Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
301. hozzászólás - 2010.06.12. 22:23:12 (Válasz Degetz #300 hozzászólására.)
Idézet: Degetz - 2010.06.12. 21:59:16
Idézet: Vegzetkviz0 - 2010.06.10. 20:34:08
Oké, lehet debuggolni...nem lesz benne semmilyen malware.

Akkor meg miért zárt a forrás? Hogy ne használják fel mások saját céljaikra.

Ha valaki használ egy harmadik személy által írt programot, akkor a készítőjében meg kell bízni, a tűzfal és a víruskereső tesztje után még mindig simán letörölheti az egész meghajtót akármelyik freeware program. A kulcsszó itt a bizalom. Vagy használja valaki úgy, ahogy azt a készítő készítette, vagy sehogy.

És ha már itt tartunk, kedves "okos" programozók, mivel jobb, ha csak *vegzetur* van benne? Hamis biztonság illúziója. Ott is lehet kárt okozni, elkölteni az összes lét gyógyitalra, eladni minden felszerelést, akármi. A script viszont nem csinál ilyet sem, és nem is fog. Az emberek segítésére jött létre, nem a tönkretételére. Hőbörögtök, hogy sok a kvízkérdés. Aztán azért, hogy jogosulatlan előny (emiatt visszább is lett véve), és most azért, hogy veszélyes. Röhej.


Ne nevettesd már ki magad. A korábbi íróval történetesen kommunikáltam és adtam tippeket neki, arról ami véleményem szerint mehetett volna jobban is (a scriptben). Cserébe ő is adott tippeket nekem. Az opensource communitynak mindenhol megvan az előnye és respektje is.

Hogy ne használják fel mások saját céljaikra.

Ez meg akkora buzz, hogy szakad tőle a plafon. "Félúton" zártá tenni a kódot értelmetlen. Aki akarja, használja majd a korábbi verziót. Másrészről meg: jön majd szépen valaki, aki közzéteszi a sajátját, nyilvános forrással, te meg lehúzhatod a rólót.


Érdekes, hogy a hozzászólásoddal egy időben új kvíz szolgáltató jelent meg, új nyílt forrással.
Nem tudom, hogy ez lottó ötös, vagy te reklámozod magad?

Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.54
kedvelt tagDegetzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
302. hozzászólás - 2010.06.12. 22:33:08 (Válasz Let. #301 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.06.12. 22:23:12
Idézet: Degetz - 2010.06.12. 21:59:16

Hogy ne használják fel mások saját céljaikra.

Ez meg akkora buzz, hogy szakad tőle a plafon. "Félúton" zártá tenni a kódot értelmetlen. Aki akarja, használja majd a korábbi verziót. Másrészről meg: jön majd szépen valaki, aki közzéteszi a sajátját, nyilvános forrással, te meg lehúzhatod a rólót.


Érdekes, hogy a hozzászólásoddal egy időben új kvíz szolgáltató jelent meg, új nyílt forrással.
Nem tudom, hogy ez lottó ötös, vagy te reklámozod magad?

Let

Lottó ötös (lehet még venni szelvényt? ) Semmi közöm a vadászós scripthez, azon kívül, hogy "osztom az észt" itt a fórumon.
Pontszám: 5.79
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
303. hozzászólás - 2010.06.13. 12:59:33 (Válasz Degetz #302 hozzászólására.)
De getz, ha ennyire könnyű ellopni más szellemi termékét, dobni alá egy adatbázist, és terjeszteni mint "Végzet Hood" az "átlátható" kódot akkor hány "saját" adatbázis lehet már?

Eljutottunk oda hogy nem szövi háborúkat vívnak a játékosok (mert az nem éri meg), hanem script war-ok mennek?
Pontszám: 4.80
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
304. hozzászólás - 2010.06.13. 13:19:52
"Érdekes, hogy a hozzászólásoddal egy időben új kvíz szolgáltató jelent meg, új nyílt forrással."

Kell a reklám az új scriptnek? Közben meg az egészet Degetz-re kell kenni? Jó taktika
Pontszám: 5.22
kedvelt tagDegetzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
305. hozzászólás - 2010.06.13. 18:15:27 (Válasz Birka #303 hozzászólására.)
Megint kiforgatsz mindent Adatbázist ellopni módosított scripttel is csak úgy lehet, ha utána terjeszted és elég nagy számosságban használják a "moddolt" verziót. Saját magadban eléggé "sokáig" fogod másolni bárkinek az adatbázisát.

Namost, nagy összegben merek fogadni veled, vagy bárki mással, akinek ehhez a tevékenységhez megvan a sleppje, már korábban megcsinálta az adatbázis gyűjtést saját scripttel...

A zárt kódúvá váló script kb olyan, mintha Robin Hood ellopná a gazdagoktól az aranyat, aztán fél év után úgy döntetene, hogy a "könyveléshez" rajta kívül senkinek semmi köze, dobna még csontot a szegényeknek is, de inkább a saját kincseskamráját hízlalná.

Végezetül: Nem értem, hogy miért fáj az neked, ha egy zárt (vagy nevezzük titkos) forrású scriptet valaki kigolyóz egy nyilvánossal? (Persze, ha közvetlen közöd van hozzá, nyilván fáj...)
A hozzászólást Degetz módosította 2010.06.13. 18:16:25-kor
Pontszám: 7.95
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
306. hozzászólás - 2010.06.13. 18:29:34 (Válasz Degetz #305 hozzászólására.)
Üdv!

Azt hiszem közben megkaptad az üzenetemet, ezentúl veled lottóztatok és osztozunk. <mosoly> Nem hiszem, hogy közöd van hozzá, ha bárki mást feltételezett volna.
Én azért kíváncsi lennék, hogy ki állhat az új mögött és hány ilyen adatbázis van még.
Remélem ezek az adatbázisok az új tárgyakkal hamar feleslegessé válnak.

Sun13
Örülök, hogy ilyen kedves régi ismerős kezébe került Próféta. Üsd azokat az epikeket, sok sikert!


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.06.13. 18:30:11-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.68
kedvelt tagDegetzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
307. hozzászólás - 2010.06.13. 18:33:57 (Válasz Let. #306 hozzászólására.)
Most nézem, hogy a nyilvános kvízadatbázis tulaj is védi a db-t. Hova jut a világ
Pontszám: 7.26
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
308. hozzászólás - 2010.06.13. 18:44:24
Ez pl. mit jelent az új kvízscript forrásában?

function gmpost(url, data, callback){
GM_xmlhttpRequest({
method: 'POST',
url: url,
headers:{'Content-type':'application/x-www-form-urlencoded'},
data: encodeURI('version='+settings.version+'&nev='+username+'&vilag='+vilag+data),
onload: callback
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.15
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
309. hozzászólás - 2010.06.13. 19:01:51 (Válasz Agatity #308 hozzászólására.)
Szépen elküldi, hogy ki, melyik világból használja a progit.
Hozzátenném, ezt már mutatták nekem régebben is, ergo nem csak az új szkriptben van benne.
A Nagy Testvér figyel.
Pontszám: 8.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
310. hozzászólás - 2010.06.14. 07:21:52 (Válasz Craslorg #298 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.06.12. 14:15:38
Minek a google keresőhöz beépülő az FF-be? Alapban jobb klikk a kijelölt szövegre és "Keresés itt: google (vagy ami be van állítva)) - erre: "szó". Ugyanez kicsit más szöveggel Chromeban is működik. IE-t nem tudom, nem vagyok hajlandó azt használni


Hat azert, mert ez a modszer 1 kattal es 1 pozicionalassal tobb. Ami egy kerdesnel aprosagnak tunhet, de 50 vagy 100 kerdesnel eg es fold.
Pontszám: 6.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
311. hozzászólás - 2010.06.14. 08:26:27 (Válasz Kocos #310 hozzászólására.)
Na de azt az FF is tudja. Kijelölöd és a kijelölt szót behúzod a címsornál lévő keresőablakba és automatikusan keres. Egyetlen hátránya, hogy ugyanabban az ablakban, azt nem tudom, hogy a kiegészítő máshol keres-e, de ez a hátrány nem hátrány, mert nem növeli a kattintások számát.
Pontszám: 7.72
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
312. hozzászólás - 2010.06.14. 18:34:54 (Válasz EMTyb #309 hozzászólására.)
Heh, lehet, hogy Miklós rakta ki és így akarja lebuktatni a használókat.
V3: Xarun
Pontszám: 7.90
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
313. hozzászólás - 2010.06.14. 23:01:01 (Válasz Craslorg #311 hozzászólására.)
Cras, új ablakban keres, elég egy milimétert arrébb mozgatni, ezen kívül linket lehet vele egy mozdulattal új ablakban megnyitni, meg még néhány apróság. Lényegében egy az egyben kiváltja a "jobb klikk+megkeresem a kellő menüsort+bal klikk" mozdulatsort. Különösen hasznos például olyankor, ha sok linkre kell egymás alatt kattintani, és mind újratöltené az oldalt
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
314. hozzászólás - 2010.06.15. 08:14:58 (Válasz Craslorg #311 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.06.14. 08:26:27
Na de azt az FF is tudja. Kijelölöd és a kijelölt szót behúzod a címsornál lévő keresőablakba és automatikusan keres. Egyetlen hátránya, hogy ugyanabban az ablakban, azt nem tudom, hogy a kiegészítő máshol keres-e, de ez a hátrány nem hátrány, mert nem növeli a kattintások számát.


Nezd Cras. Nem ertem miert kampanyolsz a Quickdrag ellen, hidd el baromi jo, ha nem tetszik ne hasznald, de masokat ne akarj mar lebeszelni rola. Peldaul kvizolimpianal az sem mind1, hogy valahova huzod vagy csak 2 milimetert rantasz rajta. Egyebkent uj tabon keres a quickdrag, tehat nem kell back gombot nyomkodni utana csak ctrl-f4 es ujra a kvizablakban vagy. Egyszer probald ki, es ha tenyleg olyan rossz, akkor majd leszeded, de azt ne allitsd, hogy az FF alapbol tudja ezt, mivel ez nem igaz.
(Zarojel: linkeket is lehet vele huzogatni, akinek a kozepsogombos megoldas nem all kezre.)
Pontszám: 5.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
315. hozzászólás - 2010.06.15. 08:57:23
Sehol nem beszéltem a Quickdrag ellen, csak az FF alap mellett. Az egész onnan indult, hogy a kereséshez nem kell külön kiegészítő, mert anélkül is meg lehet csinálni. Szó nem volt arról, hogy ez+1 kattintás vagy sem, de hasonlóan egyszerű megoldás. Azt enyhe túlzásnak érzem, hogy 20 kvízkérdés esetén a plusz 20 kattintás már sok. Valóban az lenne, ha mind a 20 kérdésre kellene használni, de azért jól sejtem, hogy a játékosok nagy része a kérdések 80-90%-ra fejből tudja a válasz.
Emellett biztos jó a kiegészítő, nem mondtam, hogy rossz. Valóban nem próbáltam, de nem is fogom, mert magam részéről fölöslegesen terhelném az amúgy is ősöreg gépemet, ami örülök, hogy megy még.
Pontszám: 7.71
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
316. hozzászólás - 2010.06.15. 15:05:53
mekkora egy lusta bunda
Pontszám: 6.04
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
317. hozzászólás - 2010.06.16. 22:13:07
Mindjárt rájöttök, hogy az a legjobb, ha két millit se kell mozgatni, hanem egyből keres és jelöl
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 5.42
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
318. hozzászólás - 2010.06.17. 17:11:32 (Válasz Bodnaar #317 hozzászólására.)
Azt már kvizscriptnek hívják, ami szabályellenes
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.95
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
319. hozzászólás - 2010.08.12. 15:04:15
Scriptek amiket jelenleg én használok:
Vadászat összegző:
http://kepfeltoltes.hu/100812/vad_szscript_www.kepfeltoltes.hu_.png
LE összesítő (kedvenc):
http://kepfeltoltes.hu/100812/LE__sszegz_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

szerk.:
Az hogy ebből mit is akartam kihozni lemaradt. Vannak olyan szkriptek melyek valódi előnyt nyújtanak/hatnak és vannak olyanok amik nem sok előnyt (vagy semmit) mégis megkönnyítik áttekinthetőbbé teszik a játékot.
Egy másik böngészős játék szabályzatából mely az ismert scripteket kategorizálja:

Engedélyezett scriptek és eszközök
A listában a ********* által elfogadott scripteket és eszközöket láthatjátok. Ezek semmilyen előnyhöz nem juttatják a használóját, csupán a játékon szinesitenek, segitenek.
Amit ezen a listán nem hagyunk jóvá, azt tilos használni! Ha valakinek új script vagy eszköz van a birtokában, kérem írjon egy privát üzenetet *****nek a script pontos elérhetőségével és funkcióinak leírásával és megnézzük, hogy használható-e a játékban.
FIGYELEM! Ha valaki azelőtt publikussá teszi az új scriptjét, hogy azt elfogadnánk tiltást kaphat mindenki, aki kapcsolatban áll a script készítőjével és találunk arra utaló jelet, hogy használta a scriptet az engedélyezés előtt!
A készitőknek pedig köszönjük, hogy szinesitik, könnyebbé teszik a játékot.
Ha valamelyik link nem működik, akkor szóljatok, és megpróbáljuk javitani.

A mindenképp tiltott scriptek:

* Autmatikus frissítők
* Közvetlen beléptetők
* Támadás jelzők és társai
* Automatikus Város és Játékos keresők
* Bármi, ami szimulálni tud akár egyetlen ****** Plusz tulajdonságot is
A hozzászólást Freez módosította 2010.08.13. 10:12:44-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.15
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptek, avagy a sátán gyermekei
320. hozzászólás - 2010.08.14. 12:06:16
Ez az egész Script dolog kicsit túl van dimenzionálva! Még a belépéshez sem használok elmentett jelszót, nem ám más automatizálást mégis V1-en aránylag jól állok és napi 30-40 percnél az időmből sem vesz el többet a játék! A sebgygógyhoz, idomításhoz tényleg hasznos lenne ha kitalálna valamit a fejlesztő csapat, mert idomítani nagy szívás!
A vadász scriptről meg az a véleményem, hogy nem kell vadászni, mert egyszerüen nem éri meg! Soha nem lehet olyan atányú Le szerzést kihozni belőle mint a portyázásből, ráadásul a fejlesztésnél sokkal többe kerül, mivel sokkal több és magasabb szintü szakik kellenek hozzá!
A kvíz kérdéshez pedig nem kell 60. szintre jutni hogy megund, mert nekem ez 10. szintre sikerült, főleg hogy egy nagy rakás blőd hülyeség van fent! És a 10-ből hiába lenne érdekes 9, ha azon az egyen felhűzza magát az ember!
Szerintem nyugodtan használja aki gondolja a scripteket, nem ezen műlik a játék, nélküle is lehet boldogulni;)!
Pontszám: 3.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!