Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új kényelmi funkciók
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
41. hozzászólás - 2010.03.25. 22:54:55 (Válasz Offsboy #32 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2010.03.25. 17:45:32
Ja, de ha választgatok, hogy több100K lével nyakonvágnak, vagy be kell zárnom 20 fület, asszem egyértelmű a választás


Ezt elfogadom, de nalam a cel nem a LE vedelem, hanem a jatekkal toltott ido optimalizalasa. Nem alltatom mar magam azzal, hogy kevesebbet idot toltenek jatekkal, de sokkal erdekesebb, ha ugyanannyi idobol 2-3 vilagra jut idom, vagy marad idom forumon beszologatni Nasdfilnak (Bocs Nasdfil, de Craslorggal nagyon rossz emberbe kotottel bele, tavolrol se tesz semmi olyat aminek kapcsan akar csak felmerulhetne a csalas.)
Pontszám: 4.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
42. hozzászólás - 2010.03.25. 22:57:49 (Válasz nasdfil #36 hozzászólására.)
Idézet: nasdfil - 2010.03.25. 21:00:08
2) Szintén én vagyok fényéves lemaradásban, de én pl soha nem hallottam arról hogy a középső gombbbal ilyeneket lehet csinálni. Komolyan én vagyok az egyetlen ilyen? A topból ezek szerint biztos, de szerintem a szöviből sem tudják sokan... Amennyire én tudom ez sem egy publikus dolog, és hátrányban vagyok vele - mondjuk a laptopon nincs is középső gomb. Lehet ez csak a böngésző hibája, és nem lehet vele mit csinálni, de ez sem gömbölyű...


Kozepso gomb: open in new window/tab. Fokusz meg marad ahol volt. 10 eve legalabb hasznalom. Kozepso gombbal gorgetni is lehet. Marmint ha mint gombot hasznalod. Ezek azert eleg regi dolgok.
FF-hez meg rengeteg hasznos add-on van. Amivel konyebb gyorsabb es egyszerubb megcsinalni amit akarsz.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.03.25. 22:58:38-kor
Pontszám: 9.15
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
43. hozzászólás - 2010.03.25. 23:00:26 (Válasz Kocos #42 hozzászólására.)
Sőt vannak End, Home billentyűk és nem kell görgetni sem. Pikkpakk öltözök, vetkőzök.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.88
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
44. hozzászólás - 2010.03.25. 23:14:28
Nem értem miért nem lehet ezért büntiket osztogatni. Elég lenne levonni 100 csp-t + 100 pp-t és legközelebb meggondolná, mielőtt jár a szája.
Senkit nem az zavar, ha valaki iMacró-t használ öltözködéshez, de az attól még tilos! Természetesen mindenki csak az öltözéshez használja, máshol nem, akkor sem ha látja, hogy lehet. A farkas meg megette a nagymamát.

A kutya sem fog utánnam nézni, ha bemegyek egy iroda kisraktárába és elhozok onnan egy filcet, mert kell otthon és nincs kedvem csak azért bemenni a tescóba. De ha a filccel felmegyek az igazgató irodájába, rajzolok az orra alá egy bajuszt és ráordítok, hogy most loptam bammeg, akkor valószinűleg a következő nap már nem fogok ott dolgozni!

Most mit akartok bizonygatni azzal, hogy beírjátok, hogy használjátok?? "Okos vagyok és meg tudom csinálni!" vagy "Nagyfiú vagyok és simán a szemedbe mondom, hogy csalok!".
Szánalmas.
A hozzászólást Sleeper Cell módosította 2010.03.25. 23:17:20-kor
Pontszám: 8.68
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
45. hozzászólás - 2010.03.25. 23:33:35 (Válasz Sleeper Cell #44 hozzászólására.)
Szted 2 nap szünet megoldana vmit? Na ne viccelj...

Én már soxor beírtam, hogy "Nagyfiú vagyok", a felhasználásiba de nem Nagyfiúskodni akartam, hanem a JÁTÉK hibáira mutatni, és nevetni fox, rá sem ***-tak!
A hozzászólást Yuurei módosította 2010.03.25. 23:35:54-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 6.29
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
46. hozzászólás - 2010.03.25. 23:40:35 (Válasz Lanmandragoran #40 hozzászólására.)
Scriptelesrol beszeltem nem makrorol(jollehet ehhez sem ertek es nem is erdekel).
A jatekosok 90%-ka csak szimplan jatszani szeretne, elvezni a jatekot es nem pok modjara a monitor elott rohadni a nap jo reszeben mint a pokok akik tudjak, hogy kell lerabolni a zsiros falatokat.

De en is vagy barki mas megtudna azt tenni, hogy szol ismerosnek, szomszednak vagy barkinek aki tudja a scripteles rejtett titkait es meglehet kerni oket irjanak nekem is egyet, kettot, tobbet. De nem akarom. Sot V1-en es V2-n is a szovetsegben felmerult a tema (marmint, hogy a koztudott, hogy nemkevesen hasznaljak, a JV tud rola es megsem tortenik semmi) es egyhanguan el lett itelve a dolog. Nem akarjuk hasznalni, tiszta, normalis jatekot akarunk. De egyre nehezebb, egyhangubb, es bosszantobb.
Pontszám: 7.96
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
47. hozzászólás - 2010.03.25. 23:48:56
Csúfnak olvastam végig ezt a topikot. Már az is szégyen, hogy egy ilyen játékban valaki jogosulatlanul előnyt szerez. Legyen az akár külső segítség használata, vagy akár egy programhiba kihasználása. De az, hogy mindez a játékvezetők tudomásával történik az már egyszerűen parasztság.
A játékvezetők ugyan olyan szánalmasok mint azok akik csalnak! Lehet ezen megsértődni és ugatni a holdat. Egyszerűen ****házik vagytok egytől-egyig.

Lehet zárolni a karakteremet azért amiért kimondom amit gondolok, elvégre megszegtem a fórumozás szabályait. Viszont ÉN NEM CSALOK.

Módosítás:
A szövetségi társaim kérésére kiírtam a hsz-ből a trágár és csúnya kifejezéseket. Na nem azért mert tartanék a zárolástól, hanem azért mert igazuk van abban, hogy nem szabad a szánalmas csalók miatt lealacsonyodni egy szint alá. Igen, kimondom a véleményem és ezt tartom is. A csalók és az ezt eltörő játékvezetés egytől-egyig tönkreteszik azon játékosok játékát aki tisztességgel és becsülettel próbálnak érvényesülni.
Sajnos a módosítással a hsz. elveszítette az erejét, de nem baj, az én lelkiismeretem tiszta!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.03.26. 08:42:04-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.67
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
48. hozzászólás - 2010.03.26. 00:11:27
Köszi Barrique - most látszik meg, hogy vagy 6 éve laptopot használok, és nem szeretem az egeret, spt előtte is 2 gombosom volt, soha nem is használtam középső gombot. (Nálam nem megy a két gomb egyidejű megnyomása, de gondolom, ha venném a fáradtságot, és utánanéznék be tudnám üzemelni.)
Nem ismerem Craslorgot, így a szándélkait sem ismerem, de tilos a scriptírás, ő meg maga ír, tesztel, és használ scripteket, utána teljes nyugalommat beírja a fórumba, hogy scriptel. Én ennyit tudok, most az annyival jobb, ha bebizonyítja, hogy ő a legjószándékúbb scriptelő?
Craslorg: eszerint egy csomó embert tudsz aki használja. Ahhoz, hogy értelme legyen a 6-8 órát komolyan érdemben le kell rövidíteni, ha emiatt akartak törölni. Csak átöltöző script az jó ha napi 5-10 percet spórol. Nekem ebből eléggé az következik, hogy ha Te nem is, más másra is használja a scriptet. Én tényleg minden okot elhiszek, és sajnálom ha valakinek valami baja van, de nem érzem, hogy ettől jogtalan előnyöket kell a többiekkel szemben egy játékban szerezni. (Szeptember óta beteg vagyok, orvosról orvosra járok, és nem tudják mi van, általában 700 feleti a CSPm mindkét szerveren, portyázni alig tudok, kalanddal teljesen lemaradtam, mert egyszerűen kimaradnak napok, és nem jutok gép elé, most akkor minden jogom megvan scriptelni? Szerintem ez hülyeség...)
Egyébként leírtam egy pár példában, hogy mivel kerülhetett és kerülhet LE előnybe hozzám képest - plusz gyógyital epiknél, kristály ütés előtt nem tudok költeni, kaland közben könnyebben elkapnak, vadászat végére nem biztos, hogy gép elé kerülök, stb... Igen én nem szenvedek hátrányt csak ő egy kicsi előnyt... bár gondolkozzunk csak... ahogy nézem körülöttem igen sokan scriptelnek, azaz mindenki kap mondjuk napi 1000 LE-t hozzám képest, az kb olyan mintha én vesztenék 1000 LE-t. Plusz a kristály rólunk másolódik, nekem egyre nehezebb ellenük, mindenki más tápol a klónomon, azaz még inkább nő a szakadék, ugye ezután ismételhető, és hasonlók még nehezebbek... és sorolhatnám tovább.
Rockatansky: azt végképp nem értem miért írtad le, hogy hogy kell, legalább pár ember azért nem csinálta, mert nem tudta... Pedig Baratynak egész jó ötletei voltak a legutóbbi 2 találkozón, ami igencsak megnehezítené a scriptelést, de persze ez a szörnyű skin, ami miatt már a gépem belassul, nemcsak a böngészőm, és a proci is jelez, hogy túlterhelt fontosabb...

Na mindegy én itt lezárom a dolgot, nem akarok ezért senkit agyonlövetni, nem mondom, hogy Craslorg, és Barrique-et most aztán kegyetlenül büntessük meg, statuáljunk példát, és végezzük ki. Ha senki más nem is, én úgy gondolom, hogy jogos elvárásom, hogy havi 10000 forintért egyenlő feltételekkel játsszak, és ne kerüljek hátrányba csak azért, mert én nem csalok. A játékosok is tudnának figyelni, és a Beholder is ki tudná szűrni a dolgokat, ha ezzel is foglalkozni, de igen, jó meglátás: ha fizet valaki azt csinál, amit akar. Kár, hogy nekem az derül ki számomra az egészből, hogy akit csak elérek V1-en az Veletek ért egyet. (V2-ben már rég nincsenek illúzióim, ott szinte minden ellenfél scriptel, páran bizonyítottan, retorzió nélkül.) Szerintem mostanra mindent leírtam, fölösleges ragozni. Részemről: Sírás OFF.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 9.28
irritálóShokkFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
49. hozzászólás - 2010.03.26. 02:03:00
Végigfutottam a nem is olyan rövid hozzászólásokat, és ezután kifejteném én is a véleményemet.

Nem tudom mit kell megmagyarázni ezen. A script tiltott ergó se öltözéshez se semmihez nem kéne használni. Ez ennyire pofon egyszerű.
És még egy aprócska hátrány ami a magamfajtát emiatt érinti: jelenleg szinte 100%-osan portyázással fejlődök ebből kifolyólag a scriptelőkből kapásból 2 dolog érinmt hátrányosan.

1: 15% alatt tartatja magát a vadász és sanszom sincs beütni hogy esetlegesen hozzak is tőle. A játékbeli fejlesztések így is szinte csak a vadászok számára kedveznek. Ha ennyire el akarják lehetetleníteni a portyázást akkor nevezzék át "Galekti tamagocsi" -nak.

2: több alkalommal előfordult hogy valakit meg akartam támadni, rászámoltam körülbelül az ÉP-jére. Nem kapkodtam ugyan de maximum 3-4 másodperccel ütöttem később mint ahogyan átlépte a határt. Jobbanmondva ütöttem volna, mert valaki beelőzött. És biztos nem önmagát üttette le az epikkel mert változott a LE diffje.

Én is informatikusnak tanulok és amatőr szinten ugyan de konyítok valamicskét a scriptekhez, mégsem élek ezzel vissza. Büszke vagyok arra amit elértem itt mindenféle csalás és farm nélkül.

________________________________________________
V1 - Brutikusz (Low Sapphyre)
V2 - Monroe (Draconos Adamantis)
Pontszám: 8.21
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
50. hozzászólás - 2010.03.26. 09:09:09
Miklós-ék miért nem írják meg a véleményüket??? Bár a véleményük benne van a játékleírásban, mégis behúzzák fülüket-farkukat...vagy lehet csak az a baj, hogy a játékosok felét büntetni kéne scriptelés miatt?? Hát, örülök, hogy engem nem kell büntetni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.10
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
51. hozzászólás - 2010.03.26. 09:18:09 (Válasz Sleeper Cell #44 hozzászólására.)
Höhö, ha Miklósék úgygondolják, hogy sok fizető játékos felesleges, akkor nyilván büntetni fogják ezt a mókát
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.39
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
52. hozzászólás - 2010.03.26. 09:19:07 (Válasz Eardog #50 hozzászólására.)
Mert neked egy nap 36 órából áll Én meg már nem szánok rá, ha nem muszáj a szükségesnél (1-2 óra, ahogy a bejelentkező oldalon is írva vagyon) többet

Zárójelben: a napi 1-2 óra is sok.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2010.03.26. 09:19:41-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.59
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
53. hozzászólás - 2010.03.26. 09:23:43 (Válasz nasdfil #48 hozzászólására.)
Beírom én is. Hátha kivágnak a Miklósék és akkor legalább nem lesz rossz érzésem, hogy én hagytam abba a játékot és hagytam itt a többieket
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.08
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
54. hozzászólás - 2010.03.26. 09:27:42 (Válasz CaveMaN #52 hozzászólására.)
Ez elég szar! Ne próbáljatok már a játékidő mögé bújni és az időhiánnyal vagy a játék időigényességével indokolni a csalást. Hát ez röhejes! ha nincs időd, játszani akkor ne játsz, ha meg játszol akkor azt csalás nélkül csináld.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.03.26. 09:28:28-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.20
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
55. hozzászólás - 2010.03.26. 09:28:30 (Válasz CaveMaN #52 hozzászólására.)
Nekem sincs időm egész nap játszani, néha-néha vagyok többet, amúgy általában reggel egy 15 perc, este 1-2 óra, ahogy nálad is. Nincs időm 2 karira maximáláisan, ezért v2-n vagyok főleg, v1-en már átmentem lightos üzemmódra, nem portyázok, kínzót se töltök, épp hogy csak levadászom a CSP-imet, azt is alap maxos elementálissal, egy csp 2 perc. MEg epikelek, ha van több időm.

2-nk között az a különbség, hogy Te abban az 1-2 órában hasznos dolgokat csinálsz, és jut időd portyázni, stb, míg én örülök, ha a CSP-imet levadászom, meg az állatokat észnél tartom....mert én nem gyorsírok scrpittekkel, mint Te, amiknek a használata TILOS ÉS SZABÁLYELLENES.
A hozzászólást Eardog módosította 2010.03.26. 09:30:07-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.82
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
56. hozzászólás - 2010.03.26. 09:32:32
én egy olyan scriptet szeretnék (aki megcsinálja annak örök hálám) hogy ha megtámad portyában egy +6,7 szinttel magasabb végzetúr akkor automatikusan küldjön neki egy üzenetet, benne egy "kabbe" jellel
V3-Alíz
Pontszám: 7.52
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
57. hozzászólás - 2010.03.26. 09:35:41 (Válasz Dozer #56 hozzászólására.)
sajna az is TILOS....mégha hasznos is lenne
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.65
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
58. hozzászólás - 2010.03.26. 09:35:48 (Válasz Eardog #55 hozzászólására.)
Nagyot tévedel Ide másolok egy sort a v2-ről:

150 portyázáspont 726 cselekvéspont 7 térkapupont

Ez azzal együtt, hogy "csalok".
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.18
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
59. hozzászólás - 2010.03.26. 09:39:35 (Válasz CaveMaN #58 hozzászólására.)
Ebből csak annyi derült ki hogy vársz a HTre... Meg hogy nem portyás vagy illetve kapuzni járogatsz valszeg a dukát miatt...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.00
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új kényelmi funkciók
60. hozzászólás - 2010.03.26. 09:39:46 (Válasz BlackSheep77HUN #54 hozzászólására.)
Elmagyarázom egyszerűen:

Itt van ez a társaság, akikkel egy szövetségben vagyok. Jó fejek mind, ezért nem kifejezetten hagynám abba a játékot, ha meg már itt vagyok néha kattintgatok, lehetőleg minél kevesebbet.

Más részről pedig:

Vegyétek már észre magatokat legyetek szívesek. Lesz itt egy kényelmi funkció beépítve a játékba, a játékvezetés által is elismert IGÉNYT kiszolgálva, amit néhányan már most megoldanak, ami szerintetek csalás... (meg ne haragudjatok, személyes beszélgetésnél most az jönne, hogy képenröhöglek). Nyilván azért teszik bele Miklósék a játékba, hogy mindenki extra 10 millió LE-hez jusson belőle...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2010.03.26. 09:40:42-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 2.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!