Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
kedvelt tagTrunkFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2101. hozzászólás - 2019.05.30. 23:31:51 (Válasz Unr34l #2100 hozzászólására.)
remélem hogy legalább ott gyorsabb voltam 1 kattintással
tény ami tény hogy ennyire szoros még egyszer sem volt ez az event
nem igazán lehetett meg mondani hogy melyikünk nyeri meg
Üdv:II.Vlad
Pontszám: 7.45
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2102. hozzászólás - 2019.05.31. 00:20:57
Gratula srácok!

Ezért rossz ez. Már elég régóta mondogatom, hogy ezt egy magasabb szintű karakternek nem lehet megcsinálni. Már az előző is olyan volt, hogy 6-7 órákat kellett pihentetnem az epikus ütést, hogy meglegyen. Normális ember kiváltja. De ilyenkor mi van? Délben ki kattint gyorsabban egyet verseny. Ez meg azért bőven cink egy ilyen versenynél. Így hát eddig mindig maradtam abnormális és ütöttem 120-at az epikbe végig este

A többi feladat viszont kb. nulla kihívás. Mindenkinél rengeteg CSP és PP ital, szörnytalizmán, térkapu stimulátor, kalandtérkép, vadászzsákmány. És akkor katt-katt-katt. A legutóbbi mondjuk kihívás volt, mert hétfőn indult az event, lehetett az embernek magát szopatni a portyázással SZB helyett De az elsőknél pl. még nagyon számított, hogy mennyi ideig is tart a vadászat alapból.

Jó lenne frissíteni a feladatokat időről-időre
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.57
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2103. hozzászólás - 2019.05.31. 01:17:16 (Válasz Trunk #2101 hozzászólására.)
Remélem gyors voltál, mert én elég gyorsan átvettem az első piramis végső jutalmát, de örülnék neki ha Te kapnád meg a Bolygó Ura címet, így lenne igazságos
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.91
közkedveltm3rcuri4l2Férfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2104. hozzászólás - 2019.05.31. 18:52:21 (Válasz LanMaffia #2102 hozzászólására.)
Nekem csak 80-at írt de azzal is sokáig elvoltam

Az a baj hogy szorosabb versenynél a többnapos feladatokra kell a kiváltás

Most újabb fél év van a tartalékok felhalmozására
V6: PUN1SH3R

Pontszám: 9.31
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2105. hozzászólás - 2019.06.04. 12:50:18 (Válasz LanMaffia #2102 hozzászólására.)
Hát igen, pár feladatot tényleg jó lenne updatelni vagy változtatni rajta.
Pontszám: 7.78
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2106. hozzászólás - 2020.07.06. 16:28:20
550 csp vel meglett a 40 szubplazma
most más valamivel kell a hiányzó 200 ezer tp-t még összevakarni
Pontszám: 7.99
kedvelt tagGyilkos giziFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2107. hozzászólás - 2020.07.09. 11:00:55
Ne vágjátok el a nyakam, de nem lehetne felhozni ötletnek a 3. Piramist (zöld?!) úgy nézem egyre hamarabb végeznek vele.
V2 Merwin
Pontszám: 5.85
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2108. hozzászólás - 2020.07.09. 11:07:29 (Válasz Gyilkos gizi #2107 hozzászólására.)
Pedig el fogják 2 éve vagy régebben felvettetem én is további piramis is lehetne, de már ez is nyűglődés sokaknak
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.02
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2109. hozzászólás - 2020.07.09. 11:26:26 (Válasz Unr34l #2108 hozzászólására.)
en 2 piramist kenyelmesen befejezek az event vegere. harommal mar ideges lennek.
V3-Alíz
Pontszám: 6.54
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2110. hozzászólás - 2020.07.09. 12:06:00 (Válasz Gyilkos gizi #2107 hozzászólására.)
14 óra 7 perc alatt végeztem a kettővel ,ebbe bele fért egy hat órás pihenő is lévén, hogy első nap egy dekrétum mehet el csak az első piramisban .
mégis csak második lettem 2-3 perccel gyorsabb volt a kollegína

a következő bu-t én már biztosan nem tolom le 1 nap alatt de 1 hét alatt sem , nem tartom szükségesnek egy harmadik piramist, inkább a koncepción változtatnék mert jelenleg nem verseny , csak kinek gyorsabb a nete vagy ki tud gyorsabban kattingatni elven működik ha a topba akarsz végezni.

plusz egy gyengébb karival sokkal egyszerűbb letolni vagy egy alacsonyabb szintűvel , pláne akkor ha szándékosan szb mentes napon van elindítva idén immár második alkalommal , véletlen nyilván

a legkézenfekvőbb megoldás az lenne szerintem, hogy az első piramist semmiképp sem lehetne egy hétnél rövidebb idő alatt letudni, a másodikat pedig végteleníteni lehetne mint a kihívás tornyát .
az ötletelgetést ez irányba meghagyom olyanoknak akiknek van csepp szavuk is a JV felé.

jutalmazás első piramis alapján lenne bolygó ura rang , a második alapján jobban megérdemelten lenne univerzum ura rang
utóbbi jutalma lehetne egy véletlenszerű tetoválás készen vagy a hozzá tartozó erőforrások jó része akár
gondolván itt olyanokra akiknek még fényévekre van egy tetko is, nemhogy mind a hat(nézzetek szét a saját szervereiteken s láthatjátok, hogy nagyon szűk az a réteg akinek alapból vannak ezres sok ezres szintű állatai , és nem is mostanában lesznek , vagy ha van is az familiáris amit nem lehet be áldozni .
talán kicsit többen tolnák ezt az eventet mint jelenleg és lehetne belőle egy valóban 3 hetes esemény , nem pedig egy 14 orás agyament kattingatás bajnokság
Pontszám: 7.99
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2111. hozzászólás - 2020.07.09. 12:13:18
Részemről már egy ideje nincs értelme. Az elején tényleg volt benne kihívás. Sőt, az legelsőknél még SZB sem volt meg volt olyan feladat, hogy öld meg valaki állatát, szóval kellett bele az energia. Meg ugye szubplazma se volt.

Mostanság full kattintóbajnokság, amit levághat az, aki meg tudja ütni az epiket 110-szer. Ilyen szinten ahol mi vagyunk, ez lehetetlen. Bár most nekem azt írja, hogy csak 8-szor üssem meg. Ez gyengítve lett?

Az érdekes lehet, hogy a sima piramis az oké, esetleg még a második is lehet, de aztán mehetne egy 3., ami ismételhető. És aki a legtöbbször megismétli a full piramist, az kap valamit.

A 3 hetes esemény része egyébként oké, mert a játékosok nagy része ennyi idő alatt lenyomja és kész. Merthogy versenyezni felesleges és nincs is rá jutalom. Ha erősebb jutalmak lennének akár a top10-20-nak is, akkor jobban lenne tolongás.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2112. hozzászólás - 2020.07.09. 12:17:02 (Válasz LanMaffia #2111 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2020.07.09. 12:13:18

Mostanság full kattintóbajnokság, amit levághat az, aki meg tudja ütni az epiket 110-szer. Ilyen szinten ahol mi vagyunk, ez lehetetlen. Bár most nekem azt írja, hogy csak 8-szor üssem meg. Ez gyengítve lett?



igen már az előző bu-n le lett véve a célszám minimálisra
első nap 12x kell megcsapni, pont ezért lehet beiktatni egy 6-7 órás alvást ha du 4 kor már eljutsz ide
Pontszám: 7.99
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2113. hozzászólás - 2020.07.09. 14:32:39 (Válasz Fsanyi82 #2112 hozzászólására.)
Ja értem. Utána letudod a napi ajánlatot, lepörgeted az utolsó sort és kiváltod a szilánkot. Hát igen
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2114. hozzászólás - 2021.02.23. 02:06:11
1 óra 50 perc 14 másodperckor V3 kész
szoros versenyt futottunk Artemissel de végül 3 perccel később fejezte be

Gratula neki is , nem kis teljesítmény

Du 14:30 kor már az epikust püföltem
plazma egész hamar összejött , igazából ha nem kellett volna a napi ajánlat miatt várakozni összesítve este hétre letudtam volna mindkét piramist
így csak 13óra 50 percig tartott ,4 óra alvással
Pontszám: 8.71
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2115. hozzászólás - 2021.02.23. 06:40:28
V6-on 0:35-kor kész voltam az első piramissal úgy, hogy este 7-kor kezdtem. Csak erőforrás és kattintgatás kérdése az egész, erőforrást pedig már annyit ad a játék, hogy még vagy két BU-ra elég lenne csak a maradékom. Ebben már semmi kihívás nincs. Mondjuk én nem vágyom harmadik piramisra, nekem a második sem tetszik, de az elsőnél lehetne valahogy erősíteni (feléleszteni) a versenyt. Az még izgalmas volt, mikor az elhasznált dekrétumok időt értek, nem lehetett biztosra tudni ki hol tart. A feladatok is változtak időnként. Azt nem bánom, hogy gyorsan készen lehet lenni, én nem érek rá napokig vacakolni, de remek lenne, ha lenne verseny és lenne tét.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.15
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2116. hozzászólás - 2021.02.23. 10:43:35
Sziasztok, mint első piramisos az lenne a kérdésem, hogy a dekrétumok költsége növekedik-e mint a végzet templomában vagy mindegyik ugyanannyiba fog kerülni?
Kisebbeknek (lvl50 alatt) van azért pár feladat, ahol csak kiváltással lehet továbbjutni.
---
Pontszám: 7.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2117. hozzászólás - 2021.02.23. 10:51:43 (Válasz Lira94 #2116 hozzászólására.)
drágul

első 10 őskő vagy lé(szintfüggő mennyi lé)
második 20 őskő vagy kétszeres mennyiségű lé
harmadik 30 őskő 3x os lé
stb
Pontszám: 8.06
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
301 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2118. hozzászólás - 2021.02.23. 10:52:08 (Válasz Lira94 #2116 hozzászólására.)
.
A hozzászólást barbarabee módosította 2021.02.23. 10:52:44-kor
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.21
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2119. hozzászólás - 2021.02.23. 10:54:32
Szép!

Szerintem itt a portyázás volt a legkényelmetlenebb, mivel nem volt SZB. A többi igazából már viszonylag könnyen megoldható. Az első BU-n még nem volt vadászzsákmány meg SZB meg sok-sok másodperces vadászatok meg brrrr

Az epikütéshez külön elismerés. Én fizikailag képtelennek éreztem magam arra, hogy ilyen sokat beleüssek. Meztelenre vetkőzve sem bírja ki.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
2120. hozzászólás - 2021.02.23. 11:11:24 (Válasz LanMaffia #2119 hozzászólására.)
Epiket már csak 12x kell megütni

nekem a sebezz tüskés bőrrel című feladat jobban feladta a leckét, mert még portya minusszal is lefele ütve ha az ellenfél be is talált egy egy körbe csak 1et sebzett arra meg nem jön a visszasebzés

Epikus meg egyszerű
béke cuccokba alap gyűrű lánc stb nem sebző vari , csatlósok letesz egy egyes harci szintűt kell kijelölni , aktívnak meg egy nem csatára bónuszt adót
ezen felül lehetőség szerint kevés életponttal (ez sem egyszerű ) meg segítő kezet adtam addig .

így csak 250-300 ezret sebeztem egy körbe és egyszer sikerült 15% életről is megütni úgy csak 90 ezret sebeztem
hajszál híján de kibírta az epikus

a Portya rész az valóban idegőrlő 10 támadás 4 perc semmi ,de a következő BU is hétfőn fog indulni a kiírás szerint , meg szerintem mostmár mindig hétfőn fog kezdődni

Bár a példa mutatja ez sem lassítja le aki le akarja tolni egybe
Pontszám: 8.06
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője