Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
281. hozzászólás - 2010.05.08. 10:27:06
De ha lehetne kicsit fogjuk vissza stílust.
Érvelgetni, vitázni van értelme, de természtese, h a légiósok soha nem fogják beismerni, h tetteik és a sok top fizetővendég által Miklósra gyakorolt hatásuk többször is károsan érintették a játék egészét. Végülis ők csak kihasználták amit engedett a Jv vagy nem büntetett, az a lúzer aki nem így gondolkozik, nem?


Mi többiek meg sajnáljuk, h mi lehetett volna, hha kicsit néha a kiskapu kereső, mindent megúszó személyek kaptak volna pár keményebb szankciót- és itt nem feltétlen az azúrra gondolok, hanem egyéb játékotszabályt kiröhögő népekre.


ui:
és ha vki másként értelmezi a szabályokat, más morális felfogással bír... ha már jelszavaim vannak és lehet, ha már bevallottam, scriptelek és nincs büntetés, akko előbb utóbb meg fogjátok magatok győzni, h csak egy kényelmi funkció, senkinem sem árt, hha a helyettetek egy script megy el epikelni is.
Pontszám: 8.69
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
282. hozzászólás - 2010.05.08. 10:57:52 (Válasz BaalCain #280 hozzászólására.)
Ezt hívják tanult jogi körökben precedensnek
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.06
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
283. hozzászólás - 2010.05.08. 11:25:21 (Válasz BaalCain #280 hozzászólására.)
Igen, ez a magvas összefoglalása az elszórt fontos infómorzsáknak, amit a fórumtrollok szétdaraboltak. Teljes mértékben egyetértek.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 6.51
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
284. hozzászólás - 2010.05.08. 12:31:16 (Válasz Noug #283 hozzászólására.)
Igen, mindenki fórumtoll, aki mást mer állítani, hiszen az a kb. -maximum- 15 ember, akik oly nagyvonalúan az összes játékos nevében beszélnek, képviselik a megfellebbezhetetlen tutit, aki mást mond az egy mocskos csaló, vagy egy szánalmas kis talpnyaló vagy esetleg a kettő együtt. Ha véletlenül egy nem Légiós is hozzá mer szólni a témához, úgy, hogy nem a Légiót szidja, akkor azt paraszt stílusban (a fikázás/élcelődés és a bunkóság két külön dolog..) kell leoltani, hiszen az olyan "menő", s legalább nem fog többet pattogni. Fülünket befogva kell kiabálni egymásra, minden egyes áldott nap le kell írnunk hatszor (pro és kontra) az álláspontunkat, mert ha eggyel többször írom le, mint a másik tábor, akkor az lesz az igaz. Cirip példáját követve, ha bármi gondotok, bajotok van, érdemesebb lenne a játékvezetéshez fordulni, ők ezért vannak, ez a fórum meg azért, hogy a betűket tárolja, döntést nem fog hozni, persze a véleménynyilvánítás szabad, csak épp egy idő után már senkit nem fog érdekelni a dolog, mindkét fél unalomig mantrázta már a dolgait, változás meg nem történt. Én a magam részéről kiszálltam, ez már csak kutyakomédia.

edit: helyesírás
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.05.08. 12:34:02-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 4.58
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
285. hozzászólás - 2010.05.08. 13:19:13
Csak a tenyek kedveert..
Az Azur Legio vonult ki elsokent a TOP szovik kozul az ertelmetlen haborus rendszerbol.. Szerintem mar tobb mint 1 eve.. Azota a Kristalyokat kiveve nem inditottunk haborut, es az ellenunk inditott haboruknak is gyors vege lett.. Ertelmeten dolgokkal se idonk, se kedvunk nincs foglalkozni.. Tortenelmunk soran 3 egyenrangu haborus ellenfelunk volt.. A Kubla, a TGY, es az Elit, mikor barati parbajt vivtunk veluk... A haborus szovetsegeknek sajat evoluciojuk volt, kezdve az egy szemelyes szovetsegektol, a VF-es, pok karaktereket tomoritokig... Mind a haborus, es a portya rendszer hibaira, hianyossagaira epultek ra, sajat technikakat fejlesztve ki.. Ezekhez semmi kozunk, es mivel mi teljesen mas jatekfilozofiat kepviselunk , ne is akard rank kenni.. A Ti szethullasotoknak se mi vagyunk az oka.. Termeszetes folyamat.. Ebben a haborus rendszerben, csak az erre tenyesztett karakterek elnek meg.. Gondolom nalatok a nem erre kondicionalt karakterek jatekosai egyszeruen meguntak, es vege.. De amugy ez altalanos jelenseg volt, es ma is tart.. Nezd meg az osszes regi nagy szovit... Ez van..
Pontszám: 5.55
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
286. hozzászólás - 2010.05.08. 13:28:37 (Válasz Blackjack #284 hozzászólására.)
A fikázásnak igenis van értelme, pl. életben tart egy fórumot.
Ezenkívül számomra, miután elolvastam az összes légiós hozzászólást egyértelművé vált, hogy igenis a magas szintű karaktereik közül alig játszanak már páran, egy csomó helyettesítve van valaki vagy valami által.
Ami ugye legális, még a felhasználói feltételeket is átírta a JV ugye, amikor ez először durrant.
A légió szerintem szánalmas, enniyre győzni akarás szerintem beteges egy játékban.
Szerencsére nem érint, mert 1 éve otthagytam azt a scriptversenyt ami elöl van, nem nekem való.
Ebből is látszik hogy ez egy szubjektív vélemény, nembocs hogy leírtam, és nembocs hogy nem nyalom ki mindenki seggét itt a fórumon halványrózsaszínre
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.83
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
287. hozzászólás - 2010.05.08. 13:54:14
Ebben a jatekban nincs gyoztes... Pillanatnyi helyzetek vannak, ahol ki elorebb, vagy hatrabb van, de a dolog mindig valtozik, es soha nem ersz celba, mivel olyan nincs..
Pontszám: 5.09
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
288. hozzászólás - 2010.05.08. 14:50:40
"miután elolvastam az összes légiós hozzászólást egyértelművé vált, hogy igenis a magas szintű karaktereik közül alig játszanak már páran, egy csomó helyettesítve van valaki vagy valami által"

-ezt miből szűrted ki?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.15
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
289. hozzászólás - 2010.05.08. 17:26:52 (Válasz Almási Viktor #286 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.05.08. 13:28:37
enniyre győzni akarás szerintem beteges egy játékban.


Mint volt szövitársad és mint jó ismerősöd/haverod Logan, légyszike légy oly jó és magyarázd ezt el nekem, nem értem a mondatot. Nem iróniából írom, tényleg nem értem...
Egész pontosan hol jön el a játékban a győzelem?

(Mondjuk nekem ilyen kis győzelmek tudnak eljönni... Most épp küszködök egy Gyógyító pálcához elegendő gyémánt összekaparásáért, a 300-as IQ-ért, a gyenge kábítós cuccaim miatt az entitásokkal egy Krausos nyakiért... De ha ezeket elérem keresek új célokat (Feketepiaci tagság majd, Bestiák Könyve, esetleg ha lesz időm, kedvem, türelmem elkezdek rákoncentrálni hogy, esetleg, behúzzak egy bajnokit, stb) de komolyan nem tudom, mi a végcél? )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.61
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
290. hozzászólás - 2010.05.08. 21:33:58 (Válasz Byzon #289 hozzászólására.)
Hát a legnagyobb fallosz cím Byzon
Mi más cél van egy ilyen játékban?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.86
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
291. hozzászólás - 2010.05.09. 14:33:52 (Válasz Blackjack #284 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2010.05.08. 12:31:16
Igen, mindenki fórumtoll, aki mást mer állítani, hiszen az a kb. -maximum- 15 ember, akik oly nagyvonalúan az összes játékos nevében beszélnek, képviselik a megfellebbezhetetlen tutit, aki mást mond az egy mocskos csaló, vagy egy szánalmas kis talpnyaló vagy esetleg a kettő együtt.


A stílust természetesen számon lehet és kell is kérni mindenkin, de a lényeg nem ezen van. A fórumba nem író, sőt azt talán rendszeresen nem is olvasó játékosok tömegeit az egészet elindító szabálysértés érdekli. Arra volna jó választ kapni végre, hogy ki kit helyettesített, kit miért és mely felhasználási feltétel megsértése miatt zároltak.

Őszintén szólva azon csodálkozom, hogy a JV ehhez nem szól hozzá. Normál esetben erre külön topikot hozna létre a játékvezetés, ahol a személyek, az ok és a büntetés is kiemelt helyen szerepelnének. Nem azért, hogy azon mások röhögjenek, vagy mocskolódásokra adjon alapot, hanem azért, hogy a játékosok lássák, hol húzódik a mezsgye szabályos és szabálytalan között és hogy miért milyen büntetés jár, illetve mindenki felé üzenetként, hogy itt nem lehet csalni, kiskapuzni, a szabályt szegőket figyelik és megbüntetik. (kicsit nagyobban utóbbit mondják jogbiztonságnak...)

Szomorú, hogy Miklóséknak ehhez nem (sem) akadt megjegyezni valója...
Pontszám: 8.27
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
292. hozzászólás - 2010.05.09. 14:50:58 (Válasz Darksol #291 hozzászólására.)
10 pont. ahogy a V4es topicban sem szerepel a neve. bezzeg ha vkinek őskő problémái vannak, 10 percen belül megjelenik.
Pontszám: 4.52
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
293. hozzászólás - 2010.05.09. 22:28:51 (Válasz Darksol #291 hozzászólására.)
Nem azért, hogy azon mások röhögjenek, vagy mocskolódásokra adjon alapot,


Pedig épp ez történik.
Új tulajdonos
Pontszám: 5.22
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
294. hozzászólás - 2010.05.09. 22:53:57 (Válasz kitmatko #293 hozzászólására.)
Ezek semmit nem értettél meg abból, amit írtam, azt ugyanis (rólad) nem feltételezem, hogy szándékosan ködösítesz, mint egynéhányan ebben a topicban (is). Olvasd vissza figyelmesen és értsd meg légyszíves, hogy mi a mondandóm, mert te most ismét a stílusról beszélsz én pedig egészen másról...
Pontszám: 7.83
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
295. hozzászólás - 2010.05.10. 08:32:47 (Válasz Darksol #294 hozzászólására.)
Értem mit akarsz és ez a dolog jól is működhetne csak sajnos néhány embernél hiányzik hozzá a kultúra. Egy céljuk van: hangulatot kelteni, általánosítani, pocskondiázni, mégpedig nagyrészt akkor, ha ez az AL-t érinti. Egyébként mindenki lesz*rná. Most is sikerült kihozni nekik, hogy valójában ezt az új szövetséget is a 2 érintett kari húzta fel, mi csak körülöttük tébláboltunk. Nem igazán érdeklik őket a tények, szajkózzák a baromságaikat, hogy minél többen elhiggyék.
Új tulajdonos
Pontszám: 5.78
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
296. hozzászólás - 2010.05.10. 09:06:54 (Válasz kitmatko #295 hozzászólására.)
Szerintem a tények nagyon sokakat érdekelnek. A tényekkel mindent tisztázni lehetne. Nem hinném, hogy bárki annyira ostoba, vagy elfogult lenne, hogy azt gondolja a két érintett karakter építette fel az új szövetséget. Azt viszont többen gondolják/gondoljuk, hogy a multi miatt zárolt karakterek olyan karakterekkel álltak kapcsolatban, amelyek nem kerültek zárolásra. Vajon miért? Erre nem sikerült még választ kapnunk sem játékostól, sem játékvezetőtől...
Pontszám: 8.10
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
297. hozzászólás - 2010.05.10. 09:34:13 (Válasz kitmatko #295 hozzászólására.)
Hááát, nálam a hangulatot az keltette fel igazán, amikor Kocos ecsetelte, hogyha esetleg "tartós helyettesítés" is állna fel náluk, az akkor is szabályos, mert anno erre szabálymódosítás is volt ugye, ezt ne felejtsük el.
Lehet hogy fórumtrollozásban mi vagyunk a királyok, de ködösítésben nálam ti viszitek a pálmát.

Meg aztán a fórumtrollok is oda mennek ahol friss porhanyós goblincsecsemők vannak reggeleire
Szerintem még az RSZNYT sem kapott annyi savat, mint most ti, ennek oka van, a mostani TOP1 szöviről pedig nem is beszélve, pedig ők sem kiscserkészlányok.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.14
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
298. hozzászólás - 2010.05.10. 10:17:04
A nem kis cserkeszlanyok a savazas magja, illetve most mar csak fuggelekeik...
Pontszám: 4.48
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
299. hozzászólás - 2010.05.10. 10:56:31
Abba nem gondoltatok bele, hogy nem lenne savazás, ha nem tagadnátok kész tényeket? Sőt még ki is kéritek magatoknak, és meg vagytok sértődve, áldozatnak próbáljátok magatok bemutatni, és a másik fél igazából a gusztustalan (az info 80%-a onnan van, mikor anno átcsaltátok 4 tagunkat, mikor a SoD-ban gubanc volt - kettő még mindig nálatok is van). Elhangzott itt olyan komment, mi szerint szabályokat nem szegtek meg. Akkor mért nem lehet beismerni, ezzel mintegy elhallgattatni a másik felet? Hiszen ha teljesen szabályos, akkor nincs mitől félnetek (a szabályt módosították). A képembe kellett volna vágni, mikor kijöttem a listával, hogy igen XY viszi ezt és ezt a karaktert is, de ezzel a szabályok szerint semmi gond, szóval lehet csendben maradni... ne gyertek azzal, hogy azért mert nem igaz, az amit kiírtam, mert van olyan tagotok, aki nekem bevallotta PM-be, hogy igen, Ő több karaktert visz, és a sértődés alapja is az volt, hogy az információ gusztustalan úton került a kezembe, nem pedig a helyessége.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.71
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
300. hozzászólás - 2010.05.10. 11:03:31
Egy kis zenei alafestes..: http://www.youtube.com/watch?v=Lrmf283dSXw
Pontszám: 3.53
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője