Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
121. hozzászólás - 2010.05.05. 08:56:56
Megjött a lepontozó bizottság is. Fáj az igazság? Igazán körülnézhetne még ott valaki rabszolgák után... Ennek fényében már nem is olyan nagy "hőstett" az a sok építés, csak kár, hogy már szinte mindent felépítettek...
Pontszám: 4.88
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
122. hozzászólás - 2010.05.05. 09:03:59
Jééé, a multikirályok szövetségében végre zároltak vkit? Csoda...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.75
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
123. hozzászólás - 2010.05.05. 09:21:59 (Válasz pityu #122 hozzászólására.)
ugy erted zaroltak magukat? van am szigor
Pontszám: 6.77
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
124. hozzászólás - 2010.05.05. 11:37:11 (Válasz pityu #122 hozzászólására.)
Kiváncsi vagyok, nekik is végleges-e a zárolás, vagy Dani király csak velünk ilyen szígorú


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4.07
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
125. hozzászólás - 2010.05.05. 14:49:52 (Válasz El Diablo #124 hozzászólására.)
Jó kérdés, bár sok mindent nem szúrnak ki az biztos, pl. hogy:

Karpatia = Midkemia
Malabar = Nick Aragua
Gorakh = Woodranger
Sasu = Tony Ramirez

Látom mennek az egyesek, fáj az igazság?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.47
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
126. hozzászólás - 2010.05.05. 14:52:34 (Válasz pityu #125 hozzászólására.)
Ez nem csak több hónapos helyettesítés?

(Hidd el, mennek a 10-esek is.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.51
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
127. hozzászólás - 2010.05.05. 15:03:19 (Válasz pityu #125 hozzászólására.)
Erre mondom, hogy a Játékvezető részrehajló b****ráns!Ugyanarra az esetre nálunk 3 féle képpen reagált
Az egyik érv akit visszaengedett, hogy 2 prémes tagsága van.Tehát még egyszer leírpm, hogy a JV egy b***áns!

Jöhetnek a lepontozások


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 7.76
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
128. hozzászólás - 2010.05.05. 15:10:24
Én is rájöttem egy nagy átverésre!

Pityu = Lord of Destiny

És ettől most, hogy ezt ide leírtam mindenféle bizonyíték nélkül, már igazam is van? Ja igen, tényleg igazam van, mert ez ebben az esetben biztos is! Lehet gyártani elméleteket, de az ilyen állításokat azért jó lenne alá is támasztani vagy megtartani magadnak kedves Pityu!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 5.45
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
129. hozzászólás - 2010.05.05. 15:17:27 (Válasz t0ga #128 hozzászólására.)
Mivel nincs hozzáférésem a rendszerhez, soha nem fogom tudni bebizonyítani. DE! Voltak benfenteseink nálatok egy időben, sok érdekes dolgot olvastak a fórumon, akkoriban Malabar még vagy 4 karakterrel volt azonosítva. No meg IC-t áthozták nemrég, és hát a levelezésében voltak érdekes dolgok. (nem, nem én olvastam el )
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.60
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
130. hozzászólás - 2010.05.05. 15:35:24
Értem, szóval csupa becsületes és egyenes módszerrel megszerzett információra támaszkodsz, nem is vártam mást. Az a legszebb ebben az egészben, hogy "normális" esetben az egyes szövetségeknek a saját fórumai arról kellene hogy szóljanak, hogy beszámolnak a többi játékosnak a velük kapcsolatos eseményekről, hírekről, de ugye mint az látható pár ember csak a szálkát keresi, és sajnos az ő véleményük a mérvadó, mert állandóan mindenhova írniuk kell valamit, akár van közük hozzá, akár nincs!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 4.51
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
131. hozzászólás - 2010.05.05. 15:41:48 (Válasz t0ga #130 hozzászólására.)
Úgy hívják kémkedés, sérti a játék szabályait? Nem! Több karaktert vinni, na az igen.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.17
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
132. hozzászólás - 2010.05.05. 15:53:16 (Válasz pityu #131 hozzászólására.)
Most akkor igaz a multizás (hosszútávú helyettesítés) vagy nem? Mert a többi szerintem részletkérdés.
V1
Pontszám: 8.61
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
133. hozzászólás - 2010.05.05. 16:03:02
Ez csak egy elterelés, hogy ne higgyük hogy ők DZ meg Mike meg mind! De én átlátok rajtatok!
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 5.57
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
134. hozzászólás - 2010.05.05. 17:28:13 (Válasz Archibald Cunningham #132 hozzászólására.)
Ha multizás(helyettesítés )volt, nincs is miről beszélni, mert nekem levezette a JV, hogy mi etikus( szerinte).
Azt is kivettem a szavaiból, hogy ha több prémes karaktered van no problemo!

Természetesen az alsó szinteken még mindig leszarják a multizást, ugyanis kb 3 karaktert regeltem.

És még egy tanulság, hogy a szabályok akkor jók, ha a topnak tetszenek.


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5.56
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
135. hozzászólás - 2010.05.05. 17:34:07 (Válasz t0ga #130 hozzászólására.)
És még moralizál! Beszarsz

Oviban kettős mérce volt a jeled, mi?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.89
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
136. hozzászólás - 2010.05.05. 17:42:01 (Válasz Damage #135 hozzászólására.)
10es.

kérdés: ha már kiderül a multizás, miért a gyenge karakter van zárolva? a másik szabályos volt?
Pontszám: 4.05
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
137. hozzászólás - 2010.05.05. 17:53:02
Gyerekek, én annyi, de annyi, egyébként kiváló és tiszteletreméltó játékost ismerek, aki multizott hosszan is akár. Annyira valahogy nem zavar a dolog. Egyet mondjatok már meg (Diablon kívül akinek teljesen jogosan fáj a kettős mérce, túl szigorú és végtelenül ostoba vele szemben a JV ítélete, részére maximális megértés):
Az Azúr Légio lényegében nem számít semmit. Csak vannak. Egy bazi nagy adathalmaz, meg egy színesítő elem a toplistán. Ennyi. Nem csinálnak semmit, csak léteznek. (Na jó Ariel néha vf ellenes kirohanásokat tesz, de az egyéni és nem csapatszerű elmezavar) Tulképpen mi a nyűért fontosak bárkinek is? Most ezt minden rosszindulat nélkül, tényleges érdeklődésből kérdezem. Mikor Dark Moongose törölt, kis túlzással Koctól tudtam meg hogy valaha létezett ilyen karakter... Olyan messze vannak a játékosok zömétől, mint Makó lovag Jeruzsálemtől... Tényleg nem értem...
Multiznak? Lehet. Valószínű. De ez mér fontos?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.41
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
138. hozzászólás - 2010.05.05. 17:58:35 (Válasz Byzon #137 hozzászólására.)
pusztán egy okból: pont azért, mert ők vannak ott az elején. ha csalással, ha nem. nekik van ráhatásuk a JV-re, és bármilyen téma vetődik fel itt a fórumon, mindig az AL egy tagja kb az első, aki hozzászól, és (rossz megfogalmazásban): osztja az észt. erre kiderül (nem most, már nagyon régen), hogy multiznak, scriptelnek meg ki tudja még, hogy mit találtak ki. ezek után, még ha pl kocos nem is csalt soha életében, akkor is elnézett a szövetségének/szövetségén belül kismillió csalást. hadd ne mondjam, hogy ezt hogyan hívják a kriminalisztikában. ezek után pedig jönnek a scriptelős topicban, és hülyének néznek, mert engem zavar, hogy jogosulatlan előnyük van.
Pontszám: 5.86
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
139. hozzászólás - 2010.05.05. 18:04:09 (Válasz Blazek #138 hozzászólására.)
Blazek, téged nem ismerlek a játékból őszintén szólva. Viszont ha a tevékenység tűrése is probléma, ami a felhasználási feltételek megsértésére irányuló cselekmény, akkor tudtommal a volt TGy-s Damage és pityu meg aztán mindenképpen leszállhatna az erkölcsi magaslatról. Lehetőleg most.
Semmi bajom ezzel, amíg más játékát nem rombolja, ez személyes vélemény. De itt olyanok akarnak mondani erkölcsi véleményt (hangsúlyozottan nem rád gondolok Blazek, nem ismerlek) akik épp úgy nyakig sárosak...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.85
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
140. hozzászólás - 2010.05.05. 18:10:05 (Válasz Byzon #139 hozzászólására.)
köszönöm, hogy nem rám gondoltál. tudod, én elég naiv vagyok az ilyen játékokat tekintve. nem foglalkozom vele, hogy pénzért lehet nagyon komoly, esetenként behozhatatlan előnyt vásárolni másokkal szemben, mert ez egy ilyen játék. ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni. de botrány, hogy egy játékon belül olyan visszaélések és csalások vannak, hogy már azt kell mondjam, a pofátlanságnak nincsenek határai. ami most V4-en is megy, az már inkább mosolyogtató, mint bosszantó. és szomorú, hogy miklós olyan gyönyörűen asszisztál ehhez (mondván prémiumos a játékos, nem tehetünk semmit), hogy az eszem megáll néha. ebben az esetben ami a leginkább bosszant, az az, hogy olyanok akarnak mindent megmondani, meg olyanokról kellene elhinni, hogy igaza van, mert ismeri a játékod, ne adja az ég, még ért is hozzá, akik agyba főbe kiskapuznak, meg scriptelnek.
Pontszám: 6.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője