Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1381. hozzászólás - 2013.06.19. 00:28:33 (Válasz Maci #1345 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.06.18. 10:34:28
Idézet: Miklós - 2013.06.18. 10:11:37

1.) A bolygó uránál nem véletlenül nincsenek olyan küldetések, hogy X napon keresztül csináld ezt meg amazt. Akkor a játék kb. annyiból állna, hogy mindenki várná az éjfél után 1 percet, aki gyorsabban kattint a 8. napon, az nyerne.



Tegyük hozzá, hogy hasonló a helyzet most is, a napi egy dekrétummal, a mai napon az első ötbe jutás dől el azzal, hogy ki kattint gyorsabban .


Az biztos, hogy a 10:00-as pontban kattintos mokat siman megszuntetne a +8 ora minden dekretum utan.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.06.19. 00:31:13-kor
Pontszám: 6.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1382. hozzászólás - 2013.06.19. 00:33:30
Egy fontos modositasi javaslat:
A BU kezdodjon hetvegen. Igy szerintem sokkal tobb embernek lenne eselye valoban versenyezni. Tudom, akkor hetvegen ugyelni kell nektek, de ez csak 2 nap egy evben (szombat szerintem eleg), es a fonok tuti van olyan jo fej, hogy le lehetne csusztatni egy masik napon.
Pontszám: 7.43
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1383. hozzászólás - 2013.06.19. 04:46:38 (Válasz Vertigo #1375 hozzászólására.)
Idézet: Vertigo - 2013.06.18. 22:34:58
250 csp-t elvadásztam már és nem ad egyszerűen szubplazmát

A szövitársam teljesen ugyanígy jár!

Pedig mi vagyunk a 2.-ak és a 3-ak jelenleg
Természetesen az AF képesség is ki van fejlesztve de valahogy 4 db után neki is megállt az egész meg nekem is.

Lassan elmegy a kedvem az egésztől




Tegnap délelőtt 10-re befejeztem volna az egész sort, a top5-be kerülve ezzel. Sajnos 360 csp nem volt elég 10 szubplazmára.

Nem volt időm fórumozni, de most visszaolvasva már értem, miért nem találtam tegnap délelőtt. Kíváncsi vagyok, mikor tűnt el, gondolom 10 órakor, váltáskor.

Persze kérdés, hogy mikor lett meg a top5, ha 10 óra után, akkor esélyes lettem volna, így lemaradtam róla.

Valamikor 9 előtt elnyomtam egy vadászzsákmányt , akkor még működött. Utána egyesével vadászgattam egy-egy csp-t, bekészítve minden oldalt, hogy egyből nyomjam az utolsó sort. Vártam, itt mint a messiás a csp-ket, hátha bejön az 5%.

Próbálom nem úgy érezni, hogy hülye vagyok, de nem megy .
A hozzászólást Maci módosította 2013.06.19. 04:54:20-kor
Pontszám: 7.61
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1384. hozzászólás - 2013.06.19. 06:07:13 (Válasz Maci #1383 hozzászólására.)
Nem vagy egyedül... 7 darab után nem kaptam tegnap egyet sem.
A szubplazma detektor érvényességi dátuma ugyan az mint annak amit az elözö eventen kaptunk.
Érdekes hogy elsö nap jó pár embernek ez nem jelentett gondot!
7 órás piramis...
A második naptól több száz CSP sem volt elég erre az egy küldetésre.
A hozzászólást Klarinét módosította 2013.06.19. 06:08:33-kor
Pontszám: 8.66
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1385. hozzászólás - 2013.06.19. 06:28:35 (Válasz Kocos #1379 hozzászólására.)
Aham, tehát még is csak életbe lép az, hogy ne is legyen semmiféle küldetés, mindenki kapja meg és legyen egyben győztes is, ugye?

Azok akik nem sajnálnak napi 7 órát, "szabadságot vesznek ki", stb azok 30 órát-200 órát sem sajnálnak.

Ilyen butaságot írni...szerinted melyik a jobb egy "átlag-nyomi karakternek", ha 7 órát gubbaszt a gép előtt, vagy vagy 1-2 hét alatt 3-szor ennyit...az, hogy Neked mi jó, kit érdekel?

Nem mindenkinek adott, olyan feltétel, mint akik ezt megtudták csinálni, nem mindenkinek kolbászból van a kerítés. Bőven elég demotiváló egy nyominak, ha azt látja, hogy 5-10 óra alatt BU győztesek lesznek, majd minden világon.

Biztos sokkal jobb lenne, ha ez lecsökkene 5-10 percre. A hétvégi indítással egyet értek, bár megjegyzem, nagyon komplikált lenne, mivel hétvégén nincs JV...bár ezt figyelembe véve kb. a szerencse döntené el, hogy kinek mit számol, vagy bejön, vagy nem.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1386. hozzászólás - 2013.06.19. 06:40:44 (Válasz Kocos #1379 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 00:19:24
Minel hoszabb a szukseges online let, annal jobban megcsappan azok szama, akik reszt tudnak venni ebben, es ez ugyanugy igaz, ha nem 1 nap 7 orat, hanem 7 nap egy orat kell napkozben jatszani.

Szerintem meg az az ember könnyebben talál a három hét alatt 7x1 órát a versenyre, mint 7 órát az első napon. De akinek mégis jobb egyben lenyomni az egészet, az a változás után is megteheti, csak várnia kell a 7-ik napig.
A hozzászólást Ariel módosította 2013.06.19. 06:41:03-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.48
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1387. hozzászólás - 2013.06.19. 06:43:47 (Válasz Viszok009 #1385 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2013.06.19. 06:28:35
Aham, tehát még is csak életbe lép az, hogy ne is legyen semmiféle küldetés, mindenki kapja meg és legyen egyben győztes is, ugye?


???
Nem tudom ezt melyik hozzaszolasombol szurted le, de valamit nagyon beneztel.

Azok akik nem sajnálnak napi 7 órát, "szabadságot vesznek ki", stb azok 30 órát-200 órát sem sajnálnak.


Biztos van koztuk olyan, szerintem a tobbsegnek nem megoldhato (mondjuk azoknak akik iskolaba jarnak vagy dolgoznak). A 7 ora megoldhato lenne a tobbsegnek, 4-6 orameg jobb volna, ahogy irtam, es hetvegen, amikor az embereknek lenyegesen nagyobb szazaleka er ra.

Ilyen butaságot írni...szerinted melyik a jobb egy "átlag-nyomi karakternek", ha 7 órát gubbaszt a gép előtt, vagy vagy 1-2 hét alatt 3-szor ennyit...


Te most arra akarsz utani, hogy a masodik? Hogy egy hetig minden nap 10-tol delig kotelezo online lenni? Teljesen egyertelmu, hogy az elso a jobb.

Nem mindenkinek adott, olyan feltétel, mint akik ezt megtudták csinálni, nem mindenkinek kolbászból van a kerítés. Bőven elég demotiváló egy nyominak, ha azt látja, hogy 5-10 óra alatt BU győztesek lesznek, majd minden világon.


Nem tudom mi a te kontextusodban a nyomi, de ha mondjuk valaki delutan 6-kor tus leulni csinalni, az 6 ora minusz. Ha ezt egy heten keresztul kenyteen elkovetni az 6*7 ora minusz. Nem kerdes szamomra, hogy melyik a demotivalobb. A tobbseg aki sapitozik az 5-10 oran, az meg sem probalja az elso helyet elerni, es fel sem merul benne, hogy esetleg keszulni kene ra.

A hétvégi indítással egyet értek, bár megjegyzem, nagyon komplikált lenne, mivel hétvégén nincs JV...bár ezt figyelembe véve kb. a szerencse döntené el, hogy kinek mit számol, vagy bejön, vagy nem.


El kene olvasni amit irtam. Lenne JV.
Pontszám: 6.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1388. hozzászólás - 2013.06.19. 06:43:51 (Válasz Leinád #1377 hozzászólására.)
Én is gratulálok!

Abból is ki lehet váltani mindenfélét Gondolok itt portya és vadászat italra pl

Ha lehetne mást is lopni, új értelmet kapna a játék számomra
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1389. hozzászólás - 2013.06.19. 06:45:42 (Válasz Ariel #1386 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.06.19. 06:40:44
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 00:19:24
Minel hoszabb a szukseges online let, annal jobban megcsappan azok szama, akik reszt tudnak venni ebben, es ez ugyanugy igaz, ha nem 1 nap 7 orat, hanem 7 nap egy orat kell napkozben jatszani.

Szerintem meg az az ember könnyebben talál a három hét alatt 7x1 órát a versenyre, mint 7 órát az első napon. De akinek mégis jobb egyben lenyomni az egészet, az a változás után is megteheti, csak várnia kell a 7-ik napig.


Igen csak ha verseny, akkor nem talalni kell 7*1 orat, hanem 7-szer odaulni 15 percre vagy 3 orara megadott idopontban. Ez pedig tuti, hogy nem egyszerubb. Es most is varhatsz a hetedik napig, csak ugyanugy nem lennel helyezes kozelben, mint az altalad javasolt rendszerben.
Pontszám: 6.39
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1390. hozzászólás - 2013.06.19. 06:51:42 (Válasz Kocos #1389 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 06:45:42
Idézet: Ariel - 2013.06.19. 06:40:44
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 00:19:24
Minel hoszabb a szukseges online let, annal jobban megcsappan azok szama, akik reszt tudnak venni ebben, es ez ugyanugy igaz, ha nem 1 nap 7 orat, hanem 7 nap egy orat kell napkozben jatszani.

Szerintem meg az az ember könnyebben talál a három hét alatt 7x1 órát a versenyre, mint 7 órát az első napon. De akinek mégis jobb egyben lenyomni az egészet, az a változás után is megteheti, csak várnia kell a 7-ik napig.


Igen csak ha verseny, akkor nem talalni kell 7*1 orat, hanem 7-szer odaulni 15 percre vagy 3 orara megadott idopontban. Ez pedig tuti, hogy nem egyszerubb. Es most is varhatsz a hetedik napig, csak ugyanugy nem lennel helyezes kozelben, mint az altalad javasolt rendszerben.


A piramis szintjei akkor indulnak, amikor rányomsz, hogy indatani akarod. Nem pedig minden nap fix időben.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1391. hozzászólás - 2013.06.19. 06:59:01 (Válasz Kocos #1387 hozzászólására.)
A Landragor esemény alatt mennyit töltöttél a játékban? Kizártnak tartom, hogy összvissz 7 órát. Ott nem volt baj, hogy 3 héten x órát, itt meg 1 nap 7-et?

Egy problémám van, azt már tegnap leírtam, Te is leírtad: játszi könnyedséggel meglehet csinálni a BU-t, aki rákészül. Számomra az a legdemotiválóbb, hogy a játékosok kérik, követelik, tanácsolják, hogy könnyebb-egyszerűbb küldetések legyenek, ne "ilyen nehezek", erre reflektáltam, hogy még is csak jobb lenne, ha mindenki győztes lenne 1 kattintással.

Egyre durvább irányba fordul be a játék, játékosok. Számomra érthetetlen, hogy egy ilyen neves esemény, hogy tudott ilyenné elfajulni. Fórumon-e-mailben írok Miklósnak, hogy rakja be a random küldetést, csak az első küldetés látszódjon semmi más, illetve új küldetések legyenek, új dekrétum limittel, vagy szint limittel.

Olyan nyomi biztos nincs, aki készült, minden matt, de sajnos nem engedi meg a munkahelye, élete, egyéb. Nem kell rájuk gondolni, tudom, hogy levannak szarva, nem is azért írtam, de nem mindenki kapott internetet anyatej helyett. Nem mellesleg a játék leírásában nincs benne, hogy bármiben is hátrány érne, ha nem lépek be csak délután 6-kor...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.00
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1392. hozzászólás - 2013.06.19. 07:16:33 (Válasz Maci #1383 hozzászólására.)
"Tegnap délelőtt 10-re befejeztem volna az egész sort, a top5-be kerülve ezzel."

Hasonlóképpen. Nem is tudom min csodálkozunk:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1393. hozzászólás - 2013.06.19. 07:32:08 (Válasz Leinád #1376 hozzászólására.)
Az a baj, hogy többeknél ez a "tárgy" a BU Top 5 lenne. Ezt vajon hogy korrigálják?

(Utánagondoltam, nálam mondjuk nem biztos a dolog: kb 150 vadászattal szereztem 6 szubplazmát, aztán ellőttem még egy vadászzsákmányra valót meg némi aprót feleslegesen, és a maradék 70-80-nak már nem láttam értelmét.)

Mod: meglett volna, most nézem, még van egy csomó egyéb erőforrásom:D
A hozzászólást Crimson módosította 2013.06.19. 08:20:29-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1394. hozzászólás - 2013.06.19. 07:48:37 (Válasz Maci #1383 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2013.06.19. 04:46:38


Próbálom nem úgy érezni, hogy hülye vagyok, de nem megy .


Buta vagy, alapból programhibára kell gondolni.
Örülök hogy nem velem történt, szét**szott volna az ideg átérzem
v3 - taspi
Pontszám: 7.56
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1395. hozzászólás - 2013.06.19. 09:28:51
Az eltűnt detektorokat mindenkinek visszaírjuk majd automatikusan a mai nap folyamán, de a meg nem kapott kövekért az ügyfélszolgálaton kell érdeklődni, ha jelentős mennyiségű erőforrást használt el az illető, akkor az átlagnak megfelelő köveket beírunk neki. de (megpróbálom megoldani, hogy ezt is megkapja mindenki)
A hozzászólást Baraty módosította 2013.06.19. 09:55:50-kor
Pontszám: 8.78
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1396. hozzászólás - 2013.06.19. 09:40:06
Őszintén sajnálom akiknek a szubplazmán múlik most a befejezés. Tudom nem boldogít senkit, de talán a mérget enyhíti, hogy V3-on nem hinném tegnap 10 órakor még a top 5-be lehetett volna jutni. Az első 4 helyezett már hétfő este tutira megvolt, az ötödiket is merem feltételezni. A toplista beakadt még az első nap, ezért nem látszik ez.

Más:
Sokat agyaltok itt, hogyan kéne változtatni a szabályokon, hogy ne menjen le gyorsan az event és ne mindig ugyanazok győzzenek. Személyes véleményem, hogy bármilyen változtatás történik a játék menetében, akkor is ugyanazok lesznek a lista élén akik már mostantól gyűjtögetnek, terveznek, készülnek. Én személy szerint biztosan minden tőlem telhetőt megteszek továbbra is (ha nem gondolom meg magam, de akkor pedig teljesen letojom az egészet ). És szerintem ezzel nem vagyok egyedül, tehát akiknek event kezdéskor eszükbe jut, hogy talán jó lenne toplistásnak lenni, vagy kizárólag optimálisan hajlandóak játszani, azoknak továbbra sem lesz sok esélyük, bármerre is változnak a szabályok.

A változás egyébként nagyon jó lenne, bármilyen is én támogatom. Legalább lenne némi kihívás.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.15
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1397. hozzászólás - 2013.06.19. 09:43:37
Próbálom a legkevesebbre redukálni a fórumbeli panaszkodást, lévén próbáljon meg az ember felülemelkedni a negatív dolgokon, és nézzen bizakodva a távoli jövő felé, ahogy a nagy szoc. plakátokon is láthatjuk.

No de. Ez a legnagyobb versenyhelyzetet teremtő event az egész játékban gyorsaság szempontjából. Az, hogy az első nap fordulókor eltűnik a tárgy, ami kell ahhoz, hogy eredményes legyél az eventen, szerintem igen csak érdekes és egyben őrült kacagásra ingerlő.

Azzal, hogy kapok egy követ(?) - gondolom ez szupblazma - ma 11:22 perckor, ha válaszolnak az ügyfélszolgálatról (tegyük hozzá, ki tudja milyen választ kapok) és lehetek kétszázhatvanadik azon az eseményen amit egy nap alatt nyugodtan megcsináltam, nem érzem kárpótolva magam.

Természetesen férfiasan állom a sarat, tűröm a szeszélyes sors viszontagságait, ésatöbbi. Ugyanakkor meg kell állapítanom, hogy a kora reggeli időpont ellenére ma nem egy játékos keresett meg a detektor hiányával kapcsolatban, hogy mi ez már, meg egyebek, mint például ( és most a káromkodásokat a "meggymag" szóval helyettesítve.) ;

" hogy a jó meggymag meggymagomba már, elegem van ebből a meggymagból, nem igaz már hogy nem tudják megmeggymagozni ezt az egész meggymag meggymagot".

uff.
Pontszám: 9.04
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1398. hozzászólás - 2013.06.19. 09:53:18 (Válasz Maci #1397 hozzászólására.)
Jól értelmezem, hogy az első napon (06.17. 10.00- 06.18 9.59) megszerzett szubplazma detektor tünt el a második napi fordulóval (06.18. 10.00) és ezzel teljesen megoldhatatlanná tette a piramis azon küldetését, a továbblépést, stb...?

Akkor ez röhej... Aki nem csinálta meg 1 nap alatt, az ne is álmodjon toplistás helyről. Ennyi. Kár, hogy 3 hétig tart...
Pontszám: 7.77
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1399. hozzászólás - 2013.06.19. 10:06:18 (Válasz Yaksee #1398 hozzászólására.)
Pedzegeted:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.03
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
1400. hozzászólás - 2013.06.19. 10:10:39
Akinek maxos az energiakristályositója, az hogy épitsen bele 100 követ??????

Megtudja nekem mondani ezt valaki??????
Pontszám: 5.00
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője