Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1761. hozzászólás - 2015.09.27. 15:34:51
én csak annyit teszek hozzá, hogy egy 1,2 es szorzó is napi 20% többlet erőforrás és lehet valakinek egy billió mega eszenciája egy felöl nem állandó hatású , másfelől csak kizárólag pp-re ad átmenetileg pluszt , CSP re semmi sem ad pluszt annak 50 a napi maximuma és kész , de 1,2 es szorzó mellett pedig 60 tehát ha veszem magam pl napi két vadász italt kell használjak egy 1,2es szorzóval rendelkező játékossal szemben , hogy ugyanazt a szintet tartsam

amikor be lett hozva az új inspiráció kb egy hétig élveztem egy 1,05 ös szorzó minden előnyét , előtte csak vadászat extrém tp-jét élvezhettem orrba szájba , nem keveset logikázva , most ugyan feladat sor hogy lesz meg kis szinten mikor egyszerűen nem fért bele a szintembe a kért feladatokra a kapott tp

ezt az új inspirációt ki tudtam volna használni hidd el sokkal jobban én is , mind küldik számában mind bevételben mindenben , nem mellesleg az említett 2 ital naponta ami előnyt ad az is meg maradna , stb
nem beszélve a tk pontokról , tehát nem kell nagy ész és több diploma ehhez, hogy ha alapból alanyi jogon naponta MOST 20% plusz erőforrása van valakinek annak a kapott italokat vackokat nem kell használni , vagy egyszerűen nem is tudja használni mert nem fér bele a napi idő keretbe és akkor arról ne is beszéljünk amikor nem 1,2 volt a szorzó hanem több ...

ÉS igazán mi a zavaró dolog ebben ? nos a pénzünkért nem ugyanazt kapjuk
ha egyforma összeget fizetünk be legyen ez nem egy elszállt összeg mondjuk példa kedvéért 5000 havi szinten (egyebkent több) szóval en 5000 ért kapok egy kiló cukrot (összes erőforrás összes napra ) te meg 1 kilo 20 dekát

ha mindketten két cukorral isszuk a kv te tovább tudsz reggelente cukros kv-t inni , mint én pici előny is hónapok alatt hatalma s különbség, mindezt azért mert en egy tavaszi reggelen ugy döntöttem regizek te meg egy nyari nappalon tetted ugyanazt

a másik fele meg a top lassítás , ezzel hogy sok kari fel úton kapott magasabb tp helyett több erőforrást be betonozta a top 50et , ha a top 50 ből jelenleg le állna 10 kari és semmit se csinálna , akkor sem tudnék fél éven belül be kerülni hogy végre én is lassítva legyek holott azt is eljátszom amim mar lassan nincs is
Pontszám: 7.78
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1762. hozzászólás - 2015.09.27. 15:38:05 (Válasz Mortu #1760 hozzászólására.)
Igen, az lesz az. Nézd meg hogy nincs-e már benne egy fegyveredben véletlenül.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.63
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1763. hozzászólás - 2015.09.27. 15:39:46 (Válasz LanMaffia #1762 hozzászólására.)
Én V1-en sem látom, de a 49. szintűt sem. És ennyire nem vagyok hülye.
A hozzászólást Mortu módosította 2015.09.27. 15:40:38-kor
Pontszám: 7.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1764. hozzászólás - 2015.09.27. 15:41:04
Szint: 250
+14 TP győzelmenként
Minden nap, az első belépéskor kapsz csatlós szint/50 univerzium ládikót (lefelé kerekítve). Ez a képesség passzívan is működik.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1765. hozzászólás - 2015.09.27. 15:41:22 (Válasz Mortu #1763 hozzászólására.)
Nekem ott van. Ha nem látod írj ÜSZ-re
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.63
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1766. hozzászólás - 2015.09.27. 15:46:13 (Válasz LanMaffia #1764 hozzászólására.)
Mit rejt az univerzum ládikó?
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.61
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1767. hozzászólás - 2015.09.27. 15:50:19 (Válasz Őrmester #1766 hozzászólására.)
Azt még nem tudom, majd gondolom holnap ha meglesz az első belépés.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.63
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1768. hozzászólás - 2015.09.27. 15:52:39 (Válasz LanMaffia #1767 hozzászólására.)
Ekkora küzdelem árán illene valami jó kis cuccot adnia Majd oszd meg velünk holnap, mit rejt.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.61
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1769. hozzászólás - 2015.09.27. 16:47:43 (Válasz Fsanyi82 #1761 hozzászólására.)
Tobbnyire egyetertek azokkal amiket irtal, de van nehany eszrevetelem veluk kapcsolatban.

A +csp-nel vegyuk azt figyelembe, hogy az elobb indult jatekosnak alapbol tobb osszes csp-je van mint egy kesobb indult inspiraciosnak az indulas idobeli kulonbsege miatt. Ez ido alatt tobb biz-baszt ossze tudott szedni, amibol szinten tobb csp-je es egyeb eroforrasa van. Reszt tudott venni tobbszor ugyanabban az esemenyben is.
Illetve az a jatekos akinek inspiracio miatt tobb eroforrasa van, aranyaiban tobbet is kolt a jatekra. pl. 2-es szorzo eseten 5K helyett 10K-t. Ehelyett cserebe 2-szerannyi ideig elvezhetem a cukroskavet a hasonlatodnal maradva. Ettol fuggetlenul a +eroforras osko koltese nelkul is hatalmas +.

A fo problema ezzel (szerintem), hogy az inspiracio minden a szerver indulasa ota bekerult fejlesztesre kifejti a hatasat. Ilyen pl. a szovetsegi bajnoki, a husveti fetis ota a csatlosok, a csatloskepessegek es a szerezheto mytokronitok szama, stb. Ezek mind olyan dolgok, amikert meg fizetni sem kell. Egyszeruen csak a tulnyomo tobbsegnek ezek az opciok meg nem voltak elerhetok az osszes elkoltott eroforrasuk hatalmas %-anal, mig 1 friss karakternek szinte a teljes mennyisegnel dolgozik V5-on. Ami igazan szomoru, hogy a fenti fejlesztesek kivetel nelkul az inspiracio megvaltozasa utan kerultek be a jatekba anelkul, hogy a V5 specialitasai figyelembevetelre kerultek volna. Problema meg az esemenyeknel, hogy mennyivel egyszerubb inspiracio miatt a toplista elejen vegezni (lady alvariel detto). Az inspiracio megvaltozasa elotti javaslatom, miszerint ezeknel a listaknal az inspiracio merteke mint oszto jelenjen meg, nem kerult megvalositasra. Nem tudom miert, igy abszolut igazsagtalan szerintem es sokak szerint is, de sajnos ez van.
Amit nem igazan ertek az az, hogy miert pont az en karakterem lett kiemelve, hogy milyen konnyu nekem, amikor az en esetemben az inspiracio alig jelent elonyt ahhoz kepest, amennyit egy friss karakternel, akinek 4 felett van a szorzoja. Fokent nem a bolygo ura esemenynel, ahol az 1napi bonusz regeneracio az 1 ezreleket sem teszi ki annak az eroforrasmennyisegnek amit kulonbozo italokbol szabaditottam fel azalatt a 18 ora alatt amit a gep elott toltottem egyhuzamban.

Kivancsian varom mit fog eredmenyezni majd, amikor valaki (aki ido- espenzmilliomos) indit egy karaktert V5-on, es full oskoves tamogatassal olyan eros karaktert csinal, hogy a szerver osszes karakteret megeszi reggelire is, beleertve az abszolut etalon Kiaphetet(!) is. Sot, megkockaztatom hogy szervervaltast es egy inspirator beszerzeset kovetoen meg Arielre(!!!) is veszelyt jelenthetne. Szerintem ilyeneket nem szabadna lehetove tenni, de a pay to win mar csak ilyen...
Pontszám: 8.98
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1770. hozzászólás - 2015.09.27. 16:52:49 (Válasz Turul77 #1755 hozzászólására.)
Szerintem nem jartal rosszul. Szintkornyezetemben soha nem leszek olyan eros mint te a tiedben.
Meg annyit, hogy az valojaban lenyegtelen, hogy azert nem nyomattad, mert nem volt idod/energiad/kedved elkolteni a sok csp-t, vagy egyeb ok miatt az eredmeny ugyanaz. Lealltal a koltesevel.
Pontszám: 8.98
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1771. hozzászólás - 2015.09.27. 17:36:36
Azért lettél te kiemelve,mert pont te vagy itt. Sok más karit is megemlithetnék mint inspirációs kari.
Amúgy azt had tegyem hozzá semmi bajom se veled,se a kariddal,te kihasználtad,én idegbajt kaptam a sok-sok óra itt töltött időtől.Lehet az a kari is ott viritana melletted,de mindezek mellet nem érdekelt,töröltem.
a próbléma azzal van ahogy ez meg lett oldva
sokáig szivtunk sok tp-s vadászattal,majd nesze neked sokan megkapták jó kis inspirációs szorzót
és igen ha vki most inditana karit marha sok előnye lenn és igen fullos karija
nem sajnálom tőled se csak marha igazságtalan és sz.patás másokkal szembe akik megszenvedtek a karijukért és az előnyükért
Pontszám: 8.19
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1772. hozzászólás - 2015.09.27. 19:09:40
egy gyors kérdés tapasztaltabb kariknak.

Sárga eszencia használat elfogadja ha katalizált eszenciát csinálok belőle vagy el kell nyomkodni annyit amit a feladat éppen kér jelenleg 15 db ?
Pontszám: 7.78
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1773. hozzászólás - 2015.09.27. 19:23:57 (Válasz Fsanyi82 #1772 hozzászólására.)
El kell nyomkodni 15-öt.
Pontszám: 7.49
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1774. hozzászólás - 2015.09.27. 19:25:12 (Válasz Lújzi04 #1773 hozzászólására.)
sejtettem ujabb pazarlás a semmibe , dehat ez már elfér a többi mellett
Pontszám: 8.52
kedvencBlackdragonFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1775. hozzászólás - 2015.09.27. 20:56:28
Stimulátort vehetek akkor is, ha nincs familiárisom? Elfogadja a a BU így is?
Pontszám: 9.17
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1776. hozzászólás - 2015.09.27. 20:59:16 (Válasz Blackdragon #1775 hozzászólására.)
nem tudod megvenni akkor sem akkor ha a familiáris alapszintje egyezik a tieddel sajna
Pontszám: 7.78
kedvencBlackdragonFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1777. hozzászólás - 2015.09.27. 21:02:52 (Válasz Fsanyi82 #1776 hozzászólására.)
Köszi!
Pontszám: 9.17
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1778. hozzászólás - 2015.09.27. 23:09:21 (Válasz Fsanyi82 #1776 hozzászólására.)
meg tudod venni ha egyezik a szintje a sajátoddal,így nem bukik lépett szintet.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.54
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1779. hozzászólás - 2015.09.27. 23:16:48 (Válasz Kiaphet #1778 hozzászólására.)
Igen, és is ezen gondolkoztam pont. Direkt csonterősítettem előtte, hogy ne bukjon szintet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.64
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1780. hozzászólás - 2015.09.27. 23:19:50 (Válasz Kiaphet #1778 hozzászólására.)
nekem előzőn nem engedte megvenni csak azutan hogy szintet léptem es eggyel magasabb lett a szintem mint a kigyó alap szintje


V5 be buktam sajna epikussal el úszott az egész tehát vagy Kiaphetnek vagy Buildermann-nak nagy grat
Pontszám: 7.78
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!