Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
61. hozzászólás - 2014.02.15. 18:22:10 (Válasz Birka #46 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.02.15. 10:14:12
-Miklós nézőpontja, hogy Baraty munkáját respektálja a játékos, így fizessen érte. Szerinte nem kötelező feature.


Mondjuk a fejlesztes is egyszeri, igy ez a nezopont az egyszeri megvaltast tenne indokolta.
Pontszám: 6.41
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
62. hozzászólás - 2014.02.15. 18:37:51 (Válasz Kocos #61 hozzászólására.)
Feltételezve, hogy nem lesz bugos
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.76
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
63. hozzászólás - 2014.02.15. 18:39:49 (Válasz Alendaar #60 hozzászólására.)
Jah "csak" a kincsesládát feltolni maxra 8k huf maxos befizetéssel számolva
Pontszám: 5.88
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
64. hozzászólás - 2014.02.15. 19:04:30 (Válasz Birka #63 hozzászólására.)
Mi a sz@rnak annyi hely Biri!?
Indítasz pár karit aztán öszvérnek használod őket.
Mellesleg a VÚ-ra a 8k többszörösét költöttem már el...
A hozzászólást Alendaar módosította 2014.02.15. 19:05:37-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.20
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
65. hozzászólás - 2014.02.15. 19:31:26
Szerintem is meglehetősen relatív a 8K, főleg ha azt nézed hogy itt havonta vehetsz 350 kavicsot...olcsóbb valamivel, de nem egyszer veszed meg hanem folyamatosan, ha nem havonta akkor kéthavonta, vagy háromhavonta, de rendszeresen. Aztán kiszámolod mit vehettél volna az 5 év alatt a VU-ba ölt pénzedből...gondolom van jónéhány olyan ember akinek összegyűlt volna ebből egy ps4re, és biztosan van olyan is, akinek egy használt autó ára is benne van már. Elég hozzá a rendszerességen felül néhány akciós befizetés, meg néhány eventek miatti "rendkívüli" kővásárlás. A rendszerességhez képest az egyszeri kiadás más kérdés, 8K lópikula ehhez képest, akárhonnan nézzük. Ezért is frusztrálja a többséget, hogy miért is kéne az elkövetkezendő 5 évben még egy használt autó árát beletömni a játékba, csak azért hogy szinten tudja tartani a karakterét, és normális körülmények között játszhasson.
Megértem én azt, hogy a szerverek üzemeltetése/karbantartása és a fejlesztés pénzbe kerül, mert a levegővételen kívül már semmi nincs ingyen, na és persze profitálni is szeretne az ember rajta, de ahogy valaki mondta is előttem, ezt ne mind a megmaradt játékosállományból próbáljuk már kisajtolni. Nagyon jó böngészős játék a VU, de tessék rajta a kor elvárásainak megfelelően fejleszteni, és akkor lehet hogy jönnek új játékosok is, és talán maradnak is majd. Aztán lehet rajtuk bevasalni azt a bevételt, amit most belőlünk szeretnének kitermelni.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.02.15. 19:33:42-kor
Pontszám: 9.17
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
66. hozzászólás - 2014.02.15. 23:12:21
Nem nagyon tudok semmi újat írni, csak ismételni amit már sokan leírtak. Egyszeri 100 őskőves kényelmi funkciónak megvenném, így viszont semmit nem fogok rákölteni.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
67. hozzászólás - 2014.02.15. 23:32:58
Alapvetően kettős érzésekkel olvastam erről a fejlesztésről. A funkciók tetszenek, még azt is elfogadom, hogy fizetni kell értük, ahogy a többi kényelmi csomagért is kellett. Semmi nincs ingyen, nem tudom itt miért várnák el nagyon sokan, hisz a játékot üzemeltetni kell, az alkalmazottakat fizetni, a hátteret biztosítani, stb....
Teljes értékű játékot lehet egy forint nélkül játszani, logikus hogy a kényelemért kelljen fizetni.
Sőt, azt is értékelem, hogy az őskő árának folyamatos emelgetése helyett inkább újabb és újabb módokon késztetnek minket költésre. Elvégre az inflációkövető fizetésemelést minden itt játszó elvárná a munkáltatójától. A beho dolgozóinak nem jár? És így még mindig szabadon dönthetünk, hogy mennyit költünk, nem vagyunk rákényszerítve, hogy ugyanazokért a funkciókért egyre többet és többet fizessünk.


Az ár viszont, na az arcpirító a jelenlegi formájában! A legoptimálisabb 14 kavics/hét ár is eléri azt a 2 kavics/nap felső határt, amit a prémiummal együtt(!) kifizetnék minden további nélkül a VIP tagságért. Egyszeri csomagként is szívesen beruháznék rá, valamivel komolyabb összeget is, mint az eddigi kisebb csomagokra. De hogy majd 800 kavicsot nem fogok kiadni rá éves szinten, az is biztos, ahhoz önmagában keveset ad. Ráadásul ez a sávosan olcsósodó megoldás egyszeri kipróbálásra még el is menne megfelelőbb árakkal, de hosszú távon pont a szegényebb, de még fizető réteg extra lehúzása. A prémiumot, ha épp kifogyóban vagyok akció előtt, akár 1-1 héttel is hosszabbíthatom, extra esetben hűségszilánkból is. A VIP-et, ha nem tudok egyszerre bedobni 140 kavicsot minimum, akár el is felejthetem, ha nem akarok kétszer annyit fizetni ugyanazért a funkcióért.

Mindent összesítve, köszönöm nem kérek belőle ennyiért.
Pedig tetszene, az alábbi módokon:
- prém 6 kavics; vip+prém 12-14 kavics (még tán a sávos rendszer is elférne)
- kényelmi csomagként 100-150 kavics áron

vagy ha már mindenképpen a lehúzás a cél, olyat is el tudok képzelni, főleg v3-ra, ahol sokan ücsörögnek sok10 milliókon, hogy napi ajánlatokban lehessen kapni akár 4-5 kavicsért VIP italt, amivel 24 óráig használhatom a VIP funkciókat (tárgylistából kattintással fogyasztató, nem a vásárlás pillanatában induló). Mert egy-egy igazán nagy fejlesztéspakkhoz jól jönne akkor is, ha nem fér bele a folyamatos tagság, de egy-egy nap miatt nem fogok 20 kavicsot költeni (+10 a specváltás jó eséllyel).
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.81
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
68. hozzászólás - 2014.02.16. 00:43:12 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Mint írtam ez elején is, némi kiegészítéssel szívesen áldoznék rá. A teljesség igénye nélkül a következőkre gondoltam:

- ingyenes újranevezés bajnokira
- új, 90 napos csomag, pl. 50 őskőért
- minden 90 napos csomag vásárlásáért egy semmit nem csináló VIP medál
- minden nap új szerencsekerék forgatási lehetőség platinából (pl. 5 platina)
- aktuális küldetés kijelzése a felső információs sávba
- szimuláció elérhető platinából is (pl. 5 platina).
- kvízolimpia újrapróbálkozási lehetőség, egyszer
- templomi feladat kiváltási lehetőség platináért (csak ha már megvan mind a 4 ősköves lehetőség)
- vip tagok értesítést kapnak játékon belül, ha a külső fórumon új fejlesztési lehetőség és szavazás került kiírásra
- 3 vip medállal rendelkező tagok ingyenes belépőt / egyéb jutalmat kapnak a találkozón
- új, vip fül, ahol a következők láthatóak:
--- elérhető legjobb felszerelés mutatása szerencse, kábítás és kufár bónusz kategóriában

A fentiekkel együtt az én évi 200 kavicsomra számíthattok.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
69. hozzászólás - 2014.02.16. 08:15:33 (Válasz LanMaffia #68 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2014.02.16. 00:43:12
- minden nap új szerencsekerék forgatási lehetőség platinából (pl. 5 platina)


Ennek az egynek a kivetelevel teljesen jo a listad.

En szeretnek latni egy olyat az allatok oldalon, hogy a gyogyitashoz hasonloan tetszoleges osszetetelu bandat harcolni hivhatok egy gombnyomassal, kennelbe kuldhetek egy gombnyomassal, ugy, hogy nem mindegyik ugyanannyi idore vonul el gyakorolni, tobb allatnak cuccot adhatok egy gombnyomassal, szakertelmeket oszthatok el egy gombnyomassal, beallithatok automatikus intelligencia fejlesztest, osszes harcolo allatot egy gombnyomassal pihenni kuldhetem, no meg persze az allatok oldal egesze lathato gorgetes nelkul.

A VIP tagsag megvaltasa eseten legyen minden allatfelszereles, illetve a csatloseledel ara egy oskovel kevesebb (min. 1 osko).

A fenti ket kiegeszitessel en vidaman kifizetnem a heti 20 kovet is.
Pontszám: 6.41
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
70. hozzászólás - 2014.02.16. 08:19:50 (Válasz Lanmandragoran #67 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2014.02.15. 23:32:58
napi ajánlatokban lehessen kapni akár 4-5 kavicsért VIP italt, amivel 24 óráig használhatom a VIP funkciókat (tárgylistából kattintással fogyasztató, nem a vásárlás pillanatában induló).

Ez nagyon tetszik.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
71. hozzászólás - 2014.02.16. 09:39:05 (Válasz Lanmandragoran #67 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2014.02.15. 23:32:58
.... Semmi nincs ingyen, nem tudom itt miért várnák el nagyon sokan...

Senki nem vár el ingyenmunkát a Behótól.
A Mo.-i "ingyenmunka" olyan is. Soxor még a fizetett is... :S

Aki csak a pénztárcájáig lát el az szimplán drágállja.

Aki messzebbre is néz (és ismeri a játék elég sok aspektusát - nem csak a sajátját), az tudja, hogy...
1. a játék lassan minden más játéknál időrablóbb - prém, Huzalozott nélkül IS próbáld meg elképzelni...
2. a fizető és a nem fizető tábor folyamatosan apad - a Behó bevétel csökken az infláció MELLETT.

Van még pár TÉNY, de a lényeg: Döglődünk apám és kötve hiszem, hogy azért mert vannak páran, akik esetleg kevesebbért (vagy kibővítve) még megvennék a kép változna. Ettől nem fog.
Csak jönni fog a következő "bevétel kiesési adó" azért, hogy "dolgozhass", amire felszámolják a hivatal extraköltségét is, amiért a "bevételkiesési adóval" is kénytelen foglalkozni (jéééé, nem azért kap fizetést?) - "vállalkozásgyilkos" hozzáállás, folyamatosan irtja az "adófizető" tábort, generálja a "kivándorlást" és a "munkanélküliséget". Ha lecseréled a kiemelt szavakat VÚ témákra, akkor már ismerős?
Mocsokéletszagú + 1xerűen SOHA nem tanul belőle senki...
Attól, hogy nem szeretnénk a szórakozásban a való életet látni, még nagyon is benne van és nem azért, mert egyesek (pl. én) felhozzák. :S
Én SZERETNÉM, ha a Behónak megérné a VÚ üzemeltetése, fejlesztése - ez nem csak nekik, de nekünk (fizetőknek és nem fizetőknek is) az érdeke, azonban ezen az úton...
Pontszám: 7.30
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
72. hozzászólás - 2014.02.16. 11:24:03
Ez a játék nagyon jó és összetett, akik megmaradtunk aktívnak szívesen áldoztak és áldoznak most is kemény forintokat érte de a sok apró szarság amit évek óta képtelenek orvosolni megmérgezi a játékélményt, 5 év után alap, hogy ne legyenek pár éves bugok.
Előrébb valónak tartanám egy nagygenerál elvégzését minden más fejlesztés helyett.
Rendezni a játékegyensúly hibáit minden képességre és szakira legyen védekezési lehetőség azonos arányban.
Ha védelmet tolok ezerrel ne üsse át egy sokkal kisebb támadás iq kombó.
És ha első körben szétkapom varázslattal mert nem tud ellenállással védekezni mert nem létezik akkora ellenállás az is baj.
Ha van neki megfelelő, és kivédi, közelharcban meg lealáz az is rendben lenne ha megfelelő védelem nélkül teszem de ha van kellő védelmem ami nagyobb a támadásánál igenis pattanjon vissza.
A randomnak sokkal kevesebb teret kellene engedni.
Ha ezek rendben lesznek nem fog zengeni a fórum a negatívumoktól és a kezdők nem riadnak el mert anyázzuk a játékot, az ára a bugok és tömérdek idegesítő dolog miatt.
Mert ugyebár döglött virágra nem szállnak a pillangók.
Mivel legalább 3 különböző szabályrendszer van a VÚ-n nem lehet minden világot egyforma programmal gatyába rázni, sajnos testre kell szabni minden világot a saját paraméterei alapján.
És valjuk be kommunikáció és információ áramlás téren is van mit javítani.
A játékkal kapcsolatos minden infót a játék felületén akarok megtudni nem külső fórumból.
Admin bejelentéseket, terveket és minden a játékvezetés részéről indított tájékoztatást a játékban szeretném olvasni, hogy kiverje a szemem.
Ezekre már rég kellet volna embert felvenni még ha sokba van is.
Nem csak programozás szinten kell beruházni ebbe a vállalkozásba hanem marketing vonalon is be kellett volna erősíteni.
Addig amíg nem kerül végleg lejtmenetbe a játék.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.36
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
73. hozzászólás - 2014.02.16. 11:54:36 (Válasz RoscoBorlo #72 hozzászólására.)
Habár majd minden szavaddal 1etértek, de valamivel nem:

Mivel legalább 3 különböző szabályrendszer van a VÚ-n nem lehet minden világot egyforma programmal gatyába rázni, sajnos testre kell szabni minden világot a saját paraméterei alapján.

Éspedig azért, mert ez ÓRIÁSI munka lenne és nincs (sajnos) rá keretük + mire meghozná a gyümölcsét (fellendülő, de legalábbis stagnáló játékosállomány), addigra... :S
A világösszevonás HIRTELEN erősítene a PvP játékélményen, kihíváson, de sajnos a fentebb vázolt dolgokat akkor is érdemes lenne megtenni. Az sem lenne 5 perc összevonva sem pláne ha sok külön szabályt meg szeretnének tartani... :-x
Ezt a témát nem itt folytatom.
Pontszám: 6.54
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
74. hozzászólás - 2014.02.16. 14:14:29
Most már óriási munka lenne az igaz, korábban mikor kezdődtek a bajok és besöpörték az asztal alá mondván nincs vele gond és figyelmen kívül hagyták a jelzéseket akkor kellett volna lépni.
Nem lennének kihalva a szerverek és nem került volna előtérbe az összevonás gondolata.
És mára akkora lett a görgetett galacsin, hogy nem bírnak vele.
Mi meg kopunk rendesen.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.78
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
75. hozzászólás - 2014.02.16. 14:50:36 (Válasz RoscoBorlo #74 hozzászólására.)
Szerintem viszont megoldható minden, szépen apránként
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
76. hozzászólás - 2014.02.16. 18:28:58
Természetesen, megoldható de mire végeznek hányan maradunk?
Van-e türelmük a megfáradt játékosoknak kivárni a javítást?
És nem járunk-e úgy mint a szöviküldi büntetése amit senki sem kívánt és folyamatos miatta a szívás.
Ráadásul nem ez lett kérve, csak ilyet kaptunk.
Sok marasztaló tényezőt kellene betenni az állandóan elvert és folyamatos vadászatra kárhoztatott játékosok részére.
Kaphatnának X egymásutáni vereségért italt amitől a következő bekapott támadásnál nem vesztenek LÉ-t
Vagy olyat amit ha megisznak tudnak portyát, kalandcsatát vagy térkaput csinálni és amíg el nem lövik ezekre, nem támadhatóak de nem is mehetnek vadászni.
Esetleg bekészítés után 15 percig tartana a visszaélések elkerülésére.
Vagy valami hasonló vackokat, a lényeg, hogy játékosmegtartó és toborzó elemeket kell bevinni, a régi hibák javításával egyetemben.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.12
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
907 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
77. hozzászólás - 2014.02.16. 18:54:19 (Válasz RoscoBorlo #76 hozzászólására.)
a lényeg, hogy játékosmegtartó és toborzó elemeket kell bevinni


Itt a pont
Mi a helyzet a mentorprogrammal? Miért nem lett még elindítva?
Vannak már konkrét elképzelések?
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.72
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
78. hozzászólás - 2014.02.16. 19:11:14
Nem ártana a mentorprogram mellé -ha lesz- némi grafikai tuning is, esetleg animált csaták. Biztos vagyok benne, hogy nem könnyű megoldani, a szerverekre is plusz terhet ró, nem utolsó sorban ügyesen kell optimalizálni(androidra is...), különben nem sokat fogunk haladni a toborzással, csak 1es szintű szerverhullákból lesz még több. Nekem semmi gondom nincs a jelenlegi felülettel, de be kell látni, hogy ez elsősorban a 30+ korosztálynak fekszik. A fellendüléshez pedig, akár tetszik, akár nem, a 12+ éves pistike kell, az aputól kapott bankkártyával. Az indulásnál regeltem a shakes fidget nevű borzalomra, ma is elnyomkodom még napi 5-6 perc erejéig, agyatlan nulla játék, de mindenről van szó csak nem taghiányról, ráadásul veszik a gombát is(helyi fizetőeszköz), mint a félőrült. Nem vágyom a tizenévesek társaságára, de ha bevétel kell, akkor ez a járható út.
Nem giccses, csili-vili kinézet kell, csak szépen, stílusosan, 2014es elvárásoknak megfelelő animált(ne adja Isten, 3d .gif animációk később), mivel a mai fiatalok többsége nemhogy nem akar olvasgatni, hanem egyenesen írástudatlan.
Majd elfelejtettem, hogy SF-en kint van a meghívólinkem VU-ba, de eddig csak 1-es szintű szerószemetet termeltem vele.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.02.16. 19:14:52-kor
Pontszám: 8.58
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
79. hozzászólás - 2014.02.16. 19:21:51
Csak kíváncsiságból meggugliztam a magyar böngészős rpg, szerepjáték, mmorpg kulcsszavakat.
Első 5 oldalon még véletlenül sem merül fel a Beholder név neadjisten Végzetúr.
Az elsö levelezős játékként a TF-et találta meg.
Hogy a fenében talál erre a játékra valaki a neten aki nem ismeri a Behot és a játékait.
Csak névre keresve azok találják meg akik már ismerik.
Bankártyás Pistike biztos nem.
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.02.16. 19:22:30-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.56
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
907 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
80. hozzászólás - 2014.02.16. 19:45:01
Ha az én kollégám nem kér meg, hogy hagy üsse le az AH-ban az egyik reliket, a büdös életben nem találok rá a VU-ra
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.72
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője