Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: VIP tagság
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
261. hozzászólás - 2014.03.14. 13:47:12
Miért kell másfél óra múlva egyszerre gyógyulni?
Miért nem lehet 10 percenként frissíteni X-szer a gyógyítást?
Ugyanúgy nem kell vele foglalkoznunk de fokozatosan gyógyítja az állatokat mint a manuális.
Vagy ez programozásilag nem megoldható?
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.95
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
262. hozzászólás - 2014.03.14. 13:55:41
Ami meg szerintem megoldaná a problémát:

Be és kikapcsolható funkció legyen
Ne legyen semmiféle legördülő menü, mert nem hatszor komplikáltabb gyógyítási folyamatot akarok, mint eddig volt. A VIP szerintem még mindig azért kellene hogy legyen, hogy egyszerűsítse a játékot, ne hatszor körülményesebbé tegye, mint eddig volt.
Ha 400as sebgyógyításnál 8x szorzóval számol, akkor a szorzó 75 másodperc legyen, ne 10 perc. 400as sebgyógyítással 10 perc alatt gyógyítottam eddig(mivel pontosan 400as gyógyításom van turbóval, ráöltözés nélkül), ezentúl is 10 percig akarok gyógyítani 400as gyógyítással. Ha kétszer annyit gyógyítok, akkor MAXIMUM kétszer annyit kelljen várnom. Egyetlen másodperccel se többet. Nem egy olyan nerfet akarok 200kőért, aminek maximum semleges, szerencsésebb esetben némiképp előnyös használati értéke kellene hogy legyen. Mert ez a helyzet most kb olyan, mint ha elvinnék egy A4es audit egy tuningműhelybe hogy kicsit húzzanak rajta, kifizetném az árát, majd amikor ráfordítom a kulcsot nem történik semmi. A szerelő meg megmegyarázza, hogy 1 másodperccel hamarabb van 100on, 20 lóerővel több van benne, de beleraktam egy indításgátlót ami a kulcs elfordítása után csak 15 perccel később induljon az autó, mert aki nem húzatta fel az A4 Audiját, azt nehogy már legyorsuljam a lámpánál, mert az nem ér. Ha meg megáll véletlenül a síneken az autó, akkor ez van, várni kell 15 percet, úgy számolj vele. Persze ez a valóságban egyszerűbben menne, mert megetetném az indításgátlót a szerelővel ott helyben.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.03.14. 14:03:50-kor
Pontszám: 7.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
263. hozzászólás - 2014.03.14. 14:12:11 (Válasz Zoole #262 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.03.14. 13:55:41
Ami meg szerintem megoldaná a problémát:

Be és kikapcsolható funkció legyen
Ne legyen semmiféle legördülő menü, mert nem hatszor komplikáltabb gyógyítási folyamatot akarok, mint eddig volt. A VIP szerintem még mindig azért kellene hogy legyen, hogy egyszerűsítse a játékot, ne hatszor körülményesebbé tegye, mint eddig volt.


LeOK-ezni most is kell. Ha defaultbol a legnagyobb ertelmes ertek van bent amikor bekapcsolod, akkor pont ugyanannyit kell foglalkoznod vele, mintha nem is letezne ilyen funkcio. Ha defaultbol 1 van benne, az meg olyan, mintha ki lenne kapcsolva.
Pontszám: 7.12
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
264. hozzászólás - 2014.03.14. 15:02:02
Ilyet biztos nem tudunk csinálni, hogy a program 10 percenként frissítgeti neked a gyógyítást. Ilyen mechanizmus van már a játékban (vadászat) és ne tudd meg, mennyi probléma volt vele.

A legürdölő menüt nem érzem annyira komplikáltnak. Annál, hogy gyógyítok, 10 percet várok, megint gyógyitok, 10 percet megint várok stb annál garantáltan egyszerűbb, hogy egyszer kiválasztom hogy 6, utána megnyomom a gombot, és szevasz. Ahogy írtam, meg tudjuk azt is csinálni, hogy marad így, azzal az eltéréssel, hogy ha csak 2x ÉP-t gyógyultak, akkor csak 20 percig fut, nem másfél óráig. De lehet, hogy van, akinek ez sem lenne jó, a selector nagyobb szabadságot ad.
Pontszám: 7.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
265. hozzászólás - 2014.03.14. 15:51:37 (Válasz Miklós #264 hozzászólására.)
Nekem az a gondom a fixen 50-100 percig futo gyogyitassal, hogy kozben siman leserulhet egy masik allatom is, aki menet kozben nem tud bekapcsolodni a mar futo gyogyulasi folyamatban, mig a 10 percenkent inditottba be tudott. A selectoros megoldas ennek kikuszobolesere is tokeletes lenne.
Pontszám: 7.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
266. hozzászólás - 2014.03.14. 15:54:03
Rakerdeztem, hogy mit jelent Birka jovahagyasa. Elsosorban azert, mert magat az altala hasznalt jovahagyas szot orcatlanul nagykepunek es folenyesnek erzem. (Bocsi Biri, tudod, hogy imadlak, de azt is, hogy ettol meg leirom amit gondolok.)
Ezt a valaszt kaptam:

Sziasztok!

A forumon Birka bizonyos fejlesztesi otleteket jovahagy, masokra azt irja, hogy ezt igy nem tudja jovahagyni. Azt szeretnem megkerdezni, hogy resztvesz-e Birka a jatekvezetes fejlesztesi donteseinek elokesziteseben? Szukseges-e a jovahagyasa ahhoz, hogy egy otlet megvalosulhasson. Ha igen, nem akarjatok esetleg lecserelni olyan emberre aki a jatekot nem kizarolag sajat szemszogbol vizsgalja?

Koszi,
Koc


ma, 14:29István
Szia.

Birka csak annyira vesz részt a fejlesztésekben amennyire te is.
Ötleteket, javaslatokat tudtok adni Miklósnak, de a végső döntés MINDIG Miklós kezében van.
Miklós mindkettőtökre odafigyel és átgondolja amit irtok, mondtok neki. Ha valamit ir a fórumon, és szerinted az úgy nem jó, akkor cáfold meg ott, irj más javaslatot, hidd el Miklós olvassa és figyelembe veszi az álláspontokat a fejlesztéseknél.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.14. 15:55:56-kor
Pontszám: 7.74
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
267. hozzászólás - 2014.03.14. 16:40:21 (Válasz Kocos #265 hozzászólására.)
Rendben, én is úgy gondolom, hogy a selectoros sokkal rugalmasabb, mintha a gép döntené el helyetted, meddig megy a gyógyítás. Akkor ezt a verziót adom le a Baratynak programozásra.
Pontszám: 7.65
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
268. hozzászólás - 2014.03.14. 18:08:27 (Válasz Miklós #267 hozzászólására.)
Az én szavam kevésbé befolyásol bárkit is, de! Nagy kérés lenne ha mindent megbeszéltünk utána fárasztjuk Baratyot vele?! Éles,nem jó,megint újra és ismét.

Másik kérdés. Várható-e olyan gyorsítás amit csp-ből szerezhet meg az ember? Mert most az ősköveseknek lett opció de a kis halaknak is kéne valamit adni enni az egyensúly miatt. Pl nem prémiumos csomag annak akinek kevés pénze van.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.77
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
269. hozzászólás - 2014.03.14. 20:56:27 (Válasz Kocos #266 hozzászólására.)
Koc, bevallom simogatja az egóm, hogy erre rákérdeztél

Jóváhagyom = én is kardoskodok érte
Átment a szűrőn = van értelme nyúzni érte Miklóst

Attól még, hogy szerintem is van értelme egy témával betámadni Miklóst, még nem jelenti azt, hogy egyáltalán egyet ért vele, vagy akár ez valósul majd meg amit "kifőzünk". Hány tucat olyan eset van, amikor van egy javaslat/tervezet amit leadok/dunk majd jön az ezzel kapcsolatos fejlesztés, és ledöbbenve tapasztaljuk hogy milyen mechanizmus került be az eredeti elképzelés zászlaja alatt. De jó példa erre a mostani VIP-es vitánk amit 2-3 napon keresztül toltunk, majd bekerült a VIP totál kihagyva ezeket az ötleteléseket...
A hozzászólást Birka módosította 2014.03.14. 20:57:18-kor
Pontszám: 6.32
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
270. hozzászólás - 2014.03.17. 10:36:44
Azzal hogy a VIP funkciókhoz prémium tagnak kell lenni most a Beho vesztett 200 követ így kell a francnak ha rendesen lehetne használni tuti megvettem volna de így...
Pontszám: 6.08
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
271. hozzászólás - 2014.03.17. 11:00:53
Beraktuk a VIP gyógyításhoz a selectoros megoldást, most már eldöntheted, hogy hány gyógyítás hajtódjon végre egymás után.
Pontszám: 8.43
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
272. hozzászólás - 2014.03.17. 13:14:59 (Válasz Miklós #271 hozzászólására.)
Miklós!

Lesz lehetőség a jövőben ,h ki lehet választani ill. jelölni melyik funkció hasson?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
273. hozzászólás - 2014.03.17. 13:28:06 (Válasz Birka #269 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.03.14. 20:56:27
De jó példa erre a mostani VIP-es vitánk amit 2-3 napon keresztül toltunk, majd bekerült a VIP totál kihagyva ezeket az ötleteléseket...


Fel se merult bennem, hogy ebbe bele fognak ferni azok, amin jelenleg meg vitatkozunk.
Mint ahogy azt sem, hogy ezzel lezarult volna a jatekgyorsito kenyelmi funkciok fejlesztese.
Pontszám: 7.11
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
274. hozzászólás - 2014.03.17. 14:01:41 (Válasz Bumburnyak #272 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2014.03.17. 13:14:59
Miklós!

Lesz lehetőség a jövőben ,h ki lehet választani ill. jelölni melyik funkció hasson?

Hm. Másik topicban most reagáltam erre a kikapcsolósdira, de így a gyógyítás beállíthatósága után már én sem tudom elképzelni melyik funkció zavar téged még mindig.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.01
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
275. hozzászólás - 2014.03.17. 15:40:55
Igen, bennem is ez a kérdés merült fel, hogy melyik az a funció, amit szeretnél kikapcsolni?
Pontszám: 7.65
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
276. hozzászólás - 2014.03.17. 17:37:13
Na most már tényleg valahogy úgy működik a gyógyítás, ahogy kell neki, legalábbis az 1x és a 2x gyógyítás, amit eddig próbáltam. Szerencsére csak egy hétvégét kellet kissé visszafogottan, és kissé horrorisztikus körülmények között kibírni, legalábbis engem eléggé megvisel mikor az állataim a pusztulás szélén vannak és nem tudok mit csinálni. De legalább tanultam ebből, a következő gyorsítást/akármi új dolgot nem fogom megvenni két percre rá amint megjelent. Bár mint ha ezt mondtam volna már valamikor. De most már tényleg így lesz.
Pontszám: 7.28
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
277. hozzászólás - 2014.03.17. 20:27:19 (Válasz Miklós #275 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.6580#hsz6597

Szeretném ezeket a funkciókat akkor használni ha nincsen kedvem "gyorsítani". Lehet nagyon szőrszálhasogató de...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.66
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
278. hozzászólás - 2014.03.20. 23:20:32 (Válasz Bumburnyak #277 hozzászólására.)
Erdekes az idomitas nem a leiras szerint mukodik, hanem annal is jobb.

- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.


En ezt ugy ertelmeztem, hogy a gyogyitashoz hasonloan mukodne, hogy az idomitas azonnal megtortenik, de ki kell varni a szamlalot. Valojaban nem indul szamlalo.
A hozzászólást Kocos módosította 2014.03.20. 23:26:04-kor
Pontszám: 6.41
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
279. hozzászólás - 2014.03.20. 23:37:06 (Válasz Kocos #278 hozzászólására.)
Ezért nem értettem minek neked az automata idomítás. VIP óta 1 klikk az idomítás, amit ki lehetne bírni...
Pontszám: 6.32
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VIP tagság
280. hozzászólás - 2014.03.21. 10:41:53
Csak egy kósza gondolat:
A Bestiák könyve hogy viszonyul a témához?
A Sebgyógyítás idő felező még ér belőle TALÁN 10 kavicsot ezután. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy akinek nincs BK-ja és még VIPje sem, az befeccöljön-e egyáltalán BK-ra.
A kavicsspórolók elképzelhető, hogy még látnak fantáziát a BK-ban... :S
Pontszám: 7.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője