Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
101. hozzászólás - 2010.04.17. 15:32:18 (Válasz Damage #96 hozzászólására.)
Tütüben hoppázgatós, édi-nyuszi nézegetős, hétvégente flitteres pulli vásárolgatós, jobb kéz az egéren a másik meg eltünt alul izzadós

Elöször azt hittem ez olyan gumibakanccsal szörös mellkason szétcsapós, de szakemberek kijavitottak, hogy inkább a fenti
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.25
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
102. hozzászólás - 2010.04.17. 16:07:19 (Válasz Almási Viktor #101 hozzászólására.)
Ezért mondják, hogy nem mind "aranylik" ami fénylik Eddig azt hittem csak az Ösvényben leledzenek "kakukktojások", de be kell látnom veszélyes világ ez.


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 8.65
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
103. hozzászólás - 2010.04.17. 17:36:36
Már bocsánat, de minden eddigiről engedjétek meg:

"Kedves naplóm! Ez a világ kezd megőrülni! Csak a mai nap eseményeit, hogy röviden összefoglaljam:
Baktatok békésen egy Végzetpengével a kacsómban, egy mammutóriás nyomait követve, egyszer csak elém penderül egy erősen fekete, még erősebben füstölgő és még annál is erősebben zaklatott tekintetű, piritóskufár szerű lény. Majd fontos kinyilatkoztatást tett:
- Sihuhuhu, sihuhuhu, menetrendszerű vortexvihar közeleg az elkerülőn. Indulóállomás: IMP nagyjai bungalók közössége. Cél: Azúr Légio. Késés: főmágusi budi kulcsának elvesztése, majd árnyékszékről való kiszabadítása okán mintegy 10 perc. Szíves megértésüket és a budi kulcsát kérjük...
- Őőőő... - kezdtem irodalmian és érdeklődve.
- Vetődj jobbra!!!
Nem is gondolkodtam, azonnal elvetődtem, mire vaskos vortexvihar robogott el mellettem. Bután pislogtam az újonnan érkezőre, egy goblin szolgára, aki a vállát vonogatta:
- Bocsáss meg mesteremnek, tudod ő lélekkufár. A zsíros üzlet reményében elment a légio nagy várába, erre csak egy táblát talált: "Exodus, a légio jelenleg házon és magán kívül, ellenben talpig malterban", felirattal. Aztán egy hosszabban elkésett vortexvihar odavágott be... Gülüszemű Monmon mester meg pont ott állt ugye, azt azóta egy kicsit kacsingatós lett na...

Vállamat megvonva folytattam utamat, hogy legurítsak párat a híres fogadósnő, a nem régiben visszavonult Winnie the bot (2.3) legjobb kerítésszaggatójából. Oda is értem kedvenc törzshelyemre és belöktem a Fogadó a Habzószájú Fórumozóhoz lengőajtaját. Odabent idilli kép fogadott: vidáman söröző rubin és smaragd hordás alakok, zafír legényke teszi a szépet egy gyémánt lányzónak, a lány majd elolvad a gyönyörűségtől, hisz a kölyök még mindig nem vette észre, hogy ki lett zsebelve és mindjárt a gyűrűje is meglesz, csinos felszolgáló lányka jön arra, csak a tenyerem sajog, mert pont a szemrevaló hátsója mögött tartotta azt a rothadt fémtálcát...
- Idilli - dünnyögtem magam elé. - Meg sem lehet zavarni a nyugalmat...
- Akarsz fogadni? - villantott rám hamiskás mosolyt egy sunyi tolvaj jellegű egyén. - 200 lélekgyémántot rá, hogy egy mondattal megtörik az idilli pásztorkép!
- Állom! - vigyorogtam.
A kis fickó felugrott egy asztalra és elüvöltötte magát:
- Emberek! Meg minden egyebek... Halljátok a hírt, őszentsége a legfőbbfőisten, Ti'Hor és az ő helytartója Mik-Los nevében kihírdettetik: legkiválóbb mérnökeink új épületek tervrajzait alkották, meg amelyek mindenkinek jók és nem, ismétlem nem az Azur Légio kérésére kerültek kidolgozásra!
Ami ez után következett az valóban és cáfolhatatlanul megszabadított a gyémántjaimtól.
- Azt a sarkon álló, ősi foglalkozást űzve erkölcstelen életmódot folytató közvetlen nőági felmenődet! (modereted by Zo-Lee)
- Hogy fulladnál meg!
- Rothadt mocskok!
Sajnos túl közel álltam az édesdeden heverő fickóhoz (ugyanis kihúzták alóla az asztalt és pofán vágták vele), így a kocsma törzsközönsége, melynek fele hirtelen átalakult a kelő azurhold fényében irtózatos fórumtrollá felém indult. Sajnos ilyenkor a kedvenc Józanész Útvesztője varázslatom csődöt mondott, ugyanakkor hihetetlen mennyiségű lepontozó támadást szenvedtem el egy csapat zsoldossal együtt akik egy-egy sarokban védekeztek a fórumtrollok rohamai ellen... Ordítva vetettem bele magam a csatába és sikítva menekültem ki az ajtón...

Csak ezt a szegény kölyköt sajnálom... Itt a Napkapu tornya előtt kiabálta szegénykém:
- Itt az új Ghalla Star! Vegyék, vigyék! Az Azur Légio legsötétebb titkai! Exkluziv riportban számolunk be arról, hogy a légios hölgyek nem hordanak bugyit, de ez nekik már jó! Barrique féltve őrzött titkai! Képekkel mutatjuk be, hogy 2 éve, az operáció előtt még aranyhörcsög volt, és maga a főisten fizette a párduccá operálást! Arielt többen látták a Ronin környékén! Vajon át fog állni? Vagy köze van a "Hülyére Vert Szamurájok Anonim Baráti Körének" megalakulásához? Solinát Ti'Hor főpapnőjévé avatták! Az Ellenzéki Pókok Exkluzív Pártja mutyizást emleget, mert Solina tanítójának szomszédjának a kutyájának az előző gazdájának a nagybátyjának a felesége már látott életében Ti'Hor képet!
És nem értette szegény kölyök miért kapott rekordidő alatt 4 nyaklevest. Én meg bemásztam az ágyamba, unottan elhajítottam a régi Ghalla Starokat ("Exkluzív titkok a Tökéletes Gyémántról! AranyAlma valójában Trueblood felesége!" , "Előretör a Radikális Horda, félnünk kell a vörös veszélytől", stb) és próbáltam nyugtatni magam: mint minden csoda, ez is 3 napig tart... Az előző nagy sztároknál is annyi volt..."

Bocsi mindenkitől, nem személyeskedés akart lenni, de már kicsit megborultam
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.87
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
104. hozzászólás - 2010.04.17. 17:56:07 (Válasz Byzon #103 hozzászólására.)
A történet jó és 10 pont, de ez a dolog akárhonnan nézem (és híres vagyok az objektív nézeteimről), nem 3 napja tart, és nem is vasárnap lesz vége
Meg különben is valami mindig kell, ,mert úgy alapból amit a játék nyújt (megeteted a végzeturad), hát az kevés embert bír sokáig és főleg mostanában a játékban tartani
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.21
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
105. hozzászólás - 2010.04.17. 18:07:08 (Válasz Almási Viktor #104 hozzászólására.)
Egy "újonc" (nem újrakezdő) simán elvan a játékkal szerintem egy jó darabig, a veteránok meg unatkoznak, de ez egy ilyen műfaj..úgy értem mit lehet várni 1,5 év után..minden hasonszőrű böngészős játék unalomba fordul ennyi idő alatt, van amelyik még hamarabb is..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.31
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
106. hozzászólás - 2010.04.17. 19:29:21
Damage, Masi.. Csak azt tudom mondani, almodjatok Ariellel...
Pontszám: 7.54
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
107. hozzászólás - 2010.04.21. 09:33:00
Ma, 09:20 Az Exodus és a Kristály Szövetség szövetségek között kitört a háború!


Micsoda izgalmak varhatoak!
Pontszám: 7.65
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
108. hozzászólás - 2010.04.21. 09:40:54
Nem mellesleg az Exodus tud kapitulálni, aminek időpontját meg lehet választani, és így a KH lélekkútját töltve hamarabb tud háborút indítani ellenük az a szövetség, aki leggyorsabban reagál a kapitulációra.
Pontszám: 6.36
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
109. hozzászólás - 2010.04.21. 11:01:01 (Válasz Jeriko #108 hozzászólására.)
De minek kapitulálna az Exodus? 1 fő gombászó gondnok van csak otthon. Három hét házkutatás után a Kristályok elkotródnak maguktól is,arcukon kérdő kifejezéssel: "hová a fenébe lett innen mindenki" ??? :mangásstílusbanfejükmellettfeltűnőbazinagyvízcseppés/vagykérdőjelemotikon:
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.80
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
110. hozzászólás - 2010.04.21. 11:29:43 (Válasz masterv #109 hozzászólására.)
Mert akinek mínuszban van a lélekkútja, annak nem lehet hadat üzenni. Ha viszont valamitől gyorsabban telik (pl. győz a KH egy másik szövi ellen) akkor mehet a hadüzenet (Háborúban minden KH tag 100%-os, egyébként inkább 20-40% a jellemző.)
Pontszám: 6.36
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
111. hozzászólás - 2010.04.21. 11:59:56 (Válasz Jeriko #110 hozzászólására.)
Jah,sorry,nem láttam hogy minuszos a KH!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.50
népszerűBorogFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
112. hozzászólás - 2010.05.01. 12:38:23 (Válasz El Diablo #72 hozzászólására.)
Idézet: El Diablo - 2010.04.16. 15:27:31
Szimpla farmszövi


a Chaos szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +337650 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Ma, 12:34
Bazor fia, Borog
- IMP nagyjai szövetség -
- Rózsaszín Nyuszitappancs -
Pontszám: 8.80
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
113. hozzászólás - 2010.05.01. 14:42:24 (Válasz Borog #112 hozzászólására.)
Rosszabb

Rajtad kívűl mindenki a pincében Remélem élvezték az elmúlt heteket Ha előjött volna mindenki, 3 naposak lettetek volna

Mindenesetre gratula
A hozzászólást El Diablo módosította 2010.05.01. 14:43:29-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 8.45
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
114. hozzászólás - 2010.05.01. 14:46:58
Az elmúlt pár háborúnk az ellenség katakombázása miatt nem volt élvezetes, ezért újra mennénk.Megkérünk mindenkit, hogy legyen harc, és ne egy-két kari maradjon kint a mezőn


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 8.45
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
115. hozzászólás - 2010.05.01. 15:32:01 (Válasz El Diablo #114 hozzászólására.)
Mindig az ellen kell győzni, aki kint maradt. Minden egyéb csak duma
RSzNyT bölcsesség

Mi is köszönjük a háborút, a korábbi gúnyolódástól függetlenül is. Végre volt némi játékélmény, ráadásul még az LE diffem is helyrerázódott kicsit.

szerk: Borog voltam
A hozzászólást Impero módosította 2010.05.01. 15:34:34-kor
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.13
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
116. hozzászólás - 2010.05.02. 16:26:17
Ezek mennyire kapcsolódtak az AL-hez?
Új tulajdonos
Pontszám: 6.40
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
117. hozzászólás - 2010.05.02. 17:44:10 (Válasz kitmatko #116 hozzászólására.)
Minden ahhoz kapcsolódik


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 7.72
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
118. hozzászólás - 2010.05.05. 08:44:50
Grat az azuros epito brigadnak, latom 2-en mar a megerdemelt pihenes utjara leptek. Remelhetoleg a tarsaik is hamarosan csatlakoznak hozzajuk.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
119. hozzászólás - 2010.05.05. 08:51:40 (Válasz Wuher #118 hozzászólására.)
Szegény Egonra nagyon rájár a rúd. Vajon a Légió már Csuhi felvételét is fontolgatja?
Pontszám: 5.01
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
120. hozzászólás - 2010.05.05. 08:52:19 (Válasz EMTyb #119 hozzászólására.)
Most már van hely
Pontszám: 5.28
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!