Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
241. hozzászólás - 2014.03.13. 21:21:56 (Válasz DOMAKUTYA #238 hozzászólására.)
" Évek óta játszom és jelenleg kb. 20-30.000 őskövet veszek évente. És ebből 500-at költök a térkapura, mert ha várnom kellene nem játszanék "


Miért hiszed, érzed úgy, hogy mert x összeget költesz egy termékre/szolgáltatásra, akkor ezzel automatikusan jogot nyersz hozzá, hogy te mondd meg, mostantól hogy működjön, mert különben majd jól nem veszed többet ? Lehet, véleményed, ötleted, kérésed, amik még akár indokoltak is lehetnének, kérheted hogy vegyék figyelembe ezeket. Amit vagy megtesznek, vagy nem. Vedd meg a játékot, és akkor már mindent úgy rendezhetsz, ahogy neked tetszik.

Nevetséges ahogy időnként valakivel elszalad a ló, és nekiáll akarni valamit, mert ha nem akkor abbahagyom keménykedéssel nyomatékosítva.

Eddig is ilyen volt, eddig sem volt x forintért vehető bot, mégis ráköltötted azt a kalap pénzt. Nyilván nem azért, mert hű de utáltad a játékot....mostanában egyre több auto ez-az kerül be, készül bekerülni, pont azért, hogy a "megveszem kilóra vazze, nehogy má' majd az egeret tologassam, ha eccer zsével is lehet.." típusú emberek, itt is érezhessék, a pénz nem boldogít......
Báró Samedi
Pontszám: 7.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
242. hozzászólás - 2014.03.13. 21:25:37 (Válasz Zoole #240 hozzászólására.)
Szerintem engedd ki a gőzt, igyál egy sört, aztán gyere vissza holnap, amikor kijavították.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.21
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
243. hozzászólás - 2014.03.14. 09:17:41 (Válasz Offsboy #242 hozzászólására.)
Nem ittam sört mert nincs itthon, de reggelig megnyugodtam kicsit, egészen mostanáig. Az állatom feléledt, gyógyítottam egyet, és másfél órát várhatok rá, hogy elkezdhessem megtölteni a kínzót. Az egyik levelemre válaszolt az ÜSZ, pontosabban Dikó úr, aki annyit mondott, hogy nem tudják levenni a vipet a karakteremről, követ visszaadni végképp nem, mert lehetetlen. Mindenesetre megvárom Miklósék válaszát is, mert Dikó úr szerint egyébként is szinte minden lehetetlen, ahogy észrevettem. Viszont ha Miklóséktól is ugyanezt a választ kapom, akkor egy nagyon szépen megfogalmazott levélben megköszönöm nekik hogy 200 kőért tönkretették az állatokkal kapcsolatos hosszútávú terveim és ezzel az egész játékomat, és én ezzel be is fejeztem. Megöl az ideg ettől a degenerált fejlesztéstől, és ettől a hozzáállástól.
Pontszám: 8.62
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
244. hozzászólás - 2014.03.14. 09:31:29 (Válasz Zoole #243 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.03.14. 09:17:41
Nem ittam sört mert nincs itthon

Én csak eddig jutottam az olvasnivalóban, hát így bizony sok jóra ne is számíts.
Biztos javítják majd, kizárt hogy ez így van tervezve.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
245. hozzászólás - 2014.03.14. 09:33:31
Ez nem forrta ki magát.

...gyorsítás
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.65
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
246. hozzászólás - 2014.03.14. 09:35:24 (Válasz Offsboy #244 hozzászólására.)
Biztos javítják majd, kizárt hogy ez így van tervezve.


Adidea200követbezzegmárkellett...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.65
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
247. hozzászólás - 2014.03.14. 10:02:14
Most már lehet egyesével is inni a kristályitalokat. Új feature?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
248. hozzászólás - 2014.03.14. 11:37:19
Hát ezt a gyógyításos gixert én is jól beszívtam!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
249. hozzászólás - 2014.03.14. 11:49:29
Azért volt fent 1 hétig a teszt világon, hogy ki lehessen próbálni, ha valakinek bármi problémája van, legyen idő javítani

A gyógyitás most úgy működik, hogy egyből végrehajtódik N db gyógyitás, ez az időre, és a gyógyított mennyiségre is vonatkozik.
A fő probléma, ha jól értem az, hogy ha kevesebb gyógyítás is elég lenne az állatok maxba rakásához, akkor is a teljes időre gyógyulnak.
Szerintem ezt meg tudjuk oldani, hogy ha kevesebb gyógyítás is elég, akkor annyit lőjön. De ugye az állatgyógyitás közös timeren van, tehát ha van 7 állatod aminek 1 gyógyitás elég, és egy, aminek 5, akkor 5 gyógyítás fog futni. Szóval lehet, hogy jobb megoldás, ha van egy radio button, hogy egyet akarok gyógyítani, vagy többet, mondjátok meg, melyiket szeretnétek. Viszont Baraty ma szabin van, ezzel hétfőig várni kell sajnos.
Illetve azt is meg fogjuk csinálni, hogy a VIP mellett az állatok a kennelben is gyógyulhassanak, így a kettő együtt remélhetőleg már megfelelően hasznossá teszi ezt a funkciót.
Pontszám: 8.58
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
250. hozzászólás - 2014.03.14. 12:00:23 (Válasz Miklós #249 hozzászólására.)
Bőven elég, ha annyit csináltok meg, hogy kompletten kikapcsolható legyen ez a gyógyítás funkció.
Nem kell semmi variálás, csak egy ki/be kapcsolási lehetőség, vagy ennek a degenerált időszámítási módszernek a korrigálása. Ha én 6000pontot gyógyítottam 10 perc alatt, akkor maximum 20 perc legyen 12000 gyógyításnál. Az még elfogadható és ésszerűbb mint ez, nem is tudom honnan jött ez a meglehetősen érdekes ötlet, hogy +50 gyógyításonként +10perc, amibe még az alapgyógyítást is beleszámolja a játék...Ennek a VIP-nek, ha jól tudom a gyorsítás és a játék könnyebbé tétele lett volna a célja. Ebbe meg akárhonnan nézem, +10 percek sem férnek bele, nemhogy +1 óra 10 percek. Kimondhatatlanul örülök egyébként, hogy jó esetben még hétfőig keseríti meg ez az életemet. Van pár játékos, aki egy támadással felezi az állatom életét, hiába van elég magasra fejlesztve a vastag bőr. Az állataim meg hullanak folyamatosan, nagyon nem tartanak ki másfél órákig, ha meg vissza akarok támadni, akkor megint várjak másfél órát...komolyan mondom, ennél dühítőbb dolgot én még nem éltem ebben a játékban.
Pontszám: 8.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
251. hozzászólás - 2014.03.14. 12:11:30 (Válasz Miklós #249 hozzászólására.)
Miért nem lehet az egész gyógyítás összesen 10 perc? Én simán azt hittem, hogy ennyi lesz, kelljen akármennyit is gyógyulni
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.01
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
252. hozzászólás - 2014.03.14. 12:15:40 (Válasz LanMaffia #251 hozzászólására.)
Mert akkor egy 100-as gyógyitás is annyit érne, mint egy 500-as, és aki felvitte 500-ra annak most ez értelmetlen lenne. Plusz a gyógyits X-szer küldetés is elég nehézzé válna annak, akinek magas gyógyitása van.
Pontszám: 7.65
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
253. hozzászólás - 2014.03.14. 12:22:20 (Válasz Miklós #252 hozzászólására.)
Ebben a formájában viszont tönkreteszi az egész játékot. Maximalizáljátok 20 percben a várakozási időt, az még az elfogadható kategórián belül van. A gyógyíts X-szer küldetést meg nem fél óra alatt kell lezavarni, ráütök ez epikusra, gyógyítom az állatot, újra epikus, megint gyógyítás. Még 1000es gyógyítással is, már amennyiben azt nem 3,5 órával számolja ez a remek új gyógyítási funkció...Vagy csináljatok egy VIP eltávolító relikviát, Dikó úr szerint ugyanis lehetetlen a VIP levétele az accountról, amit a saját esetemben sürgősen szeretnék megoldani. Nagyon sürgősen. Nem érdekel már a 200 kő sem, csak szedjétek le ezt a retket a karakteremről minél előbb.
Pontszám: 7.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
254. hozzászólás - 2014.03.14. 12:36:54 (Válasz Miklós #249 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.14. 11:49:29
Szerintem ezt meg tudjuk oldani, hogy ha kevesebb gyógyítás is elég, akkor annyit lőjön. De ugye az állatgyógyitás közös timeren van, tehát ha van 7 állatod aminek 1 gyógyitás elég, és egy, aminek 5, akkor 5 gyógyítás fog futni. Szóval lehet, hogy jobb megoldás, ha van egy radio button, hogy egyet akarok gyógyítani, vagy többet, mondjátok meg, melyiket szeretnétek. Viszont Baraty ma szabin van, ezzel hétfőig várni kell sajnos.
Illetve azt is meg fogjuk csinálni, hogy a VIP mellett az állatok a kennelben is gyógyulhassanak, így a kettő együtt remélhetőleg már megfelelően hasznossá teszi ezt a funkciót.


1/ Szerintem az idealis az lenne, hogy mennyit gyogyitok, de a felkinalt maximum az, amivel minden allat maxba gyogyul.
2/ Van egy beceneve annak, amikor valaki egy kodja elesberakasat kovetoen masnap szabin van. Kabatos build. Nem jo otlet, szerintem nem tortent volna semmi, ha vartok hetfoig a berakassal. Persze ez csak aprosag.
3/ A kennelben is gyogyulo allat nekem nagyon tetszik, de azt jelzem, hogy az mar nem csak kenyelmi funkcio.
Pontszám: 6.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
255. hozzászólás - 2014.03.14. 12:43:49 (Válasz Miklós #252 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.03.14. 12:15:40
Mert akkor egy 100-as gyógyitás is annyit érne, mint egy 500-as, és aki felvitte 500-ra annak most ez értelmetlen lenne. Plusz a gyógyits X-szer küldetés is elég nehézzé válna annak, akinek magas gyógyitása van.


Hogy erne annyit?
100-as gyogyitas gyogyit alapbol X
500-as gyogyitas gyogyit alapbol Y

100-as gyogyitasnal 3-szor sul ki tehat szumma 3X, 500-asnal 11-szer az 11Y.

Ami jogosabb ellenvetes, hoogy ez valojaban csak a sebgyogyitas szaki hatekonysaganak drasztikus novelese lenne.

Feltetelezem, hogy a gyogyits X-szer kuldetesbe annyi szamit amennyi kisul nem?
Pontszám: 6.41
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
256. hozzászólás - 2014.03.14. 12:56:51 (Válasz Miklós #249 hozzászólására.)
Szerintem a legjobb megoldás a kikapcsolhatóság lenne. A mostani verzió ugyan némi hátránnyal jár, de aki másodlagosokat húzott annak ez nerf. Méghozzá komoly. Így azt gondolom, hogy aki egy mozdulattal maxba akarja gyógyítani az állatát az tehesse, de ne tízpercenként. Akinek meg nem felel meg a hosszú várakozás, az gyógyítson az alapfelállás szerint manuálisan. Így megvalósulna a kényelmi funkció, hiszen egy újabb választási lehetőséget adna, de kevésbé rontana a sebgyógyítás és a másodlagos szakik értékén.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
257. hozzászólás - 2014.03.14. 13:12:55
Most kezdem csak érteni a dolgot!
Szóval 10-20 perc helyett 1 óra 10 percig gyógyítok - ha kell, ha nem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
258. hozzászólás - 2014.03.14. 13:23:32 (Válasz Kocos #255 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2014.03.14. 12:43:49
Ami jogosabb ellenvetes, hoogy ez valojaban csak a sebgyogyitas szaki hatekonysaganak drasztikus novelese lenne.

Igen, így értettem.
Pontszám: 6.77
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
259. hozzászólás - 2014.03.14. 13:25:22
Volt egy olyan javaslat, hogy berakunk egy selectort, ahol kiválaszthatod, hány gyógyitás fut le egymás után, talán az lenne a legjobb.

Barattyal beszélek majd, hogyha hazaér, kapcsolja ki a VIP gyógyítás funkcióját, hogy a hétvégén ne legyen ebből senkinek kellemetlensége.
Pontszám: 8.43
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
260. hozzászólás - 2014.03.14. 13:30:23
Ami szerintem megoldaná a problémát:

Huzalozotottan 400-as szakinál max 8x-os gyógyítást indíthatsz. (Ez jónak tűnik úgy, ahogy van...)
Amennyiben a leglesérültebb állathoz maximum 6x-os kell, akkor egy legördülő menüből kiválaszthatnánk 1-6 közt, hogy hány adagra küldenénk el a kijelölt állatokat gyógyulni.
(Azt valszeg nem várhatjuk el, hogy az aktuálisan kijelöltekhez képest jelenjen meg a legördülő menüben a maximum...)

A kennelben gyógyulást én is TÁP-nak érzem, de az már VIP elem lehetne, hogy gyógyuló állatot lehessen kennelbe küldeni.
Pontszám: 6.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!