Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
népszerűTrunkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2101. hozzászólás - 2019.05.30. 23:31:51 (Válasz Unr34l #2100 hozzászólására.)
remélem hogy legalább ott gyorsabb voltam 1 kattintással
tény ami tény hogy ennyire szoros még egyszer sem volt ez az event
nem igazán lehetett meg mondani hogy melyikünk nyeri meg
Pontszám: 7.45
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3139 hozzászólás
Profil megtekintése
2102. hozzászólás - 2019.05.31. 00:20:57
Gratula srácok!

Ezért rossz ez. Már elég régóta mondogatom, hogy ezt egy magasabb szintű karakternek nem lehet megcsinálni. Már az előző is olyan volt, hogy 6-7 órákat kellett pihentetnem az epikus ütést, hogy meglegyen. Normális ember kiváltja. De ilyenkor mi van? Délben ki kattint gyorsabban egyet verseny. Ez meg azért bőven cink egy ilyen versenynél. Így hát eddig mindig maradtam abnormális és ütöttem 120-at az epikbe végig este

A többi feladat viszont kb. nulla kihívás. Mindenkinél rengeteg CSP és PP ital, szörnytalizmán, térkapu stimulátor, kalandtérkép, vadászzsákmány. És akkor katt-katt-katt. A legutóbbi mondjuk kihívás volt, mert hétfőn indult az event, lehetett az embernek magát szopatni a portyázással SZB helyett De az elsőknél pl. még nagyon számított, hogy mennyi ideig is tart a vadászat alapból.

Jó lenne frissíteni a feladatokat időről-időre
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.57
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
490 hozzászólás
Profil megtekintése
2103. hozzászólás - 2019.05.31. 01:17:16 (Válasz Trunk #2101 hozzászólására.)
Remélem gyors voltál, mert én elég gyorsan átvettem az első piramis végső jutalmát, de örülnék neki ha Te kapnád meg a Bolygó Ura címet, így lenne igazságos
V1 - Unr34l - Lélekőrök Szövetsége / ex-Azúr Légió (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.91
közkedveltm3rcuri4l2Férfi
Végzetúr tehetség
106 hozzászólás
Profil megtekintése
2104. hozzászólás - 2019.05.31. 18:52:21 (Válasz LanMaffia #2102 hozzászólására.)
Nekem csak 80-at írt de azzal is sokáig elvoltam

Az a baj hogy szorosabb versenynél a többnapos feladatokra kell a kiváltás

Most újabb fél év van a tartalékok felhalmozására
V6: PUN1SH3R

Pontszám: 9.31
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2414 hozzászólás
Profil megtekintése
2105. hozzászólás - 2019.06.04. 12:50:18 (Válasz LanMaffia #2102 hozzászólására.)
Hát igen, pár feladatot tényleg jó lenne updatelni vagy változtatni rajta.
Pontszám: 7.78
népszerűFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1672 hozzászólás
Profil megtekintése
2106. hozzászólás - 2020.07.06. 16:28:20
550 csp vel meglett a 40 szubplazma
most más valamivel kell a hiányzó 200 ezer tp-t még összevakarni
Pontszám: 7.99
kedvelt tagGyilkos giziFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
2107. hozzászólás - 2020.07.09. 11:00:55
Ne vágjátok el a nyakam, de nem lehetne felhozni ötletnek a 3. Piramist (zöld?!) úgy nézem egyre hamarabb végeznek vele.
V2 Merwin
Pontszám: 6.13
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
490 hozzászólás
Profil megtekintése
2108. hozzászólás - 2020.07.09. 11:07:29 (Válasz Gyilkos gizi #2107 hozzászólására.)
Pedig el fogják 2 éve vagy régebben felvettetem én is további piramis is lehetne, de már ez is nyűglődés sokaknak
V1 - Unr34l - Lélekőrök Szövetsége / ex-Azúr Légió (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.02
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1234 hozzászólás
Profil megtekintése
2109. hozzászólás - 2020.07.09. 11:26:26 (Válasz Unr34l #2108 hozzászólására.)
en 2 piramist kenyelmesen befejezek az event vegere. harommal mar ideges lennek.
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 6.54
népszerűFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1672 hozzászólás
Profil megtekintése
2110. hozzászólás - 2020.07.09. 12:06:00 (Válasz Gyilkos gizi #2107 hozzászólására.)
14 óra 7 perc alatt végeztem a kettővel ,ebbe bele fért egy hat órás pihenő is lévén, hogy első nap egy dekrétum mehet el csak az első piramisban .
mégis csak második lettem 2-3 perccel gyorsabb volt a kollegína

a következő bu-t én már biztosan nem tolom le 1 nap alatt de 1 hét alatt sem , nem tartom szükségesnek egy harmadik piramist, inkább a koncepción változtatnék mert jelenleg nem verseny , csak kinek gyorsabb a nete vagy ki tud gyorsabban kattingatni elven működik ha a topba akarsz végezni.

plusz egy gyengébb karival sokkal egyszerűbb letolni vagy egy alacsonyabb szintűvel , pláne akkor ha szándékosan szb mentes napon van elindítva idén immár második alkalommal , véletlen nyilván

a legkézenfekvőbb megoldás az lenne szerintem, hogy az első piramist semmiképp sem lehetne egy hétnél rövidebb idő alatt letudni, a másodikat pedig végteleníteni lehetne mint a kihívás tornyát .
az ötletelgetést ez irányba meghagyom olyanoknak akiknek van csepp szavuk is a JV felé.

jutalmazás első piramis alapján lenne bolygó ura rang , a második alapján jobban megérdemelten lenne univerzum ura rang
utóbbi jutalma lehetne egy véletlenszerű tetoválás készen vagy a hozzá tartozó erőforrások jó része akár
gondolván itt olyanokra akiknek még fényévekre van egy tetko is, nemhogy mind a hat(nézzetek szét a saját szervereiteken s láthatjátok, hogy nagyon szűk az a réteg akinek alapból vannak ezres sok ezres szintű állatai , és nem is mostanában lesznek , vagy ha van is az familiáris amit nem lehet be áldozni .
talán kicsit többen tolnák ezt az eventet mint jelenleg és lehetne belőle egy valóban 3 hetes esemény , nem pedig egy 14 orás agyament kattingatás bajnokság
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3139 hozzászólás
Profil megtekintése
2111. hozzászólás - 2020.07.09. 12:13:18
Részemről már egy ideje nincs értelme. Az elején tényleg volt benne kihívás. Sőt, az legelsőknél még SZB sem volt meg volt olyan feladat, hogy öld meg valaki állatát, szóval kellett bele az energia. Meg ugye szubplazma se volt.

Mostanság full kattintóbajnokság, amit levághat az, aki meg tudja ütni az epiket 110-szer. Ilyen szinten ahol mi vagyunk, ez lehetetlen. Bár most nekem azt írja, hogy csak 8-szor üssem meg. Ez gyengítve lett?

Az érdekes lehet, hogy a sima piramis az oké, esetleg még a második is lehet, de aztán mehetne egy 3., ami ismételhető. És aki a legtöbbször megismétli a full piramist, az kap valamit.

A 3 hetes esemény része egyébként oké, mert a játékosok nagy része ennyi idő alatt lenyomja és kész. Merthogy versenyezni felesleges és nincs is rá jutalom. Ha erősebb jutalmak lennének akár a top10-20-nak is, akkor jobban lenne tolongás.
Pontszám: 7.90
népszerűFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1672 hozzászólás
Profil megtekintése
2112. hozzászólás - 2020.07.09. 12:17:02 (Válasz LanMaffia #2111 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2020.07.09. 12:13:18

Mostanság full kattintóbajnokság, amit levághat az, aki meg tudja ütni az epiket 110-szer. Ilyen szinten ahol mi vagyunk, ez lehetetlen. Bár most nekem azt írja, hogy csak 8-szor üssem meg. Ez gyengítve lett?

igen már az előző bu-n le lett véve a célszám minimálisra
első nap 12x kell megcsapni, pont ezért lehet beiktatni egy 6-7 órás alvást ha du 4 kor már eljutsz ide
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3139 hozzászólás
Profil megtekintése
2113. hozzászólás - 2020.07.09. 14:32:39 (Válasz Fsanyi82 #2112 hozzászólására.)
Ja értem. Utána letudod a napi ajánlatot, lepörgeted az utolsó sort és kiváltod a szilánkot. Hát igen
Pontszám: 7.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!