne semmilyen automatizálás.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
180. hozzászólás - 2014.03.12. 16:14:41
Szerintem, meg le kéne klónoztatni mindenkit legalább a hatvanadik szintig, és új kristály szövetségeket létrehozni belőlük. Esetleg a több hete inaktív karaktereket egy szerver szintű katakombába rakni, ahonnan automatikusan kijönnek, amikor online a tulaj. Így nem jelenne meg a portya ablakban egy rakat fölösleges karakter, csak az aktívok, meg a kristály klónjuk. Amúgy is jó lenne alacsonyabb szintről is elérhetővé tenni őket.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.92
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője