Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
241. hozzászólás - 2012.11.22. 21:39:46 (Válasz Kiaphet #240 hozzászólására.)
Akkor jó, így már nem is kell az inspirátor, inkább veszek 150 sorsjegyet, hátha kiesik vmi értelmes is belőle.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.93
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
242. hozzászólás - 2012.11.22. 22:35:51 (Válasz Fecsu123 #223 hozzászólására.)
Egy hozzászólásban legalább háromszor említed a TÚRÓ-t, minden dolog forrását, ez nekem nagyon szimpatikus:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.20
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
243. hozzászólás - 2012.11.22. 23:47:06 (Válasz NoFear #217 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2012.11.22. 15:56:58
Na igen, csak az már nem "most" került be. Erről beszélünk már egy ideje, ezért kicsit furcsa, hogy valaki beírja miután már az egész fórum erről beszél.

Közben megtaláltam a hírt hivatalosan is:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.300#hsz308
Elvártam volna, hogy bekerüljön egy hivatalos jelzés ebbe a topicba, hogy megvásárolható a csomag, valamint az eseményekbe, vagy az egyéb oldalra megjelenjen bármilyen info az eseménnyel kapcsolatban és ne onnan kelljen megtudni, hogy venni kell csomagot, hogy véletlenül odamegyek a lélekkufár egyéb listájára. Értem én, hogy sietni kellett, de ha nem olvasok fórumot, akkor buktam a csomagot.
Pontszám: 6.66
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
244. hozzászólás - 2012.11.23. 06:34:38 (Válasz Viskos #243 hozzászólására.)
Legfrissebb hírek

Fórum hírek

Bekerült az Irtóztató csomag a játékba. A Lélekkufárnál az Egyéb termékek között, vagy a Napi rutinok oldalon lehet megvásárolni a mai naptól a Bolygó Ura esemény végéig, minden nap egy alkalommal.


A napi rutinokban is megtalálható.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 6.82
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
245. hozzászólás - 2012.11.23. 13:52:21
Az eredeti terv is az volt, hogy a csomag az esemény végéig megvásárolható, ezek szerint ezt elírtam korábban, elnézést.

A bolygó ura esemény során nem az nyer, akinek több csp-je vagy pp-je van, mint másoknak. Egyszerűen, bizonyos számú csp-re vagy pp-re van szükség. Aki akarta, felspejzolta, nekik erre csp-re pp-re nincs is szükségük, a 800/300 + amit közben regenerálsz több, mint elég lesz. Azt viszont nem akartuk, hogy aki rendesen játszik, nem ment passzív módba 2 hétre, az valamelyik feladatot azért ne tudja teljesíteni, mert nincs elég csp-je vagy pp-je. Ezenkívül van még egy ok, amiért elég szerencsétlen lenne, ha ez a csomag az esemény alatt már nem lenne elérhető.

A lényeg, hogy aki 28 csomagot vesz, az nem jut előnyhöz az esemény során ahhoz képest, aki csak 7-et vesz.
Pontszám: 8.87
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
246. hozzászólás - 2012.11.24. 08:53:32 (Válasz Miklós #245 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.11.23. 13:52:21
Az eredeti terv is az volt, hogy a csomag az esemény végéig megvásárolható, ezek szerint ezt elírtam korábban, elnézést.

Ezenkívül van még egy ok, amiért elég szerencsétlen lenne, ha ez a csomag az esemény alatt már nem lenne elérhető.



Persze, h van ok. a 7*3 őskő kevesebb mint a 35*3
és végülis ez az event erről szól
Pontszám: 8.58
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
247. hozzászólás - 2012.11.25. 01:56:09
Na miután ki jojózta a szemem amiket itt olvastam ,,,

Lenne kérdésem ,,MOST végig lehet venni ,,vagy nem ezt a irtóztató csomagot .

Valamint eléggé kimerítő lesz ( hanem teljesíthetetlen ) VTemplom miatt mert az már fut ,,ugyan olyan feladat lesz nem tudjuk meg csinálni . Pl:Költs el a KUFÁRNÁL 5626LÉLEKGYÉMÁNTOT ( vagy és akár több is lehet,,,)Szerez az Aukciósházban 60 aranydukátot.

Főleg mert ahhoz , hogy ezeket teljesíteni tudjad SZERENCSE IS KELL ,,ad--nem ad ,,a szerver kalandot,,,kapsz--nem kapsz kincset melyet be válhatsz.. SZÓVAL ennél fogva verseny nem verseny hanem LUTRI , hogy ki nyeri meg , illetve egyáltalán tudja-e teljesíteni . Mert lehet , hogy valamelyiket el bukja .

SZÓVAL az lenne jó ha ADDIG A Végzet Temlomot abban az állapotban ahogy van LE LEHETNE ÁLLÍTANI és utánna FOLYTATNI .

Lovag
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.71
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
248. hozzászólás - 2012.11.25. 06:16:15 (Válasz Utolsó_Lovag #247 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.25. 01:56:09
Na miután ki jojózta a szemem amiket itt olvastam ,,,

Nem érteni:)

Lenne kérdésem ,,MOST végig lehet venni ,,vagy nem ezt a irtóztató csomagot .

Olvasd el mégegyszer az előző hozzászólásokat, de legalább Miklósét

Valamint eléggé kimerítő lesz ( hanem teljesíthetetlen ) VTemplom miatt mert az már fut ,,ugyan olyan feladat lesz nem tudjuk meg csinálni . Pl:Költs el a KUFÁRNÁL 5626LÉLEKGYÉMÁNTOT ( vagy és akár több is lehet,,,)Szerez az Aukciósházban 60 aranydukátot.

Főleg mert ahhoz , hogy ezeket teljesíteni tudjad SZERENCSE IS KELL ,,ad--nem ad ,,a szerver kalandot,,,kapsz--nem kapsz kincset melyet be válhatsz.. SZÓVAL ennél fogva verseny nem verseny hanem LUTRI , hogy ki nyeri meg , illetve egyáltalán tudja-e teljesíteni . Mert lehet , hogy valamelyiket el bukja .

Nem lesz teljesíthetetlen, olyan nincs ebben a játékban , csak lesznek köves feladatok benne , meg olyanok amiket adott szint alatt nem lehet megoldani.

Szerintem mivel ez egy event lesz mindenki ugyanazokat a feladatokat kapja , a szerencsének nem sok köze van ahhoz ,meg tudod csinálni vagy nem.

60 aranydukát szerzés leghamarabb 21 napos 5x5-ös templomban van,-ha nincs térkapud(de tudom, hogy van) akkor is napi 5csp-ért vehetsz 2 dukátot ami már 42 dukát , a többit lehet LE-ért is venni. Persze egyszerűbb ha térkapuzol és nem adogatod el azonnal a kincseket az AH-ban

Kalandokat pedig akkor találsz ha csinálsz valamit , s nem csak belépsz,-ha nem találsz eleget akkor van erre AF képesség és van kalandgömb relikvia , (nekem annyi kaland jön , válogatni is tudok belőle )


SZÓVAL az lenne jó ha ADDIG A Végzet Temlomot abban az állapotban ahogy van LE LEHETNE ÁLLÍTANI és utánna FOLYTATNI .


Szerintem ez hülyeség. Gondold végig mit írtál .Ha szerinted ugyanazok lesznek a feladatok mint a templomban , akkor logikus hogy mondjuk ha 50 et kell vadászni ,akkor nem külön kell majd 50 et vadászni a templomba ,meg 50 et az eventhez , hanem mindkettőhöz beszámolja.
Nekem még nem volt olyan templom amit ne tudtam volna megcsinálni, bár néha küldenem kell egy 300 Ft-os smst , ami 9+9 kő és az fedezi is a köves feladatokat
Pontszám: 8.50
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
249. hozzászólás - 2012.11.25. 17:00:26
Nem értitek

Külön mindegyik teljesíthető--de eltolt kezdés miatt ha belekezdel az egyikbe azt be kellene tudnod felyezni .

De ha a VT miatt már vettél PL sisakot--- el használtad a sisak szilánkodat meg a Lélekgyémántodat ,,,,már nem lesz időd , hogy be szerezd újból ha ugyan azt a feledatot kapod Bolygó urában . Mert le nulláztad a VT miatt .

Ezek csak példák .

Ti gondoljátok végig.......NIVCS MINDENKINEK OLYAN SEGÉDEZKÖZE AF pontja stb .........Alapban kell gondolkozni .

Kalandokat pedig akkor találsz ha csinálsz valamit , s nem csak belépsz,-ha nem találsz eleget akkor van erre AF képesség és van kalandgömb relikvia , (nekem annyi kaland jön , válogatni is tudok belőle

Akinek nincs PL---Kalandor:

Minden szint egy %-kal növeli a kaland találás esélyét.

Max. szint: 2

Költség: 10 / 15
................................................................................ ...........
Meg pilantja a feleadatot s kardjába dől s le mond a Bolygó Uráról .


Az a baj , hogy álltalánoságban gondolkodtok .

Úgy mintha csak azt az egyet kellene teljesíteni . De itt ha naponta fent vagy s nem tudod előre mire kell készülnöd ..akkor járhatsz úgy hogy feladatok ki ütik egymást ,


EZÉRT lenneeeeeeee jóóóóóóó haaaaaa LE TUDNÁNK ÁLLÍTANI A VT mert a Bolygó ura kezdődik ...s csak akkor tudsz hatásos lenni ha nem kell addig a VT is vinned .
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.36
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
250. hozzászólás - 2012.11.25. 18:12:06
Oké meg próbálom egy elképzelt eseménnyel-- mesével érzékeltetni mi az ami történhet .

Az életben vagyunk Irodaházban .Egy hölgy válság miatt adósság csapdába került.

Megoldás APÓS-ANYÓS segítsége mely TALÁN elég lesz .( mely itt a VTemploma ).
Jön anyós - após szülinapja , mely arany lakodalommal egybe esik . Ezért VESZ egy csomó fonalat ( és ezzel elkölti összes tartalék pénzét) és neki lát sálat( ez itt az a feladat mely mind kettőben bent van ) kötni ,mind kettőnek ugyanolyat . Mert tudja ezzel elnyerni após-anyós segítségét .
Már FÉLIG kész mikor meg tudja kissé eltolva FŐNÖKÉNEK ((itt ez a Bolygó Ura ) is lesz szülinapja és nagyon értékelné pénzben-- előléptetéssel , ha neki kötné a sálat , s ez szintén megoldás adósság csapdájára.
Most mit tegyen két sálra már nincs ideje pénze ,,,Legyen a közeledő anyós-após szülinapi ajándék vagy a későbbi főnök szülinapjának legyen az ajándéka .

Megoldás lenne ha a félig kész sálat be tudná fejezni és oda tudná adni anyóséknak , FŐNÖK szülinapja UTÁN .

És ( tudom éssel nem kezdünk mondatot ) mint a mesében (mert ezzel le tudják adósságcsapdát) BOLDOGAN ÉLNEK tovább .

Tehát ha le tudnánk állítani a VTemplomot és a A Bolygó Ura után tudnánk folytatni , megoldás lenne .
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.25
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
251. hozzászólás - 2012.11.25. 18:45:19
nagyon egyszeruen le tudod allitani a templomot. vegzel az elozovel, es mikor ujraindul, nem lepsz be, csak az event utan. akkor indul a kov amikor csak Te akarod.
ennyi
Pontszám: 9.49
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
252. hozzászólás - 2012.11.25. 18:50:12 (Válasz Utolsó_Lovag #250 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.25. 18:12:06


Tehát ha le tudnánk állítani a VTemplomot és a A Bolygó Ura után tudnánk folytatni , megoldás lenne .


Arra nem gondolsz azzal mi lesz akit pl nem érdekel a bolygó ura,de szívesen templomozna?Az ne csináljon semmit 1 hónapig mert van aki mást akar csinálni és nem akar közben templomozni?Lehet ő azt szeretné ha a bolygó ura event lenne leállítva mert ő templomozni szeretne inkább,ami már régóta a játék része.Kinek van akkor igaza,ill kinek kedvezzenek?Arról már nem is beszélek,hogy lehet van aki mindkettőt szívesen csinálná egy időben.
Pontszám: 8.40
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
253. hozzászólás - 2012.11.25. 18:51:55 (Válasz Utolsó_Lovag #249 hozzászólására.)
Kíváncsi lennék, hány játékosnak okoz ez akkora problémát, amekkorát Te itt kikerekítettél belőle?!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.16
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
254. hozzászólás - 2012.11.25. 19:25:02 (Válasz Utolsó_Lovag #250 hozzászólására.)
Se a templom, se a bolygó ura nem kötelező jellegű

Ha nem bírsz el mindkettővel, hát csináld csak az egyiket. De szerintem ez egyedül a te problémád itt jelen esetben .

A lepontozást meg külön köszi Nem hat meg
Pontszám: 8.52
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
255. hozzászólás - 2012.11.26. 09:31:06 (Válasz Utolsó_Lovag #250 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.25. 18:12:06
Oké meg próbálom egy elképzelt eseménnyel-- mesével érzékeltetni mi az ami történhet .

Az életben vagyunk Irodaházban .Egy hölgy válság miatt adósság csapdába került.

Megoldás APÓS-ANYÓS segítsége mely TALÁN elég lesz .( mely itt a VTemploma ).
Jön anyós - após szülinapja , mely arany lakodalommal egybe esik . Ezért VESZ egy csomó fonalat ( és ezzel elkölti összes tartalék pénzét) és neki lát sálat( ez itt az a feladat mely mind kettőben bent van ) kötni ,mind kettőnek ugyanolyat . Mert tudja ezzel elnyerni após-anyós segítségét .
Már FÉLIG kész mikor meg tudja kissé eltolva FŐNÖKÉNEK ((itt ez a Bolygó Ura ) is lesz szülinapja és nagyon értékelné pénzben-- előléptetéssel , ha neki kötné a sálat , s ez szintén megoldás adósság csapdájára.
Most mit tegyen két sálra már nincs ideje pénze ,,,Legyen a közeledő anyós-após szülinapi ajándék vagy a későbbi főnök szülinapjának legyen az ajándéka .

Megoldás lenne ha a félig kész sálat be tudná fejezni és oda tudná adni anyóséknak , FŐNÖK szülinapja UTÁN .

És ( tudom éssel nem kezdünk mondatot ) mint a mesében (mert ezzel le tudják adósságcsapdát) BOLDOGAN ÉLNEK tovább .

Tehát ha le tudnánk állítani a VTemplomot és a A Bolygó Ura után tudnánk folytatni , megoldás lenne .


Még néhány ilyen IMF-es, vagy svájci hiteles példát plíz, mert nem értjük
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 9.02
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
256. hozzászólás - 2012.11.26. 11:11:30
Humm

Nem az én problémám mert valószínű mind ketővel fogok bírni .

Csak azoknak a nevében próbáltam szólni akik nem fórumoznak .

De mivel az álltalam fel vetett probléma lehséges ,és ez bosszantó lenne . Próbáltam előre jelezni és rögtön megoldást kinálni , hogy MINDENKI ragyőgónak tartsa a Bolygó Urát s ne mérgesekedjen .


De látom a hozzászólásokból a zöme csak szűk látókörben a saját helyzetében lát .

Uffff ahogy az öreg indián modja
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.50
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
257. hozzászólás - 2012.11.26. 11:16:51 (Válasz Utolsó_Lovag #256 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.26. 11:11:30
De látom a hozzászólásokból a zöme csak szűk látókörben a saját helyzetében lát .

Csak ez lehet a probléma.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
258. hozzászólás - 2012.11.26. 11:20:37 (Válasz Utolsó_Lovag #256 hozzászólására.)
Nem értelek. A VT minden egyéb eventnél létezik. Egy folyamatos eleme a játéknak, mint sok egyéb. Aki nem fórumozik és mégis ez lenne a problémája, az
1. - fórumozzon, ha már úgyis tud róla, hogy lesz ilyen,
2. - írjon az ügyfélszolgálatra, felvetve az ötletet.
Annak semmi értelme, hogy te jössz helyettük ide, holott téged nem is érint, így az érveid sem biztos, hogy fedik a valós érveiket.

Én se látom semmi értelmét a VT blokkolásának. Nem tudom, milyen sorrendben jönnek majd feladatok az eventen, milyen átfedés lesz a kettő között, de meg fogom oldani, mert lesz rá 3 hét.
Pontszám: 8.86
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
259. hozzászólás - 2012.11.26. 11:23:24
Bütyük

Én nem azt javasoltam , hogy álljon le ...

Hanem mindenki maga választhatna egy gomb segítségével a leállitásról .

Amúgy köszönöm a hozzá szólásokat némelyiken jókat vigyorogtam

Lovag

-----------------------------------------------------------------

Fsanyi82
Tegnap, 19:25:02 [Idézet ebből]
Se a templom, se a bolygó ura nem kötelező jellegű

Ha nem bírsz el mindkettővel, hát csináld csak az egyiket. De szerintem ez egyedül a te problémád itt jelen esetben .

A lepontozást meg külön köszi Nem hat meg

Én nem pontotalak le nem szokásom , hisz mindenkinek a saját szemszögéből igaza van . Az más kérdés hogy ez találkozik-e a töbségével .

Valamint amit én mindok azzal tudnád vinni amelyiket akarod .

Bocsi a programozótól hiszen csak neki jelentne plusz feleadatot . De azt hiszem a TÖBBSÉG ÖRÜLNE ..még TI is , hisz később mikor újra lesz bele , futhatok ilyenbe .
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.48
kedvencDrSteve123Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
260. hozzászólás - 2012.11.28. 08:33:07
a megvett irtoztató csomag hol látszik? a tárgyak között nem látom
Pontszám: 10
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!