Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
201. hozzászólás - 2010.05.07. 12:39:53
Tényleg nem ez a megfelelő topik rá, mert ez a kérdés ebben a formában ide dobva megint csak a hangulatkeltésre jó, nem másra, de ezt nyilván Te is érzed:) Tudom, hogy sokak szerint Miklós=Légió, ám a játékszabályokról és a JV döntésekről azért továbbra is őt érdemes kérdezni, s nem a Légiót vagy bármelyik másik játékost. Ha valódi választ szeretnél kapni (mert itt nem fogsz, kitől kapnál?) akkor az illetékesekhez címezd a kérdést, a megfelelő topikba..
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.62
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
202. hozzászólás - 2010.05.07. 12:40:27 (Válasz Melinda21 #193 hozzászólására.)
Idézet: Melinda21 - 2010.05.07. 10:08:59
Pityu : Te nem szédülsz a magadnak emelt erkölcsi piedesztál rémítő magasságában egyetlen becsületes játékosként?


Csak nem az AL-s barátod is a multisok között van?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.90
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
203. hozzászólás - 2010.05.07. 12:45:31 (Válasz Blackjack #201 hozzászólására.)
igazad van, írok nekik

egyébként már csak a pontszámos hullámvasutazás miatt is megéri ide írni, viccesen változékony
A hozzászólást cirip módosította 2010.05.07. 12:49:15-kor
Pontszám: 5.38
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
204. hozzászólás - 2010.05.07. 12:52:37 (Válasz cirip #203 hozzászólására.)
Egen, ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.05.07. 12:53:01-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.36
fórumozóMelinda21Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
205. hozzászólás - 2010.05.07. 12:57:06 (Válasz pityu #202 hozzászólására.)
Ügyesen kikerülted a választ, de nem, nem azért írtam, hanem mert a te stílusod az, ami gyomorforgató, nem pedig azoké, akiket megszólsz, de ezt te úgysem veszed észre, akkora önbizalmad és beképzeltséged van, hogy azoktól az objektivitásnak a nyomait sem láthatod!
Pontszám: 6.30
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
206. hozzászólás - 2010.05.07. 13:01:01 (Válasz Grelnar #196 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2010.05.07. 12:00:35
Elgondolkodtató, hogy lassan ez a játék a csalók gyűjtő helye lesz, akik a multis építő rabszolgákkal akarnak tip-top szövetséget létrehozni.
Egy átfogó vizsgálat megoldaná ezt a problémát oly' módon, hogy a rabszolga karaktereket véglegesen törölné.


Szerencsére még mindig sokan azt hiszik, hogy egy vagy több rabszolga karakter kell egy szövetség felhúzására, akik minden CSP-jüket elpazarolják az építésre és ezzel tönkreteszik azt.
Ezek az emberek mind azt hiszik, hogy építeni LE-ből totálisan antitáp dolog, és ablakon kidobott LE.
Szerencsére, ugyanis ha sok olyan ember lenne aki ezt másképp látná (mint pl. az építési top10), akkor felköthetnénk a gatyánkat komoly ellenfelektől tartva.

Nos tehát, kinyilváníttatik, hogy (mindkét) Légiót a következő építő rabszolgák húzták fel:
1. Barrique - Azúr Légió - 116. szint - 127.8 millió beépített LE
2. Cyron - Azúr Légió - 100. szint - 111.3 millió beépített LE
3. Matko - Elit Horda - 105. szint - 101.4M (őt az AL külsősként foglalkoztatja )
4. Endyr - Tökéletes Gyémánt - 104. szint - 99.2M (csak hogy meglegyen a látszat)
5. Lord of destiny - Tyrant - 101. szint - 97.3M (az AL-nek is van máshova beépített kémrabszolgája)
6. Ariel - Azúr Légió - 113. szint - 95.2 millió LE
7. Xinx - Azúr Légió - 102. szint - 93.9 millió LE
8. The Lost One - Ronin - 111. szint - 91.9M (szétszórtuk különböző szövikbe a rabszolgákat, nehogy feltűnő legyen)
9. Solina - Azúr Légió - 103. szint - 91.8 millió LE
10. Galmuszk - Tökéletes Gyémánt - 105. szint - 91 millió LE (a multizást ékesen bizonyító karakter... érdekes módon csendben lapul a gazdája, nem mintha bármi bajom lenne vele)

A fenti építőrabszolga multikarakterekkel valószínűleg találkozhattok a következő VÚ találkozón is (bár Solina és Galmuszk esetében ez így vagy úgy, de lehet hogy nehézkes lesz).

Ébresztő emberek, ideje gondolkodni egy kicsit!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.12
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
207. hozzászólás - 2010.05.07. 13:06:19 (Válasz Melinda21 #205 hozzászólására.)
Pedig nagyon úgy kapálózól.

Még mindig csak azt tudom hajtogatni, hogy én nem multizom, úgyhogy mutogathatok. A stílusomban pedig szerintem semmi sértő (emberi hangnemben megírtam a véleményem) nem volt, bár ha fáj az igazság... Lehet igazad van, és beképzelt vagyok, az szabályellenes?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.69
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
208. hozzászólás - 2010.05.07. 13:11:54 (Válasz Cyron #206 hozzászólására.)
Kérlek, meséld el Tadpole és Egon történetét is, de ugyanilyen megható legyen ám!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.61
közkedveltNudelusFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
209. hozzászólás - 2010.05.07. 13:19:19 (Válasz Cyron #206 hozzászólására.)
Sziasztok!

Ritkán forumozozó karakter révén, lehet,h tájékozatlan vagyok, de azért leírom a véleményem

Mivel jártam az AL-ben tudom, h mi volt anno ott a helyzet. Nem kételkedem abban, hogy a top tagok tényleg ott vannak,s tudnak vmit, de a szövetség sztem nem elég vonzó a többi végzetúr körében. S mivel sajnos demoralizálódás és a lemorzsolódás miatt sokan feladták, vhogy meg kellett őrizni a szövetség erejét.

Ennyi, lehet kövezni(Jehova)

MJ
Michel Jordan - Tyrant
Pontszám: 8.26
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
210. hozzászólás - 2010.05.07. 13:28:50 (Válasz pityu #208 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.05.07. 13:11:54
Kérlek, meséld el Tadpole és Egon történetét is, de ugyanilyen megható legyen ám!


Mit meséljek rajta?
Valamikor réges-régen, a múlt ködében egyszer csak úgy döntöttek, alapítanak maguknak egy szövetséget (Tadpole kivált a Légióból, mert megunta hogy az epikusban nem tud részt venni, olyan kemény).
Felhúzták azt 24 millióból (kb. 1 év alatt) egy olyan minimális szintre, ami már elegendő a kezdő epikusok ütögetéséhez.
Teltek-múltak a hónapok, a Légióban egyre nehezedett az epikusozás.
Eközben a Blue Rebirthben szépen verték le az epikusokat és szép lassan nőtt a tagság létszáma, az épületek szintje.

Ahogy tovább teltek-múltak a hónapok, egyszer csak a Légió térkapujában egy olyan förmedvény jelent meg, amitől mindenki álla leesett...
Teltek-múltak a napok, a Légió csak tanácstalanul nézegette tisztes távolból ezt a förmedvény.
A napokból hetek lettek, és egyre nagyobb elégedetlenség kerekedett a Légióban!
A förmedvény ugyanolyan halhatatlanul torlaszolta el a továbblépés kapuját, hogy végül irtózatos és rettenetes döntés született!
A korábban távozó tagokkal továbbra is kapcsolatot fenntartó tagjaink ötletére alapozva fondorlatos, és gonosz módon átvettük a hatalmat a Blue Rebirthben.
Majd az istenek és a multik hathatós támogatásával pár hét alatt több száz millió LE-t beépítve felhúztuk a Légió 2. otthonát.
Mivel sok tisztességes, scriptelést, multizást, etikátlan viselkedést (pl. mások levelének elolvasása, kémkedés, árulás) megvető Végzetúrnak jogosan nem tetszett a Légió töretlen sikere, így mesébe illő módon megindultak a feljelentgetések.
Ezeknek esett áldozatául két szerencsétlen tag, akik az eredeti Blue Rebirth szövetséget valamikor 1 évvel ezelőtt ugyan valóban felhúzták, de az új Azúr Légió szövetséghez vajmi kevés közük volt.

És boldogan éltek, míg meg nem haltak!
Itt a vége, fuss el véle, és most sipirc az ágyba aludni!

(Én inkább paródiának tartom az egészet, ezért sem nyilatkozunk különösebben erről.)
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 4.18
fórumozóMelinda21Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
211. hozzászólás - 2010.05.07. 13:30:28 (Válasz pityu #207 hozzászólására.)
Te mindenre kérdéssel felelsz? Mint ahogy most én is! A stílusod epés és a jó ízlés határán túlmenően gúnyos, de mivel ugye ez nem szabályellenes (ez a vesszőparipád) hát használd csak, szíved joga! Tipikus példája vagy azon embereknek, akik a való életben is úgy gondolkodnak, hogy ami nem tilos, azt szabad és messzemenően ki is használják ezt! Nem vagy te véletlenül politikus?
Pontszám: 3.82
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
212. hozzászólás - 2010.05.07. 13:42:57 (Válasz Melinda21 #211 hozzászólására.)
Mi ezzel a baj?

Időközben hallottam, hogy Melinda21 karakterét is átvették már. Csak nem az AL-s baráthoz van szerencsém? Vagy így 1,5 év után Melinda gondolta végre a fórumon is hozzászól vmihez? Ha meg már úgy döntött hozzászól, mi más legyen az, mint az AL védelme, nem igaz?

