Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
81. hozzászólás - 2010.03.26. 10:46:33
Ez a játék arról szól, hogy legyen jobb a másiknál, hogy legyen jobb az én szövetségem a másiknál. Persze, hogy zavar, ha más úgy jut előnyhöz, hogy szabályokat áthágja, én meg igaz becsületes vagyok, de gyenge is maradok. Holott én is fizetem az őskővet, és a minimum hogy az egyenlő elbánás elve érvényesüljön, ugyanannyit kapjak mint más. Nem azt akarom, hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg, ha az enyém is, inkább azt akarom, hogy mindenki ugyanannyi tehenet kapjon, mert az az igazságos, nincs kivételezés.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.06
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
82. hozzászólás - 2010.03.26. 10:49:12 (Válasz CaveMaN #80 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2010.03.26. 10:46:12
Engem nem zavar, ha megkapod hát hajrá De előre szólok, hogy egy csomóan lesznek, akik fújni fognak rád.


Hát ez az;) Akkor a szomszéd tehene eset végülis nem rám érvényes, hanem arra a "csomó" emberre
Én csak azt szeretném, ha egyenlő feltételekkel tudjunk játszani. És igaz hogy ez csak kényelmi funkciók, de lehet ha ez már rég legalális lenne, akkor most több száz végzetúrral többen lennénk, mert sztem nem 1 ember törölt az miatt, hogy egész nap csak klikkelgetett, és másra nem maradt ideje, úgy meg nem volt értelme játszani.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.47
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
83. hozzászólás - 2010.03.26. 10:49:58 (Válasz Eardog #81 hozzászólására.)
Ear, csak a magaman nevében beszélhetek (talán picit Craséban, is), ha azt mondom, hogy én már nagyon magasan teszek arra, hogy jobb legyek a másiknál, szövetség szinten is. Gyanítom, hogy akik használják most a makrót (nem mellesleg felvállalják), azoknak elég nagy része hasonlóan érez a versenyhelyzet tekintetében. Aki tényleges hasznot húz belőle, az azt csinálja, amit Black mondott korábban, összekuporodik egy sarokban és csendben sunyít, mert nem akar rosszul járni.

Engem nagyon nem érdekel, ha kitilt Miklós a játékból, legyen a vendégem. Annyival több időm lesz másra.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3.51
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
84. hozzászólás - 2010.03.26. 10:51:39 (Válasz Eardog #82 hozzászólására.)
Te is tudod, hogy nincs egyenlő feltétel. Sanyi nem egyenlő feltételekkel ment Eramanhoz képest, mivel hamarabb tudtam én játékosként dolgokat mint te. V2-n sem voltak egyformák a feltételek. Rá lehet erőszakolni, de nem igaz.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
85. hozzászólás - 2010.03.26. 10:57:14
Amit elértem, saját magam értem el azzal, hogy napi 6-8 órát ültem a gépnél és többször idefigyeltem. Az eredménye kétséges, mert a környező szintekről szinte bárki rommá ver. Az, hogy szűk 2 hete használom az öltözéshez az iMacrot és így nem 6 kattintás, hanem 2 kattintás, de ugyanannyi idő, ezzel aztán baromi-kurva nagy előnyt szereztem. Ígérem a környéken, akit ez zavar, írja meg privátba és soha nem fogom támadni, kezdve Nasdfillel, mert őt zavarja. Kérem a többiek levelét is, mind a 15-20-at akit elérek.
A játék abbahagyása az időtényező miatt nem fenyegetőzés sokaktól, sose az volt, hanem válaszút. Kevesebbet tölt a játékkal és inkább a családdal van, de ha már másfél év alatt felépített valamit több 10ezer vagy akár 100ezres nagyságrendű forintért, azt nem akarja egy tollvonással megszüntetni. Az ember élete változik. Ha egyedül van, sokkal inkább rászánja az időt, ha már van mellette valaki, akkor sokkal kevésbé. Ha közben még halálos betegen is fekszik egy kórházban 2-3 hétig (és igen, ebben a 3 hétben megkértem valakit, hogy a CSP-im ne csorduljanak túl, ha már előre megvolt a prémium tagság - ha bárkit érdekel külön leírom neki, mi is történt, milyen előny ért (egy kanyit sem portyáztam, nem térkapuztam, nem ütöttem entitást, nem ütöttem epikust)), akkor nagy ívben leszarja, hogy mások mit mondanak rá, hogy próbálja a napi stresszelést, amit a játék is okoz csökkenteni a saját maga számára.
Kijöttem és kicsit máshogy állok az élethez, mert még mindig bármikor a föld alatt találhatom magam, ha nem vigyázok.

Makró használata csalás az öltözéshez? Akkor csalok, lehet büntetni, letojom nagy ívben. Ha valaki más olyat csinált, ami neki előnyös, de másnak nem hátrányos, soha nem tettem szóvá, de sokszor még azt sem, ha nekem esetleg hátrányos volt. Egy rakás változtatás ellenemre volt a játék során, mert valakik "kisírták". Ja nem jó, nem kisírták, csak jelezték a JV felé, hogy ez így nem jó. Én meg mentem tovább és igyekeztem úgy játszani, ahogy azt 2008. szeptemberében elterveztem, és így haladni. A karakterem el lett cseszve. Bajnokikon azért szorítok, hogy az első kört túléljem, ez mindösszesen eddig egyszer sikerült. Jót mosolygok és megyek tovább.

Valaki más olyan scriptet, programot, akármit használ, amivel 15% alól felbukkanva valaki, rögtön lecsaphatja és elvisz tőle 10k-s nagyságrendű LE-t? Hopp, én voltam esetleg az a valaki? Letojom! A saját játékomat játszom, ha ebből bárkit kár ért, levetkőzök neki buzogányba 100k LE-vel és úgy csap le, ahogy akar, ha az a 15-30k LE boldoggá teszi.
Valaki itt írta, hogy szánalmas. Igen, szánalmas, hogy valaki más dolgába sokan sokféle módon belepofáznak. Szánalmas, hogy ha könnyebb valakit besározni, mint gondolkodni. Én öltözéshez használom, akkor tuti a kezdetek óta scripttel megy a karakter és nekem be se kell lépni, csak napi egyszer elkölteni az LE-t.

Az tegye fel a kezét, aki soha, semmilyen körülmények között nem használt a saját életét megkönnyítendő olyan dolgot, ami szabályellenes volt. Gyorshajtás? Piros lámpán átfutás a zebrán? Akár a zebra mellett? Munkahelyről toll hazavitele, mert épp nincs otthon? Vállalkozóknál az adózási kiskapuk keresése? Minimálbéres bejelentés, tulajdonában semmi?
Ha valaki a fentieknek megfelel, én rá szavazok a választásokon.

Ha bárkinek, bármilyen kérdése van vagy felvetése, nyugodtan írhat privátban is. Anyázni ott is lehet, itt meg olyan nagyfiús. De ha értelmesen is tud eszmét cserélni, annak még inkább állok elébe, mert értelmesen beszélgetni jó.
Sajnos a fórum nem alkalmas ilyenre. Személyesen sokkal más megvilágításba helyeződne bárki is, mint ahogy ez már előfordult több embernél is a játékban, hogy pozitívan csalódtam bennük.
Pontszám: 6.09
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
86. hozzászólás - 2010.03.26. 10:58:38 (Válasz CaveMaN #83 hozzászólására.)
oké, mint mondottam nem azzal van bajom, hogy neked kényelmesebb, metr öltözködsz, itt az elvekről van szó, hogy ami nem engedélyelyezett, az nem engedélyezett és kész. mindig is voltak és lesznek is olyanok, akik a kiskapukat keresik, de amit lehet, meg kell tenni, hogy egyenlőbb feltételek legyenek, vagyis az,hogy valakiből erős vagy gyenge kari lesz, az a játékoson múljon, ne a scriptjein.

Szeretném én is a ruhákat egy gombnyomással váltani, de kiskapukat(scriptkeket) nem akarok használni, de ezekután most már fizetni se vagyok hajlandó azért, hogy ezt a játékba bevezessék. No, a részemről a vita lezárva, nem ragozom, aki "jóra" használta a scriptet, arra nem haragszom, de akkor is szabályellenes, és szeretném hogy a jövőben ne használja, vagy én is használhassak hasonlót. Ha meg valaki rosszra használta(leüttetés, támadás, stb) akkor meg ki kell deríteni és büntetni kell, az hogy hogyan már más kérdés.

Amúgy Te Caveman ki vagyol a játékban? Nem mintha bántani akarnálak vagy ilyesmi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.27
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
87. hozzászólás - 2010.03.26. 11:00:22 (Válasz Eardog #86 hozzászólására.)
Nem mintha nem ismernél

Sanyi a Jani, Vizesember
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.18
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
88. hozzászólás - 2010.03.26. 11:02:42 (Válasz CaveMaN #87 hozzászólására.)
Te egyébként is közismert multizó vagy, a scriptelés már nem súlyosbítja a helyzeted ;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.26
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
89. hozzászólás - 2010.03.26. 11:03:47 (Válasz Crimson #88 hozzászólására.)
Öhmmm, izzéééééé.... Jó, hogy mondod, én már el is felejtettem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.18
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
90. hozzászólás - 2010.03.26. 11:06:26 (Válasz Craslorg #85 hozzászólására.)
"Valaki más olyan scriptet, programot, akármit használ, amivel 15% alól felbukkanva valaki, rögtön lecsaphatja és elvisz tőle 10k-s nagyságrendű LE-t? Hopp, én voltam esetleg az a valaki? Letojom! A saját játékomat játszom, ha ebből bárkit kár ért, levetkőzök neki buzogányba 100k LE-vel és úgy csap le, ahogy akar, ha az a 15-30k LE boldoggá teszi."

No, tessék, akkor mond meg, hogy ha tegyük fel, Te használtál lecsapós script-et, akkor miért tetted? Azért a 10K LE-ért, amit most nagylelkűen vissza akarsz adni? Akkor minek akartad azt a 10K-t megszerezni annyira, hogy script-et írtál rá?

no, mindegy, felesleges vitázni, mert meg lehet találni egymás hsz-eiben az ellentéteket, ha nagyon vizsgálgatjuk. Én nem is gondoltam hogy ekkora vita lesz ez az egész, amíg sztem nem írta le valaki a topic elején, hogy ő scriptel és az ingyen van. Ha ezt nem írja le, nem tudom meg hogy van ilyen, és nem idegesítem fel magam, egyrészt hogy vannak akik ilyet használnak, másrészt hogy a BEHO nem tett/tesz ellene semmit, harmad részt, meg hogy őskővet mer kérni a fejlesztésért, amit más már hónapok, évek óta használ illegálisan. És ezt most nem személyre szabottan írom, hanem általánosságban minden scriptelőre, akármiért is scriptelt.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.56
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
91. hozzászólás - 2010.03.26. 11:07:22 (Válasz CaveMaN #87 hozzászólására.)
jól van, na hát én azt honnan tudjam hogy melyik karinévhez melyik azonosító tartozik
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.12
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
92. hozzászólás - 2010.03.26. 11:07:27 (Válasz Miklós #14 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 14:33:40

Olvasd el, amit írtam: az alap 2 öltözet a későbbiekben bővülne, jutalomként új szövi épületekért.


Miklós, ha már kényelmi funkció és őskőért, szépen kérem, akkor ne keverjétek játékbeli erőforrásokkal (új épületek), agyoncsapja a koncepciót azonnal.

(Csak hogy a témához is hozzászóljak )
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
93. hozzászólás - 2010.03.26. 11:09:56 (Válasz Eardog #90 hozzászólására.)
Félreértettél (valószínűleg rosszul fogalmaztam), mint áldozat voltam többször, aki 10k-kat bukott, azaz esetleg ellenem használhatták. És én ezt szarom le, mert nem érdekel. Mert nem ezen múlik a játékélményem, hogy az LE diffem -100k a környékemen mindenki másnak +1-2, sok millió.

A másik fele az idézetednek arra vonatkozott, hogy ha bárki úgy érzi, hogy a vetkőzésem egyszerűsítésével kár érte, én adok neki ajándékba 10-20k LE-t.

Szóval bocs, hosszú HSZ volt és rosszul használtam a stilisztikát.
Pontszám: 4.44
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
94. hozzászólás - 2010.03.26. 11:13:26 (Válasz Craslorg #85 hozzászólására.)
Azt, hiszem Én bátran feltehetem a kezem. És akármilyen köntösbe bújtatjuk a csalás az csalás marad.
Itt elvekről van szó. Ennek a játéknak nincs vége elméletileg és nincs tétje sem. Tehát a külső segítség használata értelmetlen. Nem csak Te vagy aki gondokkal és problémákkal küzd. Nekem is és másnak is vannak gondjai mégsem bújok ez mögé használok olyan eszközt amit nem lehet. Lehet, hogy csak átöltözéshez használod és lehet, hogy csak két hete vagy csak két napja, de a lényegen nem változtat.
Az hogy beteg vagy (sajnálom és kitartást) vagy csak simán nincs időd még nem mentesít és főleg nem jogosít fel a szabályok megkerülésére.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.43
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
95. hozzászólás - 2010.03.26. 11:17:05
Szerintem az nem gond, hogyha valaki öltözéshez használ scriptet. Ha vlk portyához, rabláshoz az igen. És, ha már a scripteknél tartunk mi van a kvízolimpiával? Amikor elkezdődött a legjobb idők 800 másodperc körül voltak úgy, hogy nem volt minden kérdés helyesen megválaszolva. Most mi van? Az első 10 300-350 körüli idővel és 50 helyes válasszal. Hát persze. Ennyit fejlődtek az emberek? Vagy inkább a scriptek? Hagyjuk már, ez a szánalmas szerintem, nem pedig az, hogy valaki öltözéshez használ macrot, scriptet azzal tulajdonkép csak a saját dolgát könnyíti meg és nem okoz másnak kárt, viszont, ha portya scriptet használ valaki az elég idegesítő.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.86
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
96. hozzászólás - 2010.03.26. 11:19:42
Baalcain: megadható állat-felvidítás százalék: korrekt, felvettem a listára.

A scriptelésről: egyszerűen csak nem akarok ebbe belemenni, épp elégszer, elég helyen kifejtettem, hogy a scriptek használata illegális, és sérti a felhasználási feltételeket. Ezek figyelésére programjaink és log fájljaink vannak, aki pl. portyázásra scriptel, azt tökéletesen lehet ezzel a módszerrel észelni, és kíméletlenül le is tiltottuk az ilyeneket. Egy öltözködős makrót azonban már jóval nehezebb észlelni, és tény, hogy ezzel senki játékát nem rontja el, még előnyhöz sem jut - épp ezért az ilyenek elleni szélmalom harc helyett jobb, ha a programból elérhetővé tesszük ezt a többi játékos számára is. Mindenesetre, aki tutorialokat ír a fórumra arról, hogyan kell scriptelni, a legkevesebb, amire számíthat, a postjának törlése. A kényelmi funkciók bevezetése után pedig a scriptek tiltását még szigorúbbra vesszük, ha valaki ilyesmivel "dicsekszik" a fórumon, vagy a log fájlok alapján észrevesszük, az számítson tiltásra.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
97. hozzászólás - 2010.03.26. 11:20:43 (Válasz Craslorg #93 hozzászólására.)
hagyd már abba ezt a vetközést, mást ez miatt nem ér kár, itt arról van szó csak hogy nem engedi a szabályzat a script használatát, és kész Bár mondhatjuk azt is, hogy én vagyok túl becsületes, vagy beszari, hogy nem merem használni a script-et, nem mintha félnék a zárolálstól, de egyszerűen nem akarom használni és kész. És más se tegye. Vagy csinálják meg játékban, és akkor örömmel használom mert jól jönne. Főleg amikor szarakszik a netem, és 1 klikk 1 perc, most akkor egy komolyabb átöltéz eltart nekem néha 5 percig, ami nem túl jó este 10kor, amikor 10.30kor már csicsikálni szeretnék mert korán kelek, de szeretnék még konstizni hogy a szövimnek jó legyen, stb.

No, mindegy, most már annyit téptem a szám, hogy már leszarom ki scriptel és ki nem, legalábbis addig amíg le nem húznak 30K-val egy scripttel..bár már lehet megtették, v1-en már 50K-t lehúztak rólam egybe....engem se érdekel ha pár K LE-t elvettek tőlem, én is néha veszek el ennyit mástól(mert én nem figyelgetem ki mikor jön 15% főlé, ezt a módszer ellenzem), de ha egy fél napi vadászotom felét, harmadát lehúzzák, az már azért megvisel
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.11
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
98. hozzászólás - 2010.03.26. 11:25:03 (Válasz Miklós #96 hozzászólására.)
korrekt válasz, valami ilyesmit vártam. Már csak az a kérdés, hogy a kényelmi funkciók mennyibe is fájnak majd nekünk őskőügyileg?

állat %os morál javítást támogatom én is, elég béna, ha mondjuk 4 állatom 0morállal csücsül, akkor 1-essével kell annyi Le-t adnom nekik, hogy felérjenek 20% fölé, de nem akarom 100%-ra vinni, mert az meg már pénzkidobás, így marad az, hogy gé pelött ülök, és 2-3CSP-nként viditom az állatokat egyessével.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.58
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
99. hozzászólás - 2010.03.26. 11:57:03 (Válasz Eardog #98 hozzászólására.)
Azt hiszem szépen körbejártuk ezt a témát. Nekem az a javaslatom, hogy az átöltözős fejlesztés 3 azaz három hellyel induljon, alapjáraton mindenki kapja meg. A prémesek kapjanak plusz 2 helyet így nekik 5 lenne. Továbbá a gyorsítások közé kerüljön be plusz 5 cserelehetőség. Így azt hiszem mindenki megkapja amit szeretne.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.78
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
100. hozzászólás - 2010.03.26. 12:15:15
Állatok felvidítása:

A Gyógyításhoz hasonlóan. Összes állat felvidítása - kijelölt állatfelvidítása. Vidítás 10-20-50%-kal. Illetve ha nincs kipipálva semmi akkor a Felvidítás gomb az eredeti egyből 100%ra vidítást csinálja.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!