Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Azúr Légió
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
261. hozzászólás - 2010.05.07. 17:32:19 (Válasz Byzon #257 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.05.07. 17:17:18
Az AL nem rombolja senki más játékát. Ha kötelező választani, akkor igen, az én véleményem szerint sehol sem vagy erkölcsileg, de ez persze megint szubjektív nézőpont.


Csak a tévedéseket emeltem ki, annyira meg lettem hatva.
Főleg az első mondatot illetően.
Ez remélem elég válasz a többi kérdésedre.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 3.34
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
262. hozzászólás - 2010.05.07. 17:33:21 (Válasz Almási Viktor #259 hozzászólására.)
Ariel meg ordenarebb avatart keres epp maganak, az ellenseg elrettentesere... Mi mint az O szolgai, pedig dicserjuk nagyon, mig hatat nem fordit... Mar, ha megallapithato eppen, melyik a hata...
Pontszám: 4.97
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
263. hozzászólás - 2010.05.07. 17:39:54 (Válasz Damage #261 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2010.05.07. 17:32:19
Idézet: Byzon - 2010.05.07. 17:17:18
Az AL nem rombolja senki más játékát. Ha kötelező választani, akkor igen, az én véleményem szerint sehol sem vagy erkölcsileg, de ez persze megint szubjektív nézőpont.


Csak a tévedéseket emeltem ki, annyira meg lettem hatva.
Főleg az első mondatot illetően.
Ez remélem elég válasz a többi kérdésedre.


Isten és ember előtt, büntetőjogi felelősségem teljes tudatában, ép elmém és teljes cselekvőképességem birtokában, a mellém kirendelt védőügyvéd támogatásáról lemondva és annak következményeit tudomásul véve kijelentem:
Abszolút nem értem, mit akarsz ezzel. Így nem hogy a további kérdésekre nem elég válasz, ez simán nem válasz...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.01
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
264. hozzászólás - 2010.05.07. 18:58:16
grat mindenkinek a térképhez
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.79
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
265. hozzászólás - 2010.05.07. 20:48:52 (Válasz Almási Viktor #259 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.05.07. 17:24:16
Idézet: Damage - 2010.05.07. 16:23:41
Hűha, most veszem csak észre! Aztarohadt! Hogy pezseg a fórum! Itt az egész légió és támogatóik (5 fő)!


Ariellel mi van? Régen totál aktív volt itt, most meg mintha már nem is játszana.
És ki viszi most, Solina?


Hónapok óta semmit nem ér a fórum, sárdobáláson kívül semmi téma nincs, akkor minek jöjjek?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.88
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
266. hozzászólás - 2010.05.07. 21:27:23 (Válasz Byzon #263 hozzászólására.)
Lefordítom neked:
A légiót azért nem szeressük, mert sok szempontból játékromboló elemek. Nézz körül a fórumon, szép listát lehet kerekíteni az azúr nerfekből. Persze mindjárt jön Kócos meg a slepp, hogy egy kisebb spamcsapással közömbösítsék a hozzászólásom élét, de a tények attól még tények maradnak. Vegyük hozzá, hogy a légió úgy érzi, szabályok felett áll. Hívhatjuk tartós helyettesítésnek, de ez nem más, mint multizás - és ez még csak a jéghegy csúcsa.
Undorítóan viselkedek? Céllal. Egyszerűen okádnom kell ettől a brigádtól, akik mosolyogva köpik az arcodba, hogy csalnak és szarnak rád.
Nem poénkodni és jófejkedni kellene, hanem sűrgösen befejezni a csalást és kibaszott gyorsan bocsánatot kérni a többiektől.
Na persze ez nem fog megtörténni, mindjárt jön Solina egy linkkel vagy Cyron tutimegmondani, esetleg valamelyik Átvett kari értetlenkedni.
Én pedig itt leszek holnap is és holnap után is
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.88
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
267. hozzászólás - 2010.05.07. 21:40:13 (Válasz Damage #266 hozzászólására.)
Szegény, szerencsétlen, hányattatott sorsú barátom!
Mondd, téged apatejjel tápláltak kiskorodban, hogy ilyen megkeseredett lélek lettél?
A szarcsimbók sem ragaszkodik ennyire a hátsó fertályamhoz, mint a Te mocskos szád.

Elmorzsolok irántad egy érzékeny könnycseppet, mert én már csak ilyen érzékeny lélek vagyok!
Remélem egyszer jön valaki az életedbe, aki fényt hoz ama nyomorúságos sötétségbe!

Maradok szívélyes tisztelettel őszinte csodálód!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.42
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
268. hozzászólás - 2010.05.07. 21:53:40 (Válasz Damage #266 hozzászólására.)
Tényleg kicsúszott a lábad alól a talaj, kár.. Tehát ha valamit masszívan szajkóz 10 ember, akkor az úgy van? Ezek szerint a v4es nyerőcsapat (melyet legalább ennyien ekéznek -nem Légiósok-), sem tiszta, ők is a szabályok felett állnak, ahogy mondják páran? Én nem mondom, hogy ez így van (mielőtt valaki ezt olvassa ki belőle), csak a kísértetiesen hasonló helyzetre hívom fel a figyelmet, ott te/ti vagytok a Légió szerepkörében, ezen kellene elgondolkodni.
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.05.07. 21:54:51-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.63
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
269. hozzászólás - 2010.05.07. 22:17:17
FOR THE LEGION!





Mindenki adjon 10 pontot a HSZ-re aki utál és 1 pontot aki szeret!

(bocs, de ma ráértem, sokat írtam, így a pontozóbrigád heves lelkesedéssel vetette rá magát a HSZ-ekre... kell egy kis kompenzáció)

Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 4.94
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
270. hozzászólás - 2010.05.07. 22:23:30 (Válasz Cyron #269 hozzászólására.)
Milyen szánalmas módszer a pontátlag megemelésére
Pontszám: 7.75
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
271. hozzászólás - 2010.05.07. 22:27:28 (Válasz Cavalorn #270 hozzászólására.)
A lényeg hogy bejön!


Hmm... ki kéne még találnom pár ilyen marhaságot...

Mondjuk adj 10 pontot ha szeretnéd hogy a JV elvegye tőlem az összes relikviát és adj 1 pontot ha azt szeretnéd hogy kapjak ingyen 20.000 dukátot!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 2.51
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
272. hozzászólás - 2010.05.07. 22:54:08 (Válasz Blackjack #268 hozzászólására.)
Már én sem szeretem, ahogy ennyire tökélyre fejlesztette a fikázást, szerintem a napocskára hajt a "mocskos szájával".
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2010.05.07. 23:16:33-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.18
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
273. hozzászólás - 2010.05.08. 08:19:48
Ez is ékesen bizonyítja, mennyire felesleges ez az "értékelés".

Ad 1. - feleslegesen terheli a szervert (gondolom nem csak nekem akadozik néha a VÚ)
Ad 2. - úgyis szinte mindenki 90%-ban a névre értékel, és nem a tartalomra

Meg kellene szüntetni, hogy javuljon a játékminőség... jelentőség úgysincs.
Kit érdekel, hogy a 20-30 fórumtroll és 50 rabszolgatrollja kedvel-e vagy sem?
Ettől nem lesz több a fizetésem a cégnél és nem kapok több LE-t a játékban sem.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 4.41
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
274. hozzászólás - 2010.05.08. 09:24:21 (Válasz Cyron #267 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2010.05.07. 21:40:13
Szegény, szerencsétlen, hányattatott sorsú barátom!
Mondd, téged apatejjel tápláltak kiskorodban, hogy ilyen megkeseredett lélek lettél?
A szarcsimbók sem ragaszkodik ennyire a hátsó fertályamhoz, mint a Te mocskos szád.

Elmorzsolok irántad egy érzékeny könnycseppet, mert én már csak ilyen érzékeny lélek vagyok!
Remélem egyszer jön valaki az életedbe, aki fényt hoz ama nyomorúságos sötétségbe!

Maradok szívélyes tisztelettel őszinte csodálód!


Ügyes kis kutyus vagy Cyron, csak el kell dobnom a gumicsontot és máris vetődsz rá.
Na, gyere közelebb, kapsz egy simit meg egy jutalomfalatot amiért ilyen szépen lejárattad magad
Egész pofás kis mocskolódás, a "hátsó fertályodhoz feszülő mocskos számat" viszont nem igazán tudom értelmezni, tekintve, hogy lenézlek, nem a segged nyalom. Ha ez nem esett le, akkor javaslom az általános iskola újbóli felkeresését, majd a szövegértési alapok elsajátítását.
De van egy jó hírem is! Az 1%-omat egy olyan szervezetnek adtam, ami segít a hozzád hasonlóan nehéz körülmények között szocializált állampolgárok integrációjában, így van még esély!
Bízom benned, pajti!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.99
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
275. hozzászólás - 2010.05.08. 09:31:09 (Válasz Cyron #273 hozzászólására.)
Én elolvastam azokat a hozzászólásaidat is, amiket most ide írtál, hogy 10-eseket kapj a lepontozóktól. Gondolkodtam is rajta, hogy felpontozlak, de csak nem sikerült rávennem magamat, ment az egyes mindenhová.

Viszont hiba lenne eltörölni a pontozást, sok mindenre jó azért. (Ettől függetlenül, ha nagyon akarjátok gondolom el tudjátok érni.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.41
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
276. hozzászólás - 2010.05.08. 09:44:27 (Válasz Blackjack #268 hozzászólására.)
Ez nem a céltalan gyanusítgatás esete. Mellettem még két olyan ember is írt ide, akik hivatásból / tudatosság okán kerülik a bizonyíték nélküli vádaskodást. Leegyszerűsítve arról szól a téma, hogy vannak köztetek, akik csúnyán szabályokat sértenek, és ez most már nyílt és beismert tény. A jelenlegi v4-en történő és az itteni események között nincs nagyon párhuzam. Ott etikus problémákat feszegetnek, itt kőkemény szabálysértést - van különbség. (Győzetesek meg még sehol sincsenek, mert hosszú még a világ.)
Adalék: v4-en is szabályosan és etikusan játszok, így idáig nem is értek vádak. Te vagy az első, aki bevon ebbe
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.31
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
277. hozzászólás - 2010.05.08. 09:59:24 (Válasz Damage #274 hozzászólására.)


Bocs, de már módfelett untatsz.
Próbáltam Veled értelmesen kommunikálni, nem sikerült.
Próbáltam Veled a saját értelmi szinteden kommunikálni, de ez sem sikerült.

Akkor marad a permignore.
További kellemes fröcskölődést kívánok, talán egyszer majd felnősz végre.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.92
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
278. hozzászólás - 2010.05.08. 10:07:45
A pontozásos rendszerben volt rácio Cyron, de tény hogy igazából jelentéktelenné vált. Csak arra lenen talán jó, hogy benyomod a szűrőt és a nagyon gyenge pontszámú hsz-kat nem látod, de én spec nem szeretem használni az opciot, egyrészt sokszor azokban is vannak magvas gondolatok, másrészt szinte érthetetlenné és követhetetlenné tesz egy-egy vitát (nem ezt, értelmeset is). Inkább örülnék neki, ha egyes fórumozókat meg lehetne adni, akiknek nem kívánom látni a hsz-ait és kész. Annak több értelme lenne.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.77
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
279. hozzászólás - 2010.05.08. 10:11:21 (Válasz Cyron #277 hozzászólására.)
Szóval Apu mégis rádszólt? Szemét vagy Kócos
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.60
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Azúr Légió
280. hozzászólás - 2010.05.08. 10:15:45
Kissé hevesek az indulatok és nem minden úgy van, ahogy az Azúr ellen fújtatók mondják.
de azért a tények kedvéért:

- feketén fehéren leírt hsz volt arról, h az azúr játékosai egymással portyáznak, szankció nem történt
- ott voltam a találkozón, amikor az 4 azúrós az egész szövit vitte epikusozni, mindenki előtt. Amikor erre rákérdeztünk Miklóstól, h a jelszó gyüjtemény használható-e azt mondta, h epikus ütésre igen, csak portya ne legyen.

A VM egy harcias, portyás szövi volt valamikor, a legtöbb háborús győzelemmel. Míg az Azúr fő játékcélja az epikus ütés lett mi a játék elejétől a szövetségi háborúkra mentünk. Érdektelenségünk és elsorvadásunk oka ez a Miklós válasz volt. Terveztük, h nem sokkal a találkozó után kihívjuk az Azúr Légiót háborúba és majd sorra a nagy erős szöviket. Ne csak farm háborúink legyenek hanem érdekes nagy harcaink.

De nem lehet legyőzni olyan szövetséget, amiben a jelszavak lényegében nyilvánosak és mindíg lesz valaki aki leütteti az éppen % fölé feljövőket. És mint Miklós hozzáállásából kitűnt ez szabályos.

Azóta sok változás történt, a háború rendszer ami már az első fél évben látszott, h nem működik nem javult. De ha epiken leverettetjük a gépnél nem lévőket, már nem lesznek tisztességes háborúk.
Ami pedig tény tehát, az Azúr légió tagja volt az akik először nyilvánosan megúszta, h mások játszanak játékosai helyett és ez a szövi volt az ami miatt jogot kapott a végzetúr minden szövetsége, hivatalosan, kinyilatkoztatva, h egymáshoz bejárjon.
Pontszám: 8.93
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője