Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
321. hozzászólás - 2010.05.10. 19:44:30 (Válasz Tony Ramirez #320 hozzászólására.)
Idézet: Tony Ramirez - 2010.05.10. 19:40:49
nem jó film?


kritikát tekintve, ez a finom megfogalmazás
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.26
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
322. hozzászólás - 2010.05.10. 19:52:36 (Válasz pityu #321 hozzászólására.)
hát az igy neveld a sárkányodat végig tudtam nézni, pedig az aztán a gagyi a vasember2-ről nem is beszélve... szval vagy a titánok harca vagy megvárom a szupercsapatot

am a titánok harca nézhető? vagy passzoljam le azt is?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.11
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
323. hozzászólás - 2010.05.10. 20:05:28 (Válasz Tony Ramirez #322 hozzászólására.)
Légió irtó szar, és ezt ne vegyétek magatokra, napokkal később is azon gondolkodtunk, hogy ezek most mit akartak?
Várj Expendablesre

de amúgy:
Idézet: Ricardo - 2010.05.10. 17:17:58
Csak egy kérdés: Solina, Te hány játékost helyettesítesz tartósan az Azúr Légióban? (Tudom, hogy szabályos, a mostani szabályok szerint, de ha szerinted is tényleg az, akkor igazán felvállalhatnád. Csak hogy mindenki tisztában legyen vele hetekre-hónapokra mennyi prémiumos karaktert lehet vinni.)


Pontszám: 5.36
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
324. hozzászólás - 2010.05.10. 20:08:41 (Válasz cirip #323 hozzászólására.)
nem vesszük magunkra ne félj

a film az előzetes alapján állat lesz... na de augusztus? addigra még 15x végignézem a Gyűrűk urát
am nem is tudtam h Stallone rendez is
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.85
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
325. hozzászólás - 2010.05.10. 22:54:39
Légió filmről én is csak negatív kritikát hallottam, így mentünk végül a Titánok harcára.
Ettől függetlenül a poszterje jó, csak nem egy MP5 kéne a kezébe, hanem egy lángoló kard

A Titánok Harcát azonban 3D-ben felesleges megnézni, épp csak valami apróság van benne úgy.
Legalábbis az Avatar 3D után csalódás volt...

Expandablest én is alig várom... ennyi jó akció színész egy helyen csak jó filmet szülhet!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.00
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
326. hozzászólás - 2010.05.10. 23:59:41
Mit nekem csillagszemű juhász, csak ide járok majd eztán, ha terelést akarok tanulni
Valamint sosem látott szép alacsony pontszámokat elérni


most nézem, kiszűr a saját szűröm, ilyet se láttam még
A hozzászólást cirip módosította 2010.05.11. 00:01:04-kor
Pontszám: 6.77
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
327. hozzászólás - 2010.05.11. 00:19:19 (Válasz cirip #326 hozzászólására.)
8-as pontszámra már szűrsz?

EDIT: hülye vagyok, rájöttem, nem az utolsóról beszélsz
A hozzászólást Byzon módosította 2010.05.11. 00:20:08-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.69
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
328. hozzászólás - 2010.05.11. 03:30:52 (Válasz Cyron #325 hozzászólására.)
a szinészek neveit én is megnéztem. oltári nagy... gondolom nem occcsó pénzből lett megcsinálva. a világgazdaság válságban, de Hollywoodnak van pénze
am meg a avatar sem volt nagy szám, sem 3d-ben sem simán a 3d-sben a legjobb még a film előtt a bemutatóknál a Alice-ból a macskafej volt az nagyon ütős volt (annyira nem h a filmet is megnézzem) de sztem a film simán alulmaradna a Gyűrűk urával szemben, mind történetben, mint szereplőkben... max a látványban tud többet, de az meg gagyi szval a 10-es skálán: avatár 6 pont GyU 11
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 4.12
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
329. hozzászólás - 2010.05.11. 03:40:39 (Válasz Tony Ramirez #328 hozzászólására.)
Solinával váltjátok egymást a fórumon?
5 perce még ő volt bejelentkezve, most meg te. Ti éjszakai baglyok ti, ezért vagytok olyan sikeresek, nem alszotok egyáltalán
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.04
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
330. hozzászólás - 2010.05.11. 03:45:10 (Válasz Almási Viktor #329 hozzászólására.)
én 4-re járok dolgozni, és amikor szabadnapos vagyok (mint ma) akkor sem tudok ebben a időben aludni de kb fél óra és megyek szunyálni, addigra úgyis ide ér a váltás
azért te sem panaszkodhatsz itt hajnalok hajnalán
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 7.49
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
331. hozzászólás - 2010.05.11. 03:58:59 (Válasz Tony Ramirez #330 hozzászólására.)
Jóvvan látom visszajött Solina, szép tőle nem hagy egyedül éjszakázni
Aztán figyelek mostan, szóval szólj a következő műszaknak fórumot ne lője fel mert savazni fogok
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.49
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
332. hozzászólás - 2010.05.11. 04:01:43 (Válasz Almási Viktor #331 hozzászólására.)
ugye... ez a bajtársiasság (vagy az álmatlanság) de az első jobban hangzik szval én abban hiszek
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.24
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
333. hozzászólás - 2010.05.11. 04:01:49
Hat igen... Egy script sose alszik.. Amugy, ha koran lefekszek, akkor meg reggel nem tudok aludni... Ordogi kor ez... Amugy ebbol legyen valami, minnel elobb..: http://www.youtube.com/watch?v=orhOvbfyyJw
Pontszám: 4.45
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
334. hozzászólás - 2010.05.11. 04:13:20 (Válasz Solina #333 hozzászólására.)
ez nagyon ott van, igaz kicsit kezd uncsi lenne a "jönnek a nagy robot, és szétlövik a várost" dolog, de egy még belefér
ilyenkor szoktam örülni h Mo-n lakok, velünk soha nem történik semmi...
ha jönnek a gyilkos robotok, először az amcsikat kapják szét, ha az ufók jönnek, azok is, sőt még az összes természeti katasztrófa is rátesz nekik egy lapáttal mi meg szépen csendben sunnyogunk itt... de aztán a végén (vmelyik nap másoltam be a szövibe az oroszos sztorit, sztem megkeresem és betolom ide is)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.37
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
335. hozzászólás - 2010.05.11. 04:17:32
Invázió

-Riadó! Teljes készültség! Megtámadtak! üvöltözte a dagadt tábornok, miközben testtömegét meghazudtoló iramban száguldott végig a tág folyosón egyenest az elnök irodája felé. Mellét elborították az okkal, vagy ok nélkül kapott kitüntetések, méretes tányérsapkáját már félúton elhagyta.

-Mi ez az égtelen lárma? morgott magában Dmitrij Medvegyev

A tábornok az ajtófélfába kapaszkodva lihegte el, mi is a nagy helyzet.
-Elnök elvtár.., izé Úr! Oroszországot támadás érte! Bombáznak minket!

-Mi?! Kik? kérdezett vissza kissé hitetlenkedve.

-Magyarok!

Medvegyev égtelen röhögésben tört ki.

-Na, menjen a fenébe maga barom. Biztos megint seggrészeg. utasította tábornokát az elnök

-Esküszöm elnök úr, sosem voltam józanabb, a magyarok bombázzák városainkat! hebegte sápadt fejjel

-Ehhhh... Medvegyev arcát a tenyerébe temetve, nyugodt hangon folytatta.
-Na, jó. Csak, hogy megnyugodjon Borisz Alekszandrovics Szuvorov, küldjenek fel egy Szuhojt.

-Elnök úr, egy vadászgép nem tudja őket feltartóztatni. Riadóztatni kell az egész orosz légierőt!

-Egy Szuhoj, tábornok és ne tartson fel tovább!

20 perc elteltével ismét a verítékben úszó Borisz Alekszandrovics Szuvorov vágtat be az elnök irodájába. Arcbőre a falfehér és a lila között váltakozik.

-Elnök úr! A Szuhoj alulmaradt a magyar gépekkel szemben.

-Micsodaaaa??? Az meg, hogy a büdös p*csában fordulhatott elő? Akkor küldjenek fel négy Szu-30-ast!

-Öööö.... hát, az sajnos lehetetlen, elnök úr...

-Miért volna lehetetlen?

-A magyarok azóta lebombázták az összes repülőterünket, a légierőnk a földön semmisült meg. számolt be a legfrisebb fejleményekről a tábornok lesütött fejjel. Közben egy bomba csapódott be nem messze a Vörös tértől, hatalmas robbanást okozva. Az elnöki iroda csillárja beleremegett.

-Hogy az a.... Küldje a szárazföldi csapatokat ellentámadásba! Tegyék a földdel egyenlővé Magyarországot! ordította vérvörös fejjel Medvegyev, miközben mindketten a himbálódzó csillárra szegezték tekintetüket.

-Igenis! vágta rá Szuvorov. Látszott arckifejezésén, hogy némileg visszatért az önbizalma.

1 óra múlva:

Borisz Alekszandrovics Szuvorov, az orosz hadsereg tábornoka kissé megtépázott egyenruhájában sántikált végig az elnöki iroda felé vezető folyosón. A takarítómunkások vödrökbe lapátolták a mennyezetről aláhullott törmeléket, miközben pánikba esett egyenruhások szaladoztak mindenfelé. A távolból még hallani lehetett a bombák robbanásait. Az áramellátás akadozott.

-Elnök úr! Nem állunk jól.

-??? Hogyhogy? Hát nem az orosz hadsereg a világ egyik legerősebb hadserege? Hol tartanak a tankjaink? Elérték már a Lajta folyót???

-Hát, ööö... Sajnos rossz híreim vannak. A hadseregünk is megsemmisült a magyarokkal vívott elkeseredett harcokban. magyarázkodott Szuvorov.

-Ne bassza meg!!! Nekünk több ezer tankunk van, a magyaroknak egy se!!!

-Vizsgáljuk a vereség okait elnök úr.

-Híííí, a kurva életbe! sziszegte Medvegyev, fejét az ég felé emelve. Mégis mekkora erőkkel állunk szemben?

-14db Gripen vadászgép és kb. ugyanennyi T-72-es tank.

-??????????

-Elnök úr, a magyarok már Moszkva alatt vannak és semmi sem állítja meg őket.

-Atomot nekik!!! Lőjenek ki egy atomrakétát Budapestre! tobzódott az elnök

Szuvorov szemében megcsillant a remény. Jó ötletnek tartotta. Sőt. Más ötlete már neki sem volt. Egy megsemmisítő erejű atomcsapás a hátországukra majd visszavonulásra kényszeríti az agresszorokat.



1 nap múlva:

Szuvorov hullafáradtan vonszolta magát az elnöki bunker szűk folyosóján. Reményvesztett arcok, elcsigázott, megtört valaha büszke katonák mindenfelé. Víz, villany már órák óta nincs és az élelmiszerellátás is akadozik.
Medvegyev épp egy szelet zsíroskenyeret majszolt, mikor a tábornok benyitott dohos, pinceszagú irodájába.

-Elnök úr! Vége.

-Az ellenség visszavonult?

-Nem. Kilőttük rájuk az összes atomrakétánkat, de semmi hatása nem volt. Vesztettünk. Oroszországot elfoglalta a magyar hadsereg. A támadók parancsnoka engem küldött be, hogy ezt közöljem önnel.

-..... Bassza meg... Félreteszem a büszkeségem és felhívom az amerikai elnököt, hogy segítsen ki minket.

Medvegyev remegő kézzel tárcsázta a külön erre a célra fenntartott telefont.

-Zdrászvujtye! Itt Dmitrij. Te Barack, óriási gáz van!

A vonal túlvégén is megszólalt egy hang: -Üdvözöljük, ön Magyar-Amerika helytartótanácsát hívta. Amennyiben nem ismeri a keresett mellék számát, várjon az operátor jelentkezésére.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 8.93
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
336. hozzászólás - 2010.05.11. 04:22:30 (Válasz Tony Ramirez #334 hozzászólására.)
Ez nem film, a Mechwarrior jatek folytatasa lenne... Es nem robotok, hanem Battlemechek.. A Battletech univerzumot nem ismered..? A Beho nyonott belole egy csomo konyvet.. Viszont most alvas, mert aztan tenyleg atmegyek kibernetikus organizmusba...
Pontszám: 5.65
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
337. hozzászólás - 2010.05.11. 04:25:30 (Válasz Solina #336 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.05.11. 04:22:30
Ez nem film, a Mechwarrior jatek folytatasa lenne... Es nem robotok, hanem Battlemechek.. A Battletech univerzumot nem ismered..? A Beho nyonott belole egy csomo konyvet.. Viszont most alvas, mert aztan tenyleg atmegyek kibernetikus organizmusba...


hááát ennek a mondatnak felét nem értettem
am mi a különbség a 2 között?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.24
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
338. hozzászólás - 2010.05.11. 08:18:56 (Válasz Solina #336 hozzászólására.)
Ha szabad így külsősként belepofázni: a filmet nem ismerem, de az univerzumot és a könyveket igen. Pár meg is van. Van pár igen jól sikerült köztük. Sőt anno megboldogult szerepjátékos multamban is ki lett prószálva. Vulkan battlemach rulez!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.04
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
339. hozzászólás - 2010.05.11. 09:22:47
Tony: a csatamech egy hatalmas harci gépezet (7-12 méteres), amit belülről (többnyire a fejben) egy ember irányít.

A Mecheknek saját világa van, adtak ki már táblás-, számítógépes- (szimulátor, stratégia és MMO), szerepjátékot, filmet (bár az inkább csak koppintás volt) és könyvek garmadáját is.
Sőt, úgy volt, hogy lesz saját filmsorozata is, de ebből asszem semmi nem lett.
Nekem mindegyikhez volt szerencsém, nagyon sokáig szerepjátékoztunk is (ez a Mechwarrior, azaz a karaktert irányítod), közbe vegyítve a táblás játékot is (Battlemech azaz a harci gépek csatája).
Mindenkinek melegen ajánlom, mert a játék maga viszonylag egyszerű és nagyon élvezetes játékot ígér!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.34
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
340. hozzászólás - 2010.05.11. 09:46:51 (Válasz Cyron #339 hozzászólására.)
Bocsi, de a "csatamech" egy 3-4 centi magas műanyag, fröccsöntött , festett bábú (néha 5-6 centiméter is lehet), melyet kívülről, két ujjal irányít egy ember, általában az asztalon. Illetve előfordul még bitek sorozataként az adattároló eszközön, melynek a 10 méteres nagyság eléréséhez is legalább egy nagy mozivászon kellene projektorral. Itt az ember több ujjal irányítja a billentyűzeten, egéren/joystickon keresztül
Pontszám: 8.91
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője