Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2001. hozzászólás - 2017.01.11. 16:14:28 (Válasz Don Firenze #1998 hozzászólására.)
No kedves Don Firenze! Nos egyet értek Unr34l-el, ne legyél abban biztos, hogy nem tudjuk legyőzni Lant! Ismétlem LEGYŐZNI! Ez a játék lényege. Nem az hogy saját igényeinkre szabjuk a játékot és akármit csinálok úgy is győzök. És LanMaffián kívül szerintem Offsboy is simán tudná azt az időt mint Lan, ha komolyan venné. De hogy az érvelésed paradox módjára is rávilágítsak:
Oké Lan átmegy egy másik világra, mert BU győztes. A következőt én nyerem meg, mert nincs Lan és miért ne? De akkor a harmadik BU-n megint összekerülök vele. Akkor nem tök mindegy a dolog? Az egyforma feltételek (pl mindenki egyforma szint, mindenkinél egyforma mennyiségű csp, gyógyital vadászat itala stb. se vezet semmire. Akkor az fog dönteni, hogy kinél laggolt a net, vagy volt ágytál a széke alatt és volt-e bekötve infúzió. Az nettó szopás és nem játék.
És pont az a jó, hogytörhetem a fejem, hogy a fenébe csinálta ilyen gyorsan. A következőn még nem, de a jövő évin szerintem már lesz olyan buildem és elég erőforrásom, hogy a közelében legyek.
Ha valaki meg bele akar kavarni a játékmenetbe azt megcsapkodon találkozón! Csak ezért elmennék.
Az alacson szintűeket meg hadd ne sajnáljam, mesélhetnénk mi öregek, hogy 7-8 éve mennyire nagyon kalandos, izgalmas játék volt a VU. Csak akkor az egész netes játékvilágban is más volt a szinvonal...
Pontszám: 8.82
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2002. hozzászólás - 2017.01.11. 16:17:19 (Válasz Erik0119 #2001 hozzászólására.)
Sok minden jó benne, de én nem egy másik világra szabadítanám Lant, hanem egy versenyszerverre, még 4 kis pajtásával együtt.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.99
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2003. hozzászólás - 2017.01.11. 16:28:22
Egyébként sokkal gyorsabban is meg lehetett volna csinálni (most 27 óra volt a 2 piramis), de én pörgettem a küldetéseket közben. Pl. a Szerezz 200k TP-t is le lehet tudni vadászzsákmányokkal ... vagy kábítás-kritikus küldetésekkel is. Akármi lesz, ezt ugyanígy fogom legközelebb is csinálni, nem fogom égetni az erőforrást a semmibe Ha már erőforrás... szerintem annyira nem kell gyűjtögetni vagy nem tudom. Ahogy számoltam én még egyszer meg tudtam volna csinálni az egész eventet erőforrásból. Valami 5-600 ital maradt meg meg 2400 hűségszilánk, térkapu stimulátorról nem is beszélve, 100+ kisebb van most is.

Egyébként a versenyszervertől sem irtózom. Játszottam V4-en párszor, van 6 dicsőség medálom is.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2004. hozzászólás - 2017.01.11. 19:07:42 (Válasz Unr34l #2000 hozzászólására.)
Idézet: Unr34l - 2017.01.10. 16:22:55
Egyik itokat nekem adod Offs?

Az utolsó talin egyáltalán nem ittam, így nem is forgolódtam piaközelben, de szeretem megosztani ha van

BU-ra:
Másoknál nincs belőle vakarózás hogy Jóska ütné 30x, Pista vinné már be utlsó ütést, vinne kincset Vt miatt...stb. Engem frusztrál, hogy le kell mondani egyeseknek mások teljesítése érdekében, szivatva saját társainkat. Merthogy a jelenlegi max közeli epik se bír ki annyi ütést, hogy mindenki lakomázzon rajta. Talin volt szó erő+tau csökkentő fegyverről, elkelne már. De vagy szintx10es értékű. Az utolsó ütés egyértelműen szopatás. Döntsétek el egymás között kinek fog jutni, kinek nem. Leszarom ha úgy van dekizem LE-ből, csak nem arra a vonalra kéne rámenni, hogy a szöv tagoknak adunk 15 db széket és üljetek le ahányan vagytok, mindegy hogy 5en vagy 25en (35!).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.07
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2005. hozzászólás - 2017.01.11. 19:20:04 (Válasz Offsboy #2004 hozzászólására.)
Erre szerettem volna kifuttatni, bár nem írtam, de egy egész szövetség alázta kell ahhoz, hogy valaki bu legyen...
Sok bajom van ezzel, s ezeket kifejtettem.
Megoldások lesznek ?

Mod:

Remek ez a szék hasonlat.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.11. 19:28:57-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 4.99
kedvencErik0119Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2006. hozzászólás - 2017.01.11. 20:48:45
Hát én alapból valami 200 vadászat italával kezdtem, szóval rezgett a léc. Most a vadászat idejét akarom lenyomni, vagy bespájzolni kisebb vaddászat italából. Nekem a BU egy őskő farm, igazából erről az oldalról nézem. Van 2 olyan küldi az első piramisban, ami időigényes és muszály kiváltani (epikverős meg a sisakszilánkos9. A többi csak rohadtul erőforrás igényes 1. nap. A kalandos, az esszencia szerzős, meg a tp-s. Na ezekhez nincs meg az erőforrásom. Mert magas szintű bespájzolt állattal pl meg lehet oldani az esszenciát, de ahhoz olyan állatok is kellenek. És az univerzum piramis nagy részét vasárnap toltam, de attól kifolyt a szemem. Fizikailag nem bírnám megcsinálni, sokkot kapnék a sok kattintástól.

Az epikusra még be lehetne rakni az entitást is. Úgy egy fokkal jobb lenne. Nekem szerencsém van, a többiek még fel se ocsúdtak én már végeztem a feladattal. De így is pihentetni kellett egy éjszakát, hogy meg ne halljon a szörnyike.
Ha egy szövetség összes tagja rástartol a BU-ra ott le etnek szívások. Bár eddig nem nagyon volt reklamálás. Ennyire kihalt lenne a v1?
Pontszám: 7.71
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2007. hozzászólás - 2017.01.11. 21:11:11 (Válasz Erik0119 #2006 hozzászólására.)
Más portájáról nem tudok nyilatkozni, de nálunk már a tradíció a BU Előtte jó pár nappal szólok, hogy ha nem gond erre és erre lenne szükségem. Pl. szerdán ne visszahívott legyen, hanem nagy epikus, lehetőleg ne üsse senki (nekem 110 epikütés kellett, de így is belefért 5 másik tag epikütése is), aztán még vagy 6-8 óráig ne ölje le senki (bár még maradt 1 dekrétumom, ezt kiválthattam volna), kiírtam szavazásra a háború csarnoka rombolást (nálunk már nem lehet semmit se építeni, amivel sikerülne a feladat). Ja és persze annyit, hogy szerdán-csütörtökön jobban megtoltam az SZB-t, így nehezebben lehetett később kompenzálni, ha rossz volt a taktika (de szerencsére jó lett ).

Szóval szerintem a szövetségi áldozatvállalás nem olyan brutális, főleg olyan tagok között, akik évek óta ismerik egymást és együtt játszanak. Egyszer egyik segít a másikon, aztán a másik

Emellett persze egyéb dolgok is kiemelten fontosak. Nálam régóta 1 mp a vadászat, ami sokat segít. EH maxos, 235++os megával. Univerzum ládikából és őskőves pörgetésből rendre esnek ki portyázás és vadászat italok, így a tartalék is nő. Megfigyelhető, hogy sok a templomos feladat, így érdemes úgy időzíteni, hogy új templom legyen a versenyre. Az esszenciás és zabáltatásos feladatokhoz semmilyen készülés nem kell, 20. sajtolás küldetés + esszencia + csatlóseledel kombóval szélsebesen lepörög. Ősdrágakő felhasználást már BU kezdetén kikapcsolom, és majd csak akkro kapcsolom vissza, ha megvan az ősdrágakő detektor.

Remélem a következőben lesz valami újítás
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.51
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2008. hozzászólás - 2017.01.11. 22:20:40 (Válasz LanMaffia #2007 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2017.01.11. 21:11:11


Remélem a következőben lesz valami újítás


Mivel a BU kezdete óta történtek újítások, jó pár új feladatot be lehetne rakni illetve kiegészíteni.
Csak pár a teljesség igénye nélkül:
- Csatlósod lépjen szintet a csatlós arénában
- Növeld meg egy csatlósod harci erejét 10 ponttal
- Győzz 15 alkalommal a csatlós arénában
- Teljesíts 1 szintet a veremben
- Oldj meg 10 epikus kalandot
- Válaszolj helyesen 100 kvízkérdésre
-Válaszolj helyesen 25 kvízkérdésre úgy, hogy közben egyet sem rontasz el.
- Szerezz 5 tönkrement relikviát
- Készíts asztrális cseppből fétisszilánkot
- Vedd át egy végzet templom fő jutalmát
- Válts be 500 asztrális kincset
- Szerezz 1000 kheszon törmeléket
- Vásárolj 5 arany lélekfókuszt (kheszon törmelékért vagy őskőért)
- Szerezz 100 platinát

FUN feladat:
- Végezz ki egymás után 2 ellenfelet úgy, hogy használod a robbanást.
A hozzászólást Dozer módosította 2017.01.11. 22:31:17-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.90
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2009. hozzászólás - 2017.01.11. 23:25:10
Ezekkel azért van pár problémám. A csatlósokat ennyire nem kéne favorizálni. Amióta megy még nem jött össze az 1000 törmelék. A fétis szilánk sem sok lett. A 10 harci erő növelés is igen csak sokáíg tartana. A 100 kvízkérdést hova tárolod el ha van gyorsításod? Ezek eléggé dekrétum gyanúsak lennének. Így nem valószínü hogy csinálnám. Gondold át őket jobban.
Pontszám: 9.16
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2010. hozzászólás - 2017.01.11. 23:58:20 (Válasz Dozer #2008 hozzászólására.)
Csatlósokra meg veremre számítottam most is, biztos Miklósék is, de nem akarták tesztelés és balansz nélkül betenni.

Szerintem jó ötletkezdemények egyébként, én szívesen vennék hasonlókat. Véleményeztem is őket.

- csatlósod lépjen szintet a csatlós arénában (1. szintűnek is kell 11-12 nyert csata, tehát ez vagy 2 nap, vagy 1 nap kihagyás. Erre is készültem)
- növeld meg egy csatlósod harci erejét 10 ponttal (erre simán rá lehet készülni dináriummal. Ha felszerelés is számít, akkor meg bőven)
- győzz 15 alkalommal csatlós arénában (ez vagy 2 nap vagy maxos AF és 1 nap kihagyással rákészülés. Én egymás után 5-7 győzelmes feladatot tennék be.)
- teljesíts 1 szintet a veremben (ez laza. Ott lehet bibi, ha valakinek nincs pálca, de hát így járt. Szerintem mehetne 3 szintesként)
- oldj meg 10 epikus kalandot (ez kb. a teljesíts 50 kalandot kaliber. Sima)
- válaszolj helyesen 100 kvízkérdésre (ultralaza)
- válaszolj helyesen 25 kvízkérdésre úgy, hogy közben egyet sem rontasz el (szintén ultralaza, bár a hülye kérdések okozhatnak zavart 1-2-szer)
- szerezz 5 tönkrement relikviát (térkapuzz, térkapuz, térkapuzz )
- készítsd asztrális cseppből fétiszilánkot (ezt piramis tetejére tenném, mert jó eséllyel csak nagyobb szintűeknek elérhető könnyedén. De szerintem simán beleférős lenne. Ez 10 csepp, ami 200 asztrálszilánk, ez kb. 1000 asztrális kincs. Ez meg 200-400 vadászatból megvan szerintem. Jó feladat)
- vedd át egy végzet templom fő jutalmát (mivel a 2 piramisban összesen van annyi feladat, hogy kitegyen egy templomot ez kvázi meg is valósul. Plusz egy 1 ilyen feladat extra szopatás lenne )
- válts be 500 asztrális kincset (laza. Simán mehetne. Szintén magasabb szint picit)
- szerezz 1000 kheszon törmeléket (szintén csak magas szintre. Jelentős mennyiségben csak vadászatból szerezhető, még jelentősebb mennyiségben 1000-es kincskeresés felett. Vaaaagy trükkös vadállat leszel és csatlóskufárnál visszaváltod a tárgyad törmelékre )
- vásárolj 5 arany lélekfókuszt (sima, de mehet, úgyis kell)
- szerezz 100 platinát (ez is mehet simán. Viszont lehet probléma. Nekem egy-egy BU után 800+ platina van és 800 fölött nem is lehet váltani pluszban. Mivel vásárolni sem lehet igazából semmit bármikor, így itt be lehet ragadni)
- végezz ki egymás után 2 ellenfelet úgy, hogy használod a robbanást (vaku, buzogány, szubplazma, 5-6 próbálkozásból megvan, de szerintem jó ötlet)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.38
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2011. hozzászólás - 2017.01.12. 03:57:28
Bocs egy 32 fős szövetség üt épp egy másfél millió Éps epiket, nekem 25 öt sikerült bele, másnak annyitsem... Ha többen érnek egyszerre ehhez lehetetlen, egymást szívatjuk,már napok óta ezt a dögöt verjük.
ugyanaz a probléma mint a 2 entitás ölés a VTben. Ha már ez a feladat kellene gyengébb fegyver mint a buzogány--erről a találkozón is volt szó
Új feladatok jöhetnek, persze ésszel lehetőleg, ne szrt kelljen gyűjteni mint a kiégett relikvvia, mostaniban is pl a sárga esszencia költés csupán erőforráségető, jó persze úgyse kezdünk vele semmit
Pontszám: 9.27
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2012. hozzászólás - 2017.01.12. 08:16:33 (Válasz LanMaffia #2010 hozzászólására.)
Őszintén minek erőltetni a csatlósokat, csak a szívás van vele, bár tudom, hogy egy őskő bánya...

Aztán ott van a szövetségi kérdés, amit jeleztem jeleztünk.

Nálunk is egy baráti társaság van, és szerencsére nem foglalkozunk vele, ámde Lan, elvárod, hogy a szövetséged vigyázzban álljon Neked, amíg kegyeskedsz újra a bolygó ura lenni ?

Vicc.

Tegnap néztem a szervereket, ahol játszom és multizom (vagy nem, vagy de )

Olyan 2-6 embert láttam akiket foglakoztat ez komolyabban / világ... Mennyien is játszunk, és hány embernek veszi el a kedvét ez az event, hogy három hétig semmi sem történik ?

Továbbra is tartom,hogy az ilyen eseményre egy külön szervert hozzanak létre, ahol a bolygó ura címére aspiráló játékosok megküzdhetnek egymással.

Amúgy sem eldöntött ki a bu, hisz van 5 világ, de egy a bolygó...
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.12. 08:20:35-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.66
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2013. hozzászólás - 2017.01.12. 09:48:13 (Válasz LanMaffia #2010 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2017.01.11. 23:58:20

- készítsd asztrális cseppből fétiszilánkot (ezt piramis tetejére tenném, mert jó eséllyel csak nagyobb szintűeknek elérhető könnyedén. De szerintem simán beleférős lenne. Ez 10 csepp, ami 200 asztrálszilánk, ez kb. 1000 asztrális kincs. Ez meg 200-400 vadászatból megvan szerintem. Jó feladat)


Szerintem ezeket a számokat azért gondold át:)
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.60
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2014. hozzászólás - 2017.01.12. 09:58:32 (Válasz Don Firenze #2012 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2017.01.12. 08:16:33
Őszintén minek erőltetni a csatlósokat, csak a szívás van vele, bár tudom, hogy egy őskő bánya...


Egyetértek, lassan ott fogunk tartani, hogy minden csatlóst harcba lehet hívni.

Az ötletek egy része amúgy jó lenne, ha nem lenne szint specifikus, így is tele van olyan feladatokkal ami a 100 alatti kariknak is nehézséget okoz...komolyan tegyünk rá erre még 1 lapáttal, hogy mindig ugyan az lehessen a BU?

Ne erőltessük már az őskő költéses feladatokat, lassan már egy havi lakbér is kevés lesz....
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.01.12. 10:01:59-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.68
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2015. hozzászólás - 2017.01.12. 10:01:20 (Válasz Aderrick #2013 hozzászólására.)
Nállad a pont.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.75
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2016. hozzászólás - 2017.01.12. 10:06:53
Az igaz,hogy magas szinten simaliba a BU. Mint ahogy az is,hogy 100 alatt meg tud szívatni rendesen. V3-as lvl 163-as karimmal pikk-pakk meg tudtam volna csinálni ha rákészülök és tartalékolok. Lazábban fogva is már tegnap kész lehetett volna ha nem olyan magas az epik éppenséggel
Viszont a V5-ös 77-es karimmal még van egy sor hátra az első piramisból (mert ugye olyan ku...a jó a droppja a szubplazmának) és szerintem a 2. piramist meg se csinálom. Na most akkor ha ezekhez hozzá toljuk még a szilánkos meg egyéb ötleteket,lehetetlen lesz teljesíteni még a 100 körüli kariknak is,ha nem költenek rendszeresen a játékra. Az régóta egyértelmű,hogy marha hosszú idő után tudsz szerezni akár 1 csatlóst is ha nem költesz a game-re...
Megyek
Pontszám: 8.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2017. hozzászólás - 2017.01.12. 13:26:57 (Válasz siva #2011 hozzászólására.)
Idézet: siva - 2017.01.12. 03:57:28
Bocs egy 32 fős szövetség üt épp egy másfél millió Éps epiket, nekem 25 öt sikerült bele, másnak annyitsem... Ha többen érnek egyszerre ehhez lehetetlen, egymást szívatjuk,már napok óta ezt a dögöt verjük.

Igen, erre gondoltam. A téma elment a kiafaszább bolygó ura irányba, de a szimpla teljesíthetőségről beszéltem. Még ha a 30 ütést csakcsak megoldja a szövetség, a második piramisban ki kell végezni epikust, ami 20 óránként egyszer lehetséges. Pont. Lesz akinek jut,lesz akinek nem. Pláene hogy közben még lenne aki 30x üti, stb. Felesleges szivatás.
Új feladatokra: persze tök jó dolog, hogy össz 10 embernek végtlen sok ambiciója van erre az eseményre, de a többieknek ez is csak egy esemény Így is sok ez a 2 piramis a kényelmes tologatáshoz, ha berakattok egy harmadikat is, mert hogy ti 19 napot unatkoztok, akkor irgum burgum.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.76
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2018. hozzászólás - 2017.01.12. 13:58:06 (Válasz Offsboy #2017 hozzászólására.)
Én speciel nagyon nem szeretem (finom voltam és nőies!) ezt az eventet az erőforrások pazarlása és a hatalmas időigényű, géphez kötő feladatok miatt.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.53
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2019. hozzászólás - 2017.01.13. 12:03:15
Szürke myto az aktuális feladat, természetesen a vadászatok felére egyáltalán nem esik egyetlen db sem!
Esélycsökkenés természetesen nincs...
Akkor a random ku..a anyját???!!!
A hozzászólást Alendaar módosította 2017.01.13. 12:03:40-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.35
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2020. hozzászólás - 2017.01.13. 12:41:54
Ilyen ez a random úr
Megyek
Pontszám: 8.48
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!