Bár az lennék!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.47
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
213. hozzászólás - 2010.05.07. 13:51:56
Pityu: vedd már észre, hogy a V1-en rajtad kívül mindenki az AL-nek dolgozik!
(sőt, vannak már ügynökeink a többi világon is!)
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.51
fórumozóMelinda21Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
214. hozzászólás - 2010.05.07. 13:52:56
Hogy te milyen jól értesült vagy! Gondolom ezt az információt is számodra elfogadható "becsületes" módszerekkel szerezted, amik ugye nem szabályellenesek! De sajnos csalódást kell okoznom, Malabar barátnője vagyok ugyan, de a 1,5 éves fórum mentességet nem azért törtem meg, hogy az AL-t védjem, hanem mert irritáló és gusztustalan módszereket használva vádaskodnak itt egyesek, ami már nálam is kiverte a biztit!
Pontszám: 5.45
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
215. hozzászólás - 2010.05.07. 13:54:33 (Válasz pityu #212 hozzászólására.)
Hagyd Lord! Nem látod, hogy hirtelen mennyi " külsős " tagja lett az Al-nek?
Lehet, hogy már be vagyunk kerítve. Mindegy a lényeg a lényeg. Multizás nélkül is a Tyrant az első a szövetségek között és a nyomunkba sem tudnak szagolni, ezt próbálják meg máshogy kompenzálni, de mint a toplistában látni lehet nem megy nekik.
Pontszám: 5.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
216. hozzászólás - 2010.05.07. 13:55:01
Tadpole es Egon:
Tadpole regebben korabbi gazdajaval sokaig volt az eredeti AL tagja. Egon az eredeti AL-nek nem volt tagja. Mindketten a jelenlegi szovetsegunk tagjai voltak eleg regota, ketten egyutt epitettek azota 24,3 millio LE-t. Tehat aki azt gondolja, hogy multikarik meg rabszolgak huztak fel alank a - sajat magunkat nem szamitva - 4. legnagyobb szovit 3 het alatt, az nincs birtokaban minden adatnak.
Par napja a jatekvezeto zarolta oket, multizasert. Ekkor kb. 3 hete voltak az AL tagjai. Mi kiraktuk oket a sorainkbol.
A szabalyok atolvasasa utan egyertelmu, hogy a zarolas oka nem az volt, hogy aranytalanul magas/alacsony volt az epitesuk, tehat vagy ugyanazokat a karaktereket tamadtak, vagy "nyilvanvaloan ugyanaz a szemely vitte oket".
(Hamarosan frissitem a kinek az etikajahoz kene alkalmazkodni hozzaszolasomat, mert visszaolvasva ugy erzem nem egyertelmu. Akit esetleg erdekel, 2 oldallal ezelott talalhato.)

Mod: 183-as hozzaszolas, es mivel forditott rendben olvasom, ezert nem lehet rendesen linkelni, de talan ez mukodik annak aki szinten.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.05.07. 15:18:55-kor
Pontszám: 6.91
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
217. hozzászólás - 2010.05.07. 13:57:16 (Válasz Cyron #210 hozzászólására.)
Cyron: ez egyáltalán nem volt megható és attól tartok vicces sem...

Igenis sokakat érdekelne, hogy mi volt pontosan a zárolások oka. A meséből mintha az derülne ki, hogy Tadpole eredetileg kivált epikust ölni, aztán a karit - nehogy már veszendőbe menjen - átvette valaki a nagy szövetségben játszók közül és tovább vitte a gondolatot (nomeg az épületeket is). Később Miklósék észlelték a főkarakter és az építő közötti összefüggést és közbeléptek.

Akkor viszont felvetődik, hogy miért a "kis" karaktereket zárolta a játékvezetés?

mod: közbeírt Koc, de emiatt nem írom át a hsz-t, mert még mindig nem tiszta, hogy ki kinek a multija (mert - a nevéből adódóan - ezt a műfajt csak több karakterrel lehet művelni, neveket szeretnénk!)
A hozzászólást Darksol módosította 2010.05.07. 14:01:02-kor
Pontszám: 7.92
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
218. hozzászólás - 2010.05.07. 13:59:46
Darksol: javaslom olvasd el ismét a játékszabályokat.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.78
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
219. hozzászólás - 2010.05.07. 14:00:04 (Válasz Melinda21 #214 hozzászólására.)
Ez esetben mégis Melinda vagy, akkor elnézést.

Jaj, szegény AL. Gusztustalan módszerekkel belső információt szereztek róluk, és kiteregették a szennyest. Jaj-jaj, most mi lesz!? Semmi!

Na, én ezzel kiszálltam.

Cyron, max 34 ember kivételével.

A végére még hagynék egy felmérést. Mindenki aki úgy gondolja, hogy az AL nem szimpatikus szövetség az nyomjon erre a posztra egyest, aki az ellenkezőjét az tizest.

Meglátjuk hányan pontoztok a név alapján még annak elolvasása előtt.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.70
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
220. hozzászólás - 2010.05.07. 14:05:56
Pityu!
Ez tetszett, le a kalappal!

Látod tudsz Te ha akarsz!

Mindenki adjon egy 10-est erre a hozzászólásra, akinek tetszik és támogatja a Tyrant propagandáját az Azúr Légió ellen, és adjon 1-est aki elítéli azt!

(tanulok a mestertől )
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.64
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